PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه روشی برای رسپانسیو کردن بهتره؟

webzim
January 6th, 2017, 23:16
سلام دوستان من تازه وبسایت خودمو به زبان php راه اندازی کردم و این اولین سایتیه که طراحی کردم و موضوعش شرکتی هست, میخواستم اینو رسپانسیوش کنم... راهنماییم کنید

dizaji_saeed
January 6th, 2017, 23:46
سلام دوستان من تازه وبسایت خودمو به زبان php راه اندازی کردم و این اولین سایتیه که طراحی کردم و موضوعش شرکتی هست, میخواستم اینو رسپانسیوش کنم... راهنماییم کنید
درود دوست گرامی

امیدوارم کارتون همیشه روتین باشه و موفق

جناب قالبی که قصد ریسپانسیو کردنش رو دارین ، فقط به زبان php هست یا روی سیستم مدیریت محتوا(cms) ی خاصی قراره نصب بشه؟؟

525214
January 7th, 2017, 00:53

با استفاده از مدیاکوئری ها

m2n
January 7th, 2017, 02:44
Bootstrap بهترین فریم ورک ریسپانسیو هست.

Rezash
January 7th, 2017, 08:54
سلام
بسته به حجم و نوع پروژه :
مدیا کوئری یا فریم ورک مانند بوت استرپ

webzim
January 7th, 2017, 15:25
درود دوست گرامی

امیدوارم کارتون همیشه روتین باشه و موفق

جناب قالبی که قصد ریسپانسیو کردنش رو دارین ، فقط به زبان php هست یا روی سیستم مدیریت محتوا(cms) ی خاصی قراره نصب بشه؟؟

فقط به زبان php

tarf
January 7th, 2017, 22:35
پیشنهاد بنده هم بوت استراپ هست البته فریم ورک های دیگه هم می تونید تست کنید ولی بوت استراپ بهترین شون هست که هم ساده است و هم کار راه اندازه مخصوصا بخش کامپوننت هاش

mahkoom021
January 7th, 2017, 23:52
قطعا از بوت استرپ استفاده کنید

psfa
January 7th, 2017, 23:57
اگه سبک بودن و استاندارد بودن مهم هست براتون
با خود html و css میشه بهترین ریسپانسیو رو در آورد. اما اگه فقط میخواین کارتون راحت باشه بوت استرپ
اما اصلا ریسپانسیوی که با خود css هست رو از نظر سبکی با بوت استرپ مقایسه نکنین

m2n
January 8th, 2017, 00:15
اگه سبک بودن و استاندارد بودن مهم هست براتون
با خود html و css میشه بهترین ریسپانسیو رو در آورد. اما اگه فقط میخواین کارتون راحت باشه بوت استرپ
اما اصلا ریسپانسیوی که با خود css هست رو از نظر سبکی با بوت استرپ مقایسه نکنین

سایت ما با بوت استرپ ایجاد شده،

تست سرعت: https://gtmetrix.com/reports/wpdesigner.ir/fEWT2CdL

psfa
January 8th, 2017, 00:39
سایت ما با بوت استرپ ایجاد شده،

تست سرعت: https://gtmetrix.com/reports/wpdesigner.ir/fEWT2CdL

شما بزرگواری و استاد مایی
توی حرفه ای بودن شما هم شکی نیست
اما روی کاغذ بله میشه. اما در کل سرعت فقط مثال بود خیلی معیار های دیگه هم تاثیر داره.
در کل چیزی که دستی انجام بشه ( از نوع اصولی ) خیلی بهتر از چیز های آماده هست.
یک مثال کلی بحوام بزنم ( فقط مثال هست که منظورم رو برسونم ) به نظر شما تبدیل کردن psd با استفاده از نرم افزار های آماده که psd میدی بهش کد بهت میده حرفه ای تر هست. یا این که دستی کد زده بشه؟
طبیعتا دستی. توی ریسپانسیو هم همینه وقتی با خود css داری ریسپانسیو میکنی دیگه هیچ کد اضافه ای وجود نداره.

tarf
January 8th, 2017, 11:12
شما بزرگواری و استاد مایی
توی حرفه ای بودن شما هم شکی نیست
اما روی کاغذ بله میشه. اما در کل سرعت فقط مثال بود خیلی معیار های دیگه هم تاثیر داره.
یک مثال کلی بحوام بزنم ( فقط مثال هست که منظورم رو برسونم ) به نظر شما تبدیل کردن psd با استفاده از نرم افزار های آماده که psd میدی بهش کد بهت میده حرفه ای تر هست. یا این که دستی کد زده بشه؟
طبیعتا دستی. توی ریسپانسیو هم همینه وقتی با خود css داری ریسپانسیو میکنی دیگه هیچ کد اضافه ای وجود نداره.

با سلام
بوت استراپ هم همون کدهای سی اس اس و جاوا اسکریپت هست با این تفاوت که آماده هستش و کار رو راحت می کنه
از یک نظر که کد های اضافی زیاد هست رو من هم قبول دارم ولی میشه این کدهای اضافی رو هم مدیریت کرد و حذف کرد یا کدهای دلخواه رو انتقال داد
ولی در کل سرعت بوت استراپ با سی اس اس زیاد فرقی نمی کنه ولی مطمئنا برای اینکه بتونی رسپانسیو سازی مثل بوت استراپ در بیاری باید برابر با بوت استراپ کد بنویسی که
کار رو خیلی سخت می کنه
همچنین فریم ورک رو مثل نرم افزار نبنید فریم ورک فرق های بسیار داره و شما می تونید کامل کنترلش کنید چون کد هست و مبدل هم نیستش
الان بسیاری طراحان بزرگ با بوت استراپ کار می کنند و بیشتر قالب های تم فارست هم با بوت استراپ هستش

mahkoom021
January 8th, 2017, 14:51

استفاده نکردن از ماژول توی کارهای کوچیک خیلی بهتره
اما توی همچین کاری که تاثیر خیلی مهمی توی استفاده یا عدم استفاده کاربر داره مسلما استفاده کردن بهتره
حداقل امتحانشو پس داده

goldenhost.org
January 8th, 2017, 15:01
فعلا بوت استرپ بیشتر استفاده میشه و از نظر بنده هم بهتر هست ، آموزش هاش هم بیشتر در دسترس هست که کارتون رو راحت تر میکنه