PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منتقل کردن دامنه

n4ser
December 30th, 2016, 08:48
دوتا دامنه هست پنل که ندادن هیچ جواب تیکت هم سالی یکبار مدهند چند بار ازشون درخاست پنل کردم چند روز بعد جواب دادن تیکت رو اونم جواب سر بالا دادن الان من بخام منتقل کنم بدون کد انتقال میشه؟ یا کلا بیخیال بشم؟ به نظرتون چیکار کنم که بشه انتقال داد کد انتقال که ندارم؟

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

keyhan7
December 30th, 2016, 09:49
چه دامنه ای بین المللی ؟ تو چه سایتی

n4ser
December 30th, 2016, 11:37
دامنه بین المللی هست از افاق هاستینگ خریدم جناب

keyhan7
December 30th, 2016, 11:40
خب اگر دامنه به اسم خودشون ثبت کرده باشن و پنل اصلی یا پنلی که رمز انتقال به شما بده دست شما نباشه باید از خودشون بخاین تا براتون انتقال بدن و کاری از دست شما بر نمیاد جز این که بخاین به زور بگیرین

n4ser
December 30th, 2016, 14:11
اینا سالی یکبار جواب تیکت اونم یک جوری برخورد میکنم انگار ادم از پشت کوه اومده هیچی حالیمون نیست تیکت بدم فایده هم نداره چون میدونم جواب سر بالا میدن راهی هست بشه استعلام گرفت بفهمم دامنه به اسم خودم ثبت شده یا اونا? و اگر به اسم من ثبت شده راه انتقالش چیه بدون داشتن کد انتقال؟؟

keyhan7
December 30th, 2016, 14:26
از دامنه هویز بگیرید

http://whois.irdomain.com/

seyyed_ahmad
December 30th, 2016, 15:33
آفاق هاستینگ برای یک سری از دامنه ها پنل داره . این آدرس :
http://domain.afaghhosting.net/

n4ser
December 30th, 2016, 16:25
[QUOTE=seyyed_ahmad;1621324]آفاق هاستینگ برای یک سری از دامنه ها پنل داره . این آدرس :
http://domain.afaghhosting.net/[/QUOT

در پست اول توضیح دادم شما لطفا اسپم نده عزیز

keyhan7
December 30th, 2016, 16:39
اینا سالی یکبار جواب تیکت اونم یک جوری برخورد میکنم انگار ادم از پشت کوه اومده هیچی حالیمون نیست تیکت بدم فایده هم نداره چون میدونم جواب سر بالا میدن راهی هست بشه استعلام گرفت بفهمم دامنه به اسم خودم ثبت شده یا اونا? و اگر به اسم من ثبت شده راه انتقالش چیه بدون داشتن کد انتقال؟؟

اگر به اسم شما باشه باید یوزر پسورد سایت اصلی دامنه رو داشته باشین بدون یوزر و رمز انتقال نمیشه کاری کرد
توی سایت ببینید جایی در مورد پنل دامنه چیزی ننوشته اگر نبود و درست جواب ندادن میتونید شکایت کنید اگر دامنه ها ارزشش رو داشته باشه

n4ser
December 30th, 2016, 18:29
به من که پنل ندادن یک بار خودشون تو اخبار گفتن پنل برای دامنه ها فعال شده تیکت دادم وضعیتشو تغییر دادن در حالت hold و یکهفته گذشت مجدد در همون تیکت گفتیم چی شد پنل دامنه که میخواستین بدین در جواب گفتن اطلاعات ار سال شده!!! ایمیل های 48 ساعت قبل و بعد از اینکه گفتن اطلاعات ارسال شده چک شد اما ایمیلی نیومده بود 72 ساعت بعدشم حتی چک کردیم نیومده بود تیکت هم دادم چند بار اما تیکت بسته شد جواب هم ندادن به نظرتون اینکار زشت نیست؟ اینکار چی اسمشو میزارین؟ بازی با فهم شعور نیست ایا؟

mtostar
December 30th, 2016, 22:47
به من که پنل ندادن یک بار خودشون تو اخبار گفتن پنل برای دامنه ها فعال شده تیکت دادم وضعیتشو تغییر دادن در حالت hold و یکهفته گذشت مجدد در همون تیکت گفتیم چی شد پنل دامنه که میخواستین بدین در جواب گفتن اطلاعات ار سال شده!!! ایمیل های 48 ساعت قبل و بعد از اینکه گفتن اطلاعات ارسال شده چک شد اما ایمیلی نیومده بود 72 ساعت بعدشم حتی چک کردیم نیومده بود تیکت هم دادم چند بار اما تیکت بسته شد جواب هم ندادن به نظرتون اینکار زشت نیست؟ اینکار چی اسمشو میزارین؟ بازی با فهم شعور نیست ایا؟

من از آفاق هاستینگ چندتا دامنه دارم خداییش تا حالا مشکلی ندیدم ، حتی یک بار وجه اشتباهی پرداخت کردم و منصرف شدم از خرید دامنه چون پریمیوم بود لطف کردن برگشت دادن دوست عزیز نگران نباشید حتما جوابتون رو میدن ، تا جایی که من میدونم کد انتقال داره برای انتقال دامنه ها ، دامنه جدید هم چند وقت پیش از ایشون گرفتم ، دامنه .website همراه با پنل بود

در صورت درخواست اسکرین شات تهیه میکنم براتون

n4ser
December 30th, 2016, 23:40
من از آفاق هاستینگ چندتا دامنه دارم خداییش تا حالا مشکلی ندیدم ، حتی یک بار وجه اشتباهی پرداخت کردم و منصرف شدم از خرید دامنه چون پریمیوم بود لطف کردن برگشت دادن دوست عزیز نگران نباشید حتما جوابتون رو میدن ، تا جایی که من میدونم کد انتقال داره برای انتقال دامنه ها ، دامنه جدید هم چند وقت پیش از ایشون گرفتم ، دامنه .website همراه با پنل بود

در صورت درخواست اسکرین شات تهیه میکنم براتون

بفرمایید چند عدد تیکت باز کنیم که بسته بشه؟ چقد زمان میبره تحویل پنل؟ یک ماه؟ 6 ماه؟ یک سال؟ اخه زشته دیگه اینا در مورد مشتری چی فکر کردن؟ حتما باید برم شات بزارم از تیکت ها تا خودشون تشریف بیارن در تاپیک و بغیه هم ببینن؟ چندین بار تیکت زدیم بی جواب موند متاسفم براشون تو حالت عادی هم تیکت سالی یکبار جواب میدن

mtostar
December 30th, 2016, 23:50
بفرمایید چند عدد تیکت باز کنیم که بسته بشه؟ چقد زمان میبره تحویل پنل؟ یک ماه؟ 6 ماه؟ یک سال؟ اخه زشته دیگه اینا در مورد مشتری چی فکر کردن؟ حتما باید برم شات بزارم از تیکت ها تا خودشون تشریف بیارن در تاپیک و بغیه هم ببینن؟ چندین بار تیکت زدیم بی جواب موند متاسفم براشون تو حالت عادی هم تیکت سالی یکبار جواب میدن

دوست عزیز به شمارشون زنگ زدید ؟