PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد میکروتیک

MiRr0r
December 9th, 2010, 23:01
درود

دوستان من یک سرور مجازی خریدم با سیستم میکروتیک

با Winbox که کانکت میشم و در بخش PPP میرم و یوزر میسازم برای کانکت شدن *** مشکلی نداره و خوب کار میکنه اما نمیشه بهش مدت داد مثلا 1 ماهه یا 3 ماهه

ولی وقتی با Userman میرم میشه 1 ماهه یا 3 ماهه کرد ولی وقتی یوزر رو میسازم ارور 691 میده

کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

UP!

Ariya
December 9th, 2010, 23:27
درود

با Winbox که کانکت میشم و در بخش PPP میرم و یوزر میسازم برای کانکت شدن *** مشکلی نداره و خوب کار میکنه اما نمیشه بهش مدت داد مثلا 1 ماهه یا 3 ماهه

ولی وقتی با Userman میرم میشه 1 ماهه یا 3 ماهه کرد ولی وقتی یوزر رو میسازم ارور 691 میده

کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟

IBSng

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

IBSng

MiRr0r
December 9th, 2010, 23:51
چطوری نصب کنم؟

reza115
December 10th, 2010, 00:23
درود

کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

UP!
سلام
اگه هنوز مشکلت حل نشده من کانفیگ میکروتیک(یوزر منیجر) رو برات انجام میدم
آی دی یاهو : reza_ajori
ibs هم خواستی نصب و کانفیگ می کنم

diges
December 10th, 2010, 07:35
مازیار دمت گرم دیگه

بیا خوودم یادت میدم

س.س

info_dlsong
December 10th, 2010, 10:37
سلام
در صورت اینکه موقع نصب میکروتیک براتون تیک یوزر منیج هم زده باشن
شما میتونید یوزر منیج رو به عنوان Radiul معرفی کنید و ساخت یورز رو بر روی use radiul ست کنید
بعد هم از تو یوزر منیم creadit تعریف کنید
در صورتی که مشکلی داشتید در خدمتم
موفق باشید

reza115
December 10th, 2010, 11:03
سلام
در صورت اینکه موقع نصب میکروتیک براتون تیک یوزر منیج هم زده باشن
شما میتونید یوزر منیج رو به عنوان Radiul معرفی کنید و ساخت یورز رو بر روی use radiul ست کنید
بعد هم از تو یوزر منیم creadit تعریف کنید
در صورتی که مشکلی داشتید در خدمتم
موفق باشید
به عنوان چی ؟

(مشکل این دوستمونو حل کردم!)

info_dlsong
December 10th, 2010, 12:48
به عنوان چی ؟

(مشکل این دوستمونو حل کردم!)
شرمنده اشتباه املایی بود Radius درستش هست (جای یک L و S عوض شده چه جدی میگیری:71:)