PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه انداختن هاست روی بستر ایرانسل

hoka
January 9th, 2017, 15:50
سلام دوستان عزیز

آیا امکان راه اندازی هاست روی بستر اینترنت ایرانسل وجود داره ؟ ( در منزل )

آی پی استاتیک هم میدونم نیست ولی از این لحاظ مشکلی نداریم روی آی پی داینامیک هم باشه و بشه راه اندازی کرد و یک چیزی رو چک کنیم کفایت میکنه

viasky
January 9th, 2017, 16:09
همه موارد و فاکتور بگیریم
با فرض اینکه امکانات و دارید
بله میشه مشکلی نیست

lemo1996
January 9th, 2017, 16:27
ای پی هایی که ایرانسل و همراه اول میدن برخی اوقات به صورت nat شده است .

یعنی ای پی به صورت اشتراکی برای چند یوزر مختلف استفاده میشه .

به صورت ثابت برای شما نیست ، که dns تعریف کنید و از طریق پورت 80 دسترسی به ای پی امکان پذیر نیست .

البته این مورد رو چند وقت پیش تست کرده بودم ، الان رو اطلاع ندارم ولی به احتمال به همین صورت باشه هنوزم .

hoka
January 9th, 2017, 16:49
همه موارد و فاکتور بگیریم
با فرض اینکه امکانات و دارید
بله میشه مشکلی نیست

ای پی هایی که ایرانسل و همراه اول میدن برخی اوقات به صورت nat شده است .

یعنی ای پی به صورت اشتراکی برای چند یوزر مختلف استفاده میشه .

به صورت ثابت برای شما نیست ، که dns تعریف کنید و از طریق پورت 80 دسترسی به ای پی امکان پذیر نیست .

البته این مورد رو چند وقت پیش تست کرده بودم ، الان رو اطلاع ندارم ولی به احتمال به همین صورت باشه هنوزم .

دقیقا بنده هم چند وقت پیش تست کردم هر کاری کردم نتونستم xampp رو استارت کنم آپاچیش رو / آیا راهی نداره ؟

lemo1996
January 9th, 2017, 20:04
دقیقا بنده هم چند وقت پیش تست کردم هر کاری کردم نتونستم xampp رو استارت کنم آپاچیش رو / آیا راهی نداره ؟

درود

تنها راه ای پی استاتیک که بعید میدونم بدن.

با توجه به حجم بسیار بالای کاربران این اپراتور ها ارایه ای پی غیر از نت کردن خیلی هزینه برداره براشون . فرض کنید توی 5 دقیق 2-3 میلیون کاربر ای پی بخوان .

چرا حالا ایرانسل ؟! بخاطر پورت قوی ؟ 4g ?

- - - Updated - - -

البته
اگه میخوای حتما از ایرانسل باشه چرا وایمکس استفاده نمیکنی ؟ برا اون فکر کنم ای پی استاتیک بدن

ourweb
January 9th, 2017, 20:49

شما می توانید بصورت کلود این کار رو انجام بدید یک روتر میکروتیک توی راه ای پی ایجاد کنید و بصورت ddns ارتباط تان را بگیرید یک نمونه از روتر های ما .
5e9a05d40566.sn.mynetname.net
که با این میشود .
روی شبکه TD-LTE میتونی این کار رو انجام بدید .

hoka
January 9th, 2017, 23:28
درود

تنها راه ای پی استاتیک که بعید میدونم بدن.

با توجه به حجم بسیار بالای کاربران این اپراتور ها ارایه ای پی غیر از نت کردن خیلی هزینه برداره براشون . فرض کنید توی 5 دقیق 2-3 میلیون کاربر ای پی بخوان .

چرا حالا ایرانسل ؟! بخاطر پورت قوی ؟ 4g ?

- - - Updated - - -

البته
اگه میخوای حتما از ایرانسل باشه چرا وایمکس استفاده نمیکنی ؟ برا اون فکر کنم ای پی استاتیک بدن

شما می توانید بصورت کلود این کار رو انجام بدید یک روتر میکروتیک توی راه ای پی ایجاد کنید و بصورت ddns ارتباط تان را بگیرید یک نمونه از روتر های ما .
5e9a05d40566.sn.mynetname.net
که با این میشود .
روی شبکه TD-LTE میتونی این کار رو انجام بدید .

روی td lte آیا آی پی اشتراکی هست یا اختصاصی داینامیک ؟

ourweb
January 10th, 2017, 00:13
روی td lte آیا آی پی اشتراکی هست یا اختصاصی داینامیک ؟

میتونی ازشون استفاده کنی .

hoka
January 10th, 2017, 01:22
میتونی ازشون استفاده کنی .

عزیز جان شما lte td دارید ؟

ourweb
January 10th, 2017, 03:22
عزیز جان شما lte td دارید ؟

بله جناب برای بعضی از همکاران مان در اهواز نصب کردیم و روی روتر که اوردیم هم انتقال تصویر هاشون رو انجام دادیم هم ریموت شان را با ddns که خدمت تان یک نمونه را ارسال کردم انجام دادیم.