PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست ایران یا خارج

keyhan7
January 2nd, 2017, 23:45
سلام در مورد هاست ایران و خارج زیاد اطلاعات دارم و خودم هاست ایرانو ترجیح میدم میخاستم نظر دوستان که توی کار هاستیگ هستن بدونم
با تجربه شما در زمینه هاست کدومو پیشنهاد میدین
هزینه ملاک نیست کیفیت و اپ تایم و .. مهمه

n4ser
January 3rd, 2017, 00:16
اگر درگاه پرداخت مستقیم گرفتین از خود بانک که هاست بهتره در غیر این صورت هاست خارج تهیه کنید این نظر بنده هست حالا خودتون میدونین

keyhan7
January 3rd, 2017, 00:18
ینی برای درگاه پرداخت باید حتما ایران باشه
ممنون از نظرتون

shatech
January 3rd, 2017, 00:19
سلام در مورد هاست ایران و خارج زیاد اطلاعات دارم و خودم هاست ایرانو ترجیح میدم میخاستم نظر دوستان که توی کار هاستیگ هستن بدونم

در آپتایم خارج بهتره سرعت ایران
بستگی به نیازتون هم داره دوست داشتید میتونیم داخل تلگرام گپ بزنیم در موردش

dizaji_saeed
January 3rd, 2017, 00:20
درود

اگه سرعت و آپتایم براتون اولویت داره ، هاست خارج (اروپا) تهیه بفرمایید که از مجموعه سرورهای کلاستر استفاده میکنن و آپتایم صددرصدی رو تضمین میکنن.
سرورهای کلاستر هم فک کنم چند 10 سالی طول بکشه تا توی ایران راه بیفته
و یا سرورهای کلود هم مناسب هستن که اپتایم خیلی بالایی درن

ولی اگه سرعت بالا و در نتیجه پینگ پایین برای کاربرانتون رو اولویت گرفتین ، صددرصد ایران بهتره.

البته اگه از خارج خاستین تهیه کنین ، حتمن هارد ssd بردارین که تاخیر زمانی که از لحاظ جغرافیایی پیش میاد ، بخشیش جبران بشه

تجربه استفاده از فرانسه و آلمان و ایران رو داشتم.
فرانسه در مقابل حملات دیداس ، فوووق العاده هستش. آلمان کیفیت و آپتایم خیلی خوبی داره.
ایران هم فقط به خاطر 4تا8 برابر سریع لود شدن سایتها برای کاربران داخلی طرفدارشم

keyhan7
January 3rd, 2017, 00:40
ملاک راضی بودن کاربران هست و کاربران بیشتر از اپلیکیشن موبایل میخان استفاده کنن هاست برای اپلیکیشن و سایت میتونه فرق داشته باشه؟ و تعداد انلاین ها زیاد خواهد بود

mozakhraf_ir
January 3rd, 2017, 01:21
سرعت بیش‌تر برای کاربران داخل = هاست ایران
اما همین سرعت بیشتر، ممکنه برای گوگل که می‌خواد کراول کنه سرعت کمتری داشته باشه! چون از خارج به هاست ایران دسترسی پیدا می کنه!

Z.eus
January 3rd, 2017, 01:33
درود؛

برای کار شما یک سرور اروپایی از دیتاسنتر های مطرح پیشنهاد می شود. در زمینه استفاده شما، پینگ تایم یک بخش نسبتا کوچک از موارد دیگر است که باید به آنها توجه نمود.

موفق باشید.

keyhan7
January 3rd, 2017, 01:38
سرعت بیش‌تر برای کاربران داخل = هاست ایران
اما همین سرعت بیشتر، ممکنه برای گوگل که می‌خواد کراول کنه سرعت کمتری داشته باشه! چون از خارج به هاست ایران دسترسی پیدا می کنه!

فکر نمیکنم گوگل این موردو اصلا در نظر بگیره چون غیر حرفیه و هر سایتی سرورش نزدیکه امریکا باشه تو نتایج گوگل بالاتر میاد در صورتی که باید سایت با کیفیت تر تو نتایج اولیه بیاد

hostorder
January 3rd, 2017, 01:54

با سلام خدمت شما.

به نظر بنده سایت های مهم و سازمانی که از اهمیت بالایی برخوردار هستن روی ایران میزبانی شوند بهتر است ....

در هر صورت بنده سرویس میزبانی ایران را بیشتر قبول دارم . چرا که هم سرعت لود سایت بهتر است . و هم در صورت مسدود شدن امکان پیگیری و رفع مشکل وجود دارد .....

اما سرویس های خارج از کشور / درسته سرعت لود خوبی دارند (بعضی لوکیشن ها) / اما در صورت بروز کوچک ترین مشکل مثل هک / دی داس و ...... سرویس را مسدود می کنند و ..........

البته این نظر شخصی بنده بود .

موفق سربلند باشید .

negarnovin
January 3rd, 2017, 02:00
سلام به نظر بنده برای سرعت لود بخواید زودتر سایتتون لود بشه پینگ پائین تری سایتتون داشته باشه سرور ایران مناسب می باشد اما اینم در نظر بگیرید که سرور ایران هستش بلاخره مشکلات زیرساختی قطعی هستش
ولی برای سئو و آپتایم و استیبل بودن سرور خارج بهتر می باشد چون قطعی ندارد و پایدارتر می باشد.

AtrafNet
January 3rd, 2017, 10:59
سلام

بستگی به شرایط شما داره:

اگر:

برای سایت یه شرکت غیر اینترنتی مثل بستنی و کفش و پوشاک و... هست.
برای انتقال داده های مجاز با حجم بالا بین فقط ایرانیان هست مثل سامانه های دانشگاهی.
برای سایت های بومی سازی شده نمونه های خارجی است مثل موتور جستجو های ایرانی.
برای بازی های آنلاین ایرانی یا سرویس های API مورد استفاده در اپلیکیشن های ایرانی است.
فکر میکنید شاید یه روزی نیاز به دسترسی فیزیکی به اطلاعات از طریق دیتاسنتر باشه.
تراکنش بانکی پشت سر هم بسیاری داشته باشید و فکر میکنید حتی چند ثانیه مشکل درگاه پرداخت می تونه مشتریان شما رو بپرونه.

ایران بهتره اما اگر:

بیشترین بازدید شما از موتور های جستجو است و حتی در نسبت بالا موتور جستجو از خود کاربر مهم تره!
فکر میکنید ممکنه سرویس برای خارجی ها یا حتی ایرانی یا فارسی زبان های خارج از کشور هم جالب باشه.
اطلاعات نزدیک خط قرمز دارید و می خواید فوقش فـیلتر بشید و دیگه حداقل اطلاعاتتون حذف نشه.
بحث آبروی جهانی وسطه و حتی 1 ثانیه DownTime باعث بی آبرویی بشه.
از API سایت های خارجی برای پروژه خودتون استفاده کرده باشید.
تمایل به نمایش بعضی قسمت های سایت های فـیلتر شده مثل IMDB.com رو در سایتتون داشته باشید.
قیمت ارزانتری نسبت به حجم بالای اطلاعات و پردازش ها نیاز داشته باشید.

در این صورت هاست خارج بهتره.

در کل هر کدوم برای شرایط خاصی مناسب هستن و نمیشه گفت صرفاً کدوم 100 درصد مناسب همه است.

joomla2
January 3rd, 2017, 11:19
سلام.
هاست ایران بهتر است. در طول سال فقط چند قطعی خیلی ریز داره که مهم نیست. حتی برای سئو هم هاست ایران بهتر است. بسیاری از سایت های مطرح و بزرگ روی هاست داخل ایران هستند و در اکثر کلمات کلیدی رتبه نخست دارند.

موفق باشید

goldenhost.org
January 3rd, 2017, 11:38
سلام، نظر شخص یبنده
ایران سرعت،قیمت بالاتر ولی پایداری،پینگ کمتر
اروپا هم قیمت کمتر پهنای باند،آپتایم و عمدتا کیفیت ... بیشتر

mtostar
January 3rd, 2017, 13:18
دوست عزیز همینطور که دوستان اشاره کردن ، هاست ایران برای کاربرانی ایرانی مناسب تر هستش ولی باید این رو درنظر بگیرین که بعضی از اسکریپت ها کاربران روی هاست نصب میکنن با هاست ایران مشکل دارن می تونم یه نمونه رو براتون ذکر کنم اسکریپت دانلود زیرنویس سابسین که همه هم میشناسن ، این اسکریپت روی هاس ایران اصلا بالا نمیاد و ارور میده درصورتی که در هاست لینوکس آلمان و امریکا و هر دیتاسنتر دیگه ای جز ایران به خوبی و لود بالا میاد ، جدیدا هم خبر دارید ترافیک اینترنت داخلی و خارجی جدا شده و یه مسئله مهم هستش که اگر سرور میزبانی سایت در داخل ایران باشه سایت با سرعت لود بالا مواجه میشه ولی اگر در خارج باشه یکم روی لود تاثیر میذاره الان سایت خوده بنده آخرین تستی که گرفتم 1.6 الی 2.0 الی 2.3 سرعت لود توسط جی تی متریکس بود ( هاست هم خارج از ایران )

اگر می خواین کاربران از بایت اسکریپت ها مطمعن بشن از هاست لینوکس خارج استفاده کنید

اگر کاربران اسکریپتی ندارن که با ایران مشکل داشته باشه بهتره که از هاست ایران استفاده کنن چون سرعت بالاتری داره