PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساختن سایت مثل دیوار یا باما چه هزینه هایی داره؟

سیدرضا بازیار
January 4th, 2017, 21:39
من میخوام یه سایت مثل دیوار یا باما ایجاد کنم مخصوص فروش خودرو
بجز هزینه سیستم سایت و سرور و دامنه و پشتیبانی و...! چه هزینه هایی داره؟

هزینه نماد اعتماد و مالیات و سایر پول هایی که باید به دولت پرداخت کنم چقدر هست؟

رییس اتحادیه بنگاه های معاملاتی شهرمون میگه اگه راه اندازی کنم سالیانه حدود ۲۰۰ میلیون باید فقط مالیات به دولت پرداخت کنم. چرا؟؟؟؟؟:-b

ParsWebIT
January 4th, 2017, 22:26

رییس اتحادیه بنگاه های معاملاتی شهرمون میگه اگه راه اندازی کنم سالیانه حدود ۲۰۰ میلیون باید فقط مالیات به دولت پرداخت کنم. چرا؟؟؟؟؟:-b

دیوار رو املاکیا دست گذاشتن روش همین روزاست که بره پی کارش ( همین املاکیا یه آپ هم درست کردند 24 ساعته مشغول تبلیغ هستند تو کانالا و سایتها و خبرگزاریها )
باما هم زیر ذره بینه خبرای اونم همین روزا میشنوید

خلاصه این 2 سایت اولین جایی بودند که مشتری رو با فروشنده فیس تو فیس کردند
واسه همین بود اینطوری یه شبه ترکید
شمام همین قصد رو دارید اما قبل شما اینکارو کردن دیگه مردم نمیان سایت شما رو هم تست کنند، چون اول کاریه خالیه اکثر شهرا رو نداره ....

خوب چطوری میخواید مردم رو بکشید تو سایت؟ اینجاست که باید یه ایده خوب تو مغزتون باشه اگه نیست فکر کنید اگه گیر نمیاد
بیخیال سایت بشید.

صاحب دیوار اومد مردم رو فیس تو فیس کرد
سایتهای قبلش پول میگرفتند واسه نشون دادن شماره خریدار به مشتری
با همین ایده ساده که طمع نکنه برد برد کرد سایتش

تو تهران هم شروع کرد که اون تایم شهری تشنه این کار بود
پس مردم حمله کردند تو سایت و این شد که میبینید

خوب حالا اگه از من بپرسید که دیوار چه سودی میکنه از این رایگان بازی؟
من میگم فکر میکنی دیتابیس سایت و اطلاعات فوق العاده عالی مردم رو چند میلیون تومان در اختیار دولت یا شرکتهای بازرگانی بزاره؟
رقمش طوری هست که میخکوبتون میکنه
همچنین رقم سود سایتی مثل نت برگ از فروش اطلاعات ایمیلها شماره ها و... سر به آسمون میزنه

Raymvnd
January 4th, 2017, 22:27
درود....
۱۰ میلیون تومان اسکریپت بنویسی...
یه سرور بگیری که اگه تعداد انلاین زیاد شه ممکنه ماهی ۱ میلیون تومان هزینه شه...
نماد و مالیات و چیزای چرت پرت ماهی ۱ میلیون باشه...بعید می دونم مالیات ۲۰۰ میلیون بگیره به شرطی اینه سایتت جون بگیره...
به نظرم راه اندازی چین سایتی با توجه به وجود رقبای قدرتمند با سرمایه گذار خارجی بعید می دونم موفق بشی...

- - - Updated - - -

دیوار رو املاکیا دست گذاشتن روش همین روزاست که بره پی کارش ( همین املاکیا یه آپ هم درست کردند 24 ساعته مشغول تبلیغ هستند تو کانالا و سایتها و خبرگزاریها )
باما هم زیر ذره بینه خبرای اونم همین روزا میشنوید

خلاصه این 2 سایت اولین جایی بودند که مشتری رو با فروشنده فیس تو فیس کردند
واسه همین بود اینطوری یه شبه ترکید
شمام همین قصد رو دارید اما قبل شما اینکارو کردن دیگه مردم نمیان سایت شما رو هم تست کنند، چون اول کاریه خالیه اکثر شهرا رو نداره ....

خوب چطوری میخواید مردم رو بکشید تو سایت؟ اینجاست که باید یه ایده خوب تو مغزتون باشه اگه نیست فکر کنید اگه گیر نمیاد
بیخیال سایت بشید.

صاحب دیوار اومد مردم رو فیس تو فیس کرد
سایتهای قبلش پول میگرفتند واسه نشون دادن شماره خریدار به مشتری
با همین ایده ساده که طمع نکنه برد برد کرد سایتش

تو تهران هم شروع کرد که اون تایم شهری تشنه این کار بود
پس مردم حمله کردند تو سایت و این شد که میبینید

خوب حالا اگه از من بپرسید که دیوار چه سودی میکنه از این رایگان بازی؟
من میگم فکر میکنی دیتابیس سایت و اطلاعات فوق العاده عالی مردم رو چند میلیون تومان در اختیار دولت یا شرکتهای بازرگانی بزاره؟
رقمش طوری هست که میخکوبتون میکنه
همچنین رقم سود سایتی مثل نت برگ از فروش اطلاعات ایمیلها شماره ها و... سر به آسمون میزنه

باورکن...اگه صاحب این وبسایتها بودم هرگز اطلاعات مردم رو به دولت نمی دادم...مگر اینکه اطلاعات مهمی باشه...واقعا نبود حریم خصوصی بیدادمیکنه...

سیدرضا بازیار
January 4th, 2017, 22:45
در مورد موفقیت مطمئن هستم موفق میشم. چون مدتها روش برنامه ریزی کردم... سرمایه راه اندازیش رو هم جور کردم و هیچ مشکلی در این مورد ندارم

اما ترس من از هزینه هایی هست که میگن دولت به زور از این سایت ها میگیره

hamedmj
January 4th, 2017, 23:31
درباره قوانین مالیاتی چیزی میدونن یا میدنید که رو هوا میگید ۲۰۰ میلیون مالیات میگیرن؟
این سیستم خرید فروش چون ارزش افزوده ای نداره، مالیات بر ارزش افزوده هم نداره و فقط مالیات بر درامد هست.
کسی که ۲۰۰ میلیون مالیات میده، قطعا بالای یک میلیارد سالیانه سود خالص داره.
پ.ن: سود خالص با درآمد فرق داره.
موفق باشید.

MαHDi
January 4th, 2017, 23:44
همینه دیگه مملکت درست درمون هم نداریم!

سیدرضا بازیار
January 5th, 2017, 08:37
درباره قوانین مالیاتی چیزی میدونن یا میدنید که رو هوا میگید ۲۰۰ میلیون مالیات میگیرن؟
این سیستم خرید فروش چون ارزش افزوده ای نداره، مالیات بر ارزش افزوده هم نداره و فقط مالیات بر درامد هست.
کسی که ۲۰۰ میلیون مالیات میده، قطعا بالای یک میلیارد سالیانه سود خالص داره.
پ.ن: سود خالص با درآمد فرق داره.
موفق باشید.

اگه کل درامد ماهیانه سیستم مثلا ۱۰ میلیون در ماه باشه، حداکثر مالیات چقدر میشه؟

goldenhost.org
January 5th, 2017, 14:04

مالیات رو که راءس نمیگیرن ، مالیات بر مبنای درآمد و سود خالص شما محاسبه میشه که باید صورت های مالی شفاف ارائه بدین

pc.rootall
January 5th, 2017, 14:14

هزینه سایت + اپلیکیشن آندروید + سرور

برای یکی از مشتریان راه اندازی کردیم حدود 12 میلیون

البته شما میتونید با 2 میلیون هم شروع کنید

برای مالیات هم یکسری تبصره ها هست که باید سوال کنید ولی مالیات اونقدری نمیگیرن از آلان ترس مالیات دارید !

hamedmj
January 5th, 2017, 17:11

شما کارمند نیستید که مالیات ماهانه بگیرند. مالیات حقوق بگیرها به صورت پلکانی هست و بحث شما نیست
مالیات شرکتها سالیانه و بر اساس اظهارنامه مالیاتی و دفاتر شرکت اعمال میشه. بر فرض سالی ۱۲۰ میلیون تومان سود خالص داشته باشید بر این اساس مالیات تعیین میکنند.
روش های معافیت مالیاتی هم هسن. مثل دفتر شرکت ۶۰ کیلومتر بیرون شهرها یا ۱۲۰ کیلومتر با کلان شهرها فاصله داشته باشه مشمول یه سری معافیت های مالیاتی میشه.
بحث نگران کننده ای نیست مالیات.

- - - Updated - - -

مالیات رو که راءس نمیگیرن ، مالیات بر مبنای درآمد و سود خالص شما محاسبه میشه که باید صورت های مالی شفاف ارائه بدین

مالیات ربطی به صورت مالی نداره. صورت های مالی برای کاربران برون سازمانی مثل سهامداران و کاربران درون سازمانی مثل مدیریت هست.

Farid Saadat
January 5th, 2017, 17:30
درود. يكي از دوستان بنده كه برنامه نويس هستن ، چندوقت پيش براي يك نفر ديگه مثل شما قيمت پرسيدم از دوستم و قيمت رو گفت ٨ ميليون تومان الي ٩ ميليون.
پيروز باشيد

سیدرضا بازیار
January 5th, 2017, 19:52
درود. يكي از دوستان بنده كه برنامه نويس هستن ، چندوقت پيش براي يك نفر ديگه مثل شما قيمت پرسيدم از دوستم و قيمت رو گفت ٨ ميليون تومان الي ٩ ميليون.
پيروز باشيد

واسه سیستم دامنه خریدم و سیستم رو هم تقریبا ساختم (۹۰درصد ساخته شده) اپلیکیشن اندروید و ویندوز فون و ios و بلک بری و... هم به زودی اماده میشه و بعدش هم نرم افزار ویندوزی سایت رو میخوام بسازم...
تنها مشکل من اینه که راه اندازی این سیستم برام دردسر نشه. چون مدیر بنگاه های معاملاتی شهرمون بد جور من رو ترس داد و گفت یکی از بنگاه های فروش خودرو و املاک یه همچین سایتی رو داشته و ۲۰۰ میلیون مالیات و جریمه و... براش اومده! هر چند مدیر سایت میگفت این دویست میلیون زیاد به سایت مربوط نبوده اما باز هم شک داشتم

alicpk
January 5th, 2017, 19:56
مالیات چیه؟ هزینه ای است که از سوذ خالص شما محاسبه میشه و به دولت تعلق میگیره
حالا اگه شما در طول سال 10 میلیارد فروش کنید و فقط 1 میلیارد سود ناخالص شما باشه با کسر هزینه ها میزلن سوذ خالص شما بدست میاد که طبق قانون بسته به نوع شرکت و فعالیت از 0 تا 25 درصد محاسبه میشه و گرفته میشه
حالا اگه شما سالی 2 میلیارد توی این وضع مسخره کشور درامد داشته باشید حاظر نیستید 200 میلیون مالیات بدید؟ من حاظرم 500 تومن مالیات بدم به شرطی که کاری به کارم نداشته باشن
البته هزینه چرب کردن سبیل این و اون را حساب نکردید
معمولا سایتهای گردن کلفت دارای صاحبان گردن کلفته که اگه احساس خطر بکنن از حوضه قدرت چوب لا چرختون میکنن . نمونه هاش زیادن و نیازی به مثال نداره

سیدرضا بازیار
January 5th, 2017, 20:00
معمولا سایتهای گردن کلفت دارای صاحبان گردن کلفته که اگه احساس خطر بکنن از حوضه قدرت چوب لا چرختون میکنن . نمونه هاش زیادن و نیازی به مثال نداره

مثلا چیکار میکنن؟ چیکار کنم که نتونن به ما صدمه بزنن؟

Farid Saadat
January 6th, 2017, 03:39
واسه سیستم دامنه خریدم و سیستم رو هم تقریبا ساختم (۹۰درصد ساخته شده) اپلیکیشن اندروید و ویندوز فون و ios و بلک بری و... هم به زودی اماده میشه و بعدش هم نرم افزار ویندوزی سایت رو میخوام بسازم...
تنها مشکل من اینه که راه اندازی این سیستم برام دردسر نشه. چون مدیر بنگاه های معاملاتی شهرمون بد جور من رو ترس داد و گفت یکی از بنگاه های فروش خودرو و املاک یه همچین سایتی رو داشته و ۲۰۰ میلیون مالیات و جریمه و... براش اومده! هر چند مدیر سایت میگفت این دویست میلیون زیاد به سایت مربوط نبوده اما باز هم شک داشتم
متاسفانه اطلاعي ندارم ولي بعيد ميدونم ماليات بگيرن ازتون و مشكلي باشه. بازم از مراجع ذي صلاح پرسش كنين حتما به نتيجه درستي خواهيد رسيد

seokaran.org
January 6th, 2017, 08:30
سلام سید رضا جان
ضمن عرض تشکر از سایت خوبت که همیشه دنبال میکنم این رو هم ببین اسکریپت شبیه دیوار هستش به صورت فلت :
http://themmeaker.ir/shop/product/24

karjoo
January 6th, 2017, 11:25
بابا حوصله دارید جواب میدینا
این بنده خدا تاحالا 100 تا تاپیک زده و 100 تا پروژه مطرح کرده
بگید کدومشو ساختی که میخوای اینو بسازی ؟ :71::71:

این تاپیک فقط جهت سرگرمیه #-o

سیدرضا بازیار
January 6th, 2017, 12:26
بابا حوصله دارید جواب میدینا
این بنده خدا تاحالا 100 تا تاپیک زده و 100 تا پروژه مطرح کرده
بگید کدومشو ساختی که میخوای اینو بسازی ؟ :71::71:

این تاپیک فقط جهت سرگرمیه #-o

سلام دوست عزیز
تا به الان حدود ۹ سایت بزرگ (رتبه زیر 7۰۰۰ ایران) رو ساختم و ده ها سایت کوچک
همیشه هم قبل از ساختن هر سایت بین ۳ تا ۲۴ ماه تحقیق میکنم و با همه مشورت میکنم
معمولا بجز سایت شخصی خودم، سایر سایت ها رو معرفی نمیکنم... شما میتونید هر تاپیک من رو در پ.خ ارسال کنید تا لینک سایتی رو که ساختم براتون ارسال کنم :)