PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریستور ایمیل

sohrab.khan
December 12th, 2010, 14:20
سلام بر اساتید wht
فرض کنیم فول بک آپ از هاست سی پانل داریم ایمیل های موجود در بک آپ رو چطور ریستور کنیم؟
منتظر پاسخ های سبز شما هستم

iacbook
December 16th, 2010, 16:58
خوب اگه فول بکاپ رو ریستور کنید ایمیل ها هم هستند ایمپورت میشن دیگه!
در واقع وقتی شما از یک هاست فول بکاپ میگیرید و همونطوری در هاست جدید ایمپورت می کنید همه چیز مثل اول منتقل میشه ......

sohrab.khan
December 16th, 2010, 19:53
یعنی بک آپ رو رو هاستی که می خوام روش ریستور کنم آپلود کنم و از قسمت بک آپ سی پانل اون بک آپ رو انتخاب و ریستور رو بزنم ؟ من دسترسی روت ندارم به هاست.
خوب اگه فول بکاپ رو ریستور کنید ایمیل ها هم هستند ایمپورت میشن دیگه!
در واقع وقتی شما از یک هاست فول بکاپ میگیرید و همونطوری در هاست جدید ایمپورت می کنید همه چیز مثل اول منتقل میشه ......

iacbook
December 16th, 2010, 20:22
دسترسی به روت نمیخواد
از هاست اول از قسمت backup wizard در سی پنل ( اگر هاست سی پنله - برای بقیه هاست ها هم تقریبا" به همین شکله ) یک فول بکاپ بگیرید و دانلود کنید و در هاست جدید از قسمت ایمپورت بکاپ ها کل بکاپتون رو ایمپورت کنید تا تمام اکانت کامل منتقل شود و همه چیز به جای خود برود.

بصورت دستی هم میشه این کار رو انجام داد و یک مقدار دقت لازمه ! یعنی وقتی فایل زیپ شده بکاپ رو دانلود می کنید و اکسترکت می کنید یه فایل هایی مربوط به قسمت ایمیل هست و یه دیتابیسی هم مربوط به ایمیل ها و اینجور مسائل هست اگه اشتباه نکنم که بصورت پیشفرض در تمام هاست های ایجاد شده این دیتابیس وجود داره ..........

sohrab.khan
December 18th, 2010, 15:32
از بک آپ ویزارد رفتم
This feature allows you to select what to restore.

* Home Directory →
* MySQL Databases →
* Email Forwarders & Filters →
و گزینه سوم رو زدم برای ریستور ایمیل رفت تو Restoring Email Forwarders/Filters
و همون جا موند چیزی ریستور نشد

دسترسی به روت نمیخواد
از هاست اول از قسمت backup wizard در سی پنل ( اگر هاست سی پنله - برای بقیه هاست ها هم تقریبا" به همین شکله ) یک فول بکاپ بگیرید و دانلود کنید و در هاست جدید از قسمت ایمپورت بکاپ ها کل بکاپتون رو ایمپورت کنید تا تمام اکانت کامل منتقل شود و همه چیز به جای خود برود.

بصورت دستی هم میشه این کار رو انجام داد و یک مقدار دقت لازمه ! یعنی وقتی فایل زیپ شده بکاپ رو دانلود می کنید و اکسترکت می کنید یه فایل هایی مربوط به قسمت ایمیل هست و یه دیتابیسی هم مربوط به ایمیل ها و اینجور مسائل هست اگه اشتباه نکنم که بصورت پیشفرض در تمام هاست های ایجاد شده این دیتابیس وجود داره ..........

CANOR
December 23rd, 2010, 00:57
بهترین کار اینه که به مدیر سرور بگید تا براتون ریستور کنه

sohrab.khan
December 23rd, 2010, 01:11
ممنون از پاسخ شما ولی مدیر سرور در دسترس نیست لطفا روش ریستور دستی ایمیل ها رو آموزش بدید مشکل من هم حل بشه

بهترین کار اینه که به مدیر سرور بگید تا براتون ریستور کنه

iacbook
December 23rd, 2010, 02:42
روشی که اینجا میگم خیلی دستیه دیگه ;)

وارد هاست شوید - فایل منیجر - شاخه Home ( قبل از پابلیک اچ تی ام ال )

فولدری به اسم میل وجود داره - داخل فولدر مربوطه شوید و همه چیز رو سلکت کنید و زیپ کنید و دانلود کنید و ببریدش به همین مسیر در هاست جدید

حالا نوبت دیتابیس هست . برید داخل phpmyadmin داخل هاست و دیتابیس information_schema را اکسپورت کنید و داخل هاست جدید ایمپورت کنید.

به همین سادگی ایمیل ها منتقل خواهند شد ...

روش گفته شده رو تست نکردم اما راهش همینه ، بنابراین حتما" بکاپ داشته باشید ;)

CANOR
December 27th, 2010, 16:35

فولدری به اسم میل وجود داره - داخل فولدر مربوطه شوید و همه چیز رو سلکت کنید و زیپ کنید و دانلود کنید و ببریدش به همین مسیر در هاست جدید

حالا نوبت دیتابیس هست . برید داخل phpmyadmin داخل هاست و دیتابیس information_schema را اکسپورت کنید و داخل هاست جدید ایمپورت کنید.

دوست عزیز این کار جواب نمیده
چون شما نمیتونی توی information_schema ایمپورت کنی

sohrab.khan
December 27th, 2010, 19:28
مشکل اینجا هست که الان من فایل زیپ فول بک آپ رو دارم حالا یه فایل هایی تو پوشهemail این فول بک آپ هست اینها رو چطور دستی ریستور کنم ؟

atilnic
December 27th, 2010, 20:14
خوب تو یه هاستینگ بده مدیر سرور ریستور کنه و بعد بیا فقط ایمیل رو export بگیر بعد import کن تو هاست جدید
به همین راحتی - به همین خوشمزگی8-}