PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی : راه اندازی سایت تخخص گرافیک یا انجام امور گرافیک

hmydcm
January 13th, 2017, 14:10
سلام.
به نظر شما سایت گرافیک مثل
طراحی بنر ، لوگو و..
ارزش مالی خواهد داشت؟
یا آموزش های تخصصی؟

Raymvnd
January 13th, 2017, 14:15
درود...ایده تکراری و ارزش مالی نداره...
اینگونه سایت ها زیاده...
به فکر ایده جدید باشید...

iranian-portal
January 13th, 2017, 15:08
درود...ایده تکراری و ارزش مالی نداره...
اینگونه سایت ها زیاده...
به فکر ایده جدید باشید...

سوپر، رستوران، فست فود، تعمیرگاه، تعویض روغن، لبنیات و.... هم تا دلتون بخواد هست! دیگه کسی نمیره تو این مشاغل؟!

سلام.
به نظر شما سایت گرافیک مثل
طراحی بنر ، لوگو و..
ارزش مالی خواهد داشت؟
یا آموزش های تخصصی؟

فرمایش دوست قبلیمون رو، به نحو دیگری نگاه کنید!

اگر در کاری که انجام میدین، از همه مهمتر علاقه و بعد ایده، خلاقیت یا نوآوری منحصر بفرد خودتون رو به مردم عرضه کنید، بدون شک طرفداران و مخاطبان وفادار خودتون رو بدست میارید.

اما اگر؛ هدفتون اینه که فقط یک سایت گرافیک راه اندازی کنید، از سایت های دیگه محصول یا مطلب کپی کنید، و سفارشات رو با ایده یا نوآوری تحویل ندین یا به عبارتی فقط به پول فکر کنید = شکست قطعی.

armin.rf
January 13th, 2017, 15:14
پشتکار و علاقه
ابتدا انجام امور به صورت رایگان
فعالیت مداوم

موفقیت <<

ldda company
January 13th, 2017, 15:19
با سلام ...
استارتر عزیز ، من شخصا درست نفهمیدم که منظور شما دقیقا چجور کار یا فعالیتی هست . اما خب اگر منظورتون این هست که وارد عرصه طراحی و گرافیک دیجیتال بشید ، اگر علاقه و پشتکار داشته باشید ، چرا که نه ، موفق هم خواهید شد . البته برای موفق شدن و پیشرفت بیشتر در هر کاری باید در اون عرصه تجربه کسب کنید تا بتونید همیشه مشتریان بیشتری رو جذب کنید و حیطه کاری خودتون رو گسترش بدید ...

به نظر من که اگر علاقه + وقت کافی برای انجام این کار رو دارید از همین امروز شروع کنید !! چون برای انجام هر کاری ، هم باید علاقه زیادی داشت و فرصت کافی برای انجامش . اینکه یه کاری رو شروع کنید و بعد از مدتی از انجامش دلسرد بشید ، به این طریق هیچوقت موفق نخواهید شد ...

keyhan7
January 14th, 2017, 10:33
سلام

اول این که علاقه خیلی مهمه همون طور که دوستان گفتن

دوم این که کار هنری مثل طراحی گرافیکی باید استعدادش باشه من خودم علاقه زیادی دارم و مدتی انجام میدادم ولی به چند علت سراغ این کار نمیرم
مهم تر از همه احساس میکنم چشمم ضعیف میشه
دوم این که کلا گرافیک نسبت به کارای دیگه خیلی کم درامده و انرژیمو توی کار دیگه بزارم خیلی بهتره

ولی علاقه زیاد مهم نیست چون ممکنه تغییر کنه اگر عاشق این کار هستی انجام بده