PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از مرورگر

فال
January 12th, 2017, 11:18
با درورد

بنده برای کار با پی پل نیاز به آیپی ثابت و سرور با لوکیشن سوئیس دارم
دوستان فرمودند که باید ویندوز نصب کنم و با نصب مرورگر روی اون به کارم برسم، نمیدونم شاید چون من گفتم وقت و سواد زیادی برای مدیریت سرور ندارم اینو پیشنهاد دادن

خواستم بپرسم آیا نمیشه روی سنتوس یا کلا لینوکس مرورگر نصب کرد و بصورت گرافیکی استفاده کرد ؟

ممنون میشم کمک بفرمایید

با سپاس فراوان از توجه شما

blueserver
January 12th, 2017, 11:22
سلام دوست عزیز ، امکانش هست.
شما میتونید لینوکس تهیه کنین و روش محیط دسکتاپ نصب کنین و با vnc یا ریموت دسکتاپ ویندوز بهش وصل بشن.
برای ویندوز هم نیاز به مدیریت خاصی نداره ، یک مرورگر نصب میکنین و استفاده میکنین. مشکلی هم بود میتونین به هاستینگی که ازش سرویس دارین تیکت بدید و بررسی کنن.

فال
January 12th, 2017, 11:48
سلام دوست عزیز ، امکانش هست.
شما میتونید لینوکس تهیه کنین و روش محیط دسکتاپ نصب کنین و با vnc یا ریموت دسکتاپ ویندوز بهش وصل بشن.
برای ویندوز هم نیاز به مدیریت خاصی نداره ، یک مرورگر نصب میکنین و استفاده میکنین. مشکلی هم بود میتونین به هاستینگی که ازش سرویس دارین تیکت بدید و بررسی کنن.

خیلی ممنونم از لطف شما
محیط دسکتاپ رو چطوری باید روی لینوکس نصب کرد ؟ راهنمایی هست ؟
این محیط دسکتاپ یه افزونه هست یا برای خود لینوکسه ؟

blueserver
January 12th, 2017, 11:56
آموزش های نصبش هست ، جستجو کنین محیط های دسکتاپ زیادی برای لینوکس هست ، اما نیاز به نصب و تنظیم vnc دارید ، چون فرمودید وقت مدیریت سرور ندارین ، پیشنهاد میکنم از ویندوز استفاده کنین ، همه چی آماده براتون مهیا هستش.

موفق باشین.

فال
January 12th, 2017, 12:09
الان بیشتر سرورها vnc رو ارائه میدند
از همون ها میشه استفاده کرد ؟

ویندوز هست ولی ظاهرا گرونترم هست

dow
January 12th, 2017, 12:11
بهتره باهمون ویندوز کارتون رو راه بندازید

yazdserver.ir
January 14th, 2017, 20:54
با درورد

بنده برای کار با پی پل نیاز به آیپی ثابت و سرور با لوکیشن سوئیس دارم
دوستان فرمودند که باید ویندوز نصب کنم و با نصب مرورگر روی اون به کارم برسم، نمیدونم شاید چون من گفتم وقت و سواد زیادی برای مدیریت سرور ندارم اینو پیشنهاد دادن

خواستم بپرسم آیا نمیشه روی سنتوس یا کلا لینوکس مرورگر نصب کرد و بصورت گرافیکی استفاده کرد ؟

ممنون میشم کمک بفرمایید

با سپاس فراوان از توجه شما

روی رم 2 راحت میتونید ویندوز سرور 2008 نصب کنید
کارتون رو هم راه میندازه
لینوکس هم راه هایی داره ولی اصلا توصیه نمیشه

alieblice
January 14th, 2017, 22:12
خیلی ممنونم از لطف شما
محیط دسکتاپ رو چطوری باید روی لینوکس نصب کرد ؟ راهنمایی هست ؟
این محیط دسکتاپ یه افزونه هست یا برای خود لینوکسه ؟

لازم نیست خودتون رو لینوکس چیزی نصب کنین اکثر سرویس دهنده ها خودشون اگر بخاین لینوکس با پوسته گرافیکی نصب میکنن مثل ubuntu desktop یا حتی centos با پوسته گنوم یا هر لینوکس دیگه ای که باهاش کار کردین
اگرم از جاهایی مثل hetzner (البته سویس نیست فقط مثال خایتم بزنم) سرور بگیرین که تنوع لینوکسی که داره زیاده خودتون راحت انتخاب میکنین و نصب میکنین اگر نخاستین پاکس میکنین و باز یکی دیگه نصب می کنین به همین راحتی
برای نسخه گرافیکی هم اگر گنوم بود 1 گیگ رم مثل اوبنتو
اگر xfce یا lxde بود 512 مگ کافیه مثل lubuntu یا xubuntu

فال
January 14th, 2017, 22:15
لازم نیست خودتون رو لینوکس چیزی نصب کنین اکثر سرویس دهنده ها خودشون اگر بخاین لینوکس با پوسته گرافیکی نصب میکنن مثل ubuntu desktop یا حتی centos با پوسته گنوم یا هر لینوکس دیگه ای که باهاش کار کردین
اگرم از جاهایی مثل hetzner (البته سویس نیست فقط مثال خایتم بزنم) سرور بگیرین که تنوع لینوکسی که داره زیاده خودتون راحت انتخاب میکنین و نصب میکنین اگر نخاستین پاکس میکنین و باز یکی دیگه نصب می کنین به همین راحتی
برای نسخه گرافیکی هم اگر گنوم بود 1 گیگ رم مثل اوبنتو
اگر xfce یا lxde بود 512 مگ کافیه مثل lubuntu یا xubuntu

خیلی ممنونم
بله همین کارو باید بکنم، ویندوز هم گرونتره هم رم بیشتری میخاد

حالا از بین اینایی مه فرمودید کدوم بهتر و راحت تر هستن ؟

arc1o0
January 15th, 2017, 15:10
خیلی ممنونم
بله همین کارو باید بکنم، ویندوز هم گرونتره هم رم بیشتری میخاد

حالا از بین اینایی مه فرمودید کدوم بهتر و راحت تر هستن ؟

سلام

یه سرور مجازی لینوکس از یه پروایدری بگیرید که آی پی مد نظر شما رو میده

موقع نصب بگید که centos با پوسته KDE یا گنوم براتون نصب کنند، اگر هم این مورد رو پشتیبانی نکردند، یه centos minimal بگید نصب کنند، با چند خط دستور تو ssh گنوم یا kde نصب میشه

بعد باید vnc سرور نصب کنید روش، روی سیستم خودتونم vnc کلایینت

و تمام

یکم کار داره، فقط سخت و پیچیده نیست

فال
January 15th, 2017, 18:03
سلام

یه سرور مجازی لینوکس از یه پروایدری بگیرید که آی پی مد نظر شما رو میده

موقع نصب بگید که centos با پوسته KDE یا گنوم براتون نصب کنند، اگر هم این مورد رو پشتیبانی نکردند، یه centos minimal بگید نصب کنند، با چند خط دستور تو ssh گنوم یا kde نصب میشه

بعد باید vnc سرور نصب کنید روش، روی سیستم خودتونم vnc کلایینت

و تمام

یکم کار داره، فقط سخت و پیچیده نیست

ممنونم

یک سوال دیگه

باید آیپی اختصاصی هم جدا بخرم؟ یا همون سرور مجازی بگیرم کافیه؟

blueserver
January 15th, 2017, 18:20
ممنونم

یک سوال دیگه

باید آیپی اختصاصی هم جدا بخرم؟ یا همون سرور مجازی بگیرم کافیه؟

سرور خودش ip اختصاصی داره نیازی به تهیه نیست ، همونطور که در پست های قبل خدمتتون عرض شد ، به دردسر نصب مواردی که میخواین در لینوکس نمیارزه ، همون ویندوز رو بگیرید ، بدون دردسر کار شمارو راه میاندازه.