PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رویه هر لایسنس فقط یک بار امکان نصب دایرکت ادمین هست! | داریم ؟ | همکارا بخونن

pc.rootall
January 1st, 2017, 22:58
با سلام

دوستان یکی از مشتریا از آقای X که فعلا اسمشو نمیاریم یک لایسنس دایرکت ادمین خریده و دیروز لایسنس بدون مشکل دایرکت ادمین نصب شده

و امروز سنتوس رو مجدد براش نصب کردیم و دایرکت ادمین رو گذاشتیم برای نصب که ارور لایسنس داد

که بعد از جویا شدن احول که پاسخی که به مشتری دادن

شما یک بار استفاده کردید از لایسنس

باید مجدد سفارش بدید لایسنس رو

این قانون جدید هست واقعا ؟ :-b

RoobinaServer
January 1st, 2017, 23:00
سلام

شاید لایسنس را به شخص دیگری میفروشن و آیپی عوض میشه (چون یک بار که نصب کنید تا یک ماه فعاله اگر دستی آپدیت نکنید)

باتشکر

pc.rootall
January 1st, 2017, 23:02
سلام

شاید لایسنس را به شخص دیگری میفروشن و آیپی عوض میشه (چون یک بار که نصب کنید تا یک ماه فعاله اگر دستی آپدیت نکنید)

باتشکر

بله همین احتمال رو دادیم

الان که مجدد میخایم نصب کنیم با ارور مواجه میشیم آیا باید بیخیال شد لایسنس رو دیگه ؟

Matplotlib
January 1st, 2017, 23:18
لایسنس تا یک ماه (در صورت خرید ماهانه) برای خریدار هست! این کار به نظرم سودجویی فروشنده رو نشون میده (در صورت صحیح بودن احتمال)

pc.rootall
January 1st, 2017, 23:27
لایسنس تا یک ماه (در صورت خرید ماهانه) برای خریدار هست! این کار به نظرم سودجویی فروشنده رو نشون میده (در صورت صحیح بودن احتمال)

بله درست میفرمایید.. یه چیزای جدیدا تویه هاستینگ آدم مشاهده میکنه که واقعا ..........

این اشخاص همون کسایی هستند که وقتی تاپیک کلاه برداری چیزی زده میشه اولین نفرای هستند که تاپیکو داغ میکنن

Rezash
January 1st, 2017, 23:51
با مستندات به دایرکت ادمین ریپورت کنید تا با فروشنده برخورد بشه !

vps247
January 2nd, 2017, 00:03
سلام

باتشکر

اقای سجادیه شما
در تاپیک های انتقادی که برای خودتون میزنند شرکت نمی کنید
ولی در تاپیک های دیگران شرکت می کنید
ایا شما همان کسی نبودید که یک لایسنس لایف تایم از
کاربر
razavihost
کلاهیرداری کردید؟

company_hosting
January 2nd, 2017, 00:14
با سلام

دوستان یکی از مشتریا از آقای X که فعلا اسمشو نمیاریم یک لایسنس دایرکت ادمین خریده و دیروز لایسنس بدون مشکل دایرکت ادمین نصب شده

و امروز سنتوس رو مجدد براش نصب کردیم و دایرکت ادمین رو گذاشتیم برای نصب که ارور لایسنس داد

که بعد از جویا شدن احول که پاسخی که به مشتری دادن

شما یک بار استفاده کردید از لایسنس

باید مجدد سفارش بدید لایسنس رو

این قانون جدید هست واقعا ؟ :-b

سلام همچین قانونی نیست

داستان شما هم شبیه این اقا هست در پارسانلاین و بنده

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=179870

قانون ج ن
گ
ل

ali2k6
January 2nd, 2017, 00:47
اگر ip سرور عوض نشده باشه و همان سیستم عامل باشه هرچند بار طی زمان لایسنس بخواید میتونید دایرکت ادمین رو نصب کنید مگر اینکه لایسنس فروخته شده به شما رو عوض کرده باشند از نظر ip یا سیستم عامل...

کارشون درهرصورت درست نیست باید بتونید نصب کنید.

pc.rootall
January 2nd, 2017, 01:02
گمان میکنم تاپیک رو این دوستمون مشاهده کرده و ادعا کردن به دلیل ادب خوب مشتری مجدد براش رویه همون ایپی فعال کردن @-)

RoobinaServer
January 2nd, 2017, 06:16
اقای سجادیه شما
در تاپیک های انتقادی که برای خودتون میزنند شرکت نمی کنید
ولی در تاپیک های دیگران شرکت می کنید
ایا شما همان کسی نبودید که یک لایسنس لایف تایم از
کاربر
razavihost
کلاهیرداری کردید؟

سلام

با عرض معذرت از استارتر عزیز :

این تاپیک انتقاد از شرکت خاصی نیست (نام نبردند) طبیعتا بنده و تمام همکاران سعی شده در تاپیک انتقاد دیگران پاسخی ندهیم که سوء تفاهم ایجاد نشود.
بنده شریفی هستم از موضوعی که گفتید مطلع نیستیم و تا جایی که مطلع هستم مجموعه ما با چنین سابقه چندین ساله چنین کاری انجام نمیدهد و کاربری هم که فرمودید نمیشناسیم به هر حال بنده کارمند هستم و کمکی از دست بنده در انجمن اینترنتی ساخته نیست اگر چنین موردی بوده بفرمائید اول از طریق تیکت و صحبت با بخش فروش و بعد در صورت عدم حل مشکل از طریق مراجع قانونی اقدام کنند تا به نتیجه برسند.

باتشکر

viasky
January 2nd, 2017, 06:27
سلام

با عرض معذرت از استارتر عزیز :

این تاپیک انتقاد از شرکت خاصی نیست (نام نبردند) طبیعتا بنده و تمام همکاران سعی شده در تاپیک انتقاد دیگران پاسخی ندهیم که سوء تفاهم ایجاد نشود.
بنده شریفی هستم از موضوعی که گفتید مطلع نیستیم و تا جایی که مطلع هستم مجموعه ما با چنین سابقه چندین ساله چنین کاری انجام نمیدهد و کاربری هم که فرمودید نمیشناسیم به هر حال بنده کارمند هستم و کمکی از دست بنده در انجمن اینترنتی ساخته نیست اگر چنین موردی بوده بفرمائید اول از طریق تیکت و صحبت با بخش فروش و بعد در صورت عدم حل مشکل از طریق مراجع قانونی اقدام کنند تا به نتیجه برسند.

باتشکر
تهمت زدن خرجی نداره متاسفانه

arazit
January 2nd, 2017, 09:44
احتمالا لایسنس را به شخص دیگری هم فروخته اند و آی پی لایسنس را عوض کرده اند
متاسفانه بایستی چنین افرادی معرفی شوند تا افراد دیگر از آنها خرید نکنند

n4ser
January 2nd, 2017, 10:56
استارتر لطفا شخص فروشنده رو معرفی کنید تا ما هم بشناسیم یک وقت گرفتار این موضوع نشیم یک مورد مثال میزنم سایت فلان 4 مدل لایسنس دایرکت ادمین میفروشه اولی نوشته امکان تغییر ای پی نداره دومین مدل امکان تغییر ای پی داره ولی گرون تره سومی لایف تایم هست اما یکبار نصب میشه چهارمی قابلیت تغییر ای پی داره و پنل میدن اما یک مبلغی رو میگیرن واسه پشتیبانی در غیر این صورت فعال نمیشه ------ اخه این چه مسخره بازیه؟ بعضیا نمیدونم در مورد خریدار چی فک میکنن حالا جالبش اینجاس که خیلیا تاییدش میکنن و داره تو روز روشن کلاه برداری میکنه انواع لایسنس هم میفروشه ولی هیچ کدوم اورجینال نیست اگرم باشه به یک طریقی دور زده اون لایسنس رو !!