PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای شکایت از بانک

OMIDTU5
December 26th, 2016, 04:09
سلام

من یه حساب الکترونیک در یکی از این بانک های داخلی دارم و از طریق اون حساب در اینترنت حدود 1 سالی هست که بیزنس میکنم

روزی 15 الی 20 واریز که اکثرا زیر 20 هزار تومان هستند به حسابم انجام میشه و پول حلال هست و کاملا مجاز

متاسفانه امروز دیدم که بانک حساب بنده رو مسدود برداشت کرده بدون اینکه هیچ توضیح و دلیلی به بنده ارائه بشه ! یعنی واریز میشه اما برداشت رو مسدود کردن !

با پشتیبانی بانک تماس گرفتم گفتن ما مسدود نکردیم و از طریق شعبه مسدود شده ! رفتم شعبه رییس بانک ازم سوال میپرسه که کار شما چیه ؟ و ازم توضیح میخواست !

حتی میگفت ما باید بیایم محل کار شما رو ببینیم بعد از اون مشکلت رو حل میکنیم !

میخواستم قبل از اقدام قانونی علیه بانک این رو بدونم ایا این درخواست رییس شعبه مجاز هست ؟ بدون اینکه بنده هیچگونه شاکی داشته باشم صرفا به دلیل گردش حساب زیاد و از روی حدس و گمان ایا شعبه این اجازه رو داره که حساب کسی رو مسدود کنه ؟ و اینکه رییس شعبه این اجازه رو داره که برای ادامه خدمات دهی به من از من چنین درخواستی داشته که بیاد از محل کارم هم بازرسی کنه !؟؟

mhiizadi
December 26th, 2016, 04:17
سلام

من یه حساب الکترونیک در یکی از این بانک های داخلی دارم و از طریق اون حساب در اینترنت حدود 1 سالی هست که بیزنس میکنم

روزی 15 الی 20 واریز که اکثرا زیر 20 هزار تومان هستند به حسابم انجام میشه و پول حلال هست و کاملا مجاز

متاسفانه امروز دیدم که بانک حساب بنده رو مسدود برداشت کرده بدون اینکه هیچ توضیح و دلیلی به بنده ارائه بشه ! یعنی واریز میشه اما برداشت رو مسدود کردن !

با پشتیبانی بانک تماس گرفتم گفتن ما مسدود نکردیم و از طریق شعبه مسدود شده ! رفتم شعبه رییس بانک ازم سوال میپرسه که کار شما چیه ؟ و ازم توضیح میخواست !

میخواستم قبل از اقدام قانونی علیه بانک این رو بدونم ایا این درخواست رییس شعبه مجاز هست ؟ بدون اینکه بنده هیچگونه شاکی داشته باشم صرفا به دلیل گردش حساب زیاد و از روی حدس و گمان ایا شعبه این اجازه رو داره که حساب کسی رو مسدود کنه ؟ و اینکه رییس شعبه این اجازه رو داره که برای ادامه خدمات دهی به من از من چنین درخواستی داشته که بیاد از محل کارم هم بازرسی کنه !؟؟

سلام.
غیر بانک چنین حقی نداره و نظارتی از سمت بانک دیگه نیست روی این موارد ؛ قبلا که شاپرک و نماد اساس کار نبودن؛ بله بانک سند محل فعالیت و ... میخواست .
ولی الان تمام مواردی که قبلا بانک انجام میداده رو نماد انجام میده .

شما به راحتی درگاهتو عوض کن .

OMIDTU5
December 26th, 2016, 04:34
سلام

عذر میخوام اگه توضیحات ارسال نخست کمی ابهام داشته . منظورم از الکترونیک , حساب قرض الحسنه الکترونیک بود و فقط بخاطر خدمات اینترنتیش این حساب رو باز کردم

درگاه نیست حساب بانکی معمولیه .

و گردش حساب بنده بصورت انتقال وجه و حواله اینترنتی هست .

rezaonline.net
December 26th, 2016, 05:13
شاکی و دستور قضایی دارید
بانک اصلا دخالتی نداره روی مبدا واریزی ها

خوشحال هم باید باشه که تراکنش دارید

friend_sre
December 26th, 2016, 23:58
اگه درگاه پرداخت نیست . خیر به شاپرک و ... ربطی نداره ...

از طرف خود بانک هست ... شما باید با یک وکیل صحبت بکنید و تا زمانی که حکم قضایی برای مسدود کردن حساب شما نباشه به نظرم نمیتونن مسدود کنند.

iraniam2000
December 27th, 2016, 00:04
میشه بگید کدام بانک تا ما هم اونجا حساب باز نکنیم ؟ شما هم برو دادگاه شکایت کن حکم بگیر حسایت را که باز کردن ببند تا رییس نفهم اونجا شاید بفهمه که حق همچین کاری را نداشته
شما حتی اگه شاکی هم داشته باشی تا حکم دادگاه نباشه احدی حق نداره حساب شما را ببنده وگرنه بابت این تراکنشاتی که شما گفتید بخوان حساب ببندن فردا صبح باید هر چی مغازه و فروشگاه مخصوصا سوپرمارکت ها را باید مسدود کنند که امروز چهار تا نوشابه و ساندویج بیشتر فروختی

OmidX
December 27th, 2016, 00:15
سلام

کدوم بانک هست ؟ مسدود برداشت رو مبلغ خاصی هست ؟ یا بصورت کلی هست ؟

dertgtr
December 27th, 2016, 01:10
از نظر این ها د ز د ی رقم های میلیاردی نیست که آقایان انجام میدن د ز د من و شما هستیم که ارقام ناچیز تو حسابمون میاد ! از نظر این جانوران پول شویی یعنی رقم های ناچیز من و شما و یک میلیارد و 3000 هزار میلیارد پول شویی محسوب نمیشه !