PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای ارسال تیکت به زبان انگلیسی

internet
December 31st, 2016, 11:05
سلام
میخواهم یه تیکت بزنم میخواهم دقیق باشه و اینکه پاسخ درست بگیرم ممنون

عنوان تیکت:
مشکل منابع هاست جدید

متن تیکت:
سلام
منابع هاست جدید پایین است و با ورود چند کاربر سایت به مشکل منابع برخورد میکنه
بهترین هاستی که الان دارید از کدام کشور هست؟
قبلا هاستم ovh بود اگه امکان داره سایتم را به ovh فرانسه انتقال بدهید
لطفا بررسی فرمائید
با تشکر

seyyed_ahmad
December 31st, 2016, 11:39
درود دوست گرامی. چون تو یکی از تاپیکها دیدم که از کیو هاستر هاست دارید عرض میکنم :
واسه تغییر لوکیشین هاست برید تو ناحیه کاربری خودتون تو قسمت سرویسها . بعدش My services بعد از اون قسمت Viiew Details . یعدش از قسمت Management Actions که 3 تا گزینه داره دومین گزینه یعنی Upgrade/Downgrade option رو انتخاب کنید . از اینجا میتونید لوکشین هاست رو تغییر بدید Hosting Server Location . البته من انجام ندادم تا الان . شما تست کنید .
امیدوارم کارتون راه بیفته.
البته واسه تیکت انگلیسی هم دوستان و اساتید کمک خواهند کرد.

internet
December 31st, 2016, 12:16
درود دوست گرامی. چون تو یکی از تاپیکها دیدم که از کیو هاستر هاست دارید عرض میکنم :
واسه تغییر لوکیشین هاست برید تو ناحیه کاربری خودتون تو قسمت سرویسها . بعدش my services بعد از اون قسمت viiew details . یعدش از قسمت management actions که 3 تا گزینه داره دومین گزینه یعنی upgrade/downgrade option رو انتخاب کنید . از اینجا میتونید لوکشین هاست رو تغییر بدید hosting server location . البته من انجام ندادم تا الان . شما تست کنید .
امیدوارم کارتون راه بیفته.
البته واسه تیکت انگلیسی هم دوستان و اساتید کمک خواهند کرد.

ممنون
بله از کیوهاستر هاست دارم اخه توی لوکیشن هاش اگه دقت کنید لیتوانی و آمریکا و انگلیس و بلغارستان هست و من روی ovh sas بودم که الان دو سه روزه اومدم انگلیس ولی به نظرم منابع کافی نیست و به محض اینکه حتی خودم یه لینک پر فشار وردپرس رو باز میکنم می بینم کل منابع اشغال میشه
و برای تغییر لوکیشن به همون فرانسه ناچار شدم تیکت بزنم ولی نمیدونم چرا قبلا به نظرم سریعتر پاسخ تیکت ها رو میدادند ولی الان حداقل نصف روز زمان میبره تا جواب بدهند
نکته دیگه اینکه هاست خالی میدهند و کل فایل هات رو یه جا حذف میکنند و یه هاست خالی بهت تحویل میدهند!
با تشکر

Farid Saadat
December 31st, 2016, 12:34
سلام
میخواهم یه تیکت بزنم میخواهم دقیق باشه و اینکه پاسخ درست بگیرم ممنون

عنوان تیکت:
مشکل منابع هاست جدید

متن تیکت:
سلام
منابع هاست جدید پایین است و با ورود چند کاربر سایت به مشکل منابع برخورد میکنه
بهترین هاستی که الان دارید از کدام کشور هست؟
قبلا هاستم ovh بود اگه امکان داره سایتم را به ovh فرانسه انتقال بدهید
لطفا بررسی فرمائید
با تشکر
Title : problem with the new host's resources

text :
hi. My new host's resources are too low that even when a few users enter my site , resources problem will appear. What's your best available location right now ? I've had ovh before and i'd really appreciate it if you change my location to ovh-france. Thanks