PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسلری iweb یا arvixe

khudeman
December 11th, 2010, 09:22
با سلام مجدد. من با چند نفر از دوستان میخواهیم یک ریسلری بگیریم . نه برای خرید و فروش هاست برای اینکه خودمون ازش استفاده کنیم . نظر جمعی تا حالا به اینجا رسیده که یا از ای وب بگیریم و یا از ارویکس . بین این دو تا نتونسته ایم به تفاهم برسیم. حالا میخوام با دوستان با تجربه مشورت کنم که اگه شما بودید از کدام میگرفتید ؟ متشکرم که با نظراتتون به ما کمک میکنید :

مشخصات ریسلری آی وب (http://iweb.com/web-hosting/resellers/)

مشخصات ریسلری آرویکس (http://www.arvixe.com/reseller_web_hosting)

---------- Post added at 09:22 AM ---------- Previous post was at 09:15 AM ----------

محاسن آی وب به نظر ما: کانادایی بودن - دیتاسنتر بودن - هزینه کم برای سفارش ده ساله - پهنای باند بسیار زیاد
معایب آی وب به نظر ما: whm نسبتا ناقص و بدون امکانات کامل - معروف به پشتیبانی ضعیف - نداشتن zend - هزینه سالانه بالا - محدودیت دو درصدی در استفاده از منابع سرور

محاسن آرویکس به نظر ما: آی پی اختصاصی همراه با سفارش - ssl فعال همراه با سفارش - whm کامل - zend فعال - فضای بیشتر - ریسلری رایگان enom -
معایب آرویکس از نظر ما: مشتری امکان ادد دامین ندارد - آمریکایی است (اما ایران را تحریم نکرده ) - دیتاسنتر نیست -

در این موارد مثل هم هستند : آپ تایم واقعی هر دو تا 99.9 درصد - هر دو حدود 45000 مشتری دارند - هر دو معروف و معتبر هستند - مشتریهای ایرانی زیاد دارند-

rozdata
December 11th, 2010, 09:41
از gogax.com کانادا میتونیم براتون تهیه کنیم

دیتا سنتر نسبتا خوبی هست

Resell Dedicated Servers - Server Reseller - Reselling Dedicated Server | Gogax (http://www.gogax.com/reseller/)

khudeman
December 11th, 2010, 11:31
تشکر از محبت شما اما چون من به نمایندگی از بقیه صحبت میکنم خواهش میکنم در مورد همون دو تا راهنمایی بفرمایید تا از موضوع خارج نشویم

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

دوستان ما رو هم تحویل بگیرین دیگه

kingoftehran
December 11th, 2010, 12:34
با سلام
ما از iweb سرور داریم و راضی هستیم.ولی به قول شما پشتیبانی خوبی نداره.
یک جورایی هم معروفه و اعتبار داره بهتره از همین جا بگیرید.در ضمن فقط ماهیانه بخر که همیشه شما سوار باشید.
البته اگر نمایندگی iweb را خواستید از یک شرکت ایرانی بگیرید پارمیس هاست (http://www.parmishost.com) در خدمت شماست.

khudeman
December 11th, 2010, 12:54
در ضمن فقط ماهیانه بخر که همیشه شما سوار باشید.

ولی قیمت ماهانه اش خیلی بالاست . پنج برابر ده ساله میشه

---
December 11th, 2010, 13:00
خوب شما میگی از آی وب بگم
با وجود اینکه پشتیبانی لول 3 داشتم بازم پشتیبانی نمیکردن . هر روز از خودشون صورت حسابای الکی ایجاد میکردن . یک ماه اول روزی 7 ساعت قطع بود ولی ماه دوم 100 % کامل ماه سوم 1 ساعت قعط بود .
از هیچی پشتیبانی نمیکنن جز پلسک و سی پنل من که فرار کردم از آی وب اما یه نصیحت هم دارم واست از خارجی جماعت سرویس بیش از یه ماه نخر اما از ایرانی خواستی بخر
آرویکس هم من یه ماه کار کردم باهاش بدک نبوده ویپی اس داشتم ازش به هر حال انتخاب با شماست

khudeman
December 11th, 2010, 14:19
پس شما هم معتقدین نباید بیش از یکماهه خرید کرد تا چه رسد به ده ساله . خب در اینصورت یکی از محاسن ای وب از دست میره . ببینیم بقیه دوستان با تجربه چه نظری دارن

irlogo
December 11th, 2010, 15:11
فقط می تونم بگم قبل از خرید واو به واو قوانین رو مطالعه کرده و خوب درک کنید، سپس خرید نمایید

kingoftehran
December 11th, 2010, 17:13
دوست عزیز واقعا پرداخت 10 ساله منطقی نیست حتی اگر می خواستی از ما هم سرویس بگیرید می گفتم 10 ساله نخر ماهیانه این خوبی را دارد که هر وقت خواستید کوچ می کنید
دوستمون راست میگن پشتیبانی افتضاح هست ما هم خودمان سرور را کانفیگ و نگاهداری کردیم رو iweb نمی تونید حساب کنید برای پشتیبانی
به هر حال سرور ما iweb هست و می تونیم نمایندگی تضمینی به شما بدهیم.

khudeman
December 13th, 2010, 11:01
دوستان عزیز بنا به سفارشهای شما ما دو سرویس آزمایشی یک ماهه از آی وب و آرویکس گرفتیم. حالا شما پیشنهاد میکنین روی چه جزئیاتی از اینها زوم کنیم تا ببینیم کدوم بهتره از اون یکیه ؟

kingoftehran
December 13th, 2010, 13:33
بهتره که روی کیفیت و آپ تایم آنها زوم کنید.چند تا سایت سنگین را بیارید روی سرور هاشون

khudeman
December 13th, 2010, 14:03
با تشکر از شما . طبق اطلاعات سایت webhostingstuff.com آپ تایم هر دو سایت آی وب و آرویکس 99.99 درصد است . دو فایل گردن کلفت 100 مگی هم روی هر دو تا گذاشتم. در آی وب در مدت 22 دقیقه آپلود شد و در آرویکس در مدت 23 دقیقه . میشه گفت فرقی نداشتن
چند مقایسه دیگه:
فضای هاست : آی وب 20 گیگ - آرویکس 50 گیگ
ترانسفر : آی وب 5 ترا بایت - ارویکس 500 مگ
قیمت ماهانه : آی وب 37 دلار - آرویکس 20 دلار
بقیه تفاوتهاشون همونه که در اول تاپیک نوشتم
با تشکر از همکاری دوستان با تجربه