PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید سرویس

Amiriyanmanesh
January 1st, 2017, 22:47
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان ، خوشحالم که در انجمن شما هستم و در کنار شما.

بنده قصد راه اندازی یک سایت با محتوای رادیو آنلاین رو دارم به صورتی که بشه به صـورت live در

اون برنامه اجرا کرد و کاربر اون رو بشنوه ، حالا میخوام بدونم از چه هزینه ای این هاست ها شروع

می شن و کلاً یه راهنمایی از اهل فن بهم بشه ممنون و سپاس گذار خواهم بود.

با تشکر

DaryaHost
January 2nd, 2017, 00:57
بحث اسکریپت و طراحی سایتتون جداست
میتونید از cms ها و پلاگگین های موجود استفاده کنید یا شخصی بنویسید سایت رو

برای هاست هم هزینه زیادی در بر نخواهد داشت مگر اینکه فایل هاتون به مرور زمان خیلی زیاد بشه که میتونید رو سرور مجازی نگهشون دارید یا نسبت به ارائه دهنده سرویستون از هاست های قوی تر استفاده کنید

shatech
January 2nd, 2017, 01:03
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان ، خوشحالم که در انجمن شما هستم و در کنار شما.

بنده قصد راه اندازی یک سایت با محتوای رادیو آنلاین رو دارم به صورتی که بشه به صـورت live در

اون برنامه اجرا کرد و کاربر اون رو بشنوه ، حالا میخوام بدونم از چه هزینه ای این هاست ها شروع

می شن و کلاً یه راهنمایی از اهل فن بهم بشه ممنون و سپاس گذار خواهم بود.

با تشکر

با سلام بنده پیش از این هم از طریق پادکست همچین بستری ایجاد کرده بودم دوست داشتید بیاید تلگرام صحبت کنیم

lastwall
January 2nd, 2017, 12:42
عرض ادب
پیش از این تجربه راه اندازی رادیو آنلاین به صورت پادکست و برنامه لایو رو داشتم ( حتی مجری بودم یه چند وخت )
در صورتی که کمکی خواستین در خدمتم....
موفق باشید

shatech
January 2nd, 2017, 13:54
عرض ادب
پیش از این تجربه راه اندازی رادیو آنلاین به صورت پادکست و برنامه لایو رو داشتم ( حتی مجری بودم یه چند وخت )
در صورتی که کمکی خواستین در خدمتم....
موفق باشید
عزیز پوزش میخوام اما وقت درسته

Amiriyanmanesh
January 2nd, 2017, 23:10
بحث اسکریپت و طراحی سایتتون جداست
میتونید از cms ها و پلاگگین های موجود استفاده کنید یا شخصی بنویسید سایت رو

برای هاست هم هزینه زیادی در بر نخواهد داشت مگر اینکه فایل هاتون به مرور زمان خیلی زیاد بشه که میتونید رو سرور مجازی نگهشون دارید یا نسبت به ارائه دهنده سرویستون از هاست های قوی تر استفاده کنید

من فقط یه صفحه میخوام باشه و یه پلیر ، آیا چیز خاصی میخواد؟ و بازم به cms نیازه؟

keyhan7
January 2nd, 2017, 23:19
من فقط یه صفحه میخوام باشه و یه پلیر ، آیا چیز خاصی میخواد؟ و بازم به cms نیازه؟

سلام برای چی میخاین این سیستمو راه اندازی کنید؟
اگر میخاین حرفه ای باشه خب مسلما cms اختصاصی از نظر امنیت و سرعت و .. بهتره
اگر میخاین کارو فعلا شروع کنید بعدا حرفه ای تر ادامه بدین میتونید از cms های موجود استفاده کنید و بعدا اختصاصی کنید
به هر حال cms اختصاصی بهتره و حرفه ای تره و هزینه بیشتری داره

Amiriyanmanesh
January 3rd, 2017, 10:18
سلام برای چی میخاین این سیستمو راه اندازی کنید؟
اگر میخاین حرفه ای باشه خب مسلما cms اختصاصی از نظر امنیت و سرعت و .. بهتره
اگر میخاین کارو فعلا شروع کنید بعدا حرفه ای تر ادامه بدین میتونید از cms های موجود استفاده کنید و بعدا اختصاصی کنید
به هر حال cms اختصاصی بهتره و حرفه ای تره و هزینه بیشتری داره

من هیچ سیستم خاصی نمیخوام فقط میخوام تو صفحه html ساده یه دکمه پلی باشه برای پخش برنامه زنده همین!!!!!

keyhan7
January 3rd, 2017, 10:33
من هیچ سیستم خاصی نمیخوام فقط میخوام تو صفحه html ساده یه دکمه پلی باشه برای پخش برنامه زنده همین!!!!!

خب اگر امکاناتی جز پلی نمیخاین چیز خاصی نمیخاد اگر میخاین استاتیک باشه یه صفحه html ساده اگر میخاین داینامیک باشه یه ورد پرس با قالب ساده استفاده کنید و هزینه کمی هم میخاد

Amiriyanmanesh
January 3rd, 2017, 11:15
خب اگر امکاناتی جز پلی نمیخاین چیز خاصی نمیخاد اگر میخاین استاتیک باشه یه صفحه html ساده اگر میخاین داینامیک باشه یه ورد پرس با قالب ساده استفاده کنید و هزینه کمی هم میخاد

والا من خودم طراحی صفحات وب انجام میدم ولی فقط html کار هستم واسه همین میخوام ساده انجام بشه و نیاز دارم که ببینم چه هاستی لازم داره این بیشتر برام سواله و از کجا میتونم خرید کنم!

keyhan7
January 3rd, 2017, 11:23
یه هاست 1 گیگ ایران از یه سایت معتبر لازمه
هاست ماهانه بگیرید تا بعدا اگر خاستین تغییرش بدین زیاد سخت گیری نکنید روی هاست چون قابل تغییره فقط مهم اینه که از شرکت معتبر بگیرین
هاست دی ال خوبه که فعلا سرویسی نمیده
netafraz.com

Amiriyanmanesh
January 3rd, 2017, 13:12
یه هاست 1 گیگ ایران از یه سایت معتبر لازمه
هاست ماهانه بگیرید تا بعدا اگر خاستین تغییرش بدین زیاد سخت گیری نکنید روی هاست چون قابل تغییره فقط مهم اینه که از شرکت معتبر بگیرین
هاست دی ال خوبه که فعلا سرویسی نمیده
netafraz.com

بعدش میشه راحت پخش زنده داشت؟