PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بالا نیومدن csf

anisagostar
January 13th, 2017, 16:02
سلام خسته نباشید داخل دایرکت ادمین روی فایروال csf کلیک میکنم باز نمیشه
به مسیر زیر میره
/CMD_PLUGINS_ADMIN/csf/index.raw

دوستان راهنمائی کنن حتی یکبار دیگه نصبش کردم ولی تغییر نکرد

n4ser
January 13th, 2017, 18:31
خب احتمال میدم فایل ایندکس خراب شده باشه دلیلشم نمیدونم همچین مشکلی نداشتیم حالا بگید دایرکت ادمین لایسنس دار هست؟ ایا فایروال رو از سایت اصلی دانلود کردین؟ اگر جواب سوالام بله هست شما بهتره یکبار سیستم عامل را اپدیت کنید و فایروال را حذف مجدد نصب کنید اگر باز هم مشکل پابرجا بود بگید راه حل دیگه رو بگم

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

anisagostar
January 14th, 2017, 09:37
خب احتمال میدم فایل ایندکس خراب شده باشه دلیلشم نمیدونم همچین مشکلی نداشتیم حالا بگید دایرکت ادمین لایسنس دار هست؟ ایا فایروال رو از سایت اصلی دانلود کردین؟ اگر جواب سوالام بله هست شما بهتره یکبار سیستم عامل را اپدیت کنید و فایروال را حذف مجدد نصب کنید اگر باز هم مشکل پابرجا بود بگید راه حل دیگه رو بگم

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk بله لایسنس داره دایرکت ادمین.فایروال هم از سایت اصلی دانلود شده.انجام دادم ولی بازم بالا نیومد

anisagostar
January 17th, 2017, 14:22
دوستان کسی هست راهنمائی کنه

pc.rootall
January 17th, 2017, 14:41
در تماس باشید

بررسی کنیم براتون

تلگرام :irconfig@

anisagostar
January 17th, 2017, 14:58
دوست عزیز چند سرور مشکل روداره خواستم اگر بشه راهنمائی کنید تا بررسی کنم خودم بببینم مورد از چیه که دیگران هم استفاده کنن و اینکه روی اون یکی سرور هم این موارد رو انجام بدم

anisagostar
February 6th, 2017, 16:26
دوستان چندین سرورمون بخش csf بالا نمیاد بخش پنلش منظورمه اوایل بالا میومد ولی الان بالا نمیاد

anisagostar
February 16th, 2017, 16:42
دوستان تنها با کنترل پنل دایرکت ادمین مشکل داره لطفا راهنمائی کنید که چرا بعد از انجام کانفیگ فایروال پنل فایروال دیگه باز نمیشه

aslani
February 16th, 2017, 18:11
با ایدی تلگرام بنده در تماس باشید مشخصات سرور بدید حلش می کنم واستون
@almanwebhostcom

anisagostar
February 17th, 2017, 10:48
با ایدی تلگرام بنده در تماس باشید مشخصات سرور بدید حلش می کنم واستون
@almanwebhostcom جناب اصلانی یه سرور نیست برادر چندین سرور هست میخوام بدونم کدوم بخشه که حلش کنم که دوستان دیگری هم استفاده کنن اگر راهنمائی کنید در اینجا بزرگواری فرمودید

aslani
March 11th, 2017, 17:59
مشکل شما از تغییر سطح دسترسی هست جناب

anisagostar
March 11th, 2017, 23:28
مشکل شما از تغییر سطح دسترسی هست جنابمیشه بیشتر توضیح بدید دوست عزیز

anisagostar
May 15th, 2017, 10:36
دوستان سطح دسترسی پوشه perl تغییرش دادم به اون دلیل فک کنم بخش csf باز نمیشه چطور این مورد رو حل کنم که سطح دسترسی تغییر یافته با اسکریپ هایی مثلcsf همخوانی داشته باشه که این بخش باز بشه