PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تگ عنوان سایت

mobiljomhuri
January 1st, 2017, 12:04
سلام دوستان یک سایت وردپرسی یکی از دوستان برای من طراحی کرده فقط یک مشکلی که داره اینه که در جستجوی گوگل اسم سایتمو نمیزنه بلکه خود گوگل یه جمله ای رو ایندکس کرده اونو میاره از تنظیمات همگانی قالب اکی کردیم ولی باز جواب نداد و افزونه سئوی پیشرفته نصب کردم مثلا تو گوگل میزنم دانلود فایل ایسوس تو نتیجه به این صورت میاره فایل فلش ایسوس/صفحه هاست دانلود را در حالی که میخوام بجای صفحه هاست دانلود را اسم سایتم باشه ممنون میشم کمک کنید

keyhan7
January 1st, 2017, 12:07
سلام چند وقته سایت رو راه اندازی کردی

armin.rf
January 1st, 2017, 12:09
درود
فایل header.php داخل ویرایشگر رو چک کنید ببینید چیزی برای <title> تعریف نشده!
یا اگر از افزون های سئو استفاده میکنید داخل تنظیماتشون چک کنید حتما

shahpar
January 1st, 2017, 13:05
مشکل از بخش هدر است ممکن است قبل فایل هدر متنی به صورت html قرار گرفته باشد

goldenhost.org
January 1st, 2017, 15:44
سلام
حتما سایتتون رو تو گوگل کنسول(وبمستر تولز) ثبت کنین سایر تنظیمات اوکی بشه مشکلتون رفع میشه

mobiljomhuri
January 1st, 2017, 16:29
سایت حدود 1 ماهه راه انداختم و در وبمستر تولز ثبت شده ولی متاسفانه فایل هدر نمیدونم کجاست و اینکه اصلا فکر نکنم کار من باشه پس بی زحمت دوستانی که میتونند اکی کنند پیام بدن مرسی

keyhan7
January 1st, 2017, 16:42
سایت حدود 1 ماهه راه انداختم و در وبمستر تولز ثبت شده ولی متاسفانه فایل هدر نمیدونم کجاست و اینکه اصلا فکر نکنم کار من باشه پس بی زحمت دوستانی که میتونند اکی کنند پیام بدن مرسی

اگر عنوان و یا تایتل رو وقتی تو گوگل سرچ میکنی توی صفحه اول نمیاد خب یه چیز طبیعیه ولی اگر کلا توی صفحات دوم و .. نمیاد مشکل داره

mtostar
January 2nd, 2017, 10:12
سلام دوستان یک سایت وردپرسی یکی از دوستان برای من طراحی کرده فقط یک مشکلی که داره اینه که در جستجوی گوگل اسم سایتمو نمیزنه بلکه خود گوگل یه جمله ای رو ایندکس کرده اونو میاره از تنظیمات همگانی قالب اکی کردیم ولی باز جواب نداد و افزونه سئوی پیشرفته نصب کردم مثلا تو گوگل میزنم دانلود فایل ایسوس تو نتیجه به این صورت میاره فایل فلش ایسوس/صفحه هاست دانلود را در حالی که میخوام بجای صفحه هاست دانلود را اسم سایتم باشه ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز قبلنا برای منم همینطوری بود بعدش رفتم تنظیمات وردپرس همگانی زده معرفی سایت اونجا خورده بود خانه ، خانه رو برداشتم و یه معرفی کوتاه کردم ، مشکل حل شد ، بعدش با نصب وردپرس سئو دیدم توی ایندکس ها گوگل کنار اسم فیلم ها خورده بایگان رفتم توی عنوان ها و متاها وردپرس سئو ، اونجا خانه رو ویرایش کردم ، بعدش قسمت بایگانی رفتم که خورده بود %بایگانی % اونم برداشتم

امیدوارم مشکل شما هم اینطوری حل بشه تنظیمات همگانی رو خوب نگاه کنید + عنوان ها و متاها ها + بعد از ویرایش باید صبر کنید تا تغییرات توی گوگل لحاظ بشه هنوزم چندتا از ایندکس هام بایگانی دارن کنارشون ولی ایندکس های جدید بایگانی ندارن

Majiiid
January 2nd, 2017, 15:46
سلام
دوست عزیز مشکل در تنظیمات افزونه سئو شما هست و به احتمال زیاد به درستی تنظیم نشده و یا در تنظیم پیش فرض خودش باقی مونده و یا تگ ها در هدر سایت به درستی تعریف نشده و یا اصلا قالبتون برای افزونه سئو آماده نشده!
با این آی دی در ارتباط باشید تا سایتتون رو ببینم
Telegram.me/desland

isaanco
January 2nd, 2017, 15:54

دوست عزیز اگه مشکلتون حل نشد تو تلگرام پیام بدید در خدمت هستم
https://telegram.me/soncyrus

mtostar
January 2nd, 2017, 17:24

فایل هدر

قسمت نمایش » ویرایشگر » سربرگ پوسته ( header.php )

اگه سی ام اس وردپرس داری آدرس رفتن به هدر رو برات نوشتم

راستی بعداز تغییرات وردپرس سئو و یا تنظیمات سایت یه چند وقتی طول میکشه تا توی گوگل تغییرات اعمال بشه

N4vid12
January 2nd, 2017, 19:43
از افزونه All in one pack seo استفاده کنید و تنظیمات رو انجام بدید