PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : د رخواست کانفیگ سرور

diges
December 10th, 2010, 15:41
سلام

یه اشتباهی کردیم از این hetzner
Server X5

یه سرور اختصاصی گرفتیم کلا گیر کردیم کچل شدیم

این هم که خرید فکر نکنم زیاد چیزی حالش بود باشه

تازه پورت 1 گیگ هم هست

ویندوزش که خدا بخواد نه هات فایل می شه دانلود کرد نه فایل سرور همه رو بستن

لینک مستقیم هم رو لینوکس نمی شه داد می خواستم بدونم کی می تونه این کانفیگ کنه

حداقل بشه روش لینک مستقیم بدیم کسی بود شماره تماس بزاره آیدی یاهو یا هر چی بشه فقط یه تماسی بگیرم

MagicVps.Com
December 10th, 2010, 16:29
سلام

Server X5

تازه پورت 1 گیگ هم هست

حداقل بشه روش لینک مستقیم بدیم کسی بود شماره تماس بزاره آیدی یاهو یا هر چی بشه فقط یه تماسی بگیرم

احتمالا ایپهاش بلوک شده توی این 2تا اپلود سنتر

درضمن اگر برای کار اپلود گرفتی اشتباه کردی این که هیچی سرور 1 ملیونی بگیری از اروپا بدرد اپلود توی هات فایل و فایل سرو نمیخوره چون سرعت خیلی خیلی کمه ولی برای راپید توپه و جون میده همیشه اول برسی کنید برای چه مصرفی میخواهید سررو را

taghikhani
December 10th, 2010, 17:54
اگر مایل بودید فردا با من تماس بگیرید.

DeltaGostar
December 10th, 2010, 18:00
بله اگر خواستید تماس بگریک
09359400881
09158112537
ببنم چی شده این سرور :39:

amirizadi
December 10th, 2010, 18:33
در خدمتم
تماس بگیرید

info_dlsong
December 10th, 2010, 18:45
سلام
در خدمتیم
گروه هاستینگ حامی (http://hamihost.com)
09156235100 - 09398651386
موفق باشید

asrhosting
December 10th, 2010, 19:22
سلام

Server X5

تازه پورت 1 گیگ هم هست

ایشون سرور رو از من گرفتن !
اول اینکه وقتی با من تماس گرفتن بار ها و بارها تو چت و تلفنی بهشون گفتم این سی پی یوش کمه و کلا به درد کار شما نمی خوره ! ایشون با اسرارشون سرور رو خرید کردند .

دوم اینکه قرار بوده رو این سرور فقط یه سیستم عامل centos نصب بشه برا آپلود و دانلود ( دانلود فایل ) ولی یه هویی رای شون عوض شد و گفتند که آره می خوایین دو تا میکروتیک هم روش بیاریم بالا ( خدا به داد سی پی یو برسه ! )
گفتم باشه ولی مجازی ساز ها این طورین ... گفت با خودتون یه خوبش رو انتخاب کنید . فکر کنم تمام همکاران قضیه هتزنر و مجازی ساز ها رو بدونن ! ما براشون بهترین مجازی ساز رو انتخاب کردیم .
بعد پورت یه گیگ سفارش دادند که اصلا ارزش استفاده کردن ازش رو اون سرور رو نداشت ( فقط برای افزایش پهنای باند این کار رو کردند )
به هر حال یه عیب بزرگ این مجازی ساز اینکه کارت شبکه ای که برا vps ها می سازه 100MBps هست . ( قبلش قرار نبود که پورت یه گیگ اضافه کنند و من رو همین حساب براشون مجازی ساز مناسب رو انتخاب کردم ) بعدش گفتند که چرا وی پی اس ها بیشتر 15 مگابایت در ثانیه دانلود نمی کنند ! با اینکه چندین بار براشون توضیح دادم ولی باز هم ....

الان رو اون سرور : یه وی پی اس کلوکسو نصبه برا دانلود فایل هاشون ! با وب سرور مناسب و تنظیم شده این مقصر من نیستم که شما بلد نیستید ازش استفاده کنید .
سرور ویندوز براشون ردیف کردم رو همون سرور واقعا کیفیت عالی هست اما ایشون می گن چرا هتزنر با هات فایل مشکل داره ؟ این مقصر منه که " چیزی حالیم " نیست که نباید جواب مشتری رو بدم وقتی حرف بی ربط می زنه ؟

سرور میکروتیک براشون آمادس و گویا خودشون خدا رو شکر تو این یه زمینه بلدند کار کنند .

امشب خودم بخش لینک مستقیم رو روی لینوکس براتون راه اندازی می کنم .