PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارس آنلاین یا افرانت

toltek
December 26th, 2016, 14:05
با سلام
اگر بخواهید بین این دو دیتاسنتر یکی را انتخاب کنیدکدام است و علت انتخاب را نیز ترجیحاً بفرمایید

برای میزبانی وب و وی پی اس . .

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

negarnovin
December 26th, 2016, 15:20
افرانت بهتر می باشد و گران تر
ولی پارس آنلاین ارزان تر می باشد و روتین تر
بنده پارس آنلاین رو انتخاب می کنم

HOSSEIN1242000
December 26th, 2016, 15:24
با سلام پارس انلاین
بدلیل داشتن بستر فیبر اختصاصی تا زیر ساخت و دیتا سنتر بسیار مجهز و تیم فنی با تجربه

افرانت گزینه دوم به دلیل داشتن چندین ارتباط با شبکه های مختلف گزینه خوبی هست نه در طولانی مدت به روز نبودن دیتا سنتر

Farid Saadat
December 26th, 2016, 15:35
اگر پايداري نزديك به ١٠٠ بخوايين و هزينه مهم نباشه افرانت ولي به طور كلي پارس آنلاين بين ديتاسنتر هاي ايراني به نظرم حرف اول رو ميزنه

هاست 97
December 26th, 2016, 15:56
بیش از 6 سال هست از دیتاسنتر پارس آنلاین استفاده میکنیم و آپتایم شبکه و .. در این دیتاسنتر بالای 99.9 درصد بوده است

TARIMEHR
December 26th, 2016, 19:12
دیتاسنتر بر خلاف کیفیت مناسبی که دارد٬ مدیران و مسئولان ارزشمندی ندارد.
1) در این دیتاسنتر به راحتی بدون کنترل سخت افزار٬ اشتباها سخت افزار شخص دیگری را بجای سخت افزار ما تحویل دادند و بردیم در دیتاسنتر دیگری و فهمیدیم اصلا سخت افزار ما نبوده. این یعنی بالا رفتن زمان داون تایم ما و از آن مهمتر در معرض خطر قرار گرفتن اطلاعات شخصی دیگرو همچنین داون تایم نا خواسته برای کسی که سخت افزار او اشتباها به ما تحویل داده شد.

2) یک روتر از این دیتاسنتر خارج کرده بودیم که متعلق به تجهیزات خودمان بود. پس از انتقال نیاز بود رمز عبور روتر که توسط دیتاسنتر تنظیم شده بود در اختیار ما قرار گیرد.
پاسخ پشتیبان پارس انلاین: نظر به اینکه رمز عبور تمامی روترهای ما در پارس آنلاین یکی می باشد٬ امکان ارائه رمز عبور روتر وجود ندارد.

یا روتر را بازگردانید تا تغییر رمز داده و تقدیم تان کنیم
تیم ویور ارسال کنید تا رمز را تغییر داده و رمز جدیدی به شما ارائه کنیم

3) هفته گذشته از پارس آنلاین تماس گرفتند و اعلام کردند سخت افزار شماره x ترافیک متقارن داشته و امکان ادامه میزبانی آن در دیتاسنتر وجود ندارد.

نکته: هزینه دانلود و آپلود این سخت افزار رایگان نبوده تا بخواهیم نا متقارن مصرف کنیم. بابت هر ترابایت هزینه پرداخت می کنیم و عملا مشمول قانون ترافیک نامتقارن نمی شویم که پس از گفتگو با واحد فنی آنها٬ به آنها فهماندیم که در اشتباه هستند و ...

داستان های ما با پارس انلاین تمامی ندارند

toltek
December 27th, 2016, 15:40
با سلام
مرسی از نظرات بسیار با ارزشتون
نظرتون درباره تبیان چی هست؟ ارزش داره برم اونجا؟ یا ممکنه کاربرانم رو از دست بدم؟

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

AmirWWP
December 27th, 2016, 15:45
از نظر من پارس آنلاین و بنظرم پارس آنلاین امنیت و کیفیت بالایی هم داره

dizaji_saeed
December 28th, 2016, 02:58
با سلام
اگر بخواهید بین این دو دیتاسنتر یکی را انتخاب کنیدکدام است و علت انتخاب را نیز ترجیحاً بفرمایید

برای میزبانی وب و وی پی اس . .

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد
درود
یک و نیم سالی از پارس آنلاین سرور داشتیم. متاسفانه با یه اتک ساده ، برای اینکه سرور زیره فشار نباشه ، فایروال پورت سرور رو میبست و هی مجبور بودیم دستی آزاد کنیم.(البته شاید در کانفیگ یکم سخت گیری کرده بودیم)
این مدتی که پارس آنلاین بودیم، هر روز جعبه اینباکس ایمیل من پر میشد از ایمیلهایی مبنی بر داون بودن سایتامون که سیستم های آنالیزور برامون میفرستاد
الان دوساله اومدیم رسپینا. فوق العاده راضی هستیم. قیمت و کیفیت و پشتیبانی فوق العاده

افرانت سرویس نداشتیم ، ولی تعریفشو خیلی شنیدیم. سازمانهای بزرگ ، دانشگاه آزاد و... از افرانت استفاده میکنن اکثرشون. اینم متاسفانه قیمتشون خیلییی بالاس ولی ارزششو در مقابل کیفیتشون داره

تبیان هم بدک نیس. ولی در مقایسه با افرانت ، افرانت شاید در فاکتور قیمت ، مناسب تر از تبیان باشه

پیشنهاد میکنم رسپینارو هم جزو انتخابهاتون قرار بدین

hegza
December 28th, 2016, 03:04
پارس آنلاین اقتصادی تره
اما افرانت با کیفیت تر

HOSSEIN1242000
January 4th, 2017, 12:09
با سلام بنده

نزدیک به 4 سال دو عدد سرور اختصاصی دارم و میزبانی و سرویس VDS ارائه میدم ، مشکلی نداشتم ، کل ترافیک با میکروتیک مجازی و یک عددasa مجازی ترافیک و مشکل اتک رو کنترل می کردم سختگیری روی یک سری موارد داشتم و از جمله مواردی که خودم دقیقا نمی دونستم چی هست، بهمون اخطار میدادن ، بعد از یک مدت به دلیل حجم بالای ترافیک اینترنت و اتک زیاد مجبور به درخواست فایروال سخت افزاری و WAF شدیم،

لازم به ذکره سرویس از افرانت داشتم و رضایت داشتیم ، ولی متاسفانه افرانت بابت هر چیز کوچیکی پول میگیره ، نه اینکه پارس انلاین نیست ، افرانت سخت گیری کمتری نصب به پارس انلاین روی بستر شبکه و قوانین ترافیک L7 و L3 داره ولی با این وجود پارس انلاین برای بنده توی این مدت خوب بوده

alicpk
January 4th, 2017, 20:12
هر دوتاشون خوبن ولی من با پارس انلاین بیشتر موافقم چون قیمتش مناسبه و کیفیتشم خوبه