PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعمال محدودیت برای دسترسی به بازی «کلش آف کلنز»

saeid1346
January 1st, 2017, 10:11
اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با اعمال محدودیت برای دسترسی به بازی «کلش آف کلنز» موافقت کردند.

دکتر عبدالصمد خرم آبادی معاون قضایی دادستان کل کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان دررابطه با اختلال ایجاد شده در بازی «کلش اف کلنز» از اعمال محدودیت برای دسترسی به این بازی خبرداد و گفت: اکثریت قریب به اتفاق اعضای کارگروه تعیین مصادیق با اعمال محدودیت برای دسترسی به بازی «کلش آف کلنز» موافقت کردند.

وی درباره اینکه به چه علت محدودیت در دسترسی به این بازی بعد از مدتی رفع شد نیز گفت: این سوال باید از وزارت ارتباطات و شرکت ارتباطات زیرساخت که مسئولیت اجرای دستورات کار گروه را برعهده دارد پرسیده شود که چرامحدودیت رفع شده است.

معاون قضایی دادستان کل کشور درخصوص اینکه آیا دادستانی کل کشور به عنوان رئیس کارگروه علت عدم اجرای دستور را پیگیری کرده است یا خیر؟ افزود: دادستانی کل در آخرین جلسه کارگروه که در یکم دی ماه سال جاری تشکیل شد این موضوع را در جلسه مطرح کرد و همه اعضای حاضر در جلسه مجددا بر اجرای دستور تاکید داشتند و چون برخی ازمسئولان ذیربط حضور نداشتند مقرر گردید وزارت ارتباطات ضمن اعمال محدودیت علت توقف در اجرای دستور را کتبا اعلام کند.

دبیرکارگروه تعیین مصادیق درادامه درباره اینکه چرا کارگروه دستور ***** این بازی را صادر کرده است و براساس چه ماده قانونی این اقدام انجام شده است، گفت: این کارگروه در اجرای بند( ب) ماده 15 قانون جرایم رایانه ای که همان (ماده 743 قانون مجازات اسلامی)، بخش تعزیرات است ، دستور اعمال محدودیت در دسترسی به بازی کلش آف کلنز را صادر نموده است.

معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی اعلام کرد به موجب ماده قانونی مزبور ترویج و آموزش اعمال خشونت آمیز از طریق سامانه ها و شبکه های رایانه ای جرم است.

وی گفت: به عقیده صاحبنظران و خصوصا روانشناسان بازی کلش آف کلنز مصداق بارز آموزش و ترویج خشونت از طریق جنگ قبایل است.

وی اظهارکرد: علاوه براین روانشناسان معتقدند که این بازی حداقل بیست آسیب بسیار مخرب آشکار و پنهان در نوجوانان و جوانان ایجاد می کند و یک بازی به شدت اعتیاد آور است.

خرم آبادی اعلام کرد: خانواده هایی که نوجوانان و جوانانشان از این بازی آسیب دیده اند و توانایی مقابله با اعتیاد آنان را ندارند مصرانه از کارگروه تعیین مصادیق تقاضای ***** این بازی را کرده اند.

معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی در ادامه گفت: اکثریت قریب به اتفاق اعضای دولتی و غیردولتی کارگروه با اعمال محدودیت در دسترسی به این بازی موافقت کردند و این دستور لازم الاجرا است.

انتهای پیام/

Raymvnd
January 1st, 2017, 10:53
درود..همون بهتر!

dow
January 1st, 2017, 11:16
بهتر که بستن

vpsman
January 1st, 2017, 11:20
وی گفت: به عقیده صاحبنظران و خصوصا روانشناسان بازی کلش آف کلنز مصداق بارز آموزش و ترویج خشونت از طریق جنگ قبایل است.
:71::71:

وای خوب شد جلوی ترویج خشونتو گرفتن . ملت ما هم که آرووووم.
جلوی بقیه چیزا رو هم میگیرن ینی یا اونا ترویج خشونت نیست؟

navid2zp
January 1st, 2017, 11:34
خدارو شکر که دوستان کاره ای تو مملکت نشدن
وگرنه باور ها و فکر خودشون رو به زور توی مملکت اعمال می کردند.

همه جای دنیا قوانین به شکلی پیاده میشه که همه افراد با هر نوع باور و تفکری بتونن زندگی خوبی داشته باشند و قوانین به شکلی عمل می کنند که همه این باور ها در کنار هم و بدون مشکل زندگی کنند و مشکلی برای همدیگه ایجاد نکنن، توی مملکت ما قانون طوری عمل می کنه که مردم رو به زور به یک سری باور های خاص هدایت کنه بدون این که فرد حق انتخابی داشته باشه

البته خوب با وجود دوستانی که هنوز فکر می کنند چون از چیزی خوششون نمیاد باید از دم جلوش گرفته بشه انتظار پیشرفت از این مملکت نمیره ...

1993
January 1st, 2017, 19:49
من نمیدونم واقعا واسه چی (همون بهتر) (بهتر که بستن) ؟
من خودم بازی میکنم و ترویج خشونتی که میگن اصلا قبول ندارم.همونطور که خیلیا میگن تو این بازی کار گروهی و احساس مسئولیت آدم یاد میگیره.خودم بالشخصه با آدم های جدیدی دوست شدم.
شاید بشه از طریقی اسم بازی فکری هم رو هم رو این بازی گذاشت وقتی دو ساعت فکر میکنی چه استراتژی بچینی و از کدوم سمت و چجوری حرکت کنی و چه موقع نیروها رو کدوم قسمت باید بریزی.
اگه اینطوره که (همون بهتر) (بهتر که بستن) من هم منچ رو حرام اعلام میکنم چون در دورهمی که جمع میشن خیلی الفاظ رکیکی بین دوستان استفاده میشه و باعث کم رنگی حجب و حیا در بین جوانان میشه.و در آخر مرگ بر آمریکا -_-

ColdWorld
January 1st, 2017, 19:57
چقدر بعضی ها مضخرف میگن آخه بسه دیگه چقدر چرت پرت میگید آحه شما ها مگه توی این حراب شده زندگی نمیکنید مگه نمیبینید وضع فاجعه بار این مملکت رو؟؟؟
آحه من نمیفهمم یعنی چی آحه هر بار هر چی ***** میشه به شعور ملت ایران توهین میشه (یعنی ملت هیجی نمیفهمن قوه تفکر ندارن؟ فرق بین خوب و بد رو نمیفهمن؟) چرا نباید حودشون تصمیم بگیرن
تو همه کشورهای دیکتاتوری وضع همینه و در این مملکته به واقع داغون و نابود شده وضع 100 برابر بدتره واقعاً متاسفم!اینقــــــــــــــ در از این حرفا و بحث ها کردم که واقعاً خسته شدم
هر دفعه خیلی ها رو فانع کردم خیلی رو بحث کردم باهاشون باز یکی دیگه پیداش شد.فقط بگم من اصلاً نمیدونم این بازی چطوری انجام میشه (بازی نکردم اصلاً) ولی لعنت به این کمیته و طویله *****ینگ
که جلوی رشد فکری و آژاد اندیشی در این کشور رو به طرض گشترده ای گرفته.چون به غیر طویله نمیشه بهش چیزی گفت بدون هیچ فانونی بدون هیچ تبصره ای میان همه جا رو میبندن هیچ کس هم صداش.
در نمیاد همه همین خفه خون کامل گرفتن.قضیه این یارو قران خونه که تجاوز کرده بود الان اگه یکی دیگه میرفت کلاس موسیقی بهش تجاوز میشد همین کفن پوشا میرختن خیابون و شعار میدادن...

- - - Updated - - -

درود..همون بهتر!
ماشالا شما هم اینجا و هم زومیت رو با این طرز فکر و اظهار نظر های جالب و منطقی و کارشناسانتون آباد کردیدن.شما از اون ادمایی که این کشور (ایران خودمون) اگه نسل کشی هم بکنن تو ایران و جهان
همین اولین نفر شماهایی که میایی میگی خوب کردن.فقط دنبال مغلطه ای البته شک ندارم که جنابعالی یکی از برادران گرامی هستی!

Raymvnd
January 1st, 2017, 20:46
ماشالا شما هم اینجا و هم زومیت رو با این طرز فکر و اظهار نظر های جالب و منطقی و کارشناسانتون آباد کردیدن.شما از اون ادمایی که این کشور (ایران خودمون) اگه نسل کشی هم بکنن تو ایران و جهان
همین اولین نفر شماهایی که میایی میگی خوب کردن.فقط دنبال مغلطه ای البته شک ندارم که جنابعالی یکی از برادران گرامی هستی!

همون بهتر بستن...متاسفانه ایرانی ها توی هر چیزی زیاده روی می کنن و تنبل و طلبکار هم هستند..باور کن...
ایرانی ها به جایی اینکه کارهای روزمزه زندگی انجام بدن چسبیدن به بازی های مرحزف که معلوم نیست تهش چیه...

l0ig
January 1st, 2017, 20:58
همون بهتر بستن...متاسفانه ایرانی ها توی هر چیزی زیاده روی می کنن و تنبل و طلبکار هم هستند..باور کن...
ایرانی ها به جایی اینکه کارهای روزمزه زندگی انجام بدن چسبیدن به بازی های مرحزف که معلوم نیست تهش چیه...
ماشالله یه تنه بجای همه تصمیم گیری میکنید و نظر میدید
هر کسی هر طوری که بخواد میتونه زندگی کنه

Raymvnd
January 1st, 2017, 20:59
ماشالله یه تنه بجای همه تصمیم گیری میکنید و نظر میدید
هر کسی هر طوری که بخواد میتونه زندگی کنه
توی این چند دهه معلوم شده...
زیاد سخت نگیر...

alirezakaj
January 1st, 2017, 21:26
مغزشون در حد همین چیزا کار میکنه چه میشه کرد ...