PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستورات ارسالی جهت رفع فیلــتر

toorej
January 4th, 2017, 17:45
سلام و وقت بخیر
بنده سایتم حدود 10 روزی میشه فیلتــر شده امروز با رفع فیلتــر موافقت مشروط شد یه چندتا لینک دادن برای حذف که مربوط به یک خواننده بود و بنده تمام آهنگهای اون خواننده رو حذف کردم فقط یه چیز دیگه نوشتن که بنده متوجه نمیشم گفتن موارد بیشتری در سایت شما مشاهده میشه، میخواستم بدونم بنظرتون مربوط به همین خواننده هست یا خواننده ی دیگه ای؟ چون سه تا لینک از این خواننده دادن و من 8 تا آهنگ رو که بود پاک کردم
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمائید

hoka
January 4th, 2017, 18:29
شما بزن همون هارو بفرست اگر چیز دیگه ای باشه باز اعلام میکنن . مطمئن باشید تا وقتی هر چی از نظرشون بد هست پاک نشه ول کن نیستند

toorej
January 4th, 2017, 18:32
شما بزن همون هارو بفرست اگر چیز دیگه ای باشه باز اعلام میکنن . مطمئن باشید تا وقتی هر چی از نظرشون بد هست پاک نشه ول کن نیستند
نمیدونم بخدا دارم سایت رو زیرو رو میکنم ببینم دیگه چی هست فک کنم یه یک ماهی طول بکشه

alicpk
January 4th, 2017, 18:40
دوست عزیز خودتون را اذیت نکنید
وقتی ***** کنن دیگه به این راحتی ها ول کن نیستن . اگه ببینن که پیگیر هستید فکر میکنن خبریه بدتر لج میکنن

JAV!D
January 4th, 2017, 19:04
برای منم همین مشکل پیش اومده بود ، تا مرحله موافقت مشروط هم داخل نمودار رفت جلو . ( دقیقا همین پیامی که واست فرستادن برای منم ارسال شد ) ، منم url هایی که فرستادن حذف کردم ، اما بازم میگفتن موارد بیشتری داخل سایت هست ، دیگه کلا بیخیالش شدم .

قبل از اینکه مسدود کنن ، هشدار sms و ایمیل ارسال شده واست ؟

toorej
January 4th, 2017, 19:08
برای منم همین مشکل پیش اومده بود ، تا مرحله موافقت مشروط هم داخل نمودار رفت جلو . ( دقیقا همین پیامی که واست فرستادن برای منم ارسال شد ) ، منم url هایی که فرستادن حذف کردم ، اما بازم میگفتن موارد بیشتری داخل سایت هست ، دیگه کلا بیخیالش شدم .

قبل از اینکه مسدود کنن ، هشدار sms و ایمیل ارسال شده واست ؟
خیر هیچ sms یا ایمیلی برای بنده نیومد یهو دیدم سایت ***** شد
والا من کلا این خواننده رو از سایت حذف کردم هرچی آهنگ داشت و نداشت حذف کردم و یه سری مشابه هم که از دید خودم بود پاک کردم

JAV!D
January 4th, 2017, 19:14
خیر هیچ sms یا ایمیلی برای بنده نیومد یهو دیدم سایت ***** شد
والا من کلا این خواننده رو از سایت حذف کردم هرچی آهنگ داشت و نداشت حذف کردم و یه سری مشابه هم که از دید خودم بود پاک کردم

قبلا sms هم میدادن میگفتن فلان مطلب مشکل داره . یکی از دوستام هم بود یک هفته پیش چندتا از سایتهاش رو بدون اخطار مسدود کردن ، سایتت قبلا داخل ساماندهی ثبت شده بوده ؟

اگه ثبت شده بوده یه تیکت اعتراض بفرست ، بنویس چرا بدون اخطار قبلی سایت مسدود شده ؟!

toorej
January 4th, 2017, 19:19
قبلا sms هم میدادن میگفتن فلان مطلب مشکل داره . یکی از دوستام هم بود یک هفته پیش چندتا از سایتهاش رو بدون اخطار مسدود کردن ، سایتت قبلا داخل ساماندهی ثبت شده بوده ؟

اگه ثبت شده بوده یه تیکت اعتراض بفرست ، بنویس چرا بدون اخطار قبلی سایت مسدود شده ؟!
بله سایت از روزی که شروع کردیم ثبتش کردیم اونجا،راستشو بخواین بنده تیکت زدم گفتن باید از سایت internet.ir که زیر نظر دادستانی هست بپرسید بنا به گفته دوستان هم اونجا بنده محترمانه تیکت زدم و گفتن مطالب غیرمجاز رو پاک کن تا رفع فیلـــتر بشی
درضمن از این به بعد نمونه فقط ارسال میکنن و شما باید حواستون باشه نمونه اون مطلب رو قرار ندید،برای هر مطلبی دستور ارسال نمیکنن

JAV!D
January 4th, 2017, 19:28
عجیبه که قبل از مسدود کردن پیام اخطار ارسال نشده ، شاید بخاطر facebook رفع ***** شده دارند از خجالت سایت های ایرانی در میان :D

toorej
January 4th, 2017, 20:35
بنده اگر که رفع فیلــتر نشم کلا سایت رو میبوسم میذارم کنار چون واقعا تو این شرایط وقت تلف کردنه خرج میکنی سایت که بالا میاد آخرشم...

JAV!D
January 4th, 2017, 21:18
بنده اگر که رفع فیلــتر نشم کلا سایت رو میبوسم میذارم کنار چون واقعا تو این شرایط وقت تلف کردنه خرج میکنی سایت که بالا میاد آخرشم...

آره دقیقا ، منم نظرم همینه

iraniam2000
January 4th, 2017, 22:23

فکر میکنی مسئولین از اینکه شما سایت را ببندی یا کلا نیای نت ناراحت خواهند شد ؟ اونها از خداشونه راه و بهانه ای پیدا کنند کلا نت را که باعث خبررسانی و آگاهی به مردم هست قطع کنند
کلا سایت داری و وبمستری تو ایران سخت هست چون خارجی ها و مخصوصا آمریکایی ها ما را به دلیل ایرانی بودن تحریم کردن و حاضر به سرویس دادن به ایرانی ها نیستند ( البته خوب به حکومت ایران انواع سرویس دهی را جزوه تحریم ها نمیدانند و در حقیقت فقط ملت ایران را تحریم کردن ) تو داخل هم هر سایتی جز اونها که دستمای اون بالای سایت آویزان کردن بقیه همه فیلطر میشن
در مورد رفع فیلطر هم رفع میکنند و اون لینک ها را پاک کنید اطلاع بدید رفع فیلطر خواهند کرد و تجربه رفع فیلطر را داشتیم و مشکلی نبود و اون جمله را برای ما هم فرستاده بودن ولی بعد پاک کردن لینک ها اطلاع دادیم پاک کردیم و هر امری دارید بفرمایید که فرداش رفع فیلطر شده بود سایت

hegza
January 4th, 2017, 22:50
عجیبه که قبل از مسدود کردن پیام اخطار ارسال نشده ، شاید بخاطر facebook رفع ***** شده دارند از خجالت سایت های ایرانی در میان :D
فیسبوک کجا رفع فی.لتر شده؟!!

- - - Updated - - -

انگار ظاهرا فیسبوک باز میشه بدون اون چیزا

JAV!D
January 4th, 2017, 23:16
فیسبوک کجا رفع فی.لتر شده؟!!

- - - Updated - - -

انگار ظاهرا فیسبوک باز میشه بدون اون چیزا

برای من که باز میشه راحت ... دوستان تست بزنید ببنید اوکی هست ؟!

MαHDi
January 4th, 2017, 23:47
برای من که باز میشه راحت ... دوستان تست بزنید ببنید اوکی هست ؟!

درود

برای بعضی isp ها یا مناطق باز میشه!
برای اکثرا اینطور نیست

toorej
January 11th, 2017, 18:25
دوستان امروز چندتا آهنگ اونوری به بنده اعلام کردن و من 400 تا اهنگ پاک کردن ولی نمیدونم چرا پیام دادن که
شما تمایلی به همکاری و حذف موارد مجرمانه ندارید وتنها منتظر اعلام تک تک لینکهای مجرمانه از سوی این واحد می باشید که از عهده این واحد خارج است.
حتی میگن
چنانچه ظرف مدت 24 ساعت آتی ، شخصا کلیه محتواهای مجرمانه برداشته نشود پرونده سایت شما مختومه می گردد و اجازه فعالیت مجدد در فضای مجازی به شما داده نمی شود.
شما میگید چکار کنم؟

lemo1996
January 11th, 2017, 18:42
دوستان امروز چندتا آهنگ اونوری به بنده اعلام کردن و من 400 تا اهنگ پاک کردن ولی نمیدونم چرا پیام دادن که
شما تمایلی به همکاری و حذف موارد مجرمانه ندارید وتنها منتظر اعلام تک تک لینکهای مجرمانه از سوی این واحد می باشید که از عهده این واحد خارج است.
حتی میگن
چنانچه ظرف مدت 24 ساعت آتی ، شخصا کلیه محتواهای مجرمانه برداشته نشود پرونده سایت شما مختومه می گردد و اجازه فعالیت مجدد در فضای مجازی به شما داده نمی شود.
شما میگید چکار کنم؟

سلام

پیشنهاد میکنم دوباره سیستم مدیرت مجتوا رو نصب کنی ، فقط چند مطلب جدید روی سایت بالا بیار . تا فعلا رفع ***** بشی ، بگو میخوام مجدد شروع به فعالیت کنم .

toorej
January 11th, 2017, 18:45
سلام

پیشنهاد میکنم دوباره سیستم مدیرت مجتوا رو نصب کنی ، فقط چند مطلب جدید روی سایت بالا بیار . تا فعلا رفع ***** بشی ، بگو میخوام مجدد شروع به فعالیت کنم .

سلام و ممنون
خب بعد چندتا مطلب بزنم که مشکلی پیش نیاد؟
بنظرتون اگر بعد رفع فیـــلتر دوباره سایت رو با مطالب قبلی بالا بیارم مشکلی پیش نمیاد؟

lemo1996
January 11th, 2017, 18:51
سلام و ممنون
خب بعد چندتا مطلب بزنم که مشکلی پیش نیاد؟
بنظرتون اگر بعد رفع فیـــلتر دوباره سایت رو با مطالب قبلی بالا بیارم مشکلی پیش نمیاد؟

.

مطالبی بزن که مشکلی نداشته باشن ، مثلا اهنگ های پاپ داخلی و... که مجاز هستند .

چون دامین رو باز نکنند که همه چیزت از دست میره . سئو ، ورودی گوگل و...

بعد از اون که رفع ***** شدی ، چند روز بعد آخرین بک آپ رو بالا بیار ولی باید دیگه چک کنی ، هر مطلبی که گفتند مشکل داره رو پاک کنی .

معمولا تا چند روز بعد رفع فیتر چک میکنند سایت رو .

toorej
January 11th, 2017, 18:57
.

مطالبی بزن که مشکلی نداشته باشن ، مثلا اهنگ های پاپ داخلی و... که مجاز هستند .

چون دامین رو باز نکنند که همه چیزت از دست میره . سئو ، ورودی گوگل و...

بعد از اون که رفع ***** شدی ، چند روز بعد آخرین بک آپ رو بالا بیار ولی باید دیگه چک کنی ، هر مطلبی که گفتند مشکل داره رو پاک کنی .

معمولا تا چند روز بعد رفع فیتر چک میکنند سایت رو .

بنظرتون اگر که شمارش صفحات رو حذف کنم بهتر نیست؟
منظورم قسمت پائین سایت هست که شماره صفحات رو نشون میده

lemo1996
January 11th, 2017, 19:01
بنظرتون اگر که شمارش صفحات رو حذف کنم بهتر نیست؟
منظورم قسمت پائین سایت هست که شماره صفحات رو نشون میده

.

اینجوری فقط میخوای صورت جلسه رو حذف کنی ...

بفهمم بد تر باهات برخورد میکنند.

چون مطالب هنوز روی سایت هستند ، پیدا کردن ادرس های قبلی سخت نیست ، ولی اگه میخوای این کار رو انجام بدی روشش اینه که لینک ها رو هم عوض کنی به طور کل . ولی پیشنهاد میکنم این ریسک رو انجام نده .

اولین قدمت این باشه که به هر نحوی شده رفع ***** بشی ...

toorej
January 11th, 2017, 19:07
.

اینجوری فقط میخوای صورت جلسه رو حذف کنی ...

بفهمم بد تر باهات برخورد میکنند.

چون مطالب هنوز روی سایت هستند ، پیدا کردن ادرس های قبلی سخت نیست ، ولی اگه میخوای این کار رو انجام بدی روشش اینه که لینک ها رو هم عوض کنی به طور کل . ولی پیشنهاد میکنم این ریسک رو انجام نده .

اولین قدمت این باشه که به هر نحوی شده رفع ***** بشی ...

اگر که بخوام انقدر سختی به خودم بدم خب دامنه جدید میخرم و تمام مطالب رو دایرکت میکنم به دامنه جدید و یه سرویس ip whois protection نصب میکنم و ادامه میدم فک کنم دیگه قید سایت رو بزنم چون سختی ها با این شرایط زیاده و من حوصلشو ندارم

.K.H.A.
January 11th, 2017, 20:03
بهترین کار این بود همون اول چنج آدرس میکردین نتیجه بهتری میداد قدرت سایتم منتقل میشد
با حذف شمار صفحات و دسته ها و .... مشکلی حل نمیشه سایت رو با روبات آنالیز و بررسی میکنن و کلمات مورد دار راحت پیدا میشه واسشون.

delshad
January 11th, 2017, 20:28
تموم آهنگ های خواننده های خارج کشور و امیر تتلو رو حذف کنن منم پارسال اینجوری کردن یه ماه و نیم طول کشید تا رفع ***** شدم 600 مطلبم حذف کردم

hoka
January 12th, 2017, 00:05
حتی میگن
شما میگید چکار کنم؟
عزیز اطمینان دارید ایمیل ها از ساماندهی ارسال میشن ؟؟ تا حالا ندیدم ساماندهی اینطوری پیام بده . بعد از 48 ساعت متن ایمیلی که میدن اینطوریه

با سلام و احترام
دستور مسدودسازی نشانی های ذیل از طریق این واحد به جنابعالی ارسال شده است که متاسفانه تا این لحظه این دستورات، اجرا نشده اند.
لذا مقتضی است ضمن مسدودسازی فوری نشانی های ذیل، علت عدم اجرای دستورات را جهت اطلاع دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به این واحد اعلام نمایی

یه چک بفرمایید شاید یکی داره این وسط شمارو مجبور میکنه لینک هارو پاک کنید

ldda company
January 12th, 2017, 00:16
با سلام ...
خطاب به استارتر تاپیک :
دوست عزیز ، افراد و وب مسترانی مثل شما که سایت هایی در این زمینه ها رو مدیریت میکنن ، اصولا با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنن . ابتدا بیاد هدف خودتون رو از زدن سایت مشخص کنید . بعد باید مطالب رو پس از سنجیدن در سایت خودتون قرار بدید . اگر دوست دارید هر جور مطلب یا موزیکی رو در سایت خودتون نشر بدید ، خب بهترین راه برای شما ، تغییر دادن آدرس و دامین سایت هست . شما میتونید یک آدرس همیشگی برای سایت خودتون در نظر بگیرید و بعد از هر بار شــیلــتر شدن ، سایت خودتون رو به دامین جدید انتقال بدید . اینطوری کیفیت مطالبتون هم پایین نمیاد . اگر بخواید زیاد با مسئولان سر و کله بزنید در نهایت کار خودتون لنگ میمونه ...

موفق باشید ...

toorej
January 14th, 2017, 18:59
عزیز اطمینان دارید ایمیل ها از ساماندهی ارسال میشن ؟؟ تا حالا ندیدم ساماندهی اینطوری پیام بده . بعد از 48 ساعت متن ایمیلی که میدن اینطوریه

با سلام و احترام
دستور مسدودسازی نشانی های ذیل از طریق این واحد به جنابعالی ارسال شده است که متاسفانه تا این لحظه این دستورات، اجرا نشده اند.
لذا مقتضی است ضمن مسدودسازی فوری نشانی های ذیل، علت عدم اجرای دستورات را جهت اطلاع دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به این واحد اعلام نمایی

یه چک بفرمایید شاید یکی داره این وسط شمارو مجبور میکنه لینک هارو پاک کنید

سلام بله متاسفانه این ایمیل برای بنده نیومده قبلا ایمیل همچنینی میزدن ولی نمیدونم چرا اینبار...
عزیز چی رو چک کنم تا بفهمم کی داره بنده رو مجبور میکنه؟

hoka
January 14th, 2017, 19:16
سلام بله متاسفانه این ایمیل برای بنده نیومده قبلا ایمیل همچنینی میزدن ولی نمیدونم چرا اینبار...
عزیز چی رو چک کنم تا بفهمم کی داره بنده رو مجبور میکنه؟

شما داخل خود سایت رفع ***** پیام میدید بهشون یا از طریق ایمیل ؟

سایتتون رو در رفع ***** ثبت کردید ؟ نتیجه در حال بررسی هست ؟

toorej
January 14th, 2017, 19:20
شما داخل خود سایت رفع ***** پیام میدید بهشون یا از طریق ایمیل ؟

سایتتون رو در رفع ***** ثبت کردید ؟ نتیجه در حال بررسی هست ؟
توی سایت رفع فیــلتر مکاتبه میکنم
بله سایت در ساماندهی ثبت هست و نتیجه رو داریم از طریق سایت internet.ir پیگیری میکنیم