PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای دلار، به کجا چنین شتابان!!!!

BazPardakht.Com
December 26th, 2016, 20:36
متاسفانه در طی روزهای گذشته شاهد بالارفتن قیمت دلار بودیم که باز امروز رکورد بالا رفتن شکسته شد
واقعا با این قیمت باید گفت ای دلار، به کجا چنین شتابان!!!!

ارز
قیمت لحظه ای

دلار
41,330

یورو
43,400

پوند
49,910

درهم امارات
11,420

منبع: اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران

- - - Updated - - -

حالا بماند همین الان پیمنت 24 قیمت دلار پی پال رو 4331 - قیمت دلار وب مانی 4389 و قیمت حواله دلار 4255 رو می زنه
دیگه دوستان دیگه بماند...

mhiizadi
December 26th, 2016, 20:58
واحد
http://www.o-xe.com/images/flags/64/Iran.png
نماد
ارز Currency
خرید Buy
فروش Sell

1
http://www.o-xe.com/images/flags/64/usa.png
USD
دلار امريكا
4,120
4,150

1
http://www.o-xe.com/images/flags/64/eu.png
EUR
یورو اروپا
4,315
4,340

- - - Updated - - -

فقط داره بالا میره ....

novinvps.com
December 26th, 2016, 21:03
سلام
با این وضعیت اگر دقت کرده باشید نه تنها قیمت برخی همکاران افزایش نیافته و یا ثابت نبوده.
بلکه کاهش هم داشته.:))

almandata
December 26th, 2016, 21:06
قیمت بالا میره

بازار خراب میشه !

اکثر شرکتها اصلا فروش ندارن !:(

Z.eus
December 26th, 2016, 21:31
سلام
با این وضعیت اگر دقت کرده باشید نه تنها قیمت برخی همکاران افزایش نیافته و یا ثابت نبوده.

درود؛

بله درست می‌فرمایید :) حتی اگر تاپیک های چندین سال قبل را بررسی کنید، میبینید که قیمت ها خیلی بالاتر از قیمت های فعلی بوده.

گویا قیمت های بعضی از همکاران با نرخ ارز رابطه عکس داره :))

sarwhost
December 26th, 2016, 21:34
هرساله این موقه کریسمس این موضوع دیده میشه این سال خیلی رفت بالا البته اینم در نظر داشته باشیم به این عادت کردیم قیمت یه چیزی میره بالا مثلا از 1000تومان میره میشه 3000هزارتومان بعد قیمت میاد پائین میشه 2980 همه جا جار میزنن ارزون شد دلارم به احتمال میره بالا بعد یه جزءی میاد پائین همه راضی و خوشحال که قیمت اومد پائین :d

hegza
December 26th, 2016, 21:36
یکی دقیقا یک سال و 3 ماه پیش به من میگفت دلار میره رو 4400 و همینطور بالا میره
و حدود 2-3 ماه قبل انتخابات میاد رو 3700 و دقیقا یکی دو ماه بعد انتخابات میره نزدیک 5 تومن
حرفش برام خیلی مسخره بود اونموقع بخصوص که بحث رفع تحریم و افزایش قیمت نفت قوت گرفته بود
الان میدونم .............

SamaN DL
December 26th, 2016, 21:47
34692

BazPardakht.Com
December 26th, 2016, 21:54
34692

این قیمت صبحه که

SamaN DL
December 26th, 2016, 21:56
این قیمت صبحه که

برای دیروز هست!
فراموش کردم توی پست درج کنم

amirhasan
December 26th, 2016, 22:54
فعلا که با کاهش نقدینگی و... نمیزارن قیمت زیاد بالا بره ولی بعد انتخابات خیلی بالاتر میره

Netfollower
December 26th, 2016, 23:15
عزیزان ریال و تومان کردن
حالا اگه
تومانو دلارم کنند دیگه جواب نمیده :)

فکر میکنم از فردا از راننده تاکسی گرفته تا بقال محل
نرخارو ده برابر کنند

علت هم رابطه اساسی کارشون با قیمت دلاره !!!!
اصلا نفت اوپک هم برای بالا پایین کردن قیمتاش هم زنگ میزنه به این عزیزان !!!!

دیگه واقعا شورش درمیاد
سی و اندی سال پیش یکی گفت 13 سال قیمت خودکار بیک تو دوران من ثابت بوده
همه بهش خندیدن
فکر میکنم اون همه حالا باید گریه کنند !!!!!!!

tar.gz
December 26th, 2016, 23:28
فکر کنم اگه دلاری کار کنیم خیال همه راحت بشه! ایرانیا چه ملت چه دولتش استاد دلالی ارز هستن
احتمالا تنها کشوری باشیم که شاهد افزایش نرخ دلار بیشتر از یورو خواهیم بود :)

viasky
December 26th, 2016, 23:39
من فکر میکنم دلار سر جاش مونده
شاید ما داریم عقب میریم....

OmidX
December 26th, 2016, 23:42
سلام

برای من جالب هست این موضوع ... کلا بازار هاستینگ طوری هست ک هرکس هر طور دلش میخواد قیمت گذاری میکنه سرویس هاشو ... نبود شورایی قیمت گذاری برای این صنف واقعا هر روز بیشتر از قبل داره حس میشه.

ب طور مثال قیمت سرور مجازی در امروز ک دلار بالای ۴۰۰۰ تومن هست رو شما با زمانی ک ۱۰۰۰ تومن و حتی پایین تر بود رو اگر مقایسه کنید ، در کمال تعجب میبینید ک قیمت های امروز پایین تر از اون زمان هست !!

نمونه ها :

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=797
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1780
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1837

viasky
December 26th, 2016, 23:52
برای من جالب هست این موضوع ... کلا بازار هاستینگ طوری هست ک هرکس هر طور دلش میخواد قیمت گذاری میکنه سرویس هاشو ... نبود شورایی قیمت گذاری برای این صنف واقعا هر روز بیشتر از قبل داره حس میشه.

ب طور مثال قیمت سرور مجازی در امروز ک دلار بالای ۴۰۰۰ تومن هست رو شما با زمانی ک ۱۰۰۰ تومن و حتی پایین تر بود رو اگر مقایسه کنید ، در کمال تعجب میبینید ک قیمت های امروز پایین تر از اون زمان هست !!

نمونه ها :

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=797
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1780
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1837
عزیز هتزنر اگر مارکت و جمع کنه همه چیز به حالت عادی برمیگرده
شما سرور ارزون از انگلستان و هلند مشاهده نمی کنی
ولی تا چشم کار می مونه هتزنر هست از نوع مارکت
موفق باشید

iraniam2000
December 26th, 2016, 23:55
روزنامه ی ایران مربوط به سال 1381:
به قیمت سکه و دلار توجه کنید!!

http://worldup.ir/images/k9ehwltxmb7yglhji2yw.jpg

alicpk
December 26th, 2016, 23:57
مشکل گرانی یا ارزانی دلار مربوط به اقتصاد نیست چون تبادلات ارزی فقط از طریق دلار صورت نمیگیره و یورو و... هم باید گران میشد پس نتیجه میگیریم که این گرانی کاملا کاذب است و دست دولت در کار است تا با افزایش نرخ دلار بتواند گندهای خودشون با فروش عرض غیر مستقیم و هرج و مرج پنهان کنند
اگر مردم خرید دلار را متوقف کنند دلار سریع کاهش پیدا میکنه . متاسفانه ما ایرانیا احساس زرنگی میکنیم و افرادی هستند که از اب گل الود ماهی میگیرن و تقاضای کاذب ایجاد میکنند و دولت هم افزایش میده که بیشتر سود کنه
قیمت اصلی دلار در ایران باید حدود 2600 تومان براورد بشه که متاسفانه این تفاوت فاحش فقط به خاطر سو استفاده دولته
واقعا جای تاسف داره در کشوری زندگی میکنیم که هرچی سرمون بیارن اخرش میگن مقصرش امریکاست

BazPardakht.Com
December 27th, 2016, 00:07

به زودی اتحادیه کشوری کسب و کار اینترنتی راه اندازی میشه و در حال کارهای ثبت اولیش هستن و باید در اون اتحادیه این مورد بحث بشه

- - - Updated - - -

فکر کنم اگه دلاری کار کنیم خیال همه راحت بشه! ایرانیا چه ملت چه دولتش استاد دلالی ارز هستن
احتمالا تنها کشوری باشیم که شاهد افزایش نرخ دلار بیشتر از یورو خواهیم بود :)

بنده زمانی در کار فروش وی پی اس بودم و قیمت هارو به دلار زدیم ولی متاسفانه بعد از مدت کوتاهی مجدد برگردوندیم سر جاش

OmidX
December 27th, 2016, 00:10
عزیز هتزنر اگر مارکت و جمع کنه همه چیز به حالت عادی برمیگرده
شما سرور ارزون از انگلستان و هلند مشاهده نمی کنی
ولی تا چشم کار می مونه هتزنر هست از نوع مارکت
موفق باشید

این قیمت ها فقط مربوط ب هتزنر نیست ، از رداستیشن هم الان شما سرور ده هزار تومنی پیدا میکنید ! آیا رد استیشن دیتاسنتر ارزونی هست ؟

کلا بخواید در نظر بگیرید قیمت کلیه سرور های مجازی الان ، نسبت ب سال های گذشته کاهش داشته ، در حالیکه قیمت ارز در حال افزایش بوده !!

و این موضوع هیچ گونه توجیهی نداره ب جز اینکه یکسری کودک و نوجوان ب جای اینکه برن مدرسه و درسشون رو بخونن وارد بازار کار شده و دارن کاری میکنن ک اولا هیچ تخصصی درش ندارن ک مطمئنا موجب نابود کردن اعتماد مشتری ب هاستینگ های ایرانی میشه و مهم تر از اون بازار خراب کن هستن !! وضعیت فعلی گویای همه چیز هست.

خب از این بچه ها نمیشه انتظار بیشتری داشت ، چون ۱۰۰ درصد خیلی هاشون حتی ب سن بلوغ هم نرسیدن !! ( یک آدم عاقل و بالغ هیچ وقت همچین کاری نمیکنه. ) بنابراین هیچ بحثی با این افراد جایز نیست ! (حیف وقت !)

اینکه هیچ کس تو این مملکت هیچ نظارتی بر این صنف نداره باعث تاسف هست. یکی مالیات میده ، یکی نمیده ! یکی نمیده و از مشتری مالیات میگیره ! از نظر قیمت هم ک واقعا همه چیز دل ب خواه هست و هیچ قانونی وجود نداره ، وقتی هم قانونی نباشه شرایط میشه همین.

شرایط اقتصادی مملکت هم طوری هست ک همه اولویت خریدشون قیمت هست ، یعنی کافیه یک نفر بیاد و ۱۰۰۰ تومن زیر قیمت شما بده تا برن سراغ اون ! :106:

Netfollower
December 27th, 2016, 00:23
من قشنگ یادمه
حدود 10 سال پیش بود که
با دوستم میرفتیم 4راه استانبول
بعد 100دلاری هایی که از کیف باباش میپیچوند رو چنج میکردیم
میشد 65 هزارتومن

تازه کلی هم کیف میکرد !
اتفاقا خودشم اینجا 6 ساله یوزر داره.
یک پیام میدم بیاد تایید کنه

دیگه اینقدر موضوع حاد و وحشتناکیه نمیشه بدون سند و مدرک حرف زد :)))

Raymvnd
December 27th, 2016, 00:34
درود...
بهتره هاستینگ ها به فکر بازار خارج باشد که ارز وارد ایران کنه...دیگه بازار ایران با گرانی دلار کشش نداره ...

ali-rezam
December 27th, 2016, 00:37
این قیمت ها فقط مربوط ب هتزنر نیست ، از رداستیشن هم الان شما سرور ده هزار تومنی پیدا میکنید ! آیا رد استیشن دیتاسنتر ارزونی هست ؟

کلا بخواید در نظر بگیرید قیمت کلیه سرور های مجازی الان ، نسبت ب سال های گذشته کاهش داشته ، در حالیکه قیمت ارز در حال افزایش بوده !!

و این موضوع هیچ گونه توجیهی نداره ب جز اینکه یکسری کودک و نوجوان ب جای اینکه برن مدرسه و درسشون رو بخونن وارد بازار کار شده و دارن کاری میکنن ک اولا هیچ تخصصی درش ندارن ک مطمئنا موجب نابود کردن اعتماد مشتری ب هاستینگ های ایرانی میشه و مهم تر از اون بازار خراب کن هستن !! وضعیت فعلی گویای همه چیز هست.

خب از این بچه ها نمیشه انتظار بیشتری داشت ، چون ۱۰۰ درصد خیلی هاشون حتی ب سن بلوغ هم نرسیدن !! ( یک آدم عاقل و بالغ هیچ وقت همچین کاری نمیکنه. ) بنابراین هیچ بحثی با این افراد جایز نیست ! (حیف وقت !)

اینکه هیچ کس تو این مملکت هیچ نظارتی بر این صنف نداره باعث تاسف هست. یکی مالیات میده ، یکی نمیده ! یکی نمیده و از مشتری مالیات میگیره ! از نظر قیمت هم ک واقعا همه چیز دل ب خواه هست و هیچ قانونی وجود نداره ، وقتی هم قانونی نباشه شرایط میشه همین.

شرایط اقتصادی مملکت هم طوری هست ک همه اولویت خریدشون قیمت هست ، یعنی کافیه یک نفر بیاد و ۱۰۰۰ تومن زیر قیمت شما بده تا برن سراغ اون ! :106:

درسته واقعا از بزرگترین مشکلات این صنف و کسب و کار همین کودکان و نوجوانان هستند
قیمت گذاری پایید بدون هیچ سودی توسط این افراد توان رقابتی رو از خیلی از دوستان میگیره و مجبور به کاهش قیمت ها میشن تا بتونن در رقابت بمونن ، خریداران هم بدون توجه هیچ چیز فقط قیمت پایید رو انتخاب میکنند
شما اگه توجه کنید با شروع مدارس انجمن به طور محسوسی خلوت میشه و بنده و بسیاری از دوستان که فروشنده نیستیم هم میل به بازدید از انجمن رو از دست میدیم
از این دسته صحبت ها بسیار صورت گرفته ولی متاسفانه نتیجه ای نداره

sssoheil
December 27th, 2016, 00:38
مشکل اصلی ما هاستینگیها اینه که یاد نگرفتیم سود زیان خودمون حساب کنیم و بر اساس اون جرات افزایش قیمت هارو داشته باشیم.دلار تو 3 ماه 1000 تومان گرون میشه ولی همه دارن هنوز با قیمت های سابق کار میکنن.ولی خوب یاد گرفتیم اگر دولت چایی رو کرد کیلو 60.000 تومان صف بکشیم برای خرید چایی!
انگلستان از اتحادیه اروپا جدا شد.ارزش پوند نسبت به دلار سقوط کرد. دیتاسنتر های انگلیسی که هممون میشناسیم تو این 1 ماه به کاربرانشون تیکت افزایش قیمت لایسنسها و سرویس ها رو دادند همه مشتری ها هم چه راضی چه ناراضی قبول کردند. ما کجاییم و اونها کجا!

biriyaa
December 27th, 2016, 01:11
یادش بخیر سال 90 زن گرفتم مهریش بود 67 تا سکه اون زمان سکه 250 تومان بود مهریش میشد حدود 16 میلیون . اما الان مهریش 77 میلیون.خخخ.خداروشکر خوب و خوشیم.

delta
December 27th, 2016, 01:53
امدم پول سرور رو بدم 10 دقیقه قبل از پرداخت با موقع پرداخت 40 هزار تومان تفاوت داشت..:111: احتمالا بزنم تو کار فلافل ساندویج کانفیگ کنیم!! :106:

fanix
December 27th, 2016, 04:25
با باز کردن این تاپیک ها و نظر دادن های غیر منطقی راه به جایی نمیبریم.

این که شما بیاید قیمت سرویس رو بالا ببرید دردی رو دوا نمیکنه و مشتری هم همیشه وجود داره.چه ارزون بشه چه گرون بشه خریدش رو انجام میده

منشاء اصلی همه ی این مشکلات خودمون هستیم و تا وقتی که در برابر بالا رفتن قیمت ارز مقاومتی صورت نگیره وضع همینه و باید شاهد بدتر شدن این جریانات هم باشیم.

viasky
December 27th, 2016, 04:27
با باز کردن این تاپیک ها و نظر دادن های غیر منطقی راه به جایی نمیبریم.

این که شما بیاید قیمت سرویس رو بالا ببرید دردی رو دوا نمیکنه و مشتری هم همیشه وجود داره.چه ارزون بشه چه گرون بشه خریدش رو انجام میده

منشاء اصلی همه ی این مشکلات خودمون هستیم و تا وقتی که در برابر بالا رفتن قیمت ارز مقاومتی صورت نگیره وضع همینه و باید شاهد بدتر شدن این جریانات هم باشیم.
دقیقا چه مقاوتی؟
شما راه حل بدید لطفا
الان دلار 4 تومان

fanix
December 27th, 2016, 04:28
دقیقا چه مقاوتی؟
شما راه حل بدید لطفا
الان دلار 4 تومان

راه حل بدم که صبح نرسیده به جرم اقدام علیه امنیت ملی میرم اوین :)

viasky
December 27th, 2016, 04:30
راه حل بدم که صبح نرسیده به جرم اقدام علیه امنیت ملی میرم اوین :)
پس همون 4 تومان خرید کنید ( خودتون فرمایش خودتون و قبول ندارید)
مردم و به مقاوت دعوت نکنید
موفق باشید

fanix
December 27th, 2016, 04:35
پس همون 4 تومان خرید کنید ( خودتون فرمایش خودتون و قبول ندارید)
مردم و به مقاوت دعوت نکنید
موفق باشید

درسته اما یک دست صدا نداره

شما هم موفق باشید

delta
December 27th, 2016, 05:22
تنها راهش استفاده از سرورهای داخلی و اینترانت هست...که متاسفانه هنوز به ان سطح کیفیت نرسیدیم

armin.rf
December 27th, 2016, 05:43
رکورد به یاد ماندنی !
اما هیچ راهی نداره و باید بسوزیم و بسازیم :)

k-pax
December 27th, 2016, 08:26
نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت

ناراحت از گرونی ارز که داره اذیت میکنه و خوشحالی از درستی حرفم در 4 سال پیش! ( هی گفتم رای ندید ، ندید . بزارید بفهمن، بفهمن ما چی میگم اما و بازم اما دریغ از ...)

همون موقعه گفتم . امدیوارم من 4 سال بعد پشیمون باشم !

بحث سیاسی نکنم بهتره

صبر کنید اینا یه راه حل دارن ( یعنی روی مردم ایران عالی جواب داده و میده و خواهد داد )

دو روز دیگه دلار 100 تومن ارزون میکنن و همه این ملت غیور همیشه در پشت صحنه که الان دارن داد و قار میکنن . میگن به به و چه چه که دلار ارزون شد !

ashadata
December 27th, 2016, 09:34
من فکر میکنم دلار سر جاش مونده
شاید ما داریم عقب میریم....

خخ
اصلش هم همینه دیگه ارزش دلار که عوض نشده یک چیزی که سال پیش تو دنیا 100 دلار بوده الانم 100 دلاره ولی تو ایران اگه 300 تومان بوده الان 500 تومان شده در اصل ما داریم عقب میریم

Farid Saadat
December 27th, 2016, 09:37
نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت

ناراحت از گرونی ارز که داره اذیت میکنه و خوشحالی از درستی حرفم در 4 سال پیش! ( هی گفتم رای ندید ، ندید . بزارید بفهمن، بفهمن ما چی میگم اما و بازم اما دریغ از ...)

همون موقعه گفتم . امدیوارم من 4 سال بعد پشیمون باشم !

بحث سیاسی نکنم بهتره

صبر کنید اینا یه راه حل دارن ( یعنی روی مردم ایران عالی جواب داده و میده و خواهد داد )

دو روز دیگه دلار 100 تومن ارزون میکنن و همه این ملت غیور همیشه در پشت صحنه که الان دارن داد و قار میکنن . میگن به به و چه چه که دلار ارزون شد !
دليل گران شدن دلار چيز ديگست و به دولت ارتباط نداره. اگر دولت قبلي بود حرف شما رو قبول داشتم ولي دولت روحاني واقعا نعمته ! اگر نيومده بود نابود بوديم ! همين كه ٤ سال وضعيت به اون زاغوني رو ثابت نگه داشته يعني پيشرفت ! ٤ سال دوم هم رو به بهتر شدن وضع خواهد رفت ( بهتر شدن به معني عالي شدن و يا حتي خوب شدن نيست )
با آرزوي پيروزمندي

alimosavi
December 27th, 2016, 09:41
دليل گران شدن دلار چيز ديگست و به دولت ارتباط نداره. اگر دولت قبلي بود حرف شما رو قبول داشتم ولي دولت روحاني واقعا نعمته ! اگر نيومده بود نابود بوديم ! همين كه ٤ سال وضعيت به اون زاغوني رو ثابت نگه داشته يعني پيشرفت ! ٤ سال دوم هم رو به بهتر شدن وضع خواهد رفت ( بهتر شدن به معني عالي شدن و يا حتي خوب شدن نيست )
با آرزوي پيروزمندي

خداوند شر این نعمتو از سر من یکی که کم کنه . همچین نعمتی نخواستیم ....
500 تومن یک هفته ای ضررم شد .

Farid Saadat
December 27th, 2016, 09:51
خداوند شر این نعمتو از سر من یکی که کم کنه . همچین نعمتی نخواستیم ....
500 تومن یک هفته ای ضررم شد .
١- بازار آزاد هميشه بالا پايين داره ، شما اگر تنهايي تو بازار كاري ، من كل فاميلمون جزء كله گنده هاي شاخه هاي مختلف بازارن. كسي نيست كه تو كار آزاد به جايي برسه و ضرر نكرده باشه. اگر دنبال ضرر نكردن هستين كارمند بشين و اگر هم پول گنده ميخوايين ريسك ضرر كردن و وارد شدن به بازار كار رو به جون بخرين.
٢- موقع سود كردن هم سودتون رو اعلام كردين ؟ در ٦ ماهه اخير ، ٥ ميليون سود ( دقت كنين ، سود ) ( به عنوان مثال حداقلي ) كردين ، ٥٠٠ تومن ضرر ! بايد موقع سودتون مقداري از درآمدتون رو كنار ميگذاشتين كه اگر هم ضرر كردين ، از اون پول كنار گذاشته شده بره.

البته اين كه گفتم چه كار كنين به من مربوط نبود ولي در كل خيلي عاليه اگر آدم واقع بين باشه و به جايي كه همه تقصيرات رو بندازه گردن بقيه ، اشتباهاتش رو خودش رفع كنه ( حتي اشتباهات بقيه رو هم رفع كنه )

ضمنا اينم بگم من اصلا آدم مذهبي نيستم كه طرفداري الكي بكنم ! من همونطور كه اعلام كردم با دولت قبلي مشكل داشتم ولي از حق نگذريم دولت روحاني داره خوب پيش ميره و به فكر مردم هستش. موضوع گراني دلار هم ارتباطي به دولت نداره

با آرزوي پيروزمندي

sahar_tym
December 27th, 2016, 09:53
سلام دوستان .
نکته جالبش اینه که اگر کسی الان ماهی 2 میلیون تومان درآمد داشته باشه برای کشورهای خارجی به عنوان یه فرد فقیر که معادل 500 دلار باشه درآمد داره ........
عیب نداره ما هم ریال رو کردیم تومان :))

mizbanaval
December 27th, 2016, 09:55
سلام بر همکاران عزیز

ببینید بازار هاستینگ ایران تبدیل به 2 بخش شده

اولی بخش انجمن دومی بخش خارج از انجمن

بخش انجمن با تمام خوبی های علمی که داره دلیل اصلی خراب شدن بازار هستش.
من حتی پیشنهاد هم دادم که بشخصه مایل هستم تا یک میلیون تومان در ماه حق عضویت برای بخش های خرید و فروش انجمن حق اشتراک بپردازم.
بزارید فضا حرفه ای تر شود این کار جزو تخصصی ترین کارهای دنیا محسوب میشه . این انجمن از ۳ سال پیش همینشکلی بود و جالبه بدونید ۹۸ درصد فروشندگان انجمن جمع کردن رفتن دلیلشم غیر برشکست شدن نمیتونه باشه.
ما هرجایی غیر انجمن بخواهیم فروش داشته باشیم باید میلیونی هزینه تبلیغ دهیم. چرا این انجمن که تخصصی ترین انجمن هاستینگ ایران هست فضا رو رقابتی تر و تخصصی تر نمیکند؟
عزیزان تا زمانی که شما لایسنس سی پنل نال شده یا دایرکت ادمین ۸ هزار تومنی نال شده به مشتریان گرامیتون بدین و هر چی سرور بی کیفیت و دست دوم به ملت بدید به جایی نمیرسید. اندکی تفکر.
ممنون

ourweb
December 27th, 2016, 09:56
تنها راهش استفاده از سرورهای داخلی و اینترانت هست...که متاسفانه هنوز به ان سطح کیفیت نرسیدیم

شما که این حرف رو میزنید خوب میدونید قیمت پهنای باند و ترافیک در این دیتاسنتر های داخلی بالاست و ارزش نداره که سرمایه گذاری بکنیم وقتی طرف اکانتش مال امسال میاد افر قیمت پایین میزاره مجبور هستیم که ما هم ارزون بدیم چون مشتری هامون رو اینطور از دست میدیم ! از نظر من اگر انجمن بیاد یک کاری کنه اون هم اکانت های تازه وارد رو تایید فعالیت در بخش آفر و پراخت رو تا چندماه نده حداقل طرف بیاد یکم شناسایی بشه و بعد بخدا قسم نمیخوام اسم بیارم ولی سر یکی از مجازی ساز ها طرف حتا بلد نبود ارتباط سرورش رو با پنلش فعال کنه حتا بلد نبودم ایزو مونت کنه روی سرورش حتا بلد نیست تمپلت فعال کنه که بخاطرش رفتم تمپلت گرفتم تاپیک براش زدم که بیا طبق این آموزش کار کن ! اون موقه انتظار دارید بیاد قیمت بالا بفروشه؟ وقتی انقدر سطح علمی پایینی دارن واقعا ادم چه انتضاری میتونه داشته باشه؟ من 10 میلیون تومان این ماه هزینه کردم چه تبلیغ چه هزینه سرور ها ولی وقتی این وضعیت بازار آدم دل سرد میشه خدایی این وضعیت باید جمع بشه به هر شکل شده

- - - Updated - - -

سلام بر همکاران عزیز

ببینید بازار هاستینگ ایران تبدیل به 2 بخش شده

اولی بخش انجمن دومی بخش خارج از انجمن

بخش انجمن با تمام خوبی های علمی که داره دلیل اصلی خراب شدن بازار هستش.
من حتی پیشنهاد هم دادم که بشخصه مایل هستم تا یک میلیون تومان در ماه حق عضویت برای بخش های خرید و فروش انجمن حق اشتراک بپردازم.
بزارید فضا حرفه ای تر شود این کار جزو تخصصی ترین کارهای دنیا محسوب میشه . این انجمن از ۳ سال پیش همینشکلی بود و جالبه بدونید ۹۸ درصد فروشندگان انجمن جمع کردن رفتن دلیلشم غیر برشکست شدن نمیتونه باشه.
ما هرجایی غیر انجمن بخواهیم فروش داشته باشیم باید میلیونی هزینه تبلیغ دهیم. چرا این انجمن که تخصصی ترین انجمن هاستینگ ایران هست فضا رو رقابتی تر و تخصصی تر نمیکند؟
عزیزان تا زمانی که شما لایسنس سی پنل نال شده یا دایرکت ادمین ۸ هزار تومنی نال شده به مشتریان گرامیتون بدین و هر چی سرور بی کیفیت و دست دوم به ملت بدید به جایی نمیرسید. اندکی تفکر.
ممنون

بابا امروز طرف اومده میگه سرور میخوام 50 تومن پول میدم لایسنس هم میخوام باید مشتری هام رو هم انتقال بدی لایسنس سی پنل هم میخواد اون موقه دوستانی که در همین تاپیک هم شرکت دارن رفتن آفر گذاشتن لایسنس سی پنل 20 هزار تومان ! خوب توجه کنید " 20 هزار تومان " اخه من موندم چطوری حساب کرده 15 دلار لایسنس به حسابی اگر 15*4000 تومان هم بکنیم میشه 60 هزار تومان چطوری 20 هزار تومان می فروشین خدا میدونه ! وقتی وضع ما این هست انتظاری نباید داشت من حرف شما رو قبول دارم آقا حق اشتراک داشته باشه بخدا بهتره تا اینطوری به نابودی کشیده بشیم

mizbanaval
December 27th, 2016, 10:09
شما که این حرف رو میزنید خوب میدونید قیمت پهنای باند و ترافیک در این دیتاسنتر های داخلی بالاست و ارزش نداره که سرمایه گذاری بکنیم وقتی طرف اکانتش مال امسال میاد افر قیمت پایین میزاره مجبور هستیم که ما هم ارزون بدیم چون مشتری هامون رو اینطور از دست میدیم ! از نظر من اگر انجمن بیاد یک کاری کنه اون هم اکانت های تازه وارد رو تایید فعالیت در بخش آفر و پراخت رو تا چندماه نده حداقل طرف بیاد یکم شناسایی بشه و بعد بخدا قسم نمیخوام اسم بیارم ولی سر یکی از مجازی ساز ها طرف حتا بلد نبود ارتباط سرورش رو با پنلش فعال کنه حتا بلد نبودم ایزو مونت کنه روی سرورش حتا بلد نیست تمپلت فعال کنه که بخاطرش رفتم تمپلت گرفتم تاپیک براش زدم که بیا طبق این آموزش کار کن ! اون موقه انتظار دارید بیاد قیمت بالا بفروشه؟ وقتی انقدر سطح علمی پایینی دارن واقعا ادم چه انتضاری میتونه داشته باشه؟ من 10 میلیون تومان این ماه هزینه کردم چه تبلیغ چه هزینه سرور ها ولی وقتی این وضعیت بازار آدم دل سرد میشه خدایی این وضعیت باید جمع بشه به هر شکل شده

سلام
منطقی ترین راهش پولی کردن بخش خرید و فروش هست حق اشتراک پرداختن های نسبتا بالا .... تا غیر استاندارد شدن قیمت ها رقابت های واقعی صورت بگیره و ۹۹ درصد مشکل خیلیا حل خواهد شد

اگر‌ این اتفاق نیوفته بهتره بخش فروش جمع شود حداقل شان و شخصیت یک انجمن تخصصی در ایران خراب نشود !

ما حداکثر همکاری چه مالی چه نیروی کمکی رو برای انجام این کار با مدیران محترم انجمن خواهیم کرد

k-pax
December 27th, 2016, 10:10
با آرزوي پيروزمندي

مردی برای مشکلات سختی و فشار زندگی پیش عابد منطقه رفت ! که مشکلات زیاده و جا برای خواب و ... کمه
عابد بهش گفت که گاو و گوسفندت را با خودت ببر داخل خونه و توی اتاق بخابون
بعد از مدتی دوباره مرد رفت پیش عابد گفت بیچاره شدم اون موقعه جا نداشتم . الان بد تر شده . چکار کنم !
عابد بهش گفت گاو گوسفند از خونه ببر توی تویله .
مدتی بعد که عابد اون مرد دید ازش پرسید چی شد مطکلتون برطرف شد
مرد گفت . آره خدا خیرت بده خیلی راحت شدیم . آسایش برگشت به خونمون
@-)
شما بطور کامل اختیار داری هر جور دوست داری پیشرفت نگاه کنی .
من یه جور دیگه نگاه میکنم که بنظرم هیچ فرقی نکرده . دقیقه همونه فقط اسمش عوض کردن با لباساش

متاسفنه یا خوشبختانه زندگی قابل تکرار نیست و به هیچ عنوان نمیشه بگیم اگه این می بود بهتر میشد یا بد تر میشد .

من طرفدار هیچ جناح سیاسی نیستم و خوشبختانه 16 ساله توی شناسنامه مهر انتخابات نخورده

(میگن سگ زرد برادر شغاله )

ourweb
December 27th, 2016, 10:11
سلام
منطقی ترین راهش پولی کردن بخش خرید و فروش هست حق اشتراک پرداختن های نسبتا بالا .... تا غیر استاندارد شدن قیمت ها رقابت های واقعی صورت بگیره و ۹۹ درصد مشکل خیلیا حل خواهد شد

اگر‌ این اتفاق نیوفته بهتره بخش فروش جمع شود حداقل شان و شخصیت یک انجمن تخصصی در ایران خراب نشود !

وب هاستینگ تالک خارج اینطوری داره عمل میکنه تا وقتی که مورد تایید نباشی اکانت باید فعال باشه ! اگه آفر ها میخواد باز بشه باید پرداخت حق اشتراک داشته باشی ولی این رو هم بدانید که از یک طرف بخاطر آماری که جمع میشه تو انجمن درآمدی هم برای انجمن داره که اگر این کار رو انجام بدن فکر کنم این بخش انجمن به نابودی کشیده میشود.

- - - Updated - - -

مردی برای مشکلات سختی و فشار زندگی پیش عابد منطقه رفت ! که مشکلات زیاده و جا برای خواب و ... کمه
عابد بهش گفت که گاو و گوسفندت را با خودت ببر داخل خونه و توی اتاق بخابون
بعد از مدتی دوباره مرد رفت پیش عابد گفت بیچاره شدم اون موقعه جا نداشتم . الان بد تر شده . چکار کنم !
عابد بهش گفت گاو گوسفند از خونه ببر توی تویله .
مدتی بعد که عابد اون مرد دید ازش پرسید چی شد مطکلتون برطرف شد
مرد گفت . آره خدا خیرت بده خیلی راحت شدیم . آسایش برگشت به خونمون
@-)
شما بطور کامل اختیار داری هر جور دوست داری پیشرفت نگاه کنی .
من یه جور دیگه نگاه میکنم که بنظرم هیچ فرقی نکرده . دقیقه همونه فقط اسمش عوض کردن با لباساش

متاسفنه یا خوشبختانه زندگی قابل تکرار نیست و به هیچ عنوان نمیشه بگیم اگه این می بود بهتر میشد یا بد تر میشد .

من طرفدار هیچ جناح سیاسی نیستم و خوشبختانه 16 ساله توی شناسنامه مهر انتخابات نخورده

(میگن سگ زرد برادر شغاله )

بابا بخدا الان هم سن و سال های ما تو خارج دارن زندگی میکنن اون ها عشق حالشون رو میکنن وضعیت خوب زندگی آروم ولی ما چی ؟ کلا همش بدبختی داریم این هم یکی از مشکلات ماست خداروشکر تا الان که الان یک بار هم شرکت نکردم تو انتخابات چون اصلا ایمانی به درست شدن این وضعیت تو این مملکت ندارم

mizbanaval
December 27th, 2016, 10:24
وب هاستینگ تالک خارج اینطوری داره عمل میکنه تا وقتی که مورد تایید نباشی اکانت باید فعال باشه ! اگه آفر ها میخواد باز بشه باید پرداخت حق اشتراک داشته باشی ولی این رو هم بدانید که از یک طرف بخاطر آماری که جمع میشه تو انجمن درآمدی هم برای انجمن داره که اگر این کار رو انجام بدن فکر کنم این بخش انجمن به نابودی کشیده میشود.

- - - Updated - - -

بابا بخدا الان هم سن و سال های ما تو خارج دارن زندگی میکنن اون ها عشق حالشون رو میکنن وضعیت خوب زندگی آروم ولی ما چی ؟ کلا همش بدبختی داریم این هم یکی از مشکلات ماست خداروشکر تا الان که الان یک بار هم شرکت نکردم تو انتخابات چون اصلا ایمانی به درست شدن این وضعیت تو این مملکت ندارم

در مورد بحث بالا
چرا نابود شود؟
ایا میونید این بازار چقدر گستردست؟
نابود نخواهد شد فقط فضا رقابتی تر میشود

درخواست‌ های منطقی تر و فروشندگان حرفه ای تر و قیمت های استاندارد تر خواهد شد

sssoheil
December 27th, 2016, 11:32
درود

با راه حل شما موافق هستم ولی 1 میلیون تومان هزینه بسیار زیادی است که حتی در WHT.com هم اینقدر اخذ نمیشود.بهترین کار تعیین هزینه ثابت ماهیانه 300.000 تومان +( اخذ اسکن مدارک شرکت اعم از اساس نامه و آگهی تاسیس روزنامه رسمی + داشتن نماد اعتماد معتبر + اسکن کارت ملی + گواهی بیمه تامین اجتماعی + پر کردن فرم ثبت نام مجدد در بخش فروش و تعهدات مربوطه ) میتونه بهترین کار ممکن باشه.
باید همه متعهد بشیم که مفت فروشی ممنوع! کرک فروشی ممنوع! افزایش ارز = افزایش قیمت ها و همچنین گارانتی SLA برای کاربران

mizbanaval
December 27th, 2016, 11:45
درود

با راه حل شما موافق هستم ولی 1 میلیون تومان هزینه بسیار زیادی است که حتی در WHT.com هم اینقدر اخذ نمیشود.بهترین کار تعیین هزینه ثابت ماهیانه 300.000 تومان +( اخذ اسکن مدارک شرکت اعم از اساس نامه و آگهی تاسیس روزنامه رسمی + داشتن نماد اعتماد معتبر + اسکن کارت ملی + گواهی بیمه تامین اجتماعی + پر کردن فرم ثبت نام مجدد در بخش فروش و تعهدات مربوطه ) میتونه بهترین کار ممکن باشه.
باید همه متعهد بشیم که مفت فروشی ممنوع! کرک فروشی ممنوع! افزایش ارز = افزایش قیمت ها و همچنین گارانتی SLA برای کاربران

با درود
پیشنهاد خوبی است
اما با توجه به نداشتن صنف در کشور حقوقی بودن مورد مهمی نیست
برای همه ما واضح هست مورد حقوقی بودن ارتباطی به اطمینان فروشنده در هیچ بازاری نیست.
ما فعلا این مورد رو با نماد اعتماد اجرا کنیم ایشالا استارتش بخوره بقیه موارد هم کم کم برطرف میکنیم

sssoheil
December 27th, 2016, 11:55
درود

عرایض بندرو با دقت بیشتری بخونید. دقت کنید کسی که گواهی بیمه تامین اجتماعی داره یعنی ماهیانه حق بیمه میده.کسی که شرکت داره یعنی موظف مالیات دیر یا زود بده.کسی که نماد داره یعنی درگاه بانکی معتبر داره و در آخر کسی که میتونه حق عضویت بخش فروش بده مطمئن باشید این شخص مفت فروشی نخواهد کرد!
اینطوری هم مفت فروشی جمع میشه هم جلوی کودکستانیها و کلاه بردارها گرفته میشه.

mizbanaval
December 27th, 2016, 12:04
درود

عرایض بندرو با دقت بیشتری بخونید. دقت کنید کسی که گواهی بیمه تامین اجتماعی داره یعنی ماهیانه حق بیمه میده.کسی که شرکت داره یعنی موظف مالیات دیر یا زود بده.کسی که نماد داره یعنی درگاه بانکی معتبر داره و در آخر کسی که میتونه حق عضویت بخش فروش بده مطمئن باشید این شخص مفت فروشی نخواهد کرد!
اینطوری هم مفت فروشی جمع میشه هم جلوی کودکستانیها و کلاه بردارها گرفته میشه.

بله حرف شما متین

اگر تمام این مواردی که فرمودید انجام شود عالی میشود.
ببینید خیلی در مورد این سیستم در انجمن بحث شده اگر بتونیم چنین مواردی رو انجام دهیم و به صورت عملی اجرا شود انقلابی در تاریخ هاستینگ ایران خواهیم کرد =))

دور از شوخی واقعیت نیازه یک بازسازی شود و همگی حتی مشتری ارامش در خرید داشته باشد. رقابت به سمت کیفیت و تکنولوژی خدمات میرود.
و طبعا ما نمیزاریم انجمن و سایتی بخاد از این مورد سو استفاده نماید و دوباره شاهد این موارد در انجمن های مختلف باشیم.

ما دنبال معامله برد برد هستیم
با احترام

sssoheil
December 27th, 2016, 12:16
این موضوع واقعا نیاز به همت مدیران انجمن دارد. باور بفرمایید این موضوع هیچ ارتباطی با صنف ندارد چون در WHT.com نیز اجرایی شده است.اگر اینجا نیز انجام شود نه تنها به نفع فروشندگان و کاربران است بلکه محافظ آبروی انجمن و افزایش هر چه بیشتر بار علمی انجمن و ایجاد فضایی رقابتی و سالم در بین اعضایی حرفه ای خواهد شد.
بنده به عنوان عضوی کوچک از انجمن این تقاضا را از مدیران محترم دارم. دوستان دیگر نیز لطفا اگر موافق هستند حمایت کنند .

ourweb
December 27th, 2016, 12:23
این موضوع واقعا نیاز به همت مدیران انجمن دارد. باور بفرمایید این موضوع هیچ ارتباطی با صنف ندارد چون در WHT.com نیز اجرایی شده است.اگر اینجا نیز انجام شود نه تنها به نفع فروشندگان و کاربران است بلکه محافظ آبروی انجمن و افزایش هر چه بیشتر بار علمی انجمن و ایجاد فضایی رقابتی و سالم در بین اعضایی حرفه ای خواهد شد.
بنده به عنوان عضوی کوچک از انجمن این تقاضا را از مدیران محترم دارم. دوستان دیگر نیز لطفا اگر موافق هستند حمایت کنند .
این مواردی که می فرمایید خیلی خوب هست ولی خب شرکت های نو پا یکم براشون سخت میشه این وضعیت بلخره باید رقابت هم باشد بنده میگم که اگر حداقل تا چندماه بخش فروش برای کاربران جدید بسته باشه حداقل یک شناسایی باشد یا یک بخش ایجاد شود که کاربر موظف به اپلود اطلاعاتش بکنه که اگر کلاه برداری کرد انجمن بتونه همکاری داشته باشه با مراجع قضایی

sssoheil
December 27th, 2016, 12:30
هیچ لزومی نداره همه شرکت ها بتونند عضو بشند با این وضعیت.بهتره اون شرکتی که به اون حد و اندازه رسیده عضو بشه.اصلا دلیل این پیشنهاد هم همین است.اگر قرار باشد هر شخص یا شرکتی بتونه عضو بشه که باز میشه همین آشو همین کاسه ای که الان هست.ضمن اینکه شرکت نو پا یعنی خودشو بیمه نمیکنه؟!یعنی مدارکی که بنده عرض کردم نداره؟!یعنی ماهی 300.000 تومان حق عضویت نداره بده!؟ به نظر بنده اگر یه شرکت اینارو نداشته باشه اصلا عضو نباشه بهتره. یا باید همین وضعیت حال حاضر تحمل کنیم. کدومشو شما واقعا ترجیح میدید؟!

delta
December 27th, 2016, 12:35
ماشالا اینجا همه مایه دارن تا اتفاقی میفته میگن wht رو پولی کنید ماهیانه هم خداتومان پول!! دلار 100 تومان رفته بالا همه ریختن به هم بعد راحت حرف از اکانتهای پولی و.. wht هست.. اصلا بحث قیمت دلاره یا پولی شدن wht
خدایی یعنی راه های دیگری نیست که همه دنبال پولی شدن خداتومانی wht هستند؟ خوب بخش فروش رو بزارید منوت به مدارک شرکتی یا کسانی که جواز کسب دارند!!ولی بازم ایا اوضاع درست میشه؟

تنها راه این بازار اشفته داشتن صنف هست..همه کارها تو ایران صنف دارند..قیمت رو بالاتر یا خیلی پایینتر بدن صنف برخورد میکنه اما تو هاستینگ صنف نداریم..هر کی هر کیه قیمتها..نمیدونم تا کی باید بدون صنف باشه این شغل!!

Amy
December 27th, 2016, 12:56
متاسفانه بعضی ها که حرف از قانون گذاری و ایجاد محدودیت در فروش در این ( انجمن ) میزنند
هیچکدام با هدف ( ایجاد فضای سالم تر ) این حرف رو نمیزنند
هدف اصلی این افراد چیست ؟
حذف بقیه فروشندگان و ثابت نگه داشتن خودشان برای سود بیشتر و فروش بیشتر
اما متاسفانه با پوشش هدف اصلی خودشون حرف از ( ایجاد فضای سالم تر ) میزنند
این چیزیه که واضح هست و هر کسی میتونه راحت بفهمه
اگر واقعا هدف شما این نیست ، پس میتونستید نظرتون رو کمی با لطافت و دور از تعصب و با نگاه به واقعیت ها بزنید و راه حلی منطقی تر و عملی تر ارائه میکردید
نیازی به این همه خشونت نیست ، متاسفانه چیزی که من از این نظرات دیدم بریدن سر بقیه بود

مگه در خارج هاستینگ ها نماد اعتماد دارند یا همگی ثبت شرکت شده اند؟؟
یعنی هر کس نماد نداره و ثبت شرکت نشده کلاه برداره ؟؟

به شخصه چندین بار تجربه کردم

طرف نماد داره ، ثبت شرکت هم هست - از اون بالاتر ( ارائه دهنده ی اینترنت adsl با نام شرکت خودش هست ) اما کلاهبردار هست
میتونم اسم هم ببرم
من یک زمان ازشون یک سروریس داشتم
رکورد PTR مشکل داشت ، تیکت دادم ایشون جواب دادند که : چی هست این که میگی ؟؟ =))
خلاصه از بقیش رو نمیگم خودتون میتونید حدس بزنید

و باز هم به شخصه دیدم که هاستینگ معمولی ( نه نماد ، نه ثبت شرکت )
سرویس خریداری کردم ، بسیار هم راضی بودم هم از کیفیت و هم پشتیبانی

همه که کلاهبردار نیستن برادر من
کاش نظر و راه حل از روی تعصب و برای هدف های دیگه ندیم !!!

کسی که بخواد کلاهبرداری کنه بلاخره راه براش پیدا میشه ;)

اگه بگید نماد
درسته ، شاید فکر کنید طرف پایان خدمت نداره و.... بهش نماد نمیدن

خب اشتباهه ، چون میتونه به اسم خواهر یا مادرش بگیره ( زن ها سربازی نمیرن )

اگه بگید ثبت شرکت باشه

برای اونم راه هست عزیز ;)

در مناطق آزاد یک شرکت با نام ( فناوری اطلاعات فلان ) با 200 هزارتومن ثبت میکنن
معاف از مالیات ، بدون نظارت و....

این شد ( نماد اعتماد و ثبت شرکت )

حالا میگین دیتاسنتر سرویس نمیده ؟
خب اونم یا با پاسپورت ( خواهر و مادر و... ) ویرفای میکنن
یا اینکه یک فیک در حد اصل

خب تا این جا شد یک ( شرکت بین المللی فلان با شماره شناسه ی کلاهبردار اعظم و دارای نماد اعتماد 6 ستاره در کلاهبرداری و نماینده ی رسمی دیتاسنتر کلاهبردار ها ) B-)
با قابلیت استعلام به شماره شناسه ی 01010010

من قصد توهین و نه قصد بی احترامی به هیچکس رو نداشتم و ندارم

فقط خواستم بگم کسی که بخواد کلاهبرداری کنه ( همیشه یک راهی هست )

الانم نیایید جواب بدید : آهای شما به ما توهین کردی و شخصیت ما رو بردی زیر سوال و.....

همون طور که همه ی کسانی که نماد ندارند یا ثبت شرکت نیستن کلاهبردار نیستن
همون جور هم همه ی کسانی که نماد دارن و ثبت شرکت هستند ، کلاهبردار نیستن

کسانی که مخالف هستند با نظر من reply نکنن لطفا

موفق باشید:53:

dertgtr
December 27th, 2016, 13:06
متاسفانه بعضی ها که حرف از قانون گذاری و ایجاد محدودیت در فروش در این ( انجمن ) میزنند
اگر واقعا هدف شما این نیست ، پس میتونستید نظرتون رو کمی با لطافت و دور از تعصب و با نگاه به واقعیت ها بزنید و راه حلی منطقی تر و عملی تر ارائه میکردید
نیازی به این همه خشونت نیست ، متاسفانه چیزی که من از این نظرات دیدم بریدن سر بقیه بود

طرف نماد داره ، ثبت شرکت هم هست - از اون بالاتر ( ارائه دهنده ی اینترنت adsl با نام شرکت خودش هست ) اما کلاهبردار هست
میتونم اسم هم ببرم

اگه بگید نماد

اگه بگید ثبت شرکت باشه

خب تا این جا شد یک ( شرکت بین المللی فلان با شماره شناسه ی کلاهبردار اعظم و دارای نماد اعتماد 6 ستاره در کلاهبرداری و نماینده ی رسمی دیتاسنتر کلاهبردار ها ) B-)

الانم نیایید جواب بدید : آهای شما به ما توهین کردی و شخصیت ما رو بردی زیر سوال و.....

عجب آموزش توپی خخخ :d

sssoheil
December 27th, 2016, 13:32

میتونم اسم هم ببرم

اگه بگید نماد

اگه بگید ثبت شرکت باشه

به نظر بنده به جای اینکه وقتتون صرف نوشتن تومار کنید بهتره از همین حالا اقدام به گرفتن مدارک معتبر و ثبت شرکت یا اخذ جواز کسب کنید.اطلاعات مردم بازیچه دست نیست که هر کس از پای سیستم خونش بشه فروشنده کسب و کار هاستینگ ضمن اینکه بزودی قراره صنف راه اندازی بشه اینجا هم نیاز نداشته باشید مدارک رو اونجا نیازتون میشه.ضمنا باید خدمتتون عرض کنم دوستانی که در مناطق آزاد هستند نیز باید مالیات بدهند و معاف از مالیات نیستند.
انتظار این میره که اگر مدیران انجمن همچین مدارکی درخواست کنند عده ای که توان جمع اوری این مدارک و پرداخت حق عضویت ندارند جبهه گیری کنند.واقعا پرداخت ماهیانه 300.000 تومان خشونت و تعصب و بریدن سر دیگران است!؟

Amy
December 27th, 2016, 13:48
به نظر بنده به جای اینکه وقتتون صرف نوشتن تومار کنید بهتره از همین حالا اقدام به گرفتن مدارک معتبر و ثبت شرکت یا اخذ جواز کسب کنید.اطلاعات مردم بازیچه دست نیست که هر کس از پای سیستم خونش بشه فروشنده کسب و کار هاستینگ ضمن اینکه بزودی قراره صنف راه اندازی بشه اینجا هم نیاز نداشته باشید مدارک رو اونجا نیازتون میشه.ضمنا باید خدمتتون عرض کنم دوستانی که در مناطق آزاد هستند نیز باید مالیات بدهند و معاف از مالیات نیستند.
انتظار این میره که اگر مدیران انجمن همچین مدارکی درخواست کنند عده ای که توان جمع اوری این مدارک و پرداخت حق عضویت ندارند جبهه گیری کنند.واقعا پرداخت ماهیانه 300.000 تومان خشونت و تعصب و بریدن سر دیگران است!؟

اول اینکه بنده گفتم اگر مخالف هستید لطفا پاسخ ندهید
دوم اینکه تهیه مدارک با نام دیگران چندان سخت نیست و بنده هم تمایل به گرفتن مدارک با نام دیگران ندارم و وقتی پایان خدمت رو اخذ کردم اون موقع چشم اقدام میکنم نیازی به توصیه نبود دوست من :53:
سوم اینکه بله ، قطعا پرداخت هزینه ی 300 تومن در ماه برای شما که میلیونی درآمد دارید سخت نیست و عددی نیست ، اما برای بنده و امثال بنده که کار میکنند تا خرج دانشگاهشون رو بدن سخته و مبلغ قابل توجهی هست :)
شاید شما همچین مشکلاتی رو نداشتید و هیچوقت نیاز نداشتید برای تامین هزینه هاتون کار کنید که اون بحث دیگه ای هست
بنده نه با شما دعوا دارم نه خصومت شخصی و نه جبه گیری
تمام حرفم اینه که با خشونت و تعصب در جهت منافع شخصی نظر ندید

الانم لطفا جواب بنده رو ندید ، من تمایلی به ادامه این بحث ندارم
موفق باشید

ashadata
December 27th, 2016, 13:51

اره
اگر بخش فروش رو بهینه کنند
ارزش داره مبلغی رو ماهانه دریافت کنند برای بخش فروش وگر نه سر بریدن چون خیلی راحت باخودت فکر میکنی ( حالا شما خوب گفتی بعضیا که دوروبر 1 میلیون گفتن ) ؛ ماهانه 1 میلیون بخوای بدید به یک انجمن که فقط بخش فروش رو هم عضو بشیم خب خیلی غیر عقلانی هست !
چون خیلی بهینه تر میشه استفاده کرد و با این مبلغ میشه جاهای بهتری سرمایه گذاری کرد میشه کیفیت کار رو برد بالا و ...

- - - Updated - - -

اول اینکه بنده گفتم اگر مخالف هستید لطفا پاسخ ندهید
دوم اینکه تهیه مدارک با نام دیگران چندان سخت نیست و بنده هم تمایل به گرفتن مدارک با نام دیگران ندارم و وقتی پایان خدمت رو اخذ کردم اون موقع چشم اقدام میکنم نیازی به توصیه نبود دوست من :53:
سوم اینکه بله ، قطعا پرداخت هزینه ی 300 تومن در ماه برای شما که میلیونی درآمد دارید سخت نیست و عددی نیست ، اما برای بنده و امثال بنده که کار میکنند تا خرج دانشگاهشون رو بدن سخته و مبلغ قابل توجهی هست :)
شاید شما همچین مشکلاتی رو نداشتید و هیچوقت نیاز نداشتید برای تامین هزینه هاتون کار کنید که اون بحث دیگه ای هست
بنده نه با شما دعوا دارم نه خصومت شخصی و نه جبه گیری
تمام حرفم اینه که با خشونت و تعصب در جهت منافع شخصی نظر ندید

الانم لطفا جواب بنده رو ندید ، من تمایلی به ادامه این بحث ندارم
موفق باشید

:113:
غیر از اون هم ایشون تنها جواب شمارو دادن که جوابی داده شده باشه وگر نه که همون مدیر عامل شرکت که میلیونی درامد داره هم مطمعنا حاضر نیست بیا همچنین کارایی کنه
بعضی از دوستان که تایپیک فروششون هست زده بودن ماه اول سرور مجازی هزار تومان ( اول قیمت خودتون رو درست کنید دوستان )
بعد اینجا میگن که ماهی 1 میلیون مقرری بگیرید ... :39:

sadecohost
December 27th, 2016, 13:55
دوستان عزیزی که میفرمایند 4 سال پیش هم با همین نرخ 1000 تومانی سرور ارائه میشد, الان هم با همون نرخ ارائه میشه (البته منظور بنده 1000 تومن نیست و نرخ معقول منظور بنده ست) و سرویس ها گرون که نشده ارزون هم شده؛ لطفا یکم واقعبینانه نگاه کنید!

اگر معیار رو رم سرور بگیریم:
سال 2012, (اوایل سال 91) ما یورو رو 1600 بگیریم, سرور I7-920 با 24 گیگ رم, 60 یورو بود. 60*1600=96000 ! یعنی هزینه سرور فوق فقط 100هزار تومان ماهیانه بوده!
امروز, سرور ex41s رو بگیریم, ماهیانه ~40یورو هست, 40*4500=180000 ! یعنی سرور با دو و نیم برابر منابع اون موقع, قیمتش حدودا دو برابر شده ! یعنی 90000تومان به ازای هر 32 گیگ.

هرچقدر از اینور ارز گرون شده, از اونجا سرورها ارزونتر و با منابع بیشتر شدند! پس عملا تغییر زیادی نباید بکنه قیمت ها!

---

عزیزانی هم که میفرمایند "حق عضویت بگذاریم و مثلا ماهی یک میلیون یا 300 تومن یا ... + مدارک معتبر شرکت و فلان و بیسار", شما اینکارارو هم بکنید, وبهاستینگتاکو محدود کردید خب درست. انجمن های دیگر چی؟ فروشنده های جدید تلگرامی چی؟ هیچوقت نمیتونید طرز فکر "قیمت ارزان اولویت بالاتری دارد" در مشتری هارو عوض کنید!

---

از همه اینها بگذریم, نظر دیگر عزیزان محترم هست و قصد توهین و اشاره به شخص خاصی رو نداشتم بنده.

با احترام...

sssoheil
December 27th, 2016, 13:56
بسیار هم خوب. حداقل مشخص شد جبهه گیری شما در جهت بهبود انجمن و وضعیت دوستانی که به صورت قانونی و حرفه ای کار میکنند نیست و فقط در راستای تهیه شهریه دانشگاه است.
شما با طرز صحبت کردنتون دارید به کلیه فروشنده های معتبر توهین میکنید بعد میگید قصد توهین ندارید! بهتره به جای اینکه به فکر شهریه دانشگاه باشیم بهتره به فکر بهبود وضعیت کسب و کار هاستینگ باشیم.شهریه دانشگاه رو میشه از راه های دیگه ای هم بدست آورد چه بسا افرادی با کارگری هم اینکارو کردند پس بهتره راجع به کسی قضاوت نکنید. اینجا ما مرفح بی درد نداریم .هر کسی ممکن یه روز از زیر 0 شروع کرده باشه.

novinvps.com
December 27th, 2016, 14:00
سلام
بنده هم موافق ساماندهی فروشنده ها حتی با دریافت هزینه اما واقعا ساماندهی بشه هستم . به هر طریقی حتی اگر به سبک پرشین تولز باشه ( که بنده اشنایی زیادی از پروسه ی "فروشنده معتبر" شدن ان انجمن ندارم ) و ممکن است در اینجا کارایی لازمه رو نداشته باشه .
امیدوارم این اتفاق در انجمن صورت گیره.

ashadata
December 27th, 2016, 14:00
دوستان عزیزی که میفرمایند 4 سال پیش هم با همین نرخ 1000 تومانی سرور ارائه میشد, الان هم با همون نرخ ارائه میشه (البته منظور بنده 1000 تومن نیست و نرخ معقول منظور بنده ست) و سرویس ها گرون که نشده ارزون هم شده؛ لطفا یکم واقعبینانه نگاه کنید!

اگر معیار رو رم سرور بگیریم:
سال 2012, (اوایل سال 91) ما یورو رو 1600 بگیریم, سرور I7-920 با 24 گیگ رم, 60 یورو بود. 60*1600=96000 ! یعنی هزینه سرور فوق فقط 100هزار تومان ماهیانه بوده!
امروز, سرور ex41s رو بگیریم, ماهیانه ~40یورو هست, 40*4500=180000 ! یعنی سرور با دو و نیم برابر منابع اون موقع, قیمتش حدودا دو برابر شده ! یعنی 90000تومان به ازای هر 32 گیگ.

هرچقدر از اینور ارز گرون شده, از اونجا سرورها ارزونتر و با منابع بیشتر شدند! پس عملا تغییر زیادی نباید بکنه قیمت ها!

---

عزیزانی هم که میفرمایند "حق عضویت بگذاریم و مثلا ماهی یک میلیون یا 300 تومن یا ... + مدارک معتبر شرکت و فلان و بیسار", شما اینکارارو هم بکنید, وبهاستینگتاکو محدود کردید خب درست. انجمن های دیگر چی؟ فروشنده های جدید تلگرامی چی؟ هیچوقت نمیتونید طرز فکر "قیمت ارزان اولویت بالاتری دارد" در مشتری هارو عوض کنید!

---

از همه اینها بگذریم, نظر دیگر عزیزان محترم هست و قصد توهین و اشاره به شخص خاصی رو نداشتم بنده.

با احترام...

دقیقا
پیشنهاد دارم نرخی تهیه بشه در این انجمن و خودجوش دوستان همراهی کنن تا مقرری
اینجوری بهتره

sssoheil
December 27th, 2016, 14:07
ضمن اینکه میشه level بندی کرد مثلا فروشنده corporate یا Premium یا دقیقا در WHT.com هم به همین صورت هست.بعضی شرکت های بزرگ و خیلی معتبر عضو Premium هستند و به صورت Build تو اکانتشون مشخص هست و امضای تاییدیه انجمن هم دارند.اینطوری شرکت های کوچکتر که توان مالی کمتری دارند هم میتونند با بودجه خوشون level مربوط به خودشون ثبت نام کنند.تازه اینطوری رقابت بیشتر میشه و اون شرکت کوچیک هم تلاش میکنه چند پله بالاتر بیاد.

Amy
December 27th, 2016, 14:12
بسیار هم خوب. حداقل مشخص شد جبهه گیری شما در جهت بهبود انجمن و وضعیت دوستانی که به صورت قانونی و حرفه ای کار میکنند نیست و فقط در راستای تهیه شهریه دانشگاه است.
شما با طرز صحبت کردنتون دارید به کلیه فروشنده های معتبر توهین میکنید بعد میگید قصد توهین ندارید! بهتره به جای اینکه به فکر شهریه دانشگاه باشیم بهتره به فکر بهبود وضعیت کسب و کار هاستینگ باشیم.شهریه دانشگاه رو میشه از راه های دیگه ای هم بدست آورد چه بسا افرادی با کارگری هم اینکارو کردند پس بهتره راجع به کسی قضاوت نکنید. اینجا ما مرفح بی درد نداریم .هر کسی ممکن یه روز از زیر 0 شروع کرده باشه.

دوست من ، بنده قصد جسارت یا توهین نداشتم ، اگه این طور برداشت شده
از شما معذرت میخوام :53:
بله ، بنده کارگری هم کردم و از زیر 0 شروع کردم بدون هیچ حمایتی و آرزو میکنم خدا هیچکس رو به این وضع نندازه چون واقعا سخت و غیر قابل تحمله
بنده کلی تلاش کرذم ( البته بازم جسارت نباشه در حدی نیستم) تا به یک جایی برسم که بتونم در این حوضه فعالیت داشته باشم
و قطعا موافق هستم که باید ساماندهی صورت بگیره و کلاهبرداری و یا مفت فروشی از بین بره
اما نه به این شکل که افرادی که مثل بنده نمیتونن فعلا به اون درجه ای که شما میفرمایید برسند به طور کلی نابود بشن
خب این کم غیرمنصفانه نیست؟
باز هم من معذرت میخوام از شما

SamaN DL
December 27th, 2016, 14:14
گویا تاپیک باید عنوان جدیدی براش انتخاب بشه!

98M!zban
December 27th, 2016, 15:03
همه دور و بر من شده رویایی . در هر جایی که میرم همه ی مردم رویایی فکر می کنند و در هر شغلی که میرم رویا پرداز زیاد می بینم . در هاستینگ هم چند وقتیه اکثرا رویا داریم صنف داشته باشیم . فروشنده های ساماندهی شده داشته باشیم . فروش تحت نظارت داشته باشیم . حمایت بشیم . ما مردم ایران هر روز زندگیمون رو با رویا و آرزو سپری می کنیم برای بهتر شدن هر چیزی

تمام مشکل همین هست

فروشنده ای که برای قرار کافی شاپ بعد از کلاس دانشگاه با دوست دخترش وارد شغل هاستینگ میشه
فروشنده ای که برای ساندویچ زنگ تفریح بین هر کلاس هاست می فروشه

قبلانا تمام مشکلات رو مینداختم تقصیر مشتری ها که باعث شدن این وضعیت به وجود بیاد . ولی چند ماهیه که کاملا ثابت شده هست که تمام مشکلات تقصیر فروشندگان هست حتی چند نفر از افرادی که در همین پست بودن . اولین جمله آفرشون

می تونید تست کنید
لایسنس سی پنل رایگان میدیم
گارانتی بازگشت وجه بی هیچ قید و شرط داریم
و ...

خیلی ماه پیش گفتم

دادن سرور تست به مشتری بسیار کار زشتی هست . مگه توی شغل لواشک یا تخمه فروشی هستید آخه مشتری قبلش تست بکنه ؟ و اون مشتری چقدر ساده هست که از فروشنده ای که از کیفیت سرویس خودش مطمئن نیست و تست میده بهش تا اطمینان مشتری رو کسب کنه خرید می کنه

لایسنس های رایگان و ایجاد شرایطی که هر بچه 12 ساله بتونه وارد این شغل تخصصی بشه مشکل ساخت

سرورهای ارزون قیمت و سودهای 5 الی 20 تومانی فروشنده ها باعث این مشکلات شد

و من جزو معدود کسایی هستم که از اول معترض بودم . و حالا نشستم کنار و دارم به شدت به همین قدیمی هایی که اون روزها حرف ها رو ندیده می گرفتن میخندم

به شخصه امیدوارم هم انجمن ماهی 2 میلیون تومان بشه که خیلی ها نتونن هزینشو بدن و برن پی خیاطی . نقاشی . آرایشگری . کارگری . مهندس شدن . دکتر شدن و ...
هم اینکه دلار برسه به 8000 تومان ماهانه تا دیگه این افراد نتونن بین زنگ تفریح مدرسه ساندویچ بخورن و برن کنار

خلاصه اینقد اهرم فشار ساخته بشه تا خیلی هایی که نباید در این جایگاه باشند حذف بشن . ( شاید خود بنده هم از لحاظ اطلاعات و تجربه کم باشم پس اگر من هم نتونستم به این سطح برسم بهتره حذف بشم تا فروشندگان متعهد تر از من بازار تخصصی هاستینگ ایران رو هدایت کنند و روز به روز باعث پیشرفت بشن ) کاری که همه ما در این سالها کردیم پس رفت بود

80 میلیون ایرانی بارها و بارها ثابت کردن تا زمانی که زوری نباشه عرصه ای رو خالی نمی کنند