PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند به همکار در زمینه هاستینگ

dade24
December 11th, 2010, 21:49
دوستان با سلام شرکت ما به جهت شروع فصل امتحانات دانشگاه ها و مشغله زیاد قادر به پاسخ گویی بیش از 2 ساعت در روز نیستند به همین جهت تصمیم به آگهی نیازمندی به همکار گرفتیم ....

خوب زمینه فعالیت ما(هاستینگ) که معلومه ....

دانش خاصی هم نمی خواد ..... فقط باید با نرم افزارایی مثل live zilla باید بلد باشه کارکنه .....قیمت ها و اطلاعات به صورت کامل موجود هست .....

حالا بحث اصلی یعنی درآمد ....
شما در این طرح مبلغی را به عنوان حقوق ثابت خواهید داشت و مبلغی را هم به عنوان پورسانت دریافت خواهید کرد....

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها و شرکت ما به سایت ما مراجعه کنید و
جهت هرگونه سوال و درخواست هم ...
اول همین تاپیک
دوم ایمیل ما
سوم 09382573820 بین ساعت های 6 تا 14فقط sms و 14 تا 22 هم sms هم call

:101:
در خدمتیم

nilofar98
December 11th, 2010, 21:52
سلام

دوست عزیز من می تونم کمک کنم ..

شرایط رو برام ارسال کنید ...

با تشکر ..

dade24
December 11th, 2010, 22:01
سلام

دوست عزیز من می تونم کمک کنم ..

شرایط رو برام ارسال کنید ...

با تشکر ..

دوست عزیز شما اول یه سر به سایت ما بزن .....اطلاعات سرور و قیمت ها رو ببینید ...

ضمنا شرایط خاصی هم نمی خواد فقط شما باید بتونید 10 ساعت در روز آنلاین پاسخ مشتریانمون رو بدید البته اطلاعات اولیه در اختیارتون قرار میگیره !!!!!

در صورت تمایل بگید تا براتون شرایط مالی رو ارسال کنم ...

MihanServer.com
December 11th, 2010, 22:02
پخ دادم چک نمایید.

dade24
December 11th, 2010, 22:07
پخ دادم چک نمایید.

چک شد .....پاسخ نیز تا 2 دقیقه دیگه ارسال میشه .....

Warez-Host.IR
December 11th, 2010, 22:07
سلام
به نظر من هزينه اضافي نكنيد
داريد ميگيد شركت
شركت يك منشي - مدير فني - 1 كارمندي چيزي نداره ؟؟
بگيد يكي از همانها اين را انجام بده و مقداري به حقوقش اضافه كنيد
من خودم هر زمان نباشم منشي شركت يا دوستان بخش فني كارهاي ديگه را انجام ميدن

شما هم اگراين كار را انجام بديد در هزينه صرفه جويي ميشه

nilofar98
December 11th, 2010, 22:09
سلام

دوست عزیز سایت شما را مشاهده کردم ... مشکلی نیست ...

من می تونم در روز نزدیک به 10 ساعت آنلاین باشم و پاسخگوی مشتریان شما باشم ...

لطفا شرایط مالی رو برام ارسال کنید ...

و اینکه من در نصب کلیه سیستم های مدیریت محتوا و انجمن هم تسلط دارم ...

و سیستم لینوکس ( سی پنل و دایرکت ادمین ) هم مسلط هستم ...

با تشکر ...

Warez-Host.IR
December 11th, 2010, 22:15
يك سوال ديگه :

شرکت نیکو پردازان سپهر (2344/9)
من تو سازمان ثبت املاك و اسناد كشور جست و جو كردم چيزي پيدا نكردم
اين سبك كد اصلاً نبود
كد ثبت شده شركت را اشتباه ننوشتيد ؟؟

dade24
December 11th, 2010, 22:40
دوستان عزیز با تشکر از توجهتون باید بگم این کار بیشتر بدرد کسایی میخوره که میخان بدون ریسک در بازار پر رسیک هاستینگ قدم بگذارند .... به این صورت که شما در ازای پشتیبانی که برای ما انجام میدهید و به جای حقوق خدمات بسیار ارزون حدود 5 درصد میگیرید یعنی تخفیف 95 درصدی!!!! برخوردار میشوید

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

سلام
به نظر من هزينه اضافي نكنيد
داريد ميگيد شركت
شركت يك منشي - مدير فني - 1 كارمندي چيزي نداره ؟؟
بگيد يكي از همانها اين را انجام بده و مقداري به حقوقش اضافه كنيد
من خودم هر زمان نباشم منشي شركت يا دوستان بخش فني كارهاي ديگه را انجام ميدن

شما هم اگراين كار را انجام بديد در هزينه صرفه جويي ميشه

دوست عزیز ما با هم اول دوست بودیم ...الان هم کلاسی دانشگاهیم و تازگی شریک پس هیچکدوم نمی رسیم ...

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

سلام

دوست عزیز سایت شما را مشاهده کردم ... مشکلی نیست ...

من می تونم در روز نزدیک به 10 ساعت آنلاین باشم و پاسخگوی مشتریان شما باشم ...

لطفا شرایط مالی رو برام ارسال کنید ...

و اینکه من در نصب کلیه سیستم های مدیریت محتوا و انجمن هم تسلط دارم ...

و سیستم لینوکس ( سی پنل و دایرکت ادمین ) هم مسلط هستم ...

با تشکر ...

شرایط مالی به این صورت است:
http://www.webhostingtalk.ir/images/icons/icon1.gif

دوستان عزیز با تشکر از توجهتون باید بگم این کار بیشتر بدرد کسایی میخوره که میخان بدون ریسک در بازار پر رسیک هاستینگ قدم بگذارند .... به این صورت که شما در ازای پشتیبانی که برای ما انجام میدهید و به جای حقوق خدمات بسیار ارزون حدود 5 درصد میگیرید یعنی تخفیف 95 درصدی!!!! برخوردار میشوید.....

تا سقف 50 هزار تومان از شرکت سرویس رایگان میتونید بگیرید .....

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

دوستان عزیز با تشکر از توجهتون باید بگم این کار بیشتر بدرد کسایی میخوره که میخان بدون ریسک در بازار پر رسیک هاستینگ قدم بگذارند .... به این صورت که شما در ازای پشتیبانی که برای ما انجام میدهید و به جای حقوق خدمات بسیار ارزون حدود 5 درصد میگیرید یعنی تخفیف 95 درصدی!!!! برخوردار میشوید

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

دوست عزیز ما با هم اول دوست بودیم ...الان هم کلاسی دانشگاهیم و تازگی شریک پس هیچکدوم نمی رسیم ...

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

شرایط مالی به این صورت است:
http://www.webhostingtalk.ir/images/icons/icon1.gif

دوستان عزیز با تشکر از توجهتون باید بگم این کار بیشتر بدرد کسایی میخوره که میخان بدون ریسک در بازار پر رسیک هاستینگ قدم بگذارند .... به این صورت که شما در ازای پشتیبانی که برای ما انجام میدهید و به جای حقوق خدمات بسیار ارزون حدود 5 درصد میگیرید یعنی تخفیف 95 درصدی!!!! برخوردار میشوید.....

تا سقف 50 هزار تومان از شرکت سرویس رایگان میتونید بگیرید .....

تا سقف 50 هزار تومان ماهیانه از شرکت سرویس رایگان میتونید بگیرید ..... ضمنا فروش شما هم دارای سود 20 درصدی است

sohrab.khan
December 12th, 2010, 13:10
پ. خ فرستادم

dade24
December 12th, 2010, 16:53
پ. خ فرستادم

دوست من جواب ارسال شد .... ضمنا دوستان اگه سوالی داشتن من تا 17.30
امروز(روز 21 آذر) از طریق پشتیبانی سایت (http://tat-host.net)به صورت آنلاین در خدمتم

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

دوست من جواب ارسال شد .... ضمنا دوستان اگه سوالی داشتن من تا 17.30
امروز(روز 21 آذر) از طریق پشتیبانی سایت (http://tat-host.net)به صورت آنلاین در خدمتم

لازم به ذکر است حقوق ماهیانه 50 هزارتومان می باشد و شرط آن کسب سه مشتری یا بیشتر در هر ماه است

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

سلام
یعنی ماهی 50 هزار تومان دست مزد میگیرم ؟
95 درصد برای چی هست؟
لطفا بیشتر توضیح بدید
یا علی

حقوق ماهی 50 هزار تومان سرویس 95 درصد تخفیف از ماست ..یعنی شما ماهی 50 هزار تومان سرویس 95 درصد تخفیف از ما میگیرید.....

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید ....09382573820

ساده است ببینید حقوق شما در واقع حدود 53 هزار تومان است ولی 5 درصد کسر شده و 50 تومان حقوق شماست و باید به صورت محصول از ما بگیرید ...

kingoftehran
December 12th, 2010, 17:12
یعنی کسی هم پیدا می شه که با ماهی 50 تومان 10 ساعت آنلاین باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amiri113
December 12th, 2010, 17:17
یعنی کسی هم پیدا می شه که با ماهی 50 تومان 10 ساعت آنلاین باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:دی
تازه بايد محصول برداره، حق نداره پول بگيره.
اگر کسی بود ما هم يکنفر ميخوايم :دی

m_dg_farari
December 12th, 2010, 17:23
بله ... دوستانی که در مدارس دبستان و راهنمایی مشغول به تحصیلات عالیه هستند و ریسلر دارند و توی گوگل هم تبلیغ میدن :))

amiri113
December 12th, 2010, 17:28
آقا من 100 تومن ميدم تلفن ها رو هم جواب بده از خونشون!
(تلفن رو وصل ميکنم رو کامپيوترش زنگ بخوره)

m_dg_farari
December 12th, 2010, 17:40
علی جان عزیز گیر نده :دی
بذار این دوست(ان)مون هم همارش رو پیدا کنه.
ایشا الله که در و تخته به هم جور شن!

dade24
December 12th, 2010, 18:14
دوستان این طرح فقط برای کسایی که تازه کارن و نیمیخان دربازار پرخطر هاستینگ ریسک کنن ... هم میتونن 50 تومان سرویس راییگان بگیرند ..هم به ازای فروش محصولات ما 20 % سود میکنن هم میتونن برای خودشون رسیلر داشته باشن و بفروشند......

با تشکر از همه منتظر سوالات هستم ...

m_dg_farari
December 12th, 2010, 22:59
جناب تات هاست ، در کل اگر چنین شخصی پیدا کردید (به دور از شوخی یا هر چیزی) هم من و هم آقای امیری نیاز داریم به چنین ساپورتری!
خود من کسی که بتونه 10 ساعت ساپورت آنلاین بده 100 تومن بهش میدم! پول هم میدم نه محصول.
با اجازه ی آقای امیری: ایشون هم 100 تومن رو میده! اگه تلفن جواب بده بهت قول میدم 150 هم بده اگر پیدا کردید چنین شخصی حتما ما رو هم در جریان بذار ;)

Doublex
December 12th, 2010, 23:16
بذار این دوست(ان)مون هم همارش رو پیدا کنه.

:)) واقعا با زیرکی نوشته این کلمه ای که مشخص کردم رو . .... غبطه خوردم ...

=d>=d>=d>=d>

ساده است ببینید حقوق شما در واقع حدود 53 هزار تومان است ولی 5 درصد کسر شده و 50 تومان حقوق شماست و باید به صورت محصول از ما بگیرید ... یکم زیادی نفرمودین ؟؟؟ 10 ساعت کمه ها ... یعنی میشه 300 ساعت در ماه ... به عبارتی هر ساعت 60 تا تک تومان ... خیلی زیاد میدین ... بهش بگین صبح زود بره نون وایی و چایی هم واسه شما دم کنه ....

m_dg_farari
December 12th, 2010, 23:25
سلام
خواهش میکنم :دی نظر لطفتونه :پی
عزیزان و دوستان گلم ، من کوچیک شما پیشنهاد میدم که:
بذارید این دوست(ان)مون هم همکارش رو پیدا کنه.
ایشا الله که در و تخته به هم جور شن!
یعنی پست های بی ربط (دیگه) ندید! سجاد بیاد = اخطار میده
اخطار بیاد = بن میشید
بن بشید = بده! :-|
ممنون که لطف میکنید و به حرف این دادش کوچیکتون گوش میدید :53:

asrhosting
December 13th, 2010, 02:59
واقعا عجب چیزایی !!!
من الان حدود 6 ماهی در کار بی کاری تشریف داریم ! در روز اگر بگم بیشتر 115 ساعت پشت رایانه ام دروغ نگفتم .

دوستان نیاز داشتند بگن ! :105:

parsa7
December 13th, 2010, 03:09
واقعا عجب چیزایی !!!
من الان حدود 6 ماهی در کار بی کاری تشریف داریم ! در روز اگر بگم بیشتر 115 ساعت پشت رایانه ام دروغ نگفتم .

دوستان نیاز داشتند بگن ! :105:

شما همون بیکار باشی برای همه بهتره

navids_69
December 13th, 2010, 11:35
والا کلا الان که همه زیاد آن هستند کسی که هاستینگ داره اگر بخواد بگیره باید روزانه 8 ساعت اینا آن باشه نه مثل خیلی ها که 1 ساعت آن میشن در روز بعد می زنن پشتیبانی 24 ساعته

AmirHosein
December 13th, 2010, 13:30
دوستانی که 150 میدن من خودم پایه ام جواب تلفنم میدم جناب امیری:64:

dade24
December 13th, 2010, 15:13
دوستان متشکر از همه ولی همون طور که گفتم10 ساعت نیست اسمش 10 ساعته با 5ساعت هم کارش راه میفتهبعد همه کم نیستاین فرد میتونه همزمان برای خودش هم کار کنه با اون 50 تومان بیاد رسیلر از ما بگیره و فعالیت مستقل هم کنارش داشتهباشه..

AmirHosein
December 13th, 2010, 16:56
دوستان متشکر از همه ولی همون طور که گفتم10 ساعت نیست اسمش 10 ساعته با 5ساعت هم کارش راه میفتهبعد همه کم نیستاین فرد میتونه همزمان برای خودش هم کار کنه با اون 50 تومان بیاد رسیلر از ما بگیره و فعالیت مستقل هم کنارش داشتهباشه..
من یکی کامل روشن نشدم یعنی بیام ساپورت وایسم بهم یه مستر فیری میدی؟ اگر اینه اوکی ولی زمانش رو باید دقیق بگی از کی تا کی پشت لیو زیلا وایسم! همین

NGage
December 13th, 2010, 18:30
اگر کسی ساپورت هاستینگ خواست من هستم
با Cpanel و WHM آشنایی دارم
سیستم های مدیریت محتوای جوملا،دروپال،مامبو،وردپرس ،مووبل تایپ و... هم نصب میکنم

فقط ساعت کاری:
8 صبح تا 2 بعد از ظهر

تلفن (ثابت ، همراه) هم در صورت نیاز هست

dade24
December 23rd, 2010, 12:04
اگر کسی ساپورت هاستینگ خواست من هستم
با Cpanel و WHM آشنایی دارم
سیستم های مدیریت محتوای جوملا،دروپال،مامبو،وردپرس ،مووبل تایپ و... هم نصب میکنم

فقط ساعت کاری:
8 صبح تا 2 بعد از ظهر

تلفن (ثابت ، همراه) هم در صورت نیاز هست

دوستان اگه مایل اید لطفا با شماره :

09382573820
یا آیدی mtashi1@yahoo.com
تماس بگیرید

قبلا از همکاری شما کمال تشکر را داریم

behrooz
January 21st, 2011, 16:32
من هم نیاز به یک همکار خوب جهت هاستینگ دارم با شرایطی که نیاز مند به درامدش نیستم و میتونم هوای همکار رو نگهدارم

parsianec
January 21st, 2011, 22:09
ساپسند شدید =))

SPAM
January 21st, 2011, 22:28
خدا بده برکت چقدر ادم بیکار .:-o
فکرش دیوانه کنندس 10 ساعت تو روز ماهی 50 تا 100 تومن . این همه شغل کاذب . یکی از بچه ها لب خیابون لباس بساط میکنه 6 ماهه ماشین خریده گفتش 1 سال دیگه هم میخوام خونه بخرم . روزی کم کم 100 تا 200 کاسب هست اون موقع ....

info_dlsong
January 21st, 2011, 23:57
والا یکی بود همه میشناسینش 200 دادم ولی پاک نا امیدم کرد(بخدا حاضر بودم بیشتر هم بدم)
توصیه من
1- مورد اعتمادتون باشه
2- پول رو بعد از کار بدید
3- سعی کنید دنبال کسی باشید که به این کار علاقه داشته باشه (من یکی دیگه دنبال کسی نیستم که دنبال پول باشه چون این کار پول آنچنانی نداره <حداقل تا سال اول>)

پ.ن :خداییش 4 تا مبتدی سود این کار رو گرفتن دیگه برا آدم سودی نمیمونه که بخواد 300-400 بده به کارمندش

طرف اومده میگه 10 گیگابایت هاست 10 ماه - 5000 تومان (هر ماه 500 تومان)(:|

akbari
January 22nd, 2011, 11:10
Account Suspended (http://tat-host.net/cgi-sys/suspendedpage.cgi) ساسپند شدید که ....

faranetwork
January 22nd, 2011, 11:23
این که ساسپندد هست