PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراقب عواقب اینکارها در فضا مجازی باشید ⛔️

Netfollower
January 3rd, 2017, 14:48
عرض ادب

امروز قصد دارم در مورد موضوعی بی نهایت مهم با شما صحبت کنم
موضوعی که شاید در روند زندگی شما و بقیه تاثیر بسزایی داشته باشد

همه ما روزانه شاهد حواشی زیادی در این سایت یا سایت های مختلف هستیم
که طی ان: شکایت و گزارش فلان سایت - پست تخریب فلان کاربر و.... را مشاهده میکنیم

متاسفانه آن زمانی که باید فرهنگ سازی میشد در این مورد
تلویزیون داشت سریال های ماه و پلنگ و گربه و عاشقانه پخش میکرد

اشخاصی که در این سایت هستند حتی خودشان هم نمیدانند بعضی اعمالشان چه عواقی میتواند داشته باشد !!!

به این موارد خوب توجه کنید:

- از این یوزر خوشم نمیاد برم بهش فحش بدم با با ای دی های مختلف؟ و اصلا کی میخواد متوجه بشه؟ شکایتیم که نمیتونه بکنه !!!!

- گاهی میدونیم سرویس دهندمون شاید بی تقصیر باشه اما براش تاپیک میزنیم یا سر مشکل شخصیمون براش تاپیک میزنیم که حالشو بگیریم و ابروشو ببریم

- از این یوزر خوشم نمیاد ! اصلا رقیبمه چرا باید بیشتر از من بفروشه>؟ بذار با زدن یه پست تخریبی کل تاپیک فروششو خراب کنم

- بذار حال این طرف رو بگیریم - با ای دی مولتی یا گروهی به تاپیکش حمله کنیم !!!!!

و.......

موارد از این دسته خیلی زیاد است - به این ها میگویند بیماری ها ذهن
که طی ان شخص برای عقده گشایی و ضعف درونی اش اقدام به لطمه زدن روحی به دیگران میکند
و بدون شک در هنگام ارتکاب اینکار خودش را هم توجیه میکند !!!!

حال مسئله را از سوی دیگری بررسی میکنیم ! ایا عواقب اینکارهارا میدانید؟

1 - چه مسلمان باشید چه کافر - چه بخواهید چه نخواهید . در طبیعت قانونی وجود دارد به نام کارما - karma که هر اشتباهی کنید
و هر بدی کنید بدون شک چه بسا بدتر به سمت خودتان برمیگردد
و مطمئن باشید روزی همین بلاهارا چه بسا بدتر شخص دیگری بر سر خودتان می اورد !!!!!

2. اگر هم به دینتان اعتقادی دارید و دینتان از روی ارث نیست و از روی یقین است باید بدانید که
بردن ابروی کسی یا ازار دادن یا ظلم کردن جزو گناهان نابخشودنی و " حق ناس" است

پس اگر فکر میکنید اینجا جایی است که دست هیچکس به شما نمیرسد
و همین باعث می شود که این حق را داشته باشید که هرکاری دوست داشته باشید بکنید سخت در اشتباهید
در کلام اخر
مثالی رو میزنم براتون از یکی از بزرگانی که در محضرشون بودم, ایشان گفتند

زندگی مثل یک مزرعه ای میمونه که صبح تا شب روی اون کار میکنی
داخل این زمین اگر خوبی بکاری - خوبی برداشت میکنی ( انرژی مثبت )
اگر بدی بکاری - شک نکن بدتر از بدی رو برداشت میکنی ( انرژی منفی )

مختارید که این الارم رو شوخی بگیرید ! و دوباره به رفتارهای زشت و ناپسند و کودکانه تان ادامه بدهید
و تاثیر مخرب ان را در زندگیتان لمس کنید
میتوانید هم
در این سال جدید با تغییر رفتار و انسانیت بیشتر شاهد تغییر زندگی و پیشرفت خود باشید

Netfollower
January 3rd, 2017, 16:18
تاپیک آپدیت می شود
تا دوستان بیشتری مطالعه کنند

AtrafNet
January 3rd, 2017, 17:27
سلام
به موضوع کاملاً درستی اشاره کردید اما متاسفانه این فرهنگ ما از قبل از فضای مجازی و در فضای حقیقی شکل گرفته و به فضای مجازی منتقل شده.
پس اصولاً تا وقتی فضای حقیقی سالمی وجود نداشته باشه فضای مجازی سالمی هم نباید انتظار داشت.

نمیشه در این مورد فلسفه بافی کرد و نبایدم کرد چون من و شما به عنوان عضو کوچکی از جامعه خیلی زور بزنیم فقط چند تا تشکر و لایک میگیریم وگرنه تغییرات عمده مردم با اهداف سیاسی دست ما نیست و حق دخالت توش هم نداریم.

Netfollower
January 3rd, 2017, 18:26
سلام
به موضوع کاملاً درستی اشاره کردید اما متاسفانه این فرهنگ ما از قبل از فضای مجازی و در فضای حقیقی شکل گرفته و به فضای مجازی منتقل شده.
پس اصولاً تا وقتی فضای حقیقی سالمی وجود نداشته باشه فضای مجازی سالمی هم نباید انتظار داشت.

نمیشه در این مورد فلسفه بافی کرد و نبایدم کرد چون من و شما به عنوان عضو کوچکی از جامعه خیلی زور بزنیم فقط چند تا تشکر و لایک میگیریم وگرنه تغییرات عمده مردم با اهداف سیاسی دست ما نیست و حق دخالت توش هم نداریم.

ممنون از شما
حقیقتا بحث فلسفه و .... نیست
و این حرفارو قبل از هرکس داشتم به خودم میگفتم و چندبار هم خوندمشون !

حقیقت اینه شاید من ندونم چی دقیقا درسته اما میدونم
دنیارو نمیشه نجات داد اما
میشه با تغییر دادن خودمون ...امکان تغییر جهان رو ایجاد کنیم......

AtrafNet
January 3rd, 2017, 18:39
ممنون از شما
حقیقتا بحث فلسفه و .... نیست
و این حرفارو قبل از هرکس داشتم به خودم میگفتم و چندبار هم خوندمشون !

حقیقت اینه شاید من ندونم چی دقیقا درسته اما میدونم
دنیارو نمیشه نجات داد اما
میشه با تغییر دادن خودمون ...امکان تغییر جهان رو ایجاد کنیم......

نه اشتباه نشه خودم رو گفتم که نمیشه نظرات کارشناسی داد وگرنه متن شما که عین حقیقته.
بله انسان تا یه جایی می تونه خودش رو جدای فرهنگ غلط بقیه بدونه اما بعضی جا ها مجبوره همرنگ جماعت بشه البته تو این موضوع فحش و فحش کشی نمیگم منظورم تو سایر مسائله.

نمیشه تو جوب زندگی کنیم و کثیف نشیم ولی میشه تفکرات خودمون رو با بقیه متفاوت کنیم که حداقل شاید بتونیم خودمون رو گول بزنیم و به جامعه امیدوار بشیم.
یه جمله معروف هست نمی دونم از کیه ولی میگه "هر کی درکش بیشتر دردش بیشتر" به همین دلیل خیلی از حتی مفاخر ممکنه خودشون رو به بی خیالی بزنن که حداقل زندگی براشون سخت نگذره وگرنه اصل معضل رو مسلماً می دونن.

همین 2 روز پیش بود چهار راه ولیعصر بودم مرده با یکی بحثش شده بود هر چی فحش و حرف زشت بلد بود داشت میگفت اما دیگه مردم ما مردم قدیم نیستن که بیان نصیحت کنن بلکه قشنگ داشتم میدیدم هیچ کس حتی اون یارو که داشت فحش میداد رو نمیدید! یعنی رسماً انگار کسی نبود که داشت فحش های خیلی زشت میداد حالا گولاخ هم نبود که بگید مردم ترسیدن نه یه مرد مسن و با اندام خیلی نحیف بود.

Netfollower
January 3rd, 2017, 19:30
نه اشتباه نشه خودم رو گفتم که نمیشه نظرات کارشناسی داد وگرنه متن شما که عین حقیقته.
بله انسان تا یه جایی می تونه خودش رو جدای فرهنگ غلط بقیه بدونه اما بعضی جا ها مجبوره همرنگ جماعت بشه البته تو این موضوع فحش و فحش کشی نمیگم منظورم تو سایر مسائله.

نمیشه تو جوب زندگی کنیم و کثیف نشیم ولی میشه تفکرات خودمون رو با بقیه متفاوت کنیم که حداقل شاید بتونیم خودمون رو گول بزنیم و به جامعه امیدوار بشیم.
یه جمله معروف هست نمی دونم از کیه ولی میگه "هر کی درکش بیشتر دردش بیشتر" به همین دلیل خیلی از حتی مفاخر ممکنه خودشون رو به بی خیالی بزنن که حداقل زندگی براشون سخت نگذره وگرنه اصل معضل رو مسلماً می دونن.

همین 2 روز پیش بود چهار راه ولیعصر بودم مرده با یکی بحثش شده بود هر چی فحش و حرف زشت بلد بود داشت میگفت اما دیگه مردم ما مردم قدیم نیستن که بیان نصیحت کنن بلکه قشنگ داشتم میدیدم هیچ کس حتی اون یارو که داشت فحش میداد رو نمیدید! یعنی رسماً انگار کسی نبود که داشت فحش های خیلی زشت میداد حالا گولاخ هم نبود که بگید مردم ترسیدن نه یه مرد مسن و با اندام خیلی نحیف بود.

احسنت
نمیدونم یادتونه یا نه
تقریبا 10 و 15 سال پیش مگه ما جرات داشتیم با دخترخانومی حتی دخترخاله ای کسی بیرون بریم؟
تو کوچه میرفتی یهو پس گردنی میومد ! کیه؟ اصغر بقال
بله اقا اون زمان مردم ناموسشون مثل ناموس هم بود
اونموقع حداقل یه چیزایی برای مردم حرمت داشت
اونموقع همسایه ها دور هم میشستن و .... الان طرف همسایش بمیره یکماه بعد شاید از بوی جنازش بفهمه !

اوضاع خراب هست اما هستند هنوز کسایی که میشه به اینده امیدوار بود....

البته برای نسل جدید نگرانم خیلی نگران
بفرمایید داخل اینستاگرام هرچی محتوای غیراخلاقی و پستای تمسخر امیز و تحمت و.... باب شده
ادمیناشون کین؟ اکثریت زیر 20 سال
چرا؟ اسطوره های این بچه ها به جای پهلوان تختی و.... شده دلقک های اینستاگرامی !
کسایی که جز تظاهر به خوشبختی و نمایش وقیحانه اعمال و افکار پوچ و بیخودشون کاری ندارند !
توقع دارید این بچه ها که اکثریت پدرمادراشون درگیر کار و مشغلن به کجا برند؟؟؟؟؟؟؟

من واقعا نگرانم... این تاپیک رو هم من غیرارادی زدم.... به قول یکی از دوستان ما راوی هستیم... این حرفا از جای دیگست....
شاید این التیماتومی برای خیلی از دوستانیه که خودشونم حتی فکرشو نمیکنند.....

alicpk
January 3rd, 2017, 20:19
این بحث شما درد و دل خیلی از دوستانه که متاسفانه هستند افرادی که به هر دلیلی برای سایرین مشکل درست میکنند .
نمیدونم این فرهنگ کی قراره درست بشه چون همه ما ادعا داریم که با فرهنگیم ولی ....

bahra
January 3rd, 2017, 20:38
بسیار عالی !
واقعا تاپیک خوبی ایجاد کردید.
متاسفانه اکثر افراد در این انجمن از خراب کردن همکارشون لذت می برند و افتخار می کنند. حتی دروغ می بافند تهمت می زند و...
از این مدل تاپیک های تخریبی خیلی زیاد شده.
انشا الله که همه به این درک برسند.

ParsWebIT
January 3rd, 2017, 21:00
حال مسئله را از سوی دیگری بررسی میکنیم ! ایا عواقب اینکارهارا میدانید؟

1 - چه مسلمان باشید چه کافر - چه بخواهید چه نخواهید . در طبیعت قانونی وجود دارد به نام کارما - karma که هر اشتباهی کنید
و هر بدی کنید بدون شک چه بسا بدتر به سمت خودتان برمیگردد
و مطمئن باشید روزی همین بلاهارا چه بسا بدتر شخص دیگری بر سر خودتان می اورد !!!!!

من با این قسمت موافقم اما به روش خودم
من منتظر نمیشم کارما حقم رو بگیره
خودم دست به کار میشم

متاسفانه یک مافیا هست در این انجمن متشکل از چند گروه
1. همکارانی که پنل سرور دستشون هست و زمانی که همکاری داره اوج میگیره ا همون پنل زمین میزنند
2. بچه سالهای بی شخصیت "دهاتی" که اینا رو شخصا ادب میکنم من و جز هابیتهای روزانه هستند
3. افرادی که چند یوزر نیم دارند با برندهای مختلف و تاپیکهای فروش رو همیشه بالا نگه میدارند با ارایه چند شرکتی و محصولی یک سرور با برندهای مختلف
4. افرادی که زیر سن قانونی هستند و اگر بیرون انجمن در خیابان ببینید تف نمیندازید کف دستشون اینقدر بچه هستند چه برسه سرور ددیکیتد بخرید مشتریتون رو هاست کنید
بقیه موارد در حوصله من نیست برای تایپ

==================================================
طرز ادب کردن بستگی به هر مورد فرق داره
اگه روی کاسبی من دست گذاشته باشند منم مستقیم روی کاسبیشون دست میزام و اینجا دانش فنی هر کسی بیشتر باشه برنده اونه
اگه تو تاپیک دخالت کنند بدون اینکه منتظر ادمین فروم باشم شروع به کشف میکنم که چند نفر و از طرف کدوم همکارند سپس به روش خودشون عمل میکنم در "تایم مناسب"

اگر همکاری باشه که عمدی در تایمی که مشتریتون کارتون سرورتون دستش هست میاد و پنل میبنده، لایسنس گرون میکنه، به خاطر همکار دیگه پنل هتزنرتون رو میبنده و یا...
اون ادم رو دست میزاریم روش و احضارش میکنم یه جایی که صحبت بشه باهاش
بلاخره من بعد از 10- 15 سال کار شبکه و هاستینگ و فلان 4 تا مشتری کلفت دارم که میتونم مواقع ضروری ازشون بخوام کاری رو انجام بدن برام

شاید باور نکنید اما معمولا بغض میکنند اول کار، به محض اینکه میان و پسورد ایمیل و پنلشون رو مینویسن رو کاغذ گریه میکنند
آخر کار هم وقتی آنلاین رد گیری کارهاشون رو میکنم از روی ایمیل و یا پنل ها باباشون میاد رضایت میگیره، مادر طرف اومده دادگاه با 75 سال سن التماس کرده
طرف رو بخشیدیم به حرمت اشک مادرش

من اعتقادی به این دنیا اون دنیا ندارم،
ماهانه کلی مخارج دفتر ، منشی ، سرورها ، لایسنس، تلفن، اینترنت، صبحونه و نهار بچه های شرکت و هزار تا خرج دیگم دارم
دارم از جیبم میزنم از ماشینم از خونم از وقتم از سالهای جونیم که از 2005 تا الان این تجارت هیچ پیشرفتی نکرده امثال این انجمن هم روش دارن تاثیر منفی میزارن
آبرومون رفته والا اینقدر بچه اومده کلاهبرداری کرده

اعتقاد دارم هر کسی در همین دنیا و به فاصله کوتاه از کاری که میکنه باید تاوان بده
اگر امروز عصر همکاری داره لابی میکنه مثلا پنل من رو ریپورت کنه
شب نشده 4 سرور وی ام ویرش با کل دیتای مشتری تبدیل به خاطره شده.
همه این کارو میکنید، همه همکارا میکنن
من دیدم، زیاد دیدم سالهاست اینجام
مدرک دارم از اونایی که زیر دست همکارا عمدی نابود شدند تا اونایی که لابی میکنند رو میشناسم،

رامین عزیز:
ضمن اعلام پوزش باید این انجمن رو بر اساس افرادی که شرکت دارند و دارای شخصیت معتبری هستند
از افراد 10 تا 16 ساله بدون مسئولیت قانونی پاکسازی بشه
وگرنه پای شما به عنوان معرف گیر هست در مجامع قانونی

من فتای چند جا رو رفتم بستر کلاه برداری رو شاکی معرف زدند: انجمن وب هاستینگ تاک
در محافلی بارها اسمتون رو می برند، تا الان که کسی دست روتون نزاشته خدارو شکر اما فردا رو معلوم نیست
باید مثل webhostingtalk اصلی یوزرهای شرکتی و معتبر رو جدا کنید
نه اینکه تضمینی چیزی کنید، نه فقط باید جدا کنید که مسئولیت شما معین بشه در مراجع قانونی
میدونید؟ مثل افرادی که درگاه پرداخت داشتند و سر همین احراز هویت ها،
شما و همه دیدند که در خیلی ارگانها پاشون گیر کرد و گیر هست کماکان
شمام در دادگاه همچین حکمی رو میتونید بگیرید و سر هیچ و پوچ مدتها وقت بزارید تا خلاص بشید
شما این بستر معرفی سرویس، آشنایی مردم با همئیگه و آشنایی مشتری با فروشنده و فروش رو مهیا کردید پس باید پاسخگوی قانونی هم باشید
که اگر خدای ناکرده روزی مشکلی براتون پیش بیاد اون روز متوجه حرف من میشید و کمبود ادله پیدا میکنید
و اندازه سهمتون در کلاهبرداری رخ داده مجرم میشید این انجمن قانونی به نام هرکسی باشه اون رو احضار میکنند اندازه خودش حکم میگیره از قاضی

همه همکاران گرامی که در حد تاپیک میبینند صحبتی داشته باشند دریغ نفرمایید.
بلکم با همت خودمون انجمن رو پاکسازی کنیم، این کاسبی ما هست که سالها هزینه و عمرمون رو گذاشتیم براش نه کاسبی یه عده بچه ولگرد بنگی

یک عده از کسانی که اینجا این کارا رو میکنند همون تین ایجیر های ولگردن که توی پارکها میبینید دارن مصرف میکنند
اینجا هم همینن با تقاوت اینکه میدونن پشت وب نمیتونی بگیریش 2 تا سیلی آبدار بزنی تو دهنش پس معلومه به سیم اخر بزنند و وقیح هستند

bahra
January 3rd, 2017, 21:06
رامین عزیز:
ضمن اعلام پوزش باید این انجمن رو بر اساس افرادی که شرکت دارند و دارای شخصیت معتبری هستند
وگرنه پای شما به عنوان بستر ساز گیر هست در مجامع قانونی

من فتای چند جا رو رفتم بستر کلاه برداری رو شاکی معرف زدند: انجمن شما 2-3 بار دیدم
نه اینکه تضمینی چیزی کنید، نه فقط باید جدا کنید که مسئولیت شما معین بشه در مراجع قانونی
شما این بستر معرفی و فروش رو مهیا کردید پس باید پاسخگوی قانونی هم باشید
که اگر خدای ناکرده روزی مشکلی براتون پیش بیاد اون روز متوجه حرف من میشید و کمبود ادله پیدا میکنید

درود
مدریت اصلی دست رامین نیست.
اگر این کار انجام بشه خیلی عالی میشه
تازه ویبولتین این ویژگی رو داره که بشه برای هر یوزر گروه کاربری با نام و حتی رنگ و شکل مختلف ایجاد کرد .
مثلا قانون بزارند پست بالای 50 و تایید اطلاعات هویتی و تماس و... می تونن در این گروه قرار بگیرند.
انشاالله که رسیدگی بشه

alirad
January 3rd, 2017, 21:48
Netfollower (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=68815) عزیز.خوشحالم که افرادی مثل شما توی این انجمن هستند و ممنون از تاپیک بجا و خوبتون
ما توی شرایط فعلی جامعه به این طرز تفکر و عمل به اون خیلی نیاز داریم.کاش جامعه الانمون مثل سی چهل سال پیش ایران بود.
به امید پیشرفت روز افزون ایران عزیزمون

n4ser
January 3rd, 2017, 22:21
با اجازه استارتر من قانون کارا ما رو توضیح میدهم

در طبیعت ، قانونی داریم به نام کارما (Karma )که این قانون در واقع همان قانون عمل و عکس العمل، و کُنِش و واکُنِش و تابش و بازتابش و علت و معلول می باشد.قانون کارما (Karma ) می‏گوید : هر عملی واکنشی داشته و همچنین هر واکنشی نیز خود واکنشی دیگر به دنبال دارد و این چرخه همیشه تکرار خواهد شد. قانون کارما (Karma )میگوید شما در هر جا و هر حال و روزی که باشید، در آسمانها یا در داخل زمین، پشت محکمترین قُفلها و یا بر تخت سلطنت، کارمایِ اعمال شما دیر یا زود، به شما بازمیگردد. منظور اینکه هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی . به طور کلی قانونِ کارما (Karma ) می گوید : هر نیتی که میکنید و یا هر عملی که انجام می دهید دست به دست چرخیده و همانند آن به خودتان باز می‏گردد.کارما (Karma ) به معنای«تاوان» در برابر رفتار واعمال است. بدین معنا که نتیجه ی اعمال نیک و بدِ فرد در زندگی کنونی و یا زندگی های بعدی و آینده وی تاثیر خواهد گذاشت. در منظومه هستی هیچ چیز گُم نمی شود و هر کار وعملی انجام دهیم به خود ما بازمی گردد. فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ ؛ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ پس هر کس به اندازه ذرّه‏ ای نیکی کند [نتیجه‏] آن را خواهد دیدو هر که هموزن ذرّه ای بدی کند [نتیجه‏] آن را خواهد دید. (سوره زِلزال آیه 7 و8 .) اگر ما حق کسی را پایمال می‏کنیم، اگر دل کسی را می‏ شکنیم، اگر با صدای بوقِ اتومبیلِ خود در ساعت 12 شب دیگران را می‏آزاریم، اگر پشت سر کسی غیبت می‏کنیم و یا حتی اگر خوبی می‏کنیم، دست افتاده‏ ای را می‏گیریم، دل ناشادی را شاد می‏نماییم و یا کیسه سنگین برنج را از دست پیرزنی می‏گیریم، منتظر عین عمل یا شکل تغییر یافته آن باشیم که شخصی دیگر در حق ما انجام خواهد داد.چه زیبا سروده است مولانا جلال الدین رومی معروف به مولوی:

این جهان کوه است و فعل ما ندا
سوی ما آید نداها را صدا
فعل تو کان زاید از جان و تنت
همچو فرزندی بگیرد دامنت
پس تو را هر غم که پیش آید ز درد
بر کسی تهمت منه، بر خویش گردمی‌گویند: درویشی بود که در کوچه و محله راه می‌رفت و می‌خواند: "هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی" اتفاقاً زنی مکّاره این درویش را دید و خوب گوش داد که ببیند چه می‌گوید وقتی شعرش را شنید گفت: "من پدر این درویش را در می‌آورم".زن به خانه رفت و خمیر درست کرد و یک فطیر شیرین پخت و کمی زهر هم لای فطیر ریخت و آورد و به درویش داد و رفت به خانه‌اش و به همسایه‌ها گفت: "من به این درویش ثابت می‌کنم که هرچه کنی به خود نمی‌کنی".از قضا زن یک پسر داشت که هفت سال بود گم شده بود یک دفعه پسر پیدا شد و برخورد به درویش و سلامی کرد و گفت: "من از راه دور آمده‌ام و گرسنه‌ام" درویش هم همان فطیرِ شیرین آلوده به زهر را به او داد و گفت: "زنی برای ثواب این فتیر را برای من پخته، بگیر و بخور جوان!"پسر فطیر را خورد و حالش به هم خورد و به درویش گفت: "درویش! این چی بود که سوختم؟"درویش فوری رفت و زن را خبر کرد. زن دوان‌دوان آمد و دید پسر خودش است! همانطور که توی سرش می‌زد و شیون می‌کرد، گفت: "حقا که تو راست گفتی :هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی.

Netfollower
January 3rd, 2017, 22:28
رامین عزیز:
وگرنه پای شما به عنوان معرف گیر هست در مجامع قانونی

من فتای چند جا رو رفتم بستر کلاه برداری رو شاکی معرف زدند: انجمن وب هاستینگ تاک
در محافلی بارها اسمتون رو می برند، تا الان که کسی دست روتون نزاشته خدارو شکر اما فردا رو معلوم نیست
میدونید؟ مثل افرادی که درگاه پرداخت داشتند و سر همین احراز هویت ها،
شما و همه دیدند که در خیلی ارگانها پاشون گیر کرد و گیر هست کماکان
شمام در دادگاه همچین حکمی رو میتونید بگیرید و سر هیچ و پوچ مدتها وقت بزارید تا خلاص بشید
شما این بستر معرفی سرویس، آشنایی مردم با همئیگه و آشنایی مشتری با فروشنده و فروش رو مهیا کردید پس باید پاسخگوی قانونی هم باشید
و اندازه سهمتون در کلاهبرداری رخ داده مجرم میشید این انجمن قانونی به نام هرکسی باشه اون رو احضار میکنند اندازه خودش حکم میگیره از قاضی

برادر عزیزم
با اعمال قانون سن موافقم - اما چگونه این مورد رو اعمال کنند؟ با این حجم فعالیت؟

درمورد رامین هم واقعا ایشون با چشمای خودم دیدم چقدر شبانه روز در اینجا زحمت میکشند
واقعا جزو شریف ترین آدم هایی هستند که در این فضا دیدم
خباثت و قباحت بعضی افراد از اعتبار و شخصیت ایشون مبراست - یک نفری بار مدیریت تمام این سایت رو دوششونه
به شخصه اگر این اقا مدیریت نداشتند
خود من در این سایت حتی لاگین هم نمیکردم
حداقل 90 درصد امنیت روانی موجود در این سایت رو که نسبت به سال های گذشته پیشرفت کرده مدیون ایشون هستیم

اما اینکه اینجور اشخاص زیاد شدند و درحال ازار دادن افراد باتجربه هستند نمیشه کتمان کرد
در شاپکیپر و pt هم هستند
این مسئله باید از بنیان حل بشه
بنده اگر کاره ای بودم حق تجارت رو برای افراد زیر 20 سال سلب میکردم
نه اینکه تمامی افراد این رنج سنی بد باشند نه ! هرچیزی قواعدی داره
بچه ای که در این سنه باید درس بخونه - چیزی از قیمت گذاری و.... نمیدونه
و با چشم های خودم دیدم چگونه لطمه های بزرگ مالی و روانی به شرکت ها زدند....
کسایی که خرج اجاره و کارمند و زن و بچه دارند ...خب خدارو خوش نمیاد....
یک بچه برای تفریح خودش یک عده ادم زحمتکش رو از نون خوردن بیندازه
90 درصد افت فروش و اشباع بازار هاستینگ و طراحی سایت و تبلیغات و درگاه
فقط و فقط به خاطر این مسئلس !!!!!!
من مطمئن شخصی که بالای 20 سال سن داره یا سرمایه ای داره نمیاد ریسک کنه هزارتومنی کار کنه !!!!!!!!!

saeed1988m
January 3rd, 2017, 22:42
درود بر شما
صحبت شما کاملا متین است
و نتیجه نهایی به نظرم این میتونه باشه
به جای شعار عمل باید بشه

ParsWebIT
January 3rd, 2017, 23:15
برادر عزیزم
با اعمال قانون سن موافقم - اما چگونه این مورد رو اعمال کنند؟ با این حجم فعالیت؟

درمورد رامین هم واقعا ایشون با چشمای خودم دیدم چقدر شبانه روز در اینجا زحمت میکشند
واقعا جزو شریف ترین آدم هایی هستند که در این فضا دیدم
خباثت و قباحت بعضی افراد از اعتبار و شخصیت ایشون مبراست - یک نفری بار مدیریت تمام این سایت رو دوششونه
به شخصه اگر این اقا مدیریت نداشتند
خود من در این سایت حتی لاگین هم نمیکردم
حداقل 90 درصد امنیت روانی موجود در این سایت رو که نسبت به سال های گذشته پیشرفت کرده مدیون ایشون هستیم

اما اینکه اینجور اشخاص زیاد شدند و درحال ازار دادن افراد باتجربه هستند نمیشه کتمان کرد
در شاپکیپر و pt هم هستند
این مسئله باید از بنیان حل بشه
بنده اگر کاره ای بودم حق تجارت رو برای افراد زیر 20 سال سلب میکردم
نه اینکه تمامی افراد این رنج سنی بد باشند نه ! هرچیزی قواعدی داره
بچه ای که در این سنه باید درس بخونه - چیزی از قیمت گذاری و.... نمیدونه
و با چشم های خودم دیدم چگونه لطمه های بزرگ مالی و روانی به شرکت ها زدند....
کسایی که خرج اجاره و کارمند و زن و بچه دارند ...خب خدارو خوش نمیاد....
یک بچه برای تفریح خودش یک عده ادم زحمتکش رو از نون خوردن بیندازه
90 درصد افت فروش و اشباع بازار هاستینگ و طراحی سایت و تبلیغات و درگاه
فقط و فقط به خاطر این مسئلس !

آفرین
بچه باید بره تو بازار مغازه یا شرکت باباش یا یکی دیگه کار کنه دستش بیاد
ادبیات صحبت کردن رو، بحث مالی رو بحث مسئولیت رو بعد بیاد
=========================
خوب نمیگم نباید تو اینترنت کار کرد، نمیگم کن سن باشی نباید کار کنی من خودم 15 سالم بود شروع کردم
اما از کف بازار، اینقدر تخس بودم که با حرف زدن یک صاحب شرکت رو قانع کنم سایتشو بده من طراحی کنم
اینقدر نجیب بودیم وقتی طرف پولو میداد از زیر کارش در نریم، اینطوری الان من نون میخورم از این بازار
=========================================

الان یارو اومده root اکسسز سرور طرف رو میفروشه 85 هزار تومن ( این یارو کانفیگر بوده مثلا )
میخواد ولنتاین کادو بگیره واسه دوست دختر 15 سالش که لوس شده فلان عطرو میخواد!!!!

همین جا تو بخش فروش همکار داریم لازم باشه اسمش رو هم میبرم
از باباش پول گرفته بره کلاس زبان واسه دبیرستانش اومده یه سرور هتزنر خریده
4 تا گرافیگ وکتور اماده تو فوتوشاپ وا کرده با فونت آریال یه تکسک نوشته اومده آفر زده آی ما شرکت فلانیم و فلانیم

همین آدم 1 ماه دیگه که باباش بره آموزشگاه ببینه پسره پولو نداده میاد یا لگد سیستمش رو جمع میکنه
بعد یه عده مفت خر بچه سال مثل خودش میاد میریزن بغل همین تاپیک تاپیک کلاهبرداری و آه و فغان میزنن
نه؟

ولی اگه من تو بقیه همکارا که چند سال اینجاییم یه رنک یه سابقه داشته باشیم یارو کلاه اینارو سرش نمیره
حداقل میاد خرید انتخاب میکنه
24 تومن رم 2 با 2 خط تلفن ساپورت؟ رو یه رکی که من بیچاره با هزار مصیبت به اسم خودم با مشخصات خونه سوئد گرفتم؟ آدم فرستادم اونجا حضوری بره قرارداد امضا کنه!
امریکا آدم فرستادم حضوری بره قرارداد امضا کنه دوستامو تو هر جای دنیا به اذیت انداختم برن واسم کارو انجام بدن

شب سرمونو با خیال راحت بزاریم زمین، والا بازم میترسم وقتی میرم یه قرارداد شرکتی ببندم چه برسه به اداری که وا مصیبتا

یا 6.500 تومن روی سروری که از یکی دیگه خریدن اونم از یکی دیگه نه ساپورت نه هیچی طرف 1 آیدی تلگرام داده فقط اونم لج کنه بلاکت میکنه

بابا آخه چطور فرومیه یارو 40 تا سرور تو پنلش داره رو ovh رو هتزنر 1 کلمه انگلیسی بلد نیست 1 کلمه نمیتونه yes i know بگه
ابیوز اومده نفهمیده این یارو کل پنل رو بستن با 40 ددیکیتد!!! تلفنی زنگ زدن بهش نفهمیده حتی یه سلام کنه

همکارای عزیزی که این حرف خودتونم هست
دخالت کنید بلکم درست بشه این وضعیت

toltek
January 3rd, 2017, 23:43
سلام
خیلی سعی کردم چیزی نگم ولی خودمون به خودمون رحم نمیکنیم

با کلیت بحث خیلی موافقم

چه من که کارم برنامه نویسی و طراحی وب هست
چه دوستانی که در حوزه هاست و سرور فعالیت دارن

یه عده بازار خراب کن اومدن و رسما همه چیز رو زیر رو رو کردن! اگر کار درست انجام میدادن و ارزون میگرفتن مشکلی نبود ولی طرف پول میگره و تو بهترین حالتش اینه که کار خیلی ضعیف تحویل میده که صدای مشتری در میاد. بعد که مشتری میاد پیش ما میگه آخ کار پول میدم اونم با همون قیمت اول.. وقتی قبول میکنیم فقط به خاطر اینه که شاید یه خورده از آبروی رفته ی صنف رو برگردونیم ولی ...

یه مدته به واسطه ی رابطه هایی که توی سازمان فناوری دارم دنبال راه کاری هستیم تا بتونیم این مشکلات رو تا حدودی کم کنیم. تقریباً روزی 2-3 ساعت دارم روی این داستان کار می کنم و زمانش که برسه یه فراخوان میدم به همکارای محترم که بیان و کمک کنن تا یه پاکسازی درست حسابی توی بازار طراحی سایت و سرور انجام بدیم... نمیذارم این بازار بهش گند بخوره... آی تی جای آدم درست حسابیه.. کسی که بقمه، شعور داشته باشه و ( د ز د ) نباشه

امیدوارم یه روزی همه چیز درست بشه

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

Netfollower
January 4th, 2017, 01:14
Netfollower (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=68815) عزیز.خوشحالم که افرادی مثل شما توی این انجمن هستند و ممنون از تاپیک بجا و خوبتون
ما توی شرایط فعلی جامعه به این طرز تفکر و عمل به اون خیلی نیاز داریم.کاش جامعه الانمون مثل سی چهل سال پیش ایران بود.
به امید پیشرفت روز افزون ایران عزیزمون
ممنون از شما
خوشحالی ما از وجود دوستان فهیمی مثل شماست
انشالا این موضوع زنگ خطری باشد برای کسانی که باید متوجه شوند....

kiava
January 4th, 2017, 01:37
به قول امام صادق هرگز درباره دیگران قضاوت و تهمت نزنیم .... حتی ابروی بردار مسلمان را نبرید چرا که بعدا ابروی خود اون فرد رفته میشه ...

خیلی از دوستان حالا شکایت کننده یا ارائه دهنده : طرف محصول نمیده به مشتری دوست گرامی میان تاپیک میزنند که فلان شخص حالا کلاهبرداری و ....
خوب این کار کاملا نادرست هست . اگر هم مشکل مالی پیش اومده بهتره از روش قانونی پیگیری بشه ...

خیلی از مشکلات فضای مجازی نیست مثل فحاشی به افراد . تاپیک زدن و جهت تخریب دوستان هست . خوب بنده و همکاران عزیز اقای رامین و دوستان دیگه سعی داریم این مشکلات رو کم کنیم . انجمن محلی برای یادگیری
درمیان گذاشتن مشکلات هست ....

محلی نیست برای ابرو بری یا تهمت و یا ... .

حالا هدف بنده اینه که یه احترامی اگر برای اون فرد قائل نیستیم برای خودمون قائل باشیم . سعی کنیم ابرو کسی رو نبریم . فحاشی نکنیم... برای عصبانیت خود سیاست داشته باشیم .

زود قضاوت نکنیم چرا که اون فرد خودش هم بعدا مورد قضاوت قرار میگیره . ما مسلمون هستیم !!!

بهتره با عقل کار بکنیم

اگر هم فردی مشکلی داشته پولی بالا کشیده اون اقا سر و کارش با خداس شما ( فرد خاص نیست )

حق قضاوت نداره اگر هم شاکی باشه باید از طریق مراجع قانونی پیگیری کنه ..

انشالله به امید پیشرفت این انجمن و جامعه سالم برای فضای مجازی

ourweb
January 4th, 2017, 03:10
آفرین
بچه باید بره تو بازار مغازه یا شرکت باباش یا یکی دیگه کار کنه دستش بیاد
ادبیات صحبت کردن رو، بحث مالی رو بحث مسئولیت رو بعد بیاد
=========================
خوب نمیگم نباید تو اینترنت کار کرد، نمیگم کن سن باشی نباید کار کنی من خودم 15 سالم بود شروع کردم
اما از کف بازار، اینقدر تخس بودم که با حرف زدن یک صاحب شرکت رو قانع کنم سایتشو بده من طراحی کنم
اینقدر نجیب بودیم وقتی طرف پولو میداد از زیر کارش در نریم، اینطوری الان من نون میخورم از این بازار

الان یارو اومده root اکسسز سرور طرف رو میفروشه 85 هزار تومن ( این یارو کانفیگر بوده مثلا )
میخواد ولنتاین کادو بگیره واسه دوست دختر 15 سالش که لوس شده فلان عطرو میخواد!!!!

همین جا تو بخش فروش همکار داریم لازم باشه اسمش رو هم میبرم
از باباش پول گرفته بره کلاس زبان واسه دبیرستانش اومده یه سرور هتزنر خریده
4 تا گرافیگ وکتور اماده تو فوتوشاپ وا کرده با فونت آریال یه تکسک نوشته اومده آفر زده آی ما شرکت فلانیم و فلانیم

همین آدم 1 ماه دیگه که باباش بره آموزشگاه ببینه پسره پولو نداده میاد یا لگد سیستمش رو جمع میکنه
بعد یه عده مفت خر بچه سال مثل خودش میاد میریزن بغل همین تاپیک تاپیک کلاهبرداری و آه و فغان میزنن
نه؟

ولی اگه من تو بقیه همکارا که چند سال اینجاییم یه رنک یه سابقه داشته باشیم یارو کلاه اینارو سرش نمیره
حداقل میاد خرید انتخاب میکنه
24 تومن رم 2 با 2 خط تلفن ساپورت؟ رو یه رکی که من بیچاره با هزار مصیبت به اسم خودم با مشخصات خونه سوئد گرفتم؟ آدم فرستادم اونجا حضوری بره قرارداد امضا کنه!
امریکا آدم فرستادم حضوری بره قرارداد امضا کنه دوستامو تو هر جای دنیا به اذیت انداختم برن واسم کارو انجام بدن

شب سرمونو با خیال راحت بزاریم زمین، والا بازم میترسم وقتی میرم یه قرارداد شرکتی ببندم چه برسه به اداری که وا مصیبتا

یا 6.500 تومن روی سروری که از یکی دیگه خریدن اونم از یکی دیگه نه ساپورت نه هیچی طرف 1 آیدی تلگرام داده فقط اونم لج کنه بلاکت میکنه

بابا آخه چطور فرومیه یارو 40 تا سرور تو پنلش داره رو ovh رو هتزنر 1 کلمه انگلیسی بلد نیست 1 کلمه نمیتونه yes i know بگه
ابیوز اومده نفهمیده این یارو کل پنل رو بستن با 40 ددیکیتد!!! تلفنی زنگ زدن بهش نفهمیده حتی یه سلام کنه

همکارای عزیزی که این حرف خودتونم هست
دخالت کنید بلکم درست بشه این وضعیت

اخ که حرف دل من رو زدید شما متاسفانه بخاطر بعضی از افراد که در این انجمن شروع به فروش کردن ما مجبور شدیم قیمت رو زیر بدیم بخاطر اینکه وضعیت رو درست کنیم متاسفانه بار فنی خیلی از این آقایان همکار زیر 0 هست چرا که وقتی بلد نیستن با یک مجازی سازی یا یک سی پنل رو کانفیگ کنن دست به فروش و ارائه خدمات میکنن آخر هم که همه میدونیم چی میشه متاسفانه در این چند وقت من شاهد خیلی چیزها بودم تو این انجمن من از خودم شروع میکنم ما به اجبار به فروش قیمت ارزان شدیم ولی وقتی یک پسره 19 ساله وارد میشه و میخواد با ما رقابت کنه ما هم مجبور به پاسخ میشیم دوستان من مدرک دارم طرف اومده میگه چطوری ایزو مونت کنم چطوری تمپلت بگیرم ! چطوری وصلش کنم به whmcs چطوری بتونیم پهنای باند رو محدود کنم بخدا ادم شاخ در میاره تو انجمن به یه شکلی خودشون رو نشون میدن که من به شخصا می مونم که این ها واقعا کارشون خوبه ولی بخدا این همه همش حرف پشت پرده التماس کمک میکنن می دونید دودش تو چشم من رفت اینبار چون بهشون یاد دادم چطوری کار کنن با سیستم الان شدن رقیب من تازه بهم میگن بیا بهت نمایندگی میدیم می دونید چقدر خفت وار هست این حرف واقعا ناراحتم که چرا یک بچه بیاد اینطور حرف بزنه وقتی زمان ثبت نامش مال 2016 هست میاد بدون هیچ فکری این قیمت رو ارائه میده و بار فنی نداره اینطوره که اعتماد مشتریان کم میشه واقعا من همیشه این مشکل رو با تمام یوزر های که از من خریداری میکنن دارم که میگن طرف ارزون میده چرا بیام از تو بخرم واقعا خیلی بد شده وضعیت

nader_star
January 4th, 2017, 12:24
با سلام
متاسفانه مشکلاتی که مطرح شده درد خیلیا در جامعه هستش. نه تنها تو کار وب بلکه تو تمامی کار ها این موارد هست .
افرادی هستند جای اینکه خودشون رو قوی کنن و نقاط منفی خودشون رو مثبت کنن رمز موفقیت رو فقط تو خراب کردن بقیه می بینند.

sahar_tym
January 4th, 2017, 13:02
درود بر شما
صحبت شما کاملا متین است
و نتیجه نهایی به نظرم این میتونه باشه
به جای شعار عمل باید بشه

درود
بله کاملا درسته . عمل مهمه
برای شروع و فرهنگ سازی توی همین انجمن وب هاستینگ همه افراد می تونونن گزارش خلاف به مدیریت ارسال کنن و همینطور که افراد کم ادب و کسایی که به دروغ شرکت هایی رو زیر سوال می برن یکی یکی از انجمن بلاک بشن فرهنگ سازی کم کم صورت می گیره . من شعار ندادم و از روز اول عضویتم این کار رو انجام دادم.

HOSSEIN1242000
January 4th, 2017, 13:03
سلام

من نزدیک به خیلی وقته که با این فروم اشنا هستم ، متاسفانه به گفته دوست عزیزمون ParsWebIT بعد از شروع شدن فروش چیز ان در فضای مجازی تب تاب فروش سرور و خریدن سرور و زیر قیمت دادن و این داستان های خراب کردن شروع شد و کسانی شرکت دارن و توی این کار وقت و سریمایه و انرژی و همه چی شون زدن کم نیست ، من خیلی وقته به این فروم نمیام به خاطر داستان های مافیای که تور فروم می بینم ، خیلی وقت هست که دیگه مشتری ایرانی نمی گیرم به خاطر دردسر های فروش زیر قیمت دادن و تخریب دوستان و ارزان فروشی ،یک مشت بچه زیر 20 سال یا حتی بالاتر اومدن توی این کسب کار از باباهاشون پول میگرن و یا دوران تابستان شون با فروش سرور ارزون .... بیشتر از این ادامه نمیدم ...

SamaN DL
January 4th, 2017, 13:44
انشالله که این فضا در انجمن با همکاری مدیریت حل بشه, اگر چه مدیریت عزیز گویا برنامه ای برای رفع این مشکل ندارن و همکاریی نمیکنن
شرکت در تایپک فرخوان و هم فکری از طرف مدیریت باید شکل بگیره.

farssub
January 4th, 2017, 13:52
سلام ، واقعا حرفتون رو باید طلا گرفت دوست عزیز ، متاسفانه برخی دوستان ، طبق گفته شما به این ها میگویند بیماری های ذهنی
بلکه خودشون رو اصلاح کنن و دست از اینجور موارد بردارن!

Netfollower
January 4th, 2017, 15:33
سلام

من نزدیک به خیلی وقته که با این فروم اشنا هستم ، متاسفانه به گفته دوست عزیزمون ParsWebIT بعد از شروع شدن فروش چیز ان در فضای مجازی تب تاب فروش سرور و خریدن سرور و زیر قیمت دادن و این داستان های خراب کردن شروع شد و کسانی شرکت دارن و توی این کار وقت و سریمایه و انرژی و همه چی شون زدن کم نیست ، من خیلی وقته به این فروم نمیام به خاطر داستان های مافیای که تور فروم می بینم ، خیلی وقت هست که دیگه مشتری ایرانی نمی گیرم به خاطر دردسر های فروش زیر قیمت دادن و تخریب دوستان و ارزان فروشی ،یک مشت بچه زیر 20 سال یا حتی بالاتر اومدن توی این کسب کار از باباهاشون پول میگرن و یا دوران تابستان شون با فروش سرور ارزون .... بیشتر از این ادامه نمیدم ...

الان در کار ما هم متاسفانه شخص پیام میده رپورتاژ و بک لینک
اخر سر منظورش رپورتاژ در وبلاگ های 100تک تومنی

خب اون شخصی که ماهیانه کلی هزینه سرور و فنی و نویسنده و وبمستر و تبلغات.... میده
چطوری میتونه یک صدم قیمت عرف کار کنه که رقابت کنه؟

رپورتاژی که حداقل 20 یا 30 هزارتومنه چطوری باید 100 تک تومنی زده بشه؟

بله - شخص میرود وبلاگ رایگان میسازد - برای سود بیشتر قیمت ها را فاجعه امیز میزند که بیشتر بفروشند
بعد موجب می شوند مشتری توقعش به همین قیمت شود و هیچ اهمیتی به کیفیت و.. ندهد
در نتیجه بازار امثال ما به سوی کسادی و خراب شدن برود

خب قطعا هرکسی که حتی چندمیلیون در این زمینه خرج میکند نمی رود چنین کاری کند و 100تک تومنی برایش خنده دار است
اما ان شخصی که به قول دوستمان دنبال خرید کادو برای دوست دختر و یا موارد دیگر است
برای این مبالغ هرکاری میکند

خب قطعا این انصاف نیست و یک عده ادمی که سرمایه گذاشتند و زحمت کشیدند بازارشان تباه می شود

mo_mohit1
January 5th, 2017, 11:18
متاسفانه این گونه مردم دارای مریضی روحی و عقده های درونی هستند که نشئت گرفته از مشکلات اجتماعی و خانوادگی هست. البته بیشتر فشار اقتصادی و اجتماعی هست که بسیاری از مردم رو عصبانی و بی حوصله کرده. شما تصور کنید توی خیابون یکی رو دارن میزنن و طرف هم یه چاقو دستشه؟ کسی جلو میره؟!!!! فقط نگاه میکنن و ببینن چی میشه و فیلم میگیرن. انسانیت و وجدان دیگه از بین رفته . داریم به سمت جامعه وحشی غرب میریم. البته غرب قدیم نه جدید که متمدن و پیشرو هستند

Netfollower
January 5th, 2017, 15:09
متاسفانه این گونه مردم دارای مریضی روحی و عقده های درونی هستند که نشئت گرفته از مشکلات اجتماعی و خانوادگی هست. البته بیشتر فشار اقتصادی و اجتماعی هست که بسیاری از مردم رو عصبانی و بی حوصله کرده. شما تصور کنید توی خیابون یکی رو دارن میزنن و طرف هم یه چاقو دستشه؟ کسی جلو میره؟!!!! فقط نگاه میکنن و ببینن چی میشه و فیلم میگیرن. انسانیت و وجدان دیگه از بین رفته . داریم به سمت جامعه وحشی غرب میریم. البته غرب قدیم نه جدید که متمدن و پیشرو هستند

چندماه پیش
سمت ولیعصر بودم - طرح نداشتم نمیشد ماشین برد کارمم فوری بود
از بی ارتی استفاده کردم
تو ایسنگاه دوتا پسری که اهل تهران نبودند
داشتند هی با نگاه و تیکه یه دخترو اذیت میکردند
تعجب من از اونا نبود ! از 40 مردی بود که اونجا مثل ... داشتن نگاه میکردند !
اخرش خیلی بهم فشار اومد بلند گفتم
الان مامور ایستگاه میاد ببینم غیرت کجا پیدا میشه !!!!
دمشونو گذاشتن رو کولشون و رفتن
متاسفانه مردم ما دارن خیلی چیزاشونو از دست میدند....

Netfollower
January 5th, 2017, 23:16
انشالله که این فضا در انجمن با همکاری مدیریت حل بشه, اگر چه مدیریت عزیز گویا برنامه ای برای رفع این مشکل ندارن و همکاریی نمیکنن
شرکت در تایپک فرخوان و هم فکری از طرف مدیریت باید شکل بگیره.

باتوجه به بحث سایت داری و مدیراجرای بودن 40سایت اینو عرض میکنم سامان جان
بحث کنترل چنین سایتی واقعا زمان بره....
ایجاد محدودیت هم نیاز به یک تیم بزرگ و پیگیری 24 ساعته داره
ولی با اصل ***** شدن چنین مواردی به شدت موافقم

SamaN DL
January 6th, 2017, 02:37
جسارتا گرامی اما شما در نظر بگیرید که انجمن همیسایه هم با همفکری کاربراش به این سطح رسیده
راه حل و ایده جمعی باشه خیلی برای انجمن خوبه, چرا گه فضای سالمی شکل میگیره

Netfollower
January 6th, 2017, 03:07
جسارتا گرامی اما شما در نظر بگیرید که انجمن همیسایه هم با همفکری کاربراش به این سطح رسیده
راه حل و ایده جمعی باشه خیلی برای انجمن خوبه, چرا گه فضای سالمی شکل میگیره

به نظر من چنین چیزی دریک صورت انجام پذیر است
با کاربران در این سایت
مانند سایت های نیک و زرین پال برخورد شود

یعنی یک کارت ملی + تعهدنامه + اطلاعات

انوقت دیگر حتی نیاز به ایجاد محدودیت ارسال و خیلی موارد دیگر نیست

کلاهبرداری به صفر میرسد - قانون سن قانونی اجرا می شود - کاربران متعهد تر می شوند - مولتی یوزر از بین می رود

و البته که کاربران متعهد باید این سایت و طرح را حمایت کنند تا دیگر کاربران مقید به انجام و استفاده شوند

به نظر من در این صورت به سایت لطمه ای وارد نمی شود و حتی میتواند خیلی جذاب تر و متفاوت تر باشد چرا که کاربران احساس امنیت بیشتری میکنند

اگرچه مدیران محترم اینجا مخصوصا رامین عزیز بیشتر تلاش و زحمت را در راستای این کار انجام میدهند

GOD
January 6th, 2017, 03:18
خیلی صبحت های شیرین و جالبی مطرح میشه
انشالله مشکلات برطرف بشه

Netfollower
January 6th, 2017, 16:12
خیلی صبحت های شیرین و جالبی مطرح میشه
انشالله مشکلات برطرف بشه

من 4 سال پیش این روزهارو پشبینی کرده بودم
تاپیک های قدیمی یا ارسال های من رو ببینید
متاسفانه فقط مسئله wht نیست این فضا در کل نت حاکم است

mhiizadi
January 6th, 2017, 16:22
به نظر من چنین چیزی دریک صورت انجام پذیر است
با کاربران در این سایت
مانند سایت های نیک و زرین پال برخورد شود

یعنی یک کارت ملی + تعهدنامه + اطلاعات

انوقت دیگر حتی نیاز به ایجاد محدودیت ارسال و خیلی موارد دیگر نیست

کلاهبرداری به صفر میرسد - قانون سن قانونی اجرا می شود - کاربران متعهد تر می شوند - مولتی یوزر از بین می رود

و البته که کاربران متعهد باید این سایت و طرح را حمایت کنند تا دیگر کاربران مقید به انجام و استفاده شوند

به نظر من در این صورت به سایت لطمه ای وارد نمی شود و حتی میتواند خیلی جذاب تر و متفاوت تر باشد چرا که کاربران احساس امنیت بیشتری میکنند

اگرچه مدیران محترم اینجا مخصوصا رامین عزیز بیشتر تلاش و زحمت را در راستای این کار انجام میدهند

سلام.
توی کدام یک از انجمن های خارجی کارت ملی تعهد نامه و یا ... میگیرند ؟!

هیچ کدام از سایت های ایرانی طبق هیچ قانونی حق دریافت کارت ملی و تعهد نامه و ... را ندارند از جمله سایت های گفته شده ..

اون قسمتی که شما عرض کردید فقط یک تفکر ایرانی است و بس .

شما خودت همین الان توی یه انجمن بخوای عضو بشی؛ بگه در هنگام ثبت کارت ملی رو آپلود کنید ... احساس امنیت ک هیچ ؛ بی امنیتی بهتون دست خواهد داد .

- - - Updated - - -

من 4 سال پیش این روزهارو پشبینی کرده بودم
تاپیک های قدیمی یا ارسال های من رو ببینید
متاسفانه فقط مسئله wht نیست این فضا در کل نت حاکم است
مشکل از خوده مملکت ما و شعور سطح رفتار کاربران هست؛ چرا یوزر ایرانی میره سرور آلمان که روی تورنت حساس هست تهیه میکنه و باعث ایجاد مشکل میشه در صورتی که قبل خرید نوشته تورنت ممنوعه !
مشکلات زیاده و بر میگرده به خوده ما کاربران که هم من هم شما؛ جزئی از کاربران سایت های یکدیگر هستیم .

a1994n1373
January 6th, 2017, 16:27
سلام دوستان . واقعا چی میشه کمک کردن به همدیگه رو یاد بگیریم .
من الان ماه هاست دارم تلاش می کنم سایتم رو بکشم بالا ولی واقعا نمیدونم باید چیکار کنم ... نه بچه پولدارم که هزینه ی تبلیغات سنگین کنم
نه کسی رو میشناسم که سایت شاخ داشته باشه کمکم کنه . فقط خودمو خدام .

nevergotme
January 6th, 2017, 16:48
یه سوال ؛ اگر سرویس دهنده ای کلاهبردار باشد ، و ما هم وقت شکایت رو نداشته باشیم ، و اون سرویس دهنده به کاره خودش اینجا ادامه بدهد حکمش چیه ممنون.

a1994n1373
January 6th, 2017, 16:53
یه سوال ؛ اگر سرویس دهنده ای کلاهبردار باشد ، و ما هم وقت شکایت رو نداشته باشیم ، و اون سرویس دهنده به کاره خودش اینجا ادامه بدهد حکمش چیه ممنون.

بنظرم بهتره از کسانی که نماد اعتماد دارن خرید کنین

Netfollower
January 8th, 2017, 14:25

قبل از هرچیز این مورد رو با مستندات خودتون به مدیریت اینجا Vahid یا Ramin عزیز
ارسال کنید
مطمئن باشید برخورد میکنند

Netfollower
January 17th, 2017, 12:37
تصور کنید شما در فضای مجازی کسب و کاری دارید
بعد از چند روز بی دلیل در تاپیک های شما پست تخریب با مولتی یوزر میزنند
و در تلگرام به شما بی دلیل فحاشی میکنند با ای دی های مختلف

در این حالت فقط یک نتیجه میتوان گرفت
وضعیت اخلاق , وجدان , شرافت , غیرت , اصالت , فرهنگ رو به نابودیست !
و شما
با کسانی طرف هستید که بویی از هیچکدام نبرده چون خانواده ی درستی نداشته اند !
اما زمان اینجور افراد رو "ادب" میکند .....
اگر امروز این حرف هارا متوجه نشوند ... زمان اینکار را انجام میدهد چه بسا خیلی بدتر... به بدترین شکل ممکن

حکایت , حکایت ان وزیریست که داشت قدم میزد و اوباشی بهش فحاشی کرد
وزیر بهش یک کیسه طلا داد , روز بعد پادشاه اومد , اوباش دوباره فحاشی کرد
این بار پادشاه گردنش رو زد !!!!!!

حکایت دقیقا همینه ! مطمئن یک جایی اینکار ها پاگیر این افراد خواهد شد !

armin.rf
January 17th, 2017, 17:13
تصور کنید شما در فضای مجازی کسب و کاری دارید
بعد از چند روز بی دلیل در تاپیک های شما پست تخریب با مولتی یوزر میزنند
و در تلگرام به شما بی دلیل فحاشی میکنند با ای دی های مختلف

در این حالت فقط یک نتیجه میتوان گرفت
وضعیت اخلاق , وجدان , شرافت , غیرت , اصالت , فرهنگ رو به نابودیست !
و شما
با کسانی طرف هستید که بویی از هیچکدام نبرده چون خانواده ی درستی نداشته اند !
اما زمان اینجور افراد رو "ادب" میکند .....
اگر امروز این حرف هارا متوجه نشوند ... زمان اینکار را انجام میدهد چه بسا خیلی بدتر... به بدترین شکل ممکن

حکایت , حکایت ان وزیریست که داشت قدم میزد و اوباشی بهش فحاشی کرد
وزیر بهش یک کیسه طلا داد , روز بعد پادشاه اومد , اوباش دوباره فحاشی کرد
این بار پادشاه گردنش رو زد !!!!!!

حکایت دقیقا همینه ! مطمئن یک جایی اینکار ها پاگیر این افراد خواهد شد !

واقعا جای تاسف داره ...

بله کاملا حق با شماست