PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه جذب سرمایه گذاری برای پروژه پیام رسان

Raymvnd
January 13th, 2017, 11:45
درود دوستان...
می خوام بدونم واسه پروژه پیام رسان نحوه سرمایه گذاری چجوریه و سود می کنه؟

البته پروژه ای که من دارم به این زودی ها اجرا نمیشه و ممکنه چند سال در صورتی از خدمت بیام! اجرا کنم ...

پروژه پیام رسان ممکنه توسط توسعه دهندگان مدیریت شه و سازمان خصوصی وجود نداشته باشه..
ممنون میشم جواب بدید...

lemo1996
January 13th, 2017, 11:59
بستگی به میزان رشدتون داره ، اگه واقعا نرم افزار همه چی تکمیل باشه مطمئن باش دیتا سنتر های داخلی میزبانی سرور ها رو قبول میکنند .

ولی اگه فقط شروع یه ایده باشه ، میتونی روی سرور اختصاصی هم شروع کنی.

معمولا افرادی که این پروژه ها رو انجام میدند خودشتون برنامه نویسان قوی هستند، اصولا فقط سرمایه دار نیستند.

Raymvnd
January 13th, 2017, 12:04
بستگی به میزان رشدتون داره ، اگه واقعا نرم افزار همه چی تکمیل باشه مطمئن باش دیتا سنتر های داخلی میزبانی سرور ها رو قبول میکنند .

ولی اگه فقط شروع یه ایده باشه ، میتونی روی سرور اختصاصی هم شروع کنی.

معمولا افرادی که این پروژه ها رو انجام میدند خودشتون برنامه نویسان قوی هستند، اصولا فقط سرمایه دار نیستند.

البته هزینه نگهداری پیام رسان واقعا سنگینه و سرور زیادی میخواد در صورت رشد...
اما مهم تر اینه اعتماد کاربران ایرانی به پیام رسان ایرانی هستش با این که به هیچ سازمانی و حزبی وابسته نیست ....
اگه قراره پیام رسان رشد کنه آیا دیتاسنتر ایرانی تعهد می دهد که اطلاعات کاربران ایرانی به دست دولتی ها نرسه...

می خواهیم جوری بسازیم که دولت دست به پیام رسان ما نرسه...

dow
January 13th, 2017, 13:09
سلام تجربه خودم :
من قبلا یک شبکه مجازی راه اندازی کردم حدود 10هزار کاربر هم داشت ولی متاسفانه هزینه برای سرور و.. ته کشید بستم . بهتره اگرمیخوایید شروع کنید بوذدجه کافی داشته باشید.
درمورد اینکه اطلاعات دست دولت نیافته هم به نظر من دست شمانیست اگر سروراتون داخل باشه.

itjavani
January 13th, 2017, 13:25
می خواهیم جوری بسازیم که دولت دست به پیام رسان ما نرسه...

رمز ماندگاری و موفقیت شما در این هست که به دست دولتی ها برسه. در غیر اینصورت باید پیام رسان خارجی بسازید و در خارج هم میزبانی کنید. داخلی = همکاری با سازمان های زیربط

پروژه پیام رسان شاید برای الان و نهایتا سال آینده خوب باشه ولی برای سال های دورتر خوب نیست.

Raymvnd
January 13th, 2017, 13:40
سلام تجربه خودم :
من قبلا یک شبکه مجازی راه اندازی کردم حدود 10هزار کاربر هم داشت ولی متاسفانه هزینه برای سرور و.. ته کشید بستم . بهتره اگرمیخوایید شروع کنید بوذدجه کافی داشته باشید.
درمورد اینکه اطلاعات دست دولت نیافته هم به نظر من دست شمانیست اگر سروراتون داخل باشه.

قرار نیست روی سرور داخل باشه...برای شروع سرورخارجی استفاده می کنیم...
برای بودجه باید سرمایه جذب کنیم و سرمایه گذار جرات ریسک داشته باشن...

- - - Updated - - -

رمز ماندگاری و موفقیت شما در این هست که به دست دولتی ها برسه. در غیر اینصورت باید پیام رسان خارجی بسازید و در خارج هم میزبانی کنید. داخلی = همکاری با سازمان های زیربط

پروژه پیام رسان شاید برای الان و نهایتا سال آینده خوب باشه ولی برای سال های دورتر خوب نیست.

برنامه ایرانی هستش ولی میزبانی آن خارج ازکشور هستش...
منظورم داخلی اینه کاربر به سرعت بیشتر به محتوا دسترسی پیدا کنن با اینکه بعضی سرورهای خارچی پینگ ها نسبت به ایران بالاترند...
اصلا نمی تونم به دولتی ها اطلاعات بدم...مگر اطلاعات ساده...

منظورت چیه در سال های دور خوب نیست؟

dow
January 13th, 2017, 13:43

کلی این در اون در زدم قبول نکردن بهتره اول سرمایه جذب کنید بعدا اقدام کنید.

itjavani
January 13th, 2017, 13:48

- - - Updated - - -

برنامه ایرانی هستش ولی میزبانی آن خارج ازکشور هستش...
منظورم داخلی اینه کاربر به سرعت بیشتر به محتوا دسترسی پیدا کنن با اینکه بعضی سرورهای خارچی پینگ ها نسبت به ایران بالاترند...
اصلا نمی تونم به دولتی ها اطلاعات بدم...مگر اطلاعات ساده...

منظورت چیه در سال های دور خوب نیست؟

سرعت بارگزاری رو شما میتونی با استفاده از cdn ها و ... مشکلش رو حل کنی.

نقش پررنگ پیام رسان ها در انتخابات گذشته برکسی پوشیده نیست و مسلما در انتخابات آینده نیز نقش موثری خواهد داشت. در نتیجه با امکان *****ینگ یا محدود سازی پیام رسان پر مخاطب تلگرام ، برخی گروه های خاص از پیام رسان جدید جایگزین استقبال میکنند و پیام رسانی که بتونه در این مدت زمان خودشو خوب نشون بده و محبوب بشه مسلما میتونه آینده در اختیار اون باشه.

پس مارکت خاصی برای پیام رسان شما در دو سال آینده وجود نداره. سریعترین مارکت پیام رسان ها تا انتخابات پیش رو هست.

Raymvnd
January 13th, 2017, 13:57
کلی این در اون در زدم قبول نکردن بهتره اول سرمایه جذب کنید بعدا اقدام کنید.

میگم که جذب سرمایه چجوریه؟چجوری باید با افرادسرمایه گذار در ارتباط باشیم؟چه کنیم اول سرمایه بدست بیاریم وپروژه ساخت روشروع کنیم؟

- - - Updated - - -

سرعت بارگزاری رو شما میتونی با استفاده از cdn ها و ... مشکلش رو حل کنی.

نقش پررنگ پیام رسان ها در انتخابات گذشته برکسی پوشیده نیست و مسلما در انتخابات آینده نیز نقش موثری خواهد داشت. در نتیجه با امکان *****ینگ یا محدود سازی پیام رسان پر مخاطب تلگرام ، برخی گروه های خاص از پیام رسان جدید جایگزین استقبال میکنند و پیام رسانی که بتونه در این مدت زمان خودشو خوب نشون بده و محبوب بشه مسلما میتونه آینده در اختیار اون باشه.

پس مارکت خاصی برای پیام رسان شما در دو سال آینده وجود نداره. سریعترین مارکت پیام رسان ها تا انتخابات پیش رو هست.

من کاری با تاثیرگذاری درانتخابات ندارم هدف من اینه که مردم به راحتی با افراد درارتباط باشن.....*****بشه راه حلی برای رفع آن وجود داره درمورد آن نگران نباشید...
نگفتی پیام رسان در سال های دور خوب نیست؟ چرا؟ چیزی تغییر می کنه؟

itjavani
January 13th, 2017, 14:09
میگم که جذب سرمایه چجوریه؟چجوری باید با افرادسرمایه گذار در ارتباط باشیم؟چه کنیم اول سرمایه بدست بیاریم وپروژه ساخت روشروع کنیم؟

- - - Updated - - -

من کاری با تاثیرگذاری درانتخابات ندارم هدف من اینه که مردم به راحتی با افراد درارتباط باشن.....*****بشه راه حلی برای رفع آن وجود داره درمورد آن نگران نباشید...
نگفتی پیام رسان در سال های دور خوب نیست؟ چرا؟ چیزی تغییر می کنه؟

ببین شما برای پیام رسانت حتما یه مارکتی رو در نظر گرفتی.
قبل از هر چیز یه فلش بک به گذشته میزنیم . با ***** شدن و یا مسدود شدن یه پیام رسان ، پیام رسان جدیدی سریعا جایگزین شد . شما راحت نمیتونی جای تلگرام رو بگیری مگر اینکه در یه مقطع زمانی که مردم از تلگرام ناامید بشند میان سمت پیام رسان شما. نزدیکترین موقعیتش انتخابات هست. نمیخوام بگم نقش سیاسی به خودش بگیره. کافیه ارتباطات روزمره مردم رو بتونی در اون برهه زمانی پوشش بدی.

اتفاقاتی که احتمال داره در دوسال آینده شما بیفته رو اگه مرور کنی که تلگرام با اختلال مواجه بشه همون جریان هست و موضوع دیگر خاصی فعلا وجود نداره.

من الان یک شتابدهنده هستم و در روز مراجعات زیادی بابت سرمایه گذاری به سمت ما میاد . چند وقت پیش هم یه مورد پیام رسان اومده بود که تحلیلش رو دوستان خبره بازار برای بنده انجام دادند که چکیدهش این بود که گفتم خدمتتون. تازه از منظر بازار بهتون گفتم از دید بحث کیفیت خدمات و امکانات و رقبایی مثل واتس اپ و تلگرام و ایمو و... که دارن الان روی مکالمات صوتی و تصویری کار میکنند جای بحث بسیار زیادی داره.

Raymvnd
January 13th, 2017, 14:13
ببین شما برای پیام رسانت حتما یه مارکتی رو در نظر گرفتی.
قبل از هر چیز یه فلش بک به گذشته میزنیم . با ***** شدن و یا مسدود شدن یه پیام رسان ، پیام رسان جدیدی سریعا جایگزین شد . شما راحت نمیتونی جای تلگرام رو بگیری مگر اینکه در یه مقطع زمانی که مردم از تلگرام ناامید بشند میان سمت پیام رسان شما. نزدیکترین موقعیتش انتخابات هست. نمیخوام بگم نقش سیاسی به خودش بگیره. کافیه ارتباطات روزمره مردم رو بتونی در اون برهه زمانی پوشش بدی.

اتفاقاتی که احتمال داره در دوسال آینده شما بیفته رو اگه مرور کنی که تلگرام با اختلال مواجه بشه همون جریان هست و موضوع دیگر خاصی فعلا وجود نداره.

من الان یک شتابدهنده هستم و در روز مراجعات زیادی بابت سرمایه گذاری به سمت ما میاد . چند وقت پیش هم یه مورد پیام رسان اومده بود که تحلیلش رو دوستان خبره بازار برای بنده انجام دادند که چکیدهش این بود که گفتم خدمتتون. تازه از منظر بازار بهتون گفتم از دید بحث کیفیت خدمات و امکانات و رقبایی مثل واتس اپ و تلگرام و ایمو و... که دارن الان روی مکالمات صوتی و تصویری کار میکنند جای بحث بسیار زیادی داره.

یعنی پیام رسان ۵ سال دیگه راه بندازم؟ حالا بحث انتخابات شد می خواهیم بر روی ارتباط ساده تر مردم و همچون جایگزینی ایمیل و تماس ها سرمایه گذاری کنیم..
در آینده روی تماس صوتی و تصویری کار می کنیم...
البته ایده رو داریم که نمی خوام لو بدم...

itjavani
January 13th, 2017, 14:24
منظور من انتخابات نیست. نزدیکترین اتفاق ما انتخابات هست.

پیام رسان های متفاوت فارسی و انگلیسی وجود دارند ولی چرا تلگرام در ایران به سرعت در حال رشد هست؟
پیام رسان شما باید دلیل جدی و واقعی داشته باشه تا مردم به سمتش بیان. یا باید دلیل فنی داشته باشه که کوچ کنند و بدلایل قانع کننده پیام رسان شما را انتخاب کنند. یا بنیادی مثل *****ینگ باشه که مردم از تلگرام دل بکنند.

Raymvnd
January 13th, 2017, 14:28
منظور من انتخابات نیست. نزدیکترین اتفاق ما انتخابات هست.

پیام رسان های متفاوت فارسی و انگلیسی وجود دارند ولی چرا تلگرام در ایران به سرعت در حال رشد هست؟
پیام رسان شما باید دلیل جدی و واقعی داشته باشه تا مردم به سمتش بیان. یا باید دلیل فنی داشته باشه که کوچ کنند و بدلایل قانع کننده پیام رسان شما را انتخاب کنند. یا بنیادی مثل *****ینگ باشه که مردم از تلگرام دل بکنند.

ببینید ما می خواهیم پیام رسان طوری بسازیم که مردم استقبال کنن اتفاقا دلیل ما جدی و واقعی هستن که چرا ما اینکارو انتخاب کردیم!...
هدف رو گفتم که آینده ایمیل و تماس ها جای پیام رسان متنی و صوتی و تصویری خواهد گرفت به طوری که حتی شما از شماره تلفن استفاده نکنید یا ایمیل چیزی ارسال نکنید و چند تای دیگه...
بهرحال همه کارها ارتباطات با پیام رسان انجام خواهد گرفت...
سرعت رشد تلگرام به خاطر امکانات هستش نه چیز دیگه...

iranian-portal
January 13th, 2017, 15:02
درود بر شما؛

قصد ندارم دلسردتون کتم، صرفا فقط نظر شخصی رو بیان میکنم.

اینکه دوستان زیادی، فـــیـــلـــتریــنگ سایر شبکه های اجتماعی و پیام رسان رو فرصتی ویژه برای جا انداختن پیام رسان، بین مردم میدونن، فرضیه خیلی محکم و جالبی نیست!

روی دیگه سکه رو ببینید! اگر روزی، به کلی سیستم فـــیـــلـــتریــنگ تغییر کنه، چی؟! سایت هایی مثل آپارات، چقدر شانس در برابر یوتیوب بدون فـــیـــلـــتر دارن؟!

علاوه بر این موارد پیش و پا افتاده، مدل درآمدی پیام رسان ها رو اصلا بررسی کردید که دنبال سرمایه گذار هستید؟!! تلگرام تبلیغ داره؟! بسته کاربری ویژه میفروشه؟!

اگر شما روی پیام رسانت، بخوای برای کسب درآمد هرنوع سیستمی رو پیاده کنی، در برابر پیام رسان های 100% رایگان شانس کمتری از استقبال مردم دارید!!!

بعد، با این مدل درآمدی، شما اصلا اطلاعی از دردسرهای چنین کاری دارید؟!

اطلاعات نمیخواین به دولت ها بدید؟!!! شوخی میکنید؟!

اگر کسی از پیام رسان شما، عملیات تروریستی انجام بده یا... نه تنها مجبورید اطلاعات بدید، بلکه برای خودتون هم دردسر بزرگی درست شده!!!

=================

شخصا اگر تلگرام رو مجانی بدن به من، حاضر نیستم با چنین مدل درآمدی، زندگی خودم رو تا این حد به دردسر و خطر بندازم!!!

بیشتر در این مورد فکر کنید و بعد دنبال سرمایه گذار باشید! تا خودتون جوابی برای این مسائل ندارید، هیچ سرمایه گذاری حاضر نمیشه پول بده تا تو دردسر بیوفته! اونم تو ایران!

ldda company
January 13th, 2017, 15:51
با سلام ...
استارتر عزیز ، دوستانی که در تاپیک شرکت کردن ، موارد رو به شما گفتن ، منم به نوبه خودم صحبت رو کوتاه میکنم :
ببینید دوست عزیز . در خصوص امنیت اطلاعات که به جرات میتونم بگم که مهمترین مبحث در حیطه پیام رسان های اجتماعی هست ، شما راهکار های خیلی زیادی هم پیش روی خودتون ندارید که حق انتخاب زیادی داشته باشید . اما برای فرار از عذاب وجدان حاصل از از دست رفتن اطلاعات کاربرانتون ، شما باید سیستم خودتون رو جوری طراحی کنید که یه چیز کامل نوین باشه . مثال عرض میکنم خدمتتون ، باید مثلا طوری باشه که تمامی پیام های کاربران از روی پیام رسان شما بعد از یه مدت زمام معینی حذف بشن . اینطوری تا حدی امنیت پیام رسان شما افزایش پیدا میکنه . یا اینکه باید این پیام رسان کاملا کد شده باشه سورسش و مدام هم براش آپدیت بدید تا کاربر جذب کنید .
و اما در خصوص سرمایه گذار ، ببینید اینجا ایران هست و همونطور که دیگر دوستان هم گفتن ، به سختی میتونید برای چنین پروژه ای سرمایه گذار بزرگی پیدا کنید . الان شما نمونه های داخلی رو ببینید ، مثل پیام رسان سروش یا سلام ( اگر اشتباه نگفته باشم ) . هیچوقت به حد پیام رسان هایی مثل تلگرام نرسیدن . البته کسی از آینده خبر نداره و ما هم منکر این موضوع نمیشیم . اما لپ کلام من و دیگر دوستان هم این هست که بی گدار به آب نزنید چرا که اگر مشکلی از طریق پیام رسان شما پیش بیاد و جلوه مشکلی بزرگ مثل موارد تر*ریســتی به خودش بگیره ، اونموقع واقعا در هچل می افتید و ناچار میشید که برای فرار از گیر و دار حاصل از دعوای حقوقی ، تمامی اطلاعات و به دولت ها واگذار کنید ...

موفق باشید ...

alirezakaj
January 13th, 2017, 17:20
درود دوستان...
می خوام بدونم واسه پروژه پیام رسان نحوه سرمایه گذاری چجوریه و سود می کنه؟

البته پروژه ای که من دارم به این زودی ها اجرا نمیشه و ممکنه چند سال در صورتی از خدمت بیام! اجرا کنم ...

پروژه پیام رسان ممکنه توسط توسعه دهندگان مدیریت شه و سازمان خصوصی وجود نداشته باشه..
ممنون میشم جواب بدید...

سودشو از کجا میخوای جور کنی؟
غیر از اینه که باید اطلاعات شخصی افراد رو به دولت ها بفروشید؟
تلگرام چجوری کسب درامد میکنه؟ تبلیغات بنری ؟ مسلما فروش اطلاعات

Raymvnd
January 14th, 2017, 01:04
با سلام ...
استارتر عزیز ، دوستانی که در تاپیک شرکت کردن ، موارد رو به شما گفتن ، منم به نوبه خودم صحبت رو کوتاه میکنم :
ببینید دوست عزیز . در خصوص امنیت اطلاعات که به جرات میتونم بگم که مهمترین مبحث در حیطه پیام رسان های اجتماعی هست ، شما راهکار های خیلی زیادی هم پیش روی خودتون ندارید که حق انتخاب زیادی داشته باشید . اما برای فرار از عذاب وجدان حاصل از از دست رفتن اطلاعات کاربرانتون ، شما باید سیستم خودتون رو جوری طراحی کنید که یه چیز کامل نوین باشه . مثال عرض میکنم خدمتتون ، باید مثلا طوری باشه که تمامی پیام های کاربران از روی پیام رسان شما بعد از یه مدت زمام معینی حذف بشن . اینطوری تا حدی امنیت پیام رسان شما افزایش پیدا میکنه . یا اینکه باید این پیام رسان کاملا کد شده باشه سورسش و مدام هم براش آپدیت بدید تا کاربر جذب کنید .
و اما در خصوص سرمایه گذار ، ببینید اینجا ایران هست و همونطور که دیگر دوستان هم گفتن ، به سختی میتونید برای چنین پروژه ای سرمایه گذار بزرگی پیدا کنید . الان شما نمونه های داخلی رو ببینید ، مثل پیام رسان سروش یا سلام ( اگر اشتباه نگفته باشم ) . هیچوقت به حد پیام رسان هایی مثل تلگرام نرسیدن . البته کسی از آینده خبر نداره و ما هم منکر این موضوع نمیشیم . اما لپ کلام من و دیگر دوستان هم این هست که بی گدار به آب نزنید چرا که اگر مشکلی از طریق پیام رسان شما پیش بیاد و جلوه مشکلی بزرگ مثل موارد تر*ریســتی به خودش بگیره ، اونموقع واقعا در هچل می افتید و ناچار میشید که برای فرار از گیر و دار حاصل از دعوای حقوقی ، تمامی اطلاعات و به دولت ها واگذار کنید ...

موفق باشید ...

درود...دوست عزیز پیام رسان به صورت بین المللی فعالیت خواهدکرد حتی ممکنه سرمایه گذارخارجی جذب کنیم...فقط مخصوص ایران نیست...

درباره حفظ اطلاعات رو نمی دونم ..ممکنه دادگاه ایران و چه خارج از ایران درخواست اطلاعات یه کاربر که به جرمی متهم شده و ممکنه به درخواست اونا عمل کنیم و اگه نه هرگز اطلاعات به دولت نمیدیم مثل تلگرام اطلاعات هرگز دسترسی ها به دولت ایران نداد فقط در حد همکاری در زمینه مسدود کردن کانال غیر اخلاقی هستش...

البته پیام رسان بین المللی فعالیت می کنه...

شما راهکار های خیلی زیادی هم پیش روی خودتون ندارید که حق انتخاب زیادی داشته باشید . اما برای فرار از عذاب وجدان حاصل از از دست رفتن اطلاعات کاربرانتون ، شما باید سیستم خودتون رو جوری طراحی کنید که یه چیز کامل نوین باشه . مثال عرض میکنم خدمتتون ، باید مثلا طوری باشه که تمامی پیام های کاربران از روی پیام رسان شما بعد از یه مدت زمام معینی حذف بشن . اینطوری تا حدی امنیت پیام رسان شما افزایش پیدا میکنه . یا اینکه باید این پیام رسان کاملا کد شده باشه سورسش و مدام هم براش آپدیت بدید تا کاربر جذب کنید .

این راهکاری گفتی دقیقا با همین شیوه عمل می کنیم...

- - - Updated - - -

سودشو از کجا میخوای جور کنی؟
غیر از اینه که باید اطلاعات شخصی افراد رو به دولت ها بفروشید؟
تلگرام چجوری کسب درامد میکنه؟ تبلیغات بنری ؟ مسلما فروش اطلاعات

تلگرام درحال حاضرازجیب بنیانگذارتلگرام هزینه میشه...
از طرفی شنیدم که تلگرام از آمار اطلاعات نیز کسب درآمد می کنه نه از فروش اطلاعات...

درباره درآمد ما مدلی در نظر گرفتی که برای هر سال کاربر مثلا ۵۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ تومان برای ادامه فعالیت پرداخت کنه البته برای سال اول رایگانه ..مثل مدل قبلی سیستم پرداختی واتساپ...
اگه راههای درآمدی سراغ دارید بگید..

- - - Updated - - -

درود بر شما؛

قصد ندارم دلسردتون کتم، صرفا فقط نظر شخصی رو بیان میکنم.

اینکه دوستان زیادی، فـــیـــلـــتریــنگ سایر شبکه های اجتماعی و پیام رسان رو فرصتی ویژه برای جا انداختن پیام رسان، بین مردم میدونن، فرضیه خیلی محکم و جالبی نیست!

روی دیگه سکه رو ببینید! اگر روزی، به کلی سیستم فـــیـــلـــتریــنگ تغییر کنه، چی؟! سایت هایی مثل آپارات، چقدر شانس در برابر یوتیوب بدون فـــیـــلـــتر دارن؟!

علاوه بر این موارد پیش و پا افتاده، مدل درآمدی پیام رسان ها رو اصلا بررسی کردید که دنبال سرمایه گذار هستید؟!! تلگرام تبلیغ داره؟! بسته کاربری ویژه میفروشه؟!

اگر شما روی پیام رسانت، بخوای برای کسب درآمد هرنوع سیستمی رو پیاده کنی، در برابر پیام رسان های 100% رایگان شانس کمتری از استقبال مردم دارید!!!

بعد، با این مدل درآمدی، شما اصلا اطلاعی از دردسرهای چنین کاری دارید؟!

اطلاعات نمیخواین به دولت ها بدید؟!!! شوخی میکنید؟!

اگر کسی از پیام رسان شما، عملیات تروریستی انجام بده یا... نه تنها مجبورید اطلاعات بدید، بلکه برای خودتون هم دردسر بزرگی درست شده!!!

=================

شخصا اگر تلگرام رو مجانی بدن به من، حاضر نیستم با چنین مدل درآمدی، زندگی خودم رو تا این حد به دردسر و خطر بندازم!!!

بیشتر در این مورد فکر کنید و بعد دنبال سرمایه گذار باشید! تا خودتون جوابی برای این مسائل ندارید، هیچ سرمایه گذاری حاضر نمیشه پول بده تا تو دردسر بیوفته! اونم تو ایران!

متنتون خوندم...
پیام رسان مدل واتساپ عمل می کنه که قبلا در سیستم پرداختی خود سالانه ۱ دلار کاربر دریافت می کنه که سال اول نیز رایگانه... البته این مدل درآمدی به جواب قطعی نرسیدیم...
البته پیام رسان رایگان باشه مشکلی نیست آما می تونید یک سال رایگان کنیم و بعد پولی باشه در حد ۱ دلار سالانه...البته ۱ دلار هم زیاد نیست...
پیام رسان به صورت بین المللی فعالیت می کنه نه مخصوص ایران...اگه کاربر ایران نخواد از سیستم ما استفاده کنه مال کاربر بین الملی داریم...
درباره اطلاعات بگم اگه از طرف درخواست دادگاه باشه نه دولت احتمال داره بهشون کمک کنیم مثلا اطلاهات مربوط بخ کاربر قاتل یا تروریست یا کسی به جرمی متهم شده چه ایران و چه خارج...
این مورد متوجه نشدم...
"
شخصا اگر تلگرام رو مجانی بدن به من، حاضر نیستم با چنین مدل درآمدی، زندگی خودم رو تا این حد به دردسر و خطر بندازم!!!"

keyhan7
January 14th, 2017, 14:48
سلام

اگر میخاین مثل تلگرام یا شبکه های اجتماعی دیگه باشه اصلا شروع نکنید اگر فکر ایده جدید در این زمینه هستین حتما راه های درامد زیادی وجود داره اگر راه درامد به فکرتون نمیرسه پس ایده ای ندارین

داخل ایران باید طبق خاسته دیگران عمل کنی تا بزارن موفق بشی

Raymvnd
January 14th, 2017, 15:33
سلام

اگر میخاین مثل تلگرام یا شبکه های اجتماعی دیگه باشه اصلا شروع نکنید اگر فکر ایده جدید در این زمینه هستین حتما راه های درامد زیادی وجود داره اگر راه درامد به فکرتون نمیرسه پس ایده ای ندارین

داخل ایران باید طبق خاسته دیگران عمل کنی تا بزارن موفق بشی

درود.... ایده داریم ولی قرارنیست مثل تلگرام باشه...
راه های درآمدی زیادی فکر کردم نمی دونم کاربران از آن استقبال می کنن یا نه مخصوصا ایران...چون کاربران ایرانی مفتی دوست دارن...
برای حفظ اطلاعات کاربران ممکنه به بعضی از درخواست دولت عمل نکنیم!

esmaeil95
January 14th, 2017, 16:17
درود...دوست عزیز پیام رسان به صورت بین المللی فعالیت خواهدکرد حتی ممکنه سرمایه گذارخارجی جذب کنیم...فقط مخصوص ایران نیست...

درباره حفظ اطلاعات رو نمی دونم ..ممکنه دادگاه ایران و چه خارج از ایران درخواست اطلاعات یه کاربر که به جرمی متهم شده و ممکنه به درخواست اونا عمل کنیم و اگه نه هرگز اطلاعات به دولت نمیدیم مثل تلگرام اطلاعات هرگز دسترسی ها به دولت ایران نداد فقط در حد همکاری در زمینه مسدود کردن کانال غیر اخلاقی هستش...

تلگرام خارج کشور هست و دسترسی ندارن بهش
ایران باشین هر روز دستورقضایی میاد اطلاعات فلان شماره رو کلا بریز رو cd بفرست فلان مرکز
نمیتونید هم جلوگیری کنید چون بخواهید هم ندید میان خودتون و سیستم هاتون رو میبرن
۹۰ درصد مردم ایران هیچ وقت حاظر نمیشن از سیستم پیام رسان ایرانی استفاده کنند چون میدونن اطلاعاتشون رو هوا خواهد بود

Raymvnd
January 14th, 2017, 17:37
تلگرام خارج کشور هست و دسترسی ندارن بهش
ایران باشین هر روز دستورقضایی میاد اطلاعات فلان شماره رو کلا بریز رو cd بفرست فلان مرکز
نمیتونید هم جلوگیری کنید چون بخواهید هم ندید میان خودتون و سیستم هاتون رو میبرن
۹۰ درصد مردم ایران هیچ وقت حاظر نمیشن از سیستم پیام رسان ایرانی استفاده کنند چون میدونن اطلاعاتشون رو هوا خواهد بود

ما راهکاری داریم اینه اطلاعات کاربران به مدت ۲۴ ساعت حذف شه و برای همین اونا بهانه ای ندارن که هی گیر بدن...
بالاخره باید جوری کاربران رو اعتماد آن جذب کنیم...حتی اگه امنیت فوق العاده ای داشته باشیم...

esmaeil95
January 14th, 2017, 17:49
ما راهکاری داریم اینه اطلاعات کاربران به مدت ۲۴ ساعت حذف شه و برای همین اونا بهانه ای ندارن که هی گیر بدن...
بالاخره باید جوری کاربران رو اعتماد آن جذب کنیم...حتی اگه امنیت فوق العاده ای داشته باشیم...
نمیتونید باید تا ۳ یا ماه (دقیق یادم نیست) نگه داری کنید(همون دستور العملی که اپراتور ها هم باید انجام بدن در مورد sms ) در غییر این صورت کسی کاری بکنه و نتونید اطلاعات رو بدید مسقیما شما رو مسعول خواهند دونست.
ما قبلا سایت کاربر محور داشتیم تا روزی ۱۰ تا هم درخواست قضایی میومد و از فتا های متخلف تماس میگرفتن دیگه کلافه شدیم جمعش کردیم.

Raymvnd
January 14th, 2017, 18:06
نمیتونید باید تا ۳ یا ماه (دقیق یادم نیست) نگه داری کنید(همون دستور العملی که اپراتور ها هم باید انجام بدن در مورد sms ) در غییر این صورت کسی کاری بکنه و نتونید اطلاعات رو بدید مسقیما شما رو مسعول خواهند دونست.
ما قبلا سایت کاربر محور داشتیم تا روزی ۱۰ تا هم درخواست قضایی میومد و از فتا های متخلف تماس میگرفتن دیگه کلافه شدیم جمعش کردیم.
بالاخره ایستادگی میکنیم و برسرکسی شوخی نداریم...