PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاییدتیکت توسط مدیر

*Mr.Mehdi*
January 5th, 2017, 11:53
سلام

کمی جست وجو کردم به نتیجه ای نرسیدم

امکان داره وقتی کاربر تیکت رو ارسال کرد در بخش مربوطه قبل از رسیدن به مدیر اون بخش توسط مدیر تایید بشه؟و دوباره جواب ارسالی هم از طرف مدیر اون بخش توسط مدیر تایید بشه؟

کلا هر تیکتی که قراره رد وبدل بشه باید بررسی وتایید بشه

dizaji_saeed
January 5th, 2017, 13:18
سلام

کمی جست وجو کردم به نتیجه ای نرسیدم

امکان داره وقتی کاربر تیکت رو ارسال کرد در بخش مربوطه قبل از رسیدن به مدیر اون بخش توسط مدیر تایید بشه؟و دوباره جواب ارسالی هم از طرف مدیر اون بخش توسط مدیر تایید بشه؟

کلا هر تیکتی که قراره رد وبدل بشه باید بررسی وتایید بشه

درود

خیر ، نیازی به تایید نیس.
با توجه به دسترسی که به اپراتور پشتیبان هر بخش داده میشه ، خودش کاملا مستقل هست و نیازی به تایید هیشکی نداره و سوال و پاسخها مستقیم ردوبدل میشه

و از طرفی اگه چندین شخص برای پشتیبانی اون واحد تعیین شده باشن ، اولین اپراتوری که تیکت شما رو باز کنه و بخاد جواب بده براتون ، اگه در حین نوشتن پاسخ ، اپراتور دیگه ای بیاد تا به تیکت شما که فعلن باز هست ، پاسخ بده ، بالای تیکت به ادمین دومی نشون میده که فلان پشتیبان در حال رسیدگی به این تیکت هست. (با این کارم پشتیبانها همشون با یه تیکت مشغول نمیشن و هر کدوم تیکتهای جداگونه رو پاسخ میدن)

*Mr.Mehdi*
January 5th, 2017, 14:40
ممنون برادر

کاش بیشتر تاپیک رو میخوندین

من به این نیاز دارم که همه تیکت ها زیر نظر یک یا چند نفر(مدیر) مورد بررسی قرار گرفته و جهت نمایش به کاربر یا پشتیبان نیاز به تایید مدیر داشته باشن

OmidX
January 5th, 2017, 14:46
ممنون برادر

کاش بیشتر تاپیک رو میخوندین

من به این نیاز دارم که همه تیکت ها زیر نظر یک یا چند نفر(مدیر) مورد بررسی قرار گرفته و جهت نمایش به کاربر یا پشتیبان نیاز به تایید مدیر داشته باشن

با توجه ب اینکه whmcs کد شده ست این مورد رو فک نکنم ب سادگی بشه پیاده سازی کرد ، چون نیاز ب ویرایش فایل های اصلی داره .

planday
January 6th, 2017, 00:00
من تا حالا چنین چیزی ندیدم میتونید سفارش بدید افزونه ای براتون بصورت اختصاصی طراحی کنند یا همین رو ویرایش کنند.