PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع از اسم های تجاری ثبت شده؟

abolfazlll
January 5th, 2017, 22:17
سلام دوستان
از کجا باید بفهمیم اسمی که انتخاب کردیم از قبل ثبت تجاری نشده باشه؟
یعن اگر یک اسم ثبت تجاری شده باشه نمیتونیم برای سایت یا اپلیکیشنمون استفاده کنیم؟

a1994n1373
January 6th, 2017, 12:39
سلام به سایت وزارت صنعت معدن و تجارت مراجعه کنید .
در صورت استفاده نام تجاری از قبل ثبت شده و پیگیری شرکت شما ممکن هست جریمه مالی و حتی دادگاه شوید .
البته این تا جایی هست که من حدس میزنم و اطلاع داشتم .

ViraHost.com
January 6th, 2017, 13:13
سلام دوستان
از کجا باید بفهمیم اسمی که انتخاب کردیم از قبل ثبت تجاری نشده باشه؟
یعن اگر یک اسم ثبت تجاری شده باشه نمیتونیم برای سایت یا اپلیکیشنمون استفاده کنیم؟

سلام ،

از طریق سایت روزنامه رسمی + سایت اداره کل مالکیت صنعتی و معنوی

موفق باشید

abolfazlll
January 6th, 2017, 18:03
سلام به سایت وزارت صنعت معدن و تجارت مراجعه کنید .
در صورت استفاده نام تجاری از قبل ثبت شده و پیگیری شرکت شما ممکن هست جریمه مالی و حتی دادگاه شوید .
البته این تا جایی هست که من حدس میزنم و اطلاع داشتم .

سلام ،
از طریق سایت روزنامه رسمی + سایت اداره کل مالکیت صنعتی و معنوی
موفق باشید
خیلی ممنون از هردو عزیز بابت راهنماییتون
من در سامانه اداره کل مالیکت معنوی سرچ کردم دیدم اسمی که انتخاب کردم و دو فرد مختلف ثبت کرده بودن یکی 1360 یکی 1383 مثلا یکی این اسم و برای فرآورده های لبنیش انتخاب کرده یکی هم برای شرکت کلوچه سازی...
میخام اطمینان حاصل کنم اگر چنین اسمی رو ازش استفاده کنیم برای مثال برای سایتمون که موضوعش کاملا با اونا متفاوته بنظرتون ایرادی نداره؟

keyhan7
January 6th, 2017, 18:19
من در سامانه اداره کل مالیکت معنوی سرچ کردم دیدم اسمی که انتخاب کردم و دو فرد مختلف ثبت کرده بودن یکی 1360 یکی 1383 مثلا یکی این اسم و برای فرآورده های لبنیش انتخاب کرده یکی هم برای شرکت کلوچه سازی...
میخام اطمینان حاصل کنم اگر چنین اسمی رو ازش استفاده کنیم برای مثال برای سایتمون که موضوعش کاملا با اونا متفاوته بنظرتون ایرادی نداره؟
سلام من میخاستم سرچ کنم ولی سر در نیاوردم میشه بگید کدوم صفحه و کجا سرچ کنم

ViraHost.com
January 6th, 2017, 20:45

سلام ،

نام تجاری شما برای فعالیت در کدام طبقه هست؟

اگر با طبقات ثبت کننده های قبلی متفاوت باشد امکان ثبت امکان پذیر هست ولی اگر هم طبقه باشند

در طی روند ثبت به مشکل برمی خورید به همچنین اگر هم ثبت شود امکان شکایت از سوی مالک قبلی وجود دارد

که بسیار برای شما دردسر ساز خواهد شد.

اگر تمایل دارید در طی ساعات اداری با ما تماس گرفته و با بخش حقوقی ارتباط برقرار کنید.

موفق و موید باشید :53:

- - - Updated - - -

سلام من میخاستم سرچ کنم ولی سر در نیاوردم میشه بگید کدوم صفحه و کجا سرچ کنم

درود ،

سایت روزنامه رسمی بخش جستجو : http://www.rrk.ir/News/NewsList.aspx

سایت مالکیت صنعتی و معنوی : http://iripo.ssaa.ir/

با احترام :53: