PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک درباره انکود کردن

asiawiki
January 10th, 2017, 19:05
سلام و خسته نباشید به دوستان
من میخواستم از دوستان برای انکود کردن بهم کمک کنید که کدوم برنامه مناسب هست؟
HandBrake برنامه خوبیه برای این کار؟
و بهم بگید که چه سروری با چه مشخصاتی نیاز هست و چقدر خرج برمیداره

company_hosting
January 10th, 2017, 19:17
سلام

بله

megui هم خوبه

سرور اختصاصی اگر تهیه کنید بهترین پورفرمنس میده

asiawiki
January 10th, 2017, 22:03
مشخصات هاست و قیمت لطفا

T.Toosi
January 10th, 2017, 22:15
سلام، با megui کار کنید کدک و tools های مختلف و زیادی داری، کانفیگ و آپشن های کدک ها هم تجربی هست و باید یک پیش زمینه هم درباره ساختار ویدیو و فریم ها داشته باشید برای اینکه یک انکود با کیفیت و حجم مناسب دربیاد ، کسی رایگان در اختیارتون نمیزاره باید سرچ کنید درانجمن های خارجی هست. یک اطلاعات کلی دادم بهتون فقط اما با کانفیگ دیفالت خود megui هم میتونید بدون هیچ اطلاعاتی انکود کنید اما انتظار کیفیت و حجم گانول یا.. نداشته باشید.

ColdWorld
January 10th, 2017, 22:15
هندبریک برای تازه کار ها خوبه تنظماتش محدود تر اسون تر و کلی تره

اما Megui بهترین و حرفه ای ترین ابزار ساخته شده تا به الانه که کنترل کاملی روی انکود و پروژه خواهید داشت!

company_hosting
January 10th, 2017, 22:22
مشخصات هاست و قیمت لطفا

سلام

سرور با هسته های بالا و زیاد باید تهیه کنید

در این بخش امکان ارائه افر توسط بنده و همکاران نیست (قوانین انجمن)

Z.eus
January 10th, 2017, 22:23
درود؛

در این بخش امکان ارسال آفر مقدور نیست.

با تشکر.

asiawiki
January 10th, 2017, 23:39
برام پیام خصوصی کنید لطفا

masteryi
January 11th, 2017, 03:23
درود
Handbrake برای افراد مبتدی مناسبه و شخصا زیاد باهاش حال نمی کنم
بنظرم از megui یا staxrip استفاده کنید ( شخصا ترجیح میدم از staxrip استفاده کنم در ضمن مخالف دوستانی هستم که میگن megui حرفه ای ترین و بهترین برنامه ساخته شده هست )

اگر انکدر حرفه ای هستید و نیاز به فیییلتر های avisynth دارید پیشنهاد من برنامه ی hybrid هستش که فوق العاده حرفه ایه و فییلتر های زیادی داخل خودش داره

پیشنهاد من اینه که حداقل یه سرور اختصاصی با هارد ssd و سی پی یو حداقل 4 هسته ای ( حداقل 12 گیگاهرتز)

توجه کنید که هر چی سی یو قوی تر باشه زمان انکد کمتر میشه