PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد نوشتن کد ذخیره کوکی

bloodthirstyb
December 30th, 2016, 20:26
سلام به استادان عزیز
من یه سایت نیازمندی دارم که تقریبا سیستمی مشابه دیوار داره.
اما اگه به سایت دیوار سر زده باشید میبیند که برای بار اول که وارد سایت میشید باید شهر مورد نظر رو انتخاب کنیم و دفعه های بعد که وارد سایت میشیم خود به خود به صفحه آگهی های همون شهر ردایرکت میشیم.
میخواستم بدونم این کار چطور انجام میشه؟
با چه کدی میتونم اینو انجام بدم؟
من از php زیاد سر در نمیارم لطفا اگ میشه کد آماده ای چیزی به من بدید.
سپاس.

Rezash
December 30th, 2016, 20:29
سلام
http://php.net/manual/en/function.setcookie.php
مثال ها رو ببینید

<?php
$value = 'something from somewhere';

setcookie("TestCookie", $value);
setcookie("TestCookie", $value, time()+3600); /* expire in 1 hour */
setcookie("TestCookie", $value, time()+3600, "/~rasmus/", "example.com", 1);
?>

bloodthirstyb
December 30th, 2016, 20:58
ممنون ...ولی این یه مثال خیلی سادست و اصلا چیزی نیست که من میخوام.
اگه بیشتر بخوام توضیح بدم قسمت انتخاب شهر سایت من یک لیست از لینک های صفحه هر شهر هست که به صورت دستی همشونو با html ساختم .
حالا کد php که من میخام باید زمانی که کاربر شهر مورد نظرش رو انتخاب میکنه کوکی مثلا به اسم city رو با مقدار اسم شهر در مرورگر ذخیره کنه و دفعه های بعد که کاربر به سایت مراجعه میکنه اگر مقدار کوکی city برابر با هر یک از اسم های شهر ها بود کاربر رو به لینک صفحه همون شهر ردایرکت کنه....من همچین کدی میخوام.

T.Toosi
December 30th, 2016, 21:13
ممنون ...ولی این یه مثال خیلی سادست و اصلا چیزی نیست که من میخوام.
اگه بیشتر بخوام توضیح بدم قسمت انتخاب شهر سایت من یک لیست از لینک های صفحه هر شهر هست که به صورت دستی همشونو با html ساختم .
حالا کد php که من میخام باید زمانی که کاربر شهر مورد نظرش رو انتخاب میکنه کوکی مثلا به اسم city رو با مقدار اسم شهر در مرورگر ذخیره کنه و دفعه های بعد که کاربر به سایت مراجعه میکنه اگر مقدار کوکی city برابر با هر یک از اسم های شهر ها بود کاربر رو به لینک صفحه همون شهر ردایرکت کنه....من همچین کدی میخوام.

ساده ترین حالتش اینه کاربر به هر صفحه شهر وارد شد یک کوکی به طور مثال با نام city و مقدار url صفحه، شهر ذخیره کنید سپس در صفحه اول چک کنید اگر کاربر کوکی city داشته منتقل بشه به مقدار کوکی یعنی همون url شهر.

if(isset($_COOKIE['city'])) header('Location: '.$_COOKIE['city']);

bloodthirstyb
December 30th, 2016, 22:43
ساده ترین حالتش اینه کاربر به هر صفحه شهر وارد شد یک کوکی به طور مثال با نام city و مقدار url صفحه، شهر ذخیره کنید سپس در صفحه اول چک کنید اگر کاربر کوکی city داشته منتقل بشه به مقدار کوکی یعنی همون url شهر.

if(isset($_COOKIE['city'])) header('Location: '.$_COOKIE['city']);

ممنون...کار.کرد