PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مراحل راه اندازی سرور مجازی

samanmo
December 26th, 2016, 01:36
باسلام
دوتا سوال دارم
باتوجه به اینکه من نیاز به nginx و همینطور ffmpeg دارم ، بهترین لینوکس برای من چی هست؟
دوم : لطفا مراحل راه اندازی سرور مجازی رو به ترتیب بگین ( مثلا اول نصب لینوکس بعد نصب کنترل پنل بعد php بعد ffmpeg )

samanmo
December 26th, 2016, 19:57
Up...

farssub
December 26th, 2016, 20:04
با سلام سیستم عامل میتونید Centos نصب کنید ، کنترل پنل هم اگر نیاز داشتید سی پنل ییا دایرکت ادمین
اول سیستم عامل نصب میشه ، کنترل پنل و مابقی موارد مورد نیازتون رو میتونید نصب کنید

blueserver
December 26th, 2016, 20:07
سلام دوست عزیز ، برای راه اندازی سایت سیستم عامل centos پیشنهاد میشه که نصب کنید ، بعد از نصب سیستم عامل میتونید کنترل پنل نصب کنید ، همراه کنترل پنل php ,mysql, ... سرویس های مورد نظر نصب میشن ، بعد میتونید extention های اضافه مثل FFMPEG و ... نصب کنین

samanmo
December 26th, 2016, 20:20
با سلام سیستم عامل میتونید Centos نصب کنید ، کنترل پنل هم اگر نیاز داشتید سی پنل ییا دایرکت ادمین
اول سیستم عامل نصب میشه ، کنترل پنل و مابقی موارد مورد نیازتون رو میتونید نصب کنید

سلام دوست عزیز ، برای راه اندازی سایت سیستم عامل centos پیشنهاد میشه که نصب کنید ، بعد از نصب سیستم عامل میتونید کنترل پنل نصب کنید ، همراه کنترل پنل php ,mysql, ... سرویس های مورد نظر نصب میشن ، بعد میتونید extention های اضافه مثل FFMPEG و ... نصب کنین
متشکرم
Centos چندین نسخه ست 7 هست 6.8 هست ، کدوم؟
درسته که سی پنل مصرف بالایی از منابع نسبت به دایرکت ادمین داره؟

farssub
December 26th, 2016, 20:22
متشکرم
بله نسخه های مختلفی دارا هست
6.8 استفاده کنید بهتر هستش
بله سی پنل نیاز به منابع بالاتری نسبت به دایرکت ادمین دارد

ViraHost.com
December 26th, 2016, 20:52
متشکرم

سلام ،

پایداری نسخه 6.8 و 7.2 سیستم عامل Centos نسبت به سایر نسخه ها برای میزبانی وب بیشتر است .

نگارش 32 بیت و یا 64 هم بسته به سخت افزار و داده ها می تونید نصب بفرمایید .

مصرف منابع کنترل پنل cPanel/WHM نسبت به DirectAdmin بیشتر و ویژگی های cPanel قالبا بهتر و بیشتر از DirectAdmin است .

به همچنین هزینه لایسنس سی پنل هم نسبت به دایرکت ادمین حدودا 5 برابر در ماه هست .

موفق و موید باشید :53: