PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت برای سایت دانلود و پر بازدید

Amir.Mansoury
December 10th, 2010, 11:56
سلام. برای یاست یکی از یوزر ها که سایت دانلود موزیک و ... است میخوام از سایت رسمی پشتیبان فارسی دیتالایف انجین (http://www.datalifeengine.ir/) استفاده کنم.

قبل نیوک بوده ولی نیوک براش سخته.

به نظر ما خوبه؟

Fracture
December 10th, 2010, 12:03
بارها در این مورد بحث شده......
دیتالایف نیاز به اطلاعات بیشتری داره اگه بخواید توش تغیرات وسیعی بدید.

sohrab.khan
December 10th, 2010, 12:45
نه جوملا بهتره مخصوصا برای سایت موزیک

delta
December 10th, 2010, 13:57
نیوک براش سخته؟ تا جایی که میدونم نیوک از همه آسونتره.. اگر دلیلش برای تعویض سختی کار با نیوک هست بهتره وبلاگ بزنه چون دیتالایف از نیوک مدیریتش سخت تره!

Ariya
December 10th, 2010, 14:33
جوملا دردسرش كمتره و بهتره !

tak2media
December 10th, 2010, 15:26
نیوک براش سخته؟ تا جایی که میدونم نیوک از همه آسونتره.. اگر دلیلش برای تعویض سختی کار با نیوک هست بهتره وبلاگ بزنه چون دیتالایف از نیوک مدیریتش سخت تره!

سلام

کاملا موافقم ... :67:

Amir.Mansoury
December 10th, 2010, 19:45
دیتا ماژول زیاد داره ولی نیوک نه !!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

در ضمن نیوک امنیتش خیلی پایینه

Rezash
December 10th, 2010, 21:04
[/COLOR]در ضمن نیوک امنیتش خیلی پایینه
من نميدونم دقيقا بر اساس چه معيارهايي اين رتبه بندي ها رو انجام ميديد اما شخصا تا وقتي سورس سيستمي رو نبينم نمي تونم در موردشون نظر خاصي بدم!
نيوك تا به حال باگ هاي زيادي داشته اما هر باگي كه منتشر شده سريعا توسط تيم هاي پشتيباني رفع شده ، همونطور كه wp و dle و ... داشته اند
بحث در مورد بهتر بودن سيستم هاي محتوا كاملا بي فايده است و تاپيك هاي قبلي رو هم اگه بخونيد به اين موضوع پي ميبريد
نصب هر كدوم از اين سيستم ها كمتر از چند دقيقه طول ميكشه و ميتونيد تك تك رو تست كنيد و خودتون به نتيجه برسيد و از نگاههاي تعصبي يا ... استفاده نكنيد ! و بعلاوه از سايت هاي پر بازديد نيوك يا dle يا ... نظر سنجي كنيد.
در مورد نيوك نميخوام طرفداري كنم چون مدت زيادي است باهاش كار نكردم اما اولين تجربه هاي مديريت سايت رو با نيوك داشتم و واقعا سيستم ساده و مناسبي بود.

AfaghData
December 10th, 2010, 21:55
فقط نیوک! اگه دنبال یه چیز آسون تر میگردی بعد از نیوک وردپرس هم خوبه

exactserver
March 18th, 2011, 10:54
دوستان هر سی ام اسی یه نقاط قوت و یه نقاط ضعف داره مهم پشتیبانی سریع و افزونه های اونه که بدون هیچ مشکلی کار کنن. آبدیت ها و سرویس پک های اون سریع ارتقا داده بشن.
خودتون بهتر می توانید تشخصی بدید که کدام براتون راحته من با وردپرس کار کردم ساده و راحته برای همه ولی باز جمولا رو ترجیح میدم برای من که برنامه نویس هستم و حرفه ای خوب جوملا خوبه ولی برای یه فرد دیگه ساید جومولا سخت باشه مشکل داشته باشه و بگه نه همون وردپرس.
پس تک تک اینها رو نصب کنید میزان منابعی که از سیستم میگرین رو بررسی کنید و خودتون به این نتیجه برسید که کدام بهتر هست.
من خودم سایت برنامه نویسی شده رو به سی ام ترجیح میدم. اتفاقا خودم هم دارم یه سایت دانلود میارم بالا و دارم همه رو بررسی می کنم و حتی مورد اینکه بشینم یه برنامه فول اتوماتیک برای اینکار با دات نت بنویسم رو هم تو سر دارم.

mofthost.com
March 18th, 2011, 11:01
اگه به خاطر سختی کار نیوک نمیخواد وردپرس

znhost
March 18th, 2011, 11:04
دیتا ماژول زیاد داره ولی نیوک نه !!!!!!!!!!!!!!

یک سرچ کن

جوملا دردسرش كمتره و بهتره !
سخت ترین منو مدریتی رو داره

فقط نیوک! اگه دنبال یه چیز آسون تر میگردی بعد از نیوک وردپرس هم خوبه
وردپرس آسونه .ولی وقتی سایتش جون گرفت باید بندازیش بیرون ، من که سرور میزبانیم لایت اسپید 4 سی پی یو هست بازم داره پدرش در میان. اندازه 10 تا نیوک مصرف دارن
در کل نظر من اینه:
براش 4-5 تا نصب کن بده دستش. هر کدوم خوششش اومد بزار رو رووت

lkmew
March 18th, 2011, 22:42
فقط وردپرس. دیتالایف خوبه ولی پشتیبانی خیلی ضعیفی داره.

aalireza439
March 18th, 2011, 23:54
دروپال ، سرعت و امنیت بالا ، استفاده از منابع کم ، انعطاف پذیری بالا.

alishadmehr
March 19th, 2011, 00:42
نیوک برای افراد تازه کار به نظر جالب میاد و برای افراد قدیمی کار مزخرف ! ( اینطور به نظر میاد ! )

جوملا که گیج کنندس !

وردپرس خوبه اما برای سایت موزیک فکر میکنم دیتا لایف بهتر باشه .

1oveless
March 19th, 2011, 00:50
یجورایی نیوک جون میده برای سایت‌های موزیک و فیلم !
اگه الان بهش یخورده یاد بدین, بدن دعا میکنه شما رو ۱۰۰%
اگه زیاد سوال نمیپرسه [ :d] ایمیل من رو بهش بدید من ۱۰۰% کمک می‌کنم به ایشون free .
INFO.PersianMusic@Gmail.Com
:d

مهدی-
March 21st, 2011, 08:53
من یک تقریبا بیشتر سیستم های مدیریت محتوا را نصب و برسی کردم.جوملا نیوک وردپرس دیتالایف مامبو و میترا.

به این نتیجه رسیدم که جوملا از همه ی این ها بهتره.من دلایلی زیادی دارم.مثلا کارکردن باهاش راحته پشتیبان و توسعه دهنده زیاد داره.کامپننت و ماژول و پلاگین و قالب زیاد داره.هیچ محدودیتی هم نداره و...

بعد از جوملا می توان گفت که وردپرس خوبه و بعد از وردپرس سایر سیستم ها.

parsianwebhost
March 21st, 2011, 10:54
نیوک بهتر و راحت تره...

h.s
March 22nd, 2011, 16:38
پیشنهاد (http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBQQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.movable-type.ir%2F&rct=j&q=%D9%85%D9%88%D8%A8%DB%8C%D9%84%20%D8%AA%D8%A7%DB %8C%D9%BE&ei=95CITYbENIStgQeouujDDQ&usg=AFQjCNEkyLQm5XrfFMdwE64Db4BKXjWTqQ&sig2=iSIgmtDmgscHsn-SD1tE-g&cad=rja)

مووبل تایپ فارسی

Kavir_m
March 22nd, 2011, 17:13
به نظر من نیوک
وردپرس و دیتا رو هم تست کردم اما نیوک از همه لحاظ بهترین بوده واسم

Woshka
March 22nd, 2011, 17:39
وردپرس و جوملا و برای افراد عادی بیشتر وردپرس رو پیشنهدا می کنم