PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفر ویژه سئو با قیمت استثنایی 99 تومان - کیفیت تضمینی

spalisp
January 10th, 2017, 12:04
آفر ویژه سئو با قیمت استثنایی فقط برای 3 سفارش با قیمت استثنایی فقط 99هزارتومان

http://seo98.ir/wp-content/themes/Seo98/images/Seo98baner.gif (http://seo98.ir/)

با سلام خدمت تمامی کاربران محترم . دوستان عزیزمجموعه سئو98 در نظر دارد سئو و بهینه سازی سایت رو با قیمت استثنایی در اختیار کاربران این انجمن بگذارد .
قیمت استثنایی فقط برای 3 سفارش با قیمت استثنایی فقط 99هزارتومان

آفر محدود است و فقط و فقط 3 سفارش پذیرفته می شود .

تلفن تماس : 09134740248-09392451826-09388408577

تلگرام بنده : https://telegram.me/Seo98hoseini

Mp3Songs.ir
January 10th, 2017, 12:10
سلام.
نمونه کار لطفا

spalisp
January 10th, 2017, 12:13
سلام.
نمونه کار لطفا

باسلام

ارسال شد

armin.rf
January 10th, 2017, 12:32
برای بنده هم ارسال کنید

ldda company
January 10th, 2017, 12:34
با سلام ...
لطفا نمونه کار رو برای من هم ارسال کنید .

ViraHost.com
January 10th, 2017, 12:44
سلام ،
نمونه کار ها + کلمات کلیدی اصلی کار شده رو ارسال کنید :53:

سپاس

spalisp
January 10th, 2017, 12:47
برای بنده هم ارسال کنید

سلام

ارسال شد بزرگوار. 1 سفارش ثبت شد

- - - Updated - - -

با سلام ...
لطفا نمونه کار رو برای من هم ارسال کنید .

سلام

خدمت شما عزیز هم ارسال گردید

- - - Updated - - -

سلام ،
نمونه کار ها + کلمات کلیدی اصلی کار شده رو ارسال کنید :53:

سپاس

باسلام

خدمت شما بزرگوار نیز ارسال گردید

2JZ
January 10th, 2017, 13:07
سلام بهینه سازی شامل چه چیز هایی می شود؟

spalisp
January 10th, 2017, 13:10
سلام بهینه سازی شامل چه چیز هایی می شود؟

ارسال شد بزرگوار

farssub
January 10th, 2017, 13:12
برای بنده هم ارسال کنید

spalisp
January 10th, 2017, 13:15
برای بنده هم ارسال کنید

سلام
ارسال شد برادر

goldenhost.org
January 10th, 2017, 13:20
سلام و درود
لطفا برای بنده هم ارسال کنید
و اینکه
منظورتون از تضمینی چی هست دقیقا؟

spalisp
January 10th, 2017, 13:26
سلام و درود
لطفا برای بنده هم ارسال کنید
و اینکه
منظورتون از تضمینی چی هست دقیقا؟

سلام

ارسال شد بزرگوار . منظور از تضمین هم کیفیت کارمون رو تضمین میکنیم که بدون عیب و اشکالی باشه و بصورت کامل انجام بشه تعهداتمون . فقط 1 سفارش مانده

jafar-alizadeh
January 10th, 2017, 14:44
درود
شرایط و نمونه کارهارو برای بنده ام ارسال کنین

spalisp
January 10th, 2017, 14:58
درود
شرایط و نمونه کارهارو برای بنده ام ارسال کنین

درود

ارسال شد عزیز

farshid17
January 10th, 2017, 16:15
برای بنده هم ارسال کنید

spalisp
January 11th, 2017, 12:02
چه کار هایی در بهینه سازی انجام میدید؟
و چند ماه طول میکشه تا صفحه اول گوگل برسونید؟

سلام
ارسال شد

abkala
January 11th, 2017, 12:39
سلام لطفا نمونه کار و رتبه ها رو برای من هم ارسال کنید

spalisp
January 11th, 2017, 12:41
سلام لطفا نمونه کار و رتبه ها رو برای من هم ارسال کنید

سلام

ارسال شد

lemo1996
January 11th, 2017, 14:55
سلام مواردی که انجام میشه رو لطفا بفرمایید .

sahar_tym
January 11th, 2017, 15:12
لطفا برای بنده ارسال کنید.

2JZ
January 11th, 2017, 15:14
یک سفارش خدمت دوستان seo98 ارسال شد.
انشالله پس از اتمام . نتیجه را همینجا اعلام می کنم. :53: :53:

djmojtaba
January 11th, 2017, 15:22
کارهای که انجام میشه رو برام پ.خ کنید و نحوه ثبت سفارش بفرمایید

spalisp
January 16th, 2017, 14:55
خدمت تمامی دوستان عزیز ارسال گردید

almanwebhost
January 16th, 2017, 15:09
سلام
نمونه کار موزیک ارسال کنید

SamaN DL
January 16th, 2017, 15:11
مواردی که تو سئو انجام میدید رو برای بنده ارسال کنید
چه تضمینی میدید که پنالتی نشیم ؟
نمونه کار ارسال کنید

myyor
January 17th, 2017, 04:06
اگر هنور دارین برای بنده ارسال کنین
درسته هزینه پایینه اما تصور نشه توقع بیاد پایین
با تشکر

tejarathost
January 20th, 2017, 23:16
سلام

اگر مقدوره نمونه کار ارسال کنید .

spalisp
February 11th, 2017, 18:28
خدمت عزیزان ارسال گردید

meisam317
February 12th, 2017, 15:06
سلام ،
نمونه کار ها + کلمات کلیدی اصلی کار شده + لیست کارهایی که انجام میدین رو ارسال کنید :53:

سپاس

A262
March 4th, 2017, 20:20
سلام
اگر کسی به ایشون کار سپرده بیان اینجا بگن
ظاهرا ایشون کار میگیره و دوتا پلاگین نصب می کنه
دائما هم فروش ویژه و افر میزاره و از وبمسترها هزینه می گیره...
خواهشا هر کس افر داده و ضرر کرده پیام بده

2JZ
March 5th, 2017, 10:00
یک سفارش خدمت دوستان seo98 ارسال شد.
انشالله پس از اتمام . نتیجه را همینجا اعلام می کنم. :53: :53:
تقریبا هیچ کاری انجام ندادند.
نتیجه = صفر ، رضایت از کار ایشان = صفر

A262
March 5th, 2017, 11:07
تقریبا هیچ کاری انجام ندادند.
نتیجه = صفر ، رضایت از کار ایشان = صفر

ایشون با یکی از مدیران پرشین تولز با ای دی I3est رفاقت دارن و در پرشین تولز هم سر چندین نفر رو کلاه گذاشتن
همگی جمع شدیم تاپیک زدیم فورا مدیر اومد و پاکش کرد
در تاپیکهاش هم فیدبکمون رو نوشته بودیم پاک کرد و تقریبا هیچ اثری نمود
بنده خودم طراح وبم
واقعا هیچ کاری انجام ندادند وگرنه از هر کس 100 تومن می گیره و هیچ کس هم حوصله شکایت و پیگیری نداره
سنشم زیاد نیست فقط قسم میخوره و که حواله کردم به بالا سری و ...
باعث میشه مشتریهاش بگن جهنم 100 تومن...
همینجوری داره تلفات می گیره

mehrania
March 5th, 2017, 13:19
ایشون با یکی از مدیران پرشین تولز با ای دی I3est رفاقت دارن و در پرشین تولز هم سر چندین نفر رو کلاه گذاشتن
همگی جمع شدیم تاپیک زدیم فورا مدیر اومد و پاکش کرد
در تاپیکهاش هم فیدبکمون رو نوشته بودیم پاک کرد و تقریبا هیچ اثری نمود
بنده خودم طراح وبم
واقعا هیچ کاری انجام ندادند وگرنه از هر کس 100 تومن می گیره و هیچ کس هم حوصله شکایت و پیگیری نداره
سنشم زیاد نیست فقط قسم میخوره و که حواله کردم به بالا سری و ...
باعث میشه مشتریهاش بگن جهنم 100 تومن...
همینجوری داره تلفات می گیره

منم قبلا یک تایپک در رابطع با کلاه برداری ایشون در همین وب هاستینگ تالک زدم با مدرک کامل اما ایشون گفتن تا تایپک حذف نکنید پولتون برنمیگردونم منم بیخیال پوله شدم تا کسی دیگ سرش کلاه نره اما با پارتی بازی با یکی از مدیران همین سایت تایپک رو حذف کردند اما تو گوگل کچش هست

amin karimi
March 5th, 2017, 14:32
لطفا ی راه ارتباطی برای بنده ارسال کنید

spalisp
March 5th, 2017, 17:08
در رابطه با پست های این آقای نامحترم بنده باید عرض کنم که خدارو شکر ، خدا جای حق نشسته . ایشون سفارش داده بودند به ما . ما سایتشون رو پیج 1 گوگل آوردیم . خودشون هم خوب میدونند . پیج 1 گوگل . نتایج gtmetrix روی 99% . بعد ایشون احساس زرنگ بودن داشتند . تاپیک زدند پرشین تولز و با مولتی یوزر جو ایجاد کردند که خودشون دیدند که کاربران پرشین تولز و مدیران آنجا قضاوتی که کردند چی بود . هم مدیران هم کاربران خدارشو شکر قضاوت کردند و برخورد لازم با شما انجام شد توی اون انجمن . باشه آقا بنده هیچ کاری روی سایت شما نکرده بودم و سایتتون خود به خود اومد پیج 1 گوگل . سایتتون خود به خود نتایج gtmetrix رو 99% نشون داد . همه اینها خود به خود بوده !!!! میگم که خدا جای حق نشسته عزیز من . توی تمام ابزار ها میگه سئو داخلی سایتتون کامل هست . gtmetrix درصدی که نشون میده 99% هست . پیج 1 گوگل اومد سایتتون . فقط میسپارمتون به اون بالا سری عزیز من .تلگرام که بلاک کردم شمارو بخاطر توهین هاتون اینجا هم دیگه پاسخی نخواهم داد . کلاهبردار هم که به بنده گفتید برمیگرده به خانوادتون . یاحق

almandata
March 5th, 2017, 17:23
در رابطه با پست های این آقای نامحترم بنده باید عرض کنم که خدارو شکر ، خدا جای حق نشسته . ایشون سفارش داده بودند به ما . ما سایتشون رو پیج 1 گوگل آوردیم . خودشون هم خوب میدونند . پیج 1 گوگل . نتایج gtmetrix روی 99% . بعد ایشون احساس زرنگ بودن داشتند . تاپیک زدند پرشین تولز و با مولتی یوزر جو ایجاد کردند که خودشون دیدند که کاربران پرشین تولز و مدیران آنجا قضاوتی که کردند چی بود . هم مدیران هم کاربران خدارشو شکر قضاوت کردند و برخورد لازم با شما انجام شد توی اون انجمن . باشه آقا بنده هیچ کاری روی سایت شما نکرده بودم و سایتتون خود به خود اومد پیج 1 گوگل . سایتتون خود به خود نتایج gtmetrix رو 99% نشون داد . همه اینها خود به خود بوده !!!! میگم که خدا جای حق نشسته عزیز من . توی تمام ابزار ها میگه سئو داخلی سایتتون کامل هست . gtmetrix درصدی که نشون میده 99% هست . پیج 1 گوگل اومد سایتتون . فقط میسپارمتون به اون بالا سری عزیز من .تلگرام که بلاک کردم شمارو بخاطر توهین هاتون اینجا هم دیگه پاسخی نخواهم داد . کلاهبردار هم که به بنده گفتید برمیگرده به خانوادتون . یاحق
سلام

شما سه تا شاکیی داشتید جواب یکی رو دادید

اصلا تو این افر چه کارهایی انجام میدین؟

Farid Saadat
March 5th, 2017, 17:37
درود. قصد تخریب نیست و سوال دارم ، فرمودید فقط 3 سفارش ، در پاسخ #13 اعلام کردید یک سفارش باقی مانده و در #22 اعلام شد که به اتمام رسیده ولی هنوز با همین تعرفه که برای 3 سفارش بوده سفارش میگیرید ؟ ممنون میشم شفاف سازی بشه
+
توضیحات + کارهایی که انجام میدید رو بفرمایید.

spalisp
March 5th, 2017, 17:56
سلام

شما سه تا شاکیی داشتید جواب یکی رو دادید

اصلا تو این افر چه کارهایی انجام میدین؟

درود بر شما . عزیز 2 مورد دیگه خیلی وقته حل شده و اصلا اون آقای mehrania خودشون هم نمیدونن مشکلشون چیه . من چند بار مگه نخواستم حل کنم مشکلشون رو ولی خودشون نخواستند فقط بی احترامی کردند . عزیز این آفر مربوط میشه به سئو داخلی سایت عزیزان که سئو داخلی بصورت کامل انجام شده و سئو خارجی که کارای لینک بیلدینگ و شبکه های اجتماعی و پست گذاری و ... هست مربوط میشه به وبمستر عزیز که خدمتشون نکات رو میگیم ما . الان این آقایی که حاشیه درست میکنه برای ما جالب اینجاست که سایتشون رو آوردیم پیج 1 . نتایج تمام ابزار ها بالا هست به عنوان مثال gtmetrix آمار 99% نشون میده . بعد ایشون این صحبت هارو میکنند که جو درست کنند . ما که تازه نیومدیم توی نت که بخوایم 2 نفر زرنگ بازی در بیارن و بخوان کار مارو خراب کنند .

- - - Updated - - -

درود. قصد تخریب نیست و سوال دارم ، فرمودید فقط 3 سفارش ، در پاسخ #13 اعلام کردید یک سفارش باقی مانده و در #22 اعلام شد که به اتمام رسیده ولی هنوز با همین تعرفه که برای 3 سفارش بوده سفارش میگیرید ؟ ممنون میشم شفاف سازی بشه
+
توضیحات + کارهایی که انجام میدید رو بفرمایید.

عزیز
آفر تمام شده این کاربری که تاپیک رو بالا آوردند فقط با هدف ایجاد حاشیه این کارو کردند . چون سایتشون پیج 1 هست و در بهترین شرایط هست . توی انجمن پرشین تولز هم این کارارو کردند که خدارو شکر هم کاربران نظر دادند و قضاوت کردند و هم مدیران .

A262
March 5th, 2017, 18:02
یکی از مدیران پرشین تولز با ایشان رفاقت دارد از ما درخواست مدارک کرد و بنده ارائه دادم
بنده نوشتم ایشون گفت بهینه سازی کامل cms
بهینه سازی کد css,html
بهینه سازی robots.txt
و همینجور شمرده بودند در تلگرام
تصاویرشم فرستادم
گفتم کدام یک از اینها رو انجام دادین؟
سوال کردم یک خط کدی که به سایت ما اضافه شد چه بوده؟
دو سه نفر پی ام دادن که سایت ما رو هم گرفته و دوتاپلاگین yoast و autooptimize نصب کرده
دو نفر هم در تاپیک اومدن گفتن اسیر افرهای 100 هزاری ایشون شدند و ایشون دائما قسم می خورند به قران و حواله به خداوند میدن ادم دلش می سوزه
همگی منتظر پاسخ ایشون بودیم که ناگهان تاپیک به فنا رفت
در تاپیک خودشون دونفر دیگر هم فیدبک نارضایتی گذاشتند که همه انها هم پاک شدند...
ایشون میگه شما مولتی یوزری
خب ادم عاقل من چطور مولتی یوزر در حالکیه تک تک مشتریهات با اسم و نشان میان میگن هزینه گرفتی انجام ندادی
یعنی من چندبار بهت با یوزرهای متنوع سفارش دادم
اخه ادم عاقل شما نمی گی وقتی کسی میاد میگه فلان سایتم رو داغون کردی اگر اون منم در حالیکه من با یک کارت دیگه و یه سایت دیگه برات هزینه زدم...

- - - Updated - - -

دوستان این پست رو مطالعه کنند برای چندین ماه پیشه و بنده دیروز دیدمش:

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=171860&p=1565024&viewfull=1#post1565024

spalisp
March 5th, 2017, 18:08
یکی از مدیران پرشین تولز با ایشان رفاقت دارد از ما درخواست مدارک کرد و بنده ارائه دادم
بنده نوشتم ایشون گفت بهینه سازی کامل cms
بهینه سازی کد css,html
بهینه سازی robots.txt
و همینجور شمرده بودند در تلگرام
تصاویرشم فرستادم
گفتم کدام یک از اینها رو انجام دادین؟
سوال کردم یک خط کدی که به سایت ما اضافه شد چه بوده؟
دو سه نفر پی ام دادن که سایت ما رو هم گرفته و دوتاپلاگین yoast و autooptimize نصب کرده
دو نفر هم در تاپیک اومدن گفتن اسیر افرهای 100 هزاری ایشون شدند و ایشون دائما قسم می خورند به قران و حواله به خداوند میدن ادم دلش می سوزه
همگی منتظر پاسخ ایشون بودیم که ناگهان تاپیک به فنا رفت
در تاپیک خودشون دونفر دیگر هم فیدبک نارضایتی گذاشتند که همه انها هم پاک شدند...
ایشون میگه شما مولتی یوزری
خب ادم عاقل من چطور مولتی یوزر در حالکیه تک تک مشتریهات با اسم و نشان میان میگن هزینه گرفتی انجام ندادی
یعنی من چندبار بهت با یوزرهای متنوع سفارش دادم
اخه ادم عاقل شما نمی گی وقتی کسی میاد میگه فلان سایتم رو داغون کردی اگر اون منم در حالیکه من با یک کارت دیگه و یه سایت دیگه برات هزینه زدم...

چقدر دروغ میگید شما ؟؟؟ کل دنیا دوست من هستند باشه آقا گوگل و رئیس gtmetrix هم دوستان بنده هستند که سایت شما رو پیج 1 گوگل نشون میده و نتایج gtmetrix و سایر ابزار ها بالا هست :))) خیلی خنده داره رفتار ها و صحبت های شما . خدارو شکر که توی انجمن پرشین تولز کسی جز شما ناراضی نبود و فقط شما داشتید جو میساختید علیه بنده . دلیل نداره اصلا بخوام با کسی مثل شما صحبت کنم و وقتم رو بذارم صرف این کار . سایتتون پیج 1 گوگل اومد نوش جونتون ولی این درست نیست که این کارارو کردید . خدا جای حق نشسته .

A262
March 5th, 2017, 18:10
لابد همشون بنده هستم؟؟؟!!! :

سلام
متاسفانه این شخص از ده ها کاربر این انجمن به همین شکل بصورت آفر کلاه برداری کردن و همینطور ده ها تاپیک بخاطر کلاه برداری ایشون ایجاد شده که مدیران این انجمن لطف میکنن همه تاپیک های علیه این شخص رو حذف میکنن و هیچوقت هم نشده یوزرشون بن بشه!
من کاری به صد تومنم ندارم اصلا به فرض دادم یه شام خوردم رفت
ولی خدا شاهده یه سرچ بزنین ببنید چقدر ادم از دست ایشون شاکی ان و چون قیمت رو هم 99 تومن میزارن دیگه کسی پیگیری نمی کنه ولی خدایی این راهش نیست که مدیران زود همه چیز رو پاک کنن به محض اینکه یه نفر قسم میخوره و میگه خدا شاهده و نفرینتون می کنم یا آهم شمارو میگیره

spalisp
March 5th, 2017, 18:15
لابد همشون بنده هستم؟؟؟!!! :

من کاری به صد تومنم ندارم اصلا به فرض دادم یه شام خوردم رفت
ولی خدا شاهده یه سرچ بزنین ببنید چقدر ادم از دست ایشون شاکی ان و چون قیمت رو هم 99 تومن میزارن دیگه کسی پیگیری نمی کنه ولی خدایی این راهش نیست که مدیران زود همه چیز رو پاک کنن به محض اینکه یه نفر قسم میخوره و میگه خدا شاهده و نفرینتون می کنم یا آهم شمارو میگیره

:))

بنده اصلا نه قسم خوردم نه چیزی فقط گفتم باشه آقا ما سئو سایتتون رو اوکی نکردیم سایتتون خود به خود پیج 1 اومده . سایتتون خود به خود توی تمام ابزار ها وضعیت سئو رو عالی میزنه . توی gtmetrix خود به خود 99% میزنه . بنده میگم که خدا جای حق نشسته تمام شد و رفت .

- - - Updated - - -

بنده دیگر پاسخی به شما نخواهم داد . فقط و فقط حرف اول و آخرم اینه : که مدیران پرشین تولز دوست بنده هستند که حق رو به من دادند . کاربران پرشین تولز هم دوستان بنده هستند که حق رو بنده دادند . رئیس گوگل هم دوست بنده هست که سایت شما رو پیج 1 میاره . رئیس ابزار های معتبر چک کننده سئو هم دوستان بنده هستند . رئیس gtmetrix هم دوست بنده هست که 99% نشون میده . ما کاری نکردیم روی سایتتون و سایتتون خود به خود اومده پیج 1 گوگل و نتایج ابزار ها عالی هست . دم شما گرم خیلی مردی به مولا

یاحق

A262
March 6th, 2017, 11:31
در پرشین تولز که همه دیدند چطور یکی از مدیران تمام مدارک عملکرد شما رو پاک کرد
تعدادی از کاربران شاکی شما همچنان پیگیر هستند در پرشین تولز
باشه همه دروغ میگن و فقط شمایی که سئو بلدید و سایت ملت رو به هوا می فرستی
بهینه سازی کامل شما رو هم دیدیم
با اضافه کردن پلاگین yoast فکر می کنی مثلا سئو کردی در تمام ابزارها
شما یه درک از سئو داری مابقی افراد یه درک دیگه
من هم با صدتا اکانت مختلف بهت سفارش دادم و همشون هم ناراضی هستند و همشون هم منم!!
باشه تو بگو من مولتی یوزرم و با اکانت های مختلف دائما بهت صد تومن میدم و ادرس سایت مپ منو یه سایت دیگه میزنی

والا انسان تا کجا می تونه پیش بره

- - - Updated - - -

ولی اول و اخرش حتی یک خط کد یا یک دستور به سایت ما اضافه نکردی و هر وقت میگیم مابقی افراد هم میگن هیچ کاری نکردی میگی نمیگم بهتون اموزش نشه
خب شما هیچ کاری انجام ندادی
هیچ نتیجه ایی در گوگل نداشته
نه یک سایت نه ده سایت که تقریبا تمام مشتریهات شاکی اند
بازم داری قربانی میگیری

a1994n1373
March 6th, 2017, 11:35
سلام نمونه کار لطفا .

spalisp
March 6th, 2017, 23:21
در پرشین تولز که همه دیدند چطور یکی از مدیران تمام مدارک عملکرد شما رو پاک کرد
تعدادی از کاربران شاکی شما همچنان پیگیر هستند در پرشین تولز
باشه همه دروغ میگن و فقط شمایی که سئو بلدید و سایت ملت رو به هوا می فرستی
بهینه سازی کامل شما رو هم دیدیم
با اضافه کردن پلاگین yoast فکر می کنی مثلا سئو کردی در تمام ابزارها
شما یه درک از سئو داری مابقی افراد یه درک دیگه
من هم با صدتا اکانت مختلف بهت سفارش دادم و همشون هم ناراضی هستند و همشون هم منم!!
باشه تو بگو من مولتی یوزرم و با اکانت های مختلف دائما بهت صد تومن میدم و ادرس سایت مپ منو یه سایت دیگه میزنی

والا انسان تا کجا می تونه پیش بره

- - - Updated - - -

ولی اول و اخرش حتی یک خط کد یا یک دستور به سایت ما اضافه نکردی و هر وقت میگیم مابقی افراد هم میگن هیچ کاری نکردی میگی نمیگم بهتون اموزش نشه
خب شما هیچ کاری انجام ندادی
هیچ نتیجه ایی در گوگل نداشته
نه یک سایت نه ده سایت که تقریبا تمام مشتریهات شاکی اند
بازم داری قربانی میگیری

پرشین تولز تعداد مدیرانش خیلی زیاد هست و خدارو شکر نه تنها مدیران بلکه کاربران هم دیدید که حق رو به بنده دادند !!!! خدارو شکر مشتری های ما مثل شما نیستن و زبان آدمیزاد سرشون میشه سرشون رو هم توی برف نکردند . سایتتون روزی که سفارش دادید تا پیج 5 گوگل هم نبود پیامهاتون توی تلگرام هست دروغ نگید اینقدر . gtmetrix هم هیچ وقت قبل از انجام کار ما 99% نشون نداد سایتتون رو . در حال حاضر سایتتون رو آوردیم پیج 1 و تمام ابزار ها بالاترین نتایج رو نشون میدن بعد شما میاین این حرفارو میزنید ؟ مشکل از مدیریت این انجمنه که با کاربران تازه وارد مثل شما برخورد نمیکنه . من هم هیچ مشکلی ندارم . فقط میگم که یه خدایی هم هست . هم واسه شما . هم برای مدیریت این انجمن که البته میدونم کدوم یکی از مدیران هست که همیشه حق مارو پایمال کرده . هیچ اشکالی نداره . کاربران خودشون میدونند سایتی که پیج 1 گوگل بیاد و نتیجه gtmetrix رو 99% نشون بده بهینه سازی شده یا خیر . یاعلی

- - - Updated - - -

سلام نمونه کار لطفا .

ارادت
تلگرام پیام بدید قربان : 09134740248

a1994n1373
March 7th, 2017, 00:28
خدارو شکر مشتری های ما مثل شما نیستن و زبان آدمیزاد سرشون میشه سرشون رو هم توی برف نکردند . سایتتون روزی که سفارش دادید تا پیج 5 گوگل هم نبود پیامهاتون توی تلگرام هست دروغ نگید اینقدر . gtmetrix هم هیچ وقت قبل از انجام کار ما 99% نشون نداد سایتتون رو . در حال حاضر سایتتون رو آوردیم پیج 1 و تمام ابزار ها بالاترین نتایج رو نشون میدن بعد شما میاین این حرفارو میزنید ؟ مشکل از مدیریت این انجمنه که با کاربران تازه وارد مثل شما برخورد نمیکنه . من هم هیچ مشکلی ندارم . فقط میگم که یه خدایی هم هست . هم واسه شما . هم برای مدیریت این انجمن که البته میدونم کدوم یکی از مدیران هست که همیشه حق مارو پایمال کرده . هیچ اشکالی نداره . کاربران خودشون میدونند سایتی که پیج 1 گوگل بیاد و نتیجه gtmetrix رو 99% نشون بده بهینه سازی شده یا خیر . یاعلی

- - - Updated - - -

ارادت
تلگرام پیام بدید قربان : 09134740248

ریپورتم
عزیز
09365677482
یا
@ALiNezamifarDotCom (https://t.me/ALiNezamifarDotCom)

song-ir
March 7th, 2017, 13:09
ایشون به هیچ وجه تایید نمی شوند ! یک بار رپورتاژ در وبلاگ هاشون خریدیم نذاشتن ! اسکرین شات هم موجود هست !

spalisp
March 7th, 2017, 15:45
ایشون به هیچ وجه تایید نمی شوند ! یک بار رپورتاژ در وبلاگ هاشون خریدیم نذاشتن ! اسکرین شات هم موجود هست !

ارادت
به هیچ وجه همچین موردی امکان نداره . 5 ماهه پیش سایت هک شده بود و اطلاعات عوض شده بود که حل شد و چندتا مشتری که جای دیگه سفارش داده بودند رو بصورت رایگان کارشون انجام شد . لطفا توی تلگرام به بنده پیام بدید بررسی بشه موردتون قربان 09134740248

song-ir
March 7th, 2017, 15:47
ارادت
به هیچ وجه همچین موردی امکان نداره . 5 ماهه پیش سایت هک شده بود و اطلاعات عوض شده بود که حل شد و چندتا مشتری که جای دیگه سفارش داده بودند رو بصورت رایگان کارشون انجام شد . لطفا توی تلگرام به بنده پیام بدید بررسی بشه موردتون قربان 09134740248

باشه من تماس می گیرم ! اگر واقعا اوکی کنید ممنون میشم ! یه سری وبلاگ بود فکر کنم tebyan100 و ... ! پس من امروز باتون تماس میگیرم بازم تشکر !

spalisp
March 7th, 2017, 15:50
باشه من تماس می گیرم ! اگر واقعا اوکی کنید ممنون میشم ! یه سری وبلاگ بود فکر کنم tebyan100 و ... ! پس من امروز باتون تماس میگیرم بازم تشکر !

ارادت
اصلا همچین موردی که میگید امکان نداره و مطمئن باشید اگر موردی هم بوده حتما براتون اوکی میکنم . چون چند ماه پیش سایت هک شده بوده و شاید شما هزینه و سفارش رو به سایت دیگری دادید در اون زمان ولی با این حال برای کاربران اوکی میکنیم . تلگرام لطفا الان پیام بدید آنلاین هستم قربان