PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعطای لوگو ؟!؟!

vatan3da
December 30th, 2016, 16:38
سلام ارادت خدمت دوستان عزیز
طی این 2هفته بیشتر سایت های:موزیک.فیلم.زیر نویس دارن از طرف وزارت ***** میشن
حتی 6تا از سایت های موزیک منم ***** شدن
از چند نفر از دوستان پرسیدم گفتن که باید مجوز گرفت
دوستان اگر نظر یا پیشنهادی دارین ممنون میشم در این تایپک بگین

keyhan7
December 30th, 2016, 16:42
سلام چه مجوزی ؟ منم دارم یه اپلیکیشن موزیک طراحی میکنم

منظور همون نماد اعتماده؟

vatan3da
December 30th, 2016, 16:45

منظور همون نماد اعتماده؟

خیر
مجوز از طرف وزارت ارشاد

CaeZer
December 30th, 2016, 17:07
سلام ،

منظور از لوگو، لوگو از ساماندهی هست ، که خود ساماندهی ارجاع میده وزارت ارشاد ، وزارت ارشاد ( شهر خودمون ) هیچ اطلاعی هم ندارند ، اصلا نمیدونن اینترنت چیه ظاهرا . چون ارجاع میدن به صنف کلوپ داران .

موفق و موید

Ramin.JavadiJam
December 30th, 2016, 17:10
ساماندهی که گرفتنش خیلی ساده هست

riranet
December 30th, 2016, 18:10
سلام ارادت خدمت دوستان عزیز
طی این 2هفته بیشتر سایت های:موزیک.فیلم.زیر نویس دارن از طرف وزارت ***** میشن
حتی 6تا از سایت های موزیک منم ***** شدن
از چند نفر از دوستان پرسیدم گفتن که باید مجوز گرفت
دوستان اگر نظر یا پیشنهادی دارین ممنون میشم در این تایپک بگین

والا من برای دانلود سنترم گرفتم. البته ما تو کار گرافیکی هستیم.
اولش که پیگیر شدم گفتم هر رسانه برخط دانلودی باید مجوز از ارشاد بگیره.
ولی اگه محصولاتت تولید داخل نیست و رایت ایرانی نداره، اینطور نیست که مستقیم بری ارشاد. نماد رضی رو بگیری کافیه.
نماد رضی هم اینطور هست که می ری تو ساماندهی ثبت نام میکنی. یه سری مراحل رو هم باید طی کنی. مدارک و سابقه کار مرتبط با سایتت می خوان و دست اخرم یه روز می ری اونجا کپی مدارک رو تحویل حراست اونجا می دی.
برای من 2 ماه کشید که مدارکم از طرف حراست تایید بشه. بعدش به ازمون انلاین تستی دارند (جزوه ش رو قبلش میدن بخونی)
بعد اونم بهت نماد رضی رو میدن.

ضمنا یکی از مدارک لازم کارت پایان خدمت هست. در جریان باش.

- - - Updated - - -

ساماندهی که گرفتنش خیلی ساده هست

نماد وقتش رو بخوای بگیری اره ساده ست. همون موقه بهت میدن.
اما نماد دائم (که مثلا توی سایت رنگی نشون داده میشه) این دردسرهایی که گفتم رو داره. البته برای سایت های دانلودی. وگرنه ما یه هاستینگ داشتیم یک هفته هم نشد دادن. هیچ مدرکی هم نخواستن.

- - - Updated - - -

منظور همون نماد اعتماده؟

برای اپلیکیشن هم باید همین مراحلی که من رفتم رو بری. یه نمونه از اپ ت رو هم میخوان.

saeid1346
December 30th, 2016, 18:38
الان یعنی چی ؟

کم کم میخوان کل سایت های ایرانی نماد و لوگو و ... بگیرن تا مسدود نشن ؟

چنین قانونی هست اصلا که کارت پایان خدمت و ... لازم باشه ؟

riranet
December 30th, 2016, 18:52
والا من اول نماد داشتم. می خواستم رضی دائم رو هم بگیرم که چون تو مدارک کارت پایان خدمت نداشتم، گفتند نمیشه.
بعد سال بعد نماد رو هم با بدبختی تمدید کردم. می گفتم باید مجوز بگیری و اینها.
گفتم بابا پارسال که دادید. گفتند اون پارسال بود. امسال داستان فرق کرده.
کارتم رو که گرفتم رفتم اقدام کردم و رضی رو هم گرفتم. حالا باز ساب بعد داستان دیگه ای نتراشن نمی دونم

jafar-alizadeh
December 30th, 2016, 20:18
والا من اول نماد داشتم. می خواستم رضی دائم رو هم بگیرم که چون تو مدارک کارت پایان خدمت نداشتم، گفتند نمیشه.
بعد سال بعد نماد رو هم با بدبختی تمدید کردم. می گفتم باید مجوز بگیری و اینها.
گفتم بابا پارسال که دادید. گفتند اون پارسال بود. امسال داستان فرق کرده.
کارتم رو که گرفتم رفتم اقدام کردم و رضی رو هم گرفتم. حالا باز ساب بعد داستان دیگه ای نتراشن نمی دونم

برای گرفتن ای نماد مگه خدمت سربازی لازمه ؟؟

armin.rf
December 30th, 2016, 21:17
طی بررسی هایی که کردیم ظاهرا سامانه سرآمد باید ثبت بشه و بعد اعطا لوگو !

برای گرفتن ای نماد مگه خدمت سربازی لازمه ؟؟
فکر نمیکنم

riranet
December 30th, 2016, 23:21
طی بررسی هایی که کردیم ظاهرا سامانه سرآمد باید ثبت بشه و بعد اعطا لوگو !

فکر نمیکنم

نه برای ای نماد سربازی نمی خواد.
اول تو ساماندهی ثبت میکنی سایت رو. بعد کارشناساشون می بینن. اگه سایتت مثلا هاستینگ باشه، نماد دائم رضی رو سریع می دند.
اگه مثل ما دانلود سنتر باشه. میشه همون مراحلی که گفتم. خودشون میگن برو تو سرامد (http://login.saramad.ir/)ثبت نام کن و مراحل رو طی کن.
توی اون مراحل یکیش اپلود مدارک هست و یکی از اون مدارک، تصویر کارت پایان خدمت هست. که تو مرحله اخرم باید اصلش رو ببری به بخش حراست مرکز توسعه فناوری دیجیتال نشون بدی.

AtrafNet
December 31st, 2016, 08:42
نه برای ای نماد سربازی نمی خواد.
اول تو ساماندهی ثبت میکنی سایت رو. بعد کارشناساشون می بینن. اگه سایتت مثلا هاستینگ باشه، نماد دائم رضی رو سریع می دند.
اگه مثل ما دانلود سنتر باشه. میشه همون مراحلی که گفتم. خودشون میگن برو تو سرامد (http://login.saramad.ir/)ثبت نام کن و مراحل رو طی کن.
توی اون مراحل یکیش اپلود مدارک هست و یکی از اون مدارک، تصویر کارت پایان خدمت هست. که تو مرحله اخرم باید اصلش رو ببری به بخش حراست مرکز توسعه فناوری دیجیتال نشون بدی.

ببخشید مثل قاشق نشسته می پرم وسط بحث :) یه سوال خنده دار دارم این نماد رضی چطوری خونده میشه؟ Raazi - Razi - Rezi یا حتی Reza یا ؟
شرمنده ها قصد جسارت ندارم با توجه به اینکه تو زبان ترکیبی ما با عربی مثلاً مرتضی به صورت مرتضا خونده میشه گفتم بپرسم وگرنه هرگز قصد جسارت ندارم.
گفتم شاید یکی هم از گوگلی چیزی وارد تاپیک شد همین سوال رو داشت.

riranet
December 31st, 2016, 12:31
ببخشید مثل قاشق نشسته می پرم وسط بحث :) یه سوال خنده دار دارم این نماد رضی چطوری خونده میشه؟ Raazi - Razi - Rezi یا حتی Reza یا ؟
شرمنده ها قصد جسارت ندارم با توجه به اینکه تو زبان ترکیبی ما با عربی مثلاً مرتضی به صورت مرتضا خونده میشه گفتم بپرسم وگرنه هرگز قصد جسارت ندارم.
گفتم شاید یکی هم از گوگلی چیزی وارد تاپیک شد همین سوال رو داشت.
والا من تا حالا میگفتم razi!!!

رضیفرهنگ فارسی معین
(رَ) [ ع . ] (ص .) مرد خشنود.