PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثامن بنر

ourweb
January 3rd, 2017, 02:26
لطفا حذف گردد .

ourweb
January 3rd, 2017, 02:31
منم می خواستم بهشون بدم ولی طبق تحقیقات که کردم یا نمیدن یا اگه بدن در بدترین کیفیت ممکن میدن و اینکه نمونه کارهای داخل سایت هم مال خودشون نیستن

میخوام طراحی ها رو بدم redgraphic بزنه نظر شما چیه

farshid17
January 3rd, 2017, 02:52
والله یکی بود mihangfx خیلی مرد بود خدایی هر وقت سفارش میزدم بنری 10 ازم می گرفت اما فول گرافیک و تمیز تحویل میداد هرچی میگردم دنبال ایمیلش پیداش نمی کنم فکر کنم ایدیش psfa بود خیلی عالی بود

http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=42063
صفحه شخصی ایشون

hostorder
January 3rd, 2017, 03:09
منم می خواستم بهشون بدم ولی طبق تحقیقات که کردم یا نمیدن یا اگه بدن در بدترین کیفیت ممکن میدن و اینکه نمونه کارهای داخل سایت هم مال خودشون نیستن

سلام خدمت شما

ایا مدرکی دارید که نمونه کار ها برای خودشون نیست ؟ لطفا اگر درباره کسی حرفی میزنید با سند و مدرک حرف خودتون را پیش ببرید ...

من با ثامن بنر کار کردم . کارشون هم خوب است > استارتر عزیز حرف شما درست بد قول هست اما کارو تحویل میده نگران نباش .

موفق باشید .

ourweb
January 3rd, 2017, 03:11
سلام خدمت شما

ایا مدرکی دارید که نمونه کار ها برای خودشون نیست ؟ لطفا اگر درباره کسی حرفی میزنید با سند و مدرک حرف خودتون را پیش ببرید ...

من با ثامن بنر کار کردم . کارشون هم خو است > استارتر عزیز حرف شما درست بد قول هست اما کارو تحویل میده نگران نباش .

موفق باشید .

بنده خیلی بدم میاد کسی این کار رو بکنه و بد قول بشه من هزینه کردم خیلی زیر فشارم

hostorder
January 3rd, 2017, 03:12
والله یکی بود mihangfx خیلی مرد بود خدایی هر وقت سفارش میزدم بنری 10 ازم می گرفت اما فول گرافیک و تمیز تحویل میداد هرچی میگردم دنبال ایمیلش پیداش نمی کنم فکر کنم ایدیش psfa بود خیلی عالی بود

درود .
منظور شما پوریاست ؟

در همین انجمن فعالیت می کنه

تلگرام پوریا PSFA :

@pouriazizo

- - - Updated - - -

بنده خیلی بدم میاد کسی این کار رو بکنه و بد قول بشه من هزینه کردم خیلی زیر فشارم

دقیقا فرمایش شما درست می باشد ...

اما به بنده با کمی بد قولی کارو تمیز تحویل دادن .

امید وارم درست بشه .

ourweb
January 3rd, 2017, 03:26
درود .
منظور شما پوریاست ؟

در همین انجمن فعالیت می کنه

تلگرام پوریا PSFA :

@pouriazizo

- - - Updated - - -

دقیقا فرمایش شما درست می باشد ...

اما به بنده با کمی بد قولی کارو تمیز تحویل دادن .

امید وارم درست بشه .

درر حال پیام دادن هستن به بنده گویا در حال تحویل هستن ممنون از شما اگر بهشون اطلاع دادید مرسی .

hostorder
January 3rd, 2017, 03:39
درر حال پیام دادن هستن به بنده گویا در حال تحویل هستن ممنون از شما اگر بهشون اطلاع دادید مرسی .

خواهش می کنم موفق باشید.

samenbaner.ir
January 3rd, 2017, 03:57
با سلام و عدر خواهی از جانب بنده
جناب امین کثیریان بابت بد قولی که داشتیم عدر خواهی میکنم ، بنده دست تنها هستم توی ثامن بنر و واقعا سفارشات تعداد بالایی دارد .

سفارش تحویل داده شد

http://samenbaner.ir/wp-content/uploads/baner-kiyanserver.gif

http://samenbaner.ir/wp-content/uploads/baner-kiyanserver2.gif

خودش ایشان هم الان تایید میکنند در تابیک و از مدیریت درخواست حذف می دهند ، تشکر

ourweb
January 3rd, 2017, 05:43
مرسی از ایشون بنر ها تحویل گرفته شد ممنون از ایشون