PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بلاک بودن یک ای پی در سرور مجازی

l0ig
December 30th, 2016, 23:45
سلام خدمت دوستان
فک کنم ای پی یکی از سایت ها در سرور مجازی بلاک هست،چون نه سایت از طریق مرورگر باز میشه نه از طریق Ftp میخواستم بدونم راه حلی برای مشکل هست؟

AmirWWP
December 30th, 2016, 23:52
ممکنه یکی از این دو طرف اینترانت باشن و اینترانت معمولاً با بعضی آی پی ها مشکل داره.
در غیراینصورت چک کنید توی فایروال و اگر نرم افزار آنتی دیداس دارید.
به پشتیبانی هم اطلاع بدید چون ممکنه از سمت شبکه بلاک شده باشه.

fireserver
December 31st, 2016, 01:41
سلام خدمت دوستان
فک کنم ای پی یکی از سایت ها در سرور مجازی بلاک هست،چون نه سایت از طریق مرورگر باز میشه نه از طریق Ftp میخواستم بدونم راه حلی برای مشکل هست؟
باسلام و عرض احترام

احتمالا رمز عبور را اشتباه وارد کرده اید و فایروال CSF آی پی سرور مجازی شما را بلاک کرده

به میزبان محترم پیام ارسال فرمائید تا آی پی سرور مجازی شما را در لیست آزاد قرار دهد و یا Flush All Block کند.

l0ig
December 31st, 2016, 14:26
باسلام و عرض احترام

احتمالا رمز عبور را اشتباه وارد کرده اید و فایروال CSF آی پی سرور مجازی شما را بلاک کرده

به میزبان محترم پیام ارسال فرمائید تا آی پی سرور مجازی شما را در لیست آزاد قرار دهد و یا Flush All Block کند.
به میزبان هاست پیام دادم گفتن از طرف ما بلاک نیستش
اصلا به وارد کردن رمز عبور نرسید،سرور رو زمانی که خریداری کردم،از همون اول صفحه اصلی سایت رو هم نمیاورد و ارور time out میداد

blueserver
December 31st, 2016, 14:34
سلام دوست عزیز ، اینطور که از نوشته هاتون برداشت کردم ، آیا تنظیمات dns رو در دامنه انجام دادید؟ چون فرمودید آدرس سایت باز نمیشه ، ممکن هست اسم دامنه رو ارسال کنید؟

l0ig
December 31st, 2016, 14:46
سلام دوست عزیز ، اینطور که از نوشته هاتون برداشت کردم ، آیا تنظیمات dns رو در دامنه انجام دادید؟ چون فرمودید آدرس سایت باز نمیشه ، ممکن هست اسم دامنه رو ارسال کنید؟
سلام
تنظیمات دی ان اس رو که 2 ماه پیش انجام دادم،سایت هم واسه همه باز میشه فقط با سرور مجازی که جدید گرفتن باز نمیشه