PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میشود از سرور مجازی ویندوز به عنوان مکان بک آپ سرور لینوکس استفاده کرد؟؟؟

iroo
December 25th, 2016, 10:48
سلام و خسته نباشید

بنده یک سرور مجازی ویندوز دارم که از طریق ریموت دسکتاپ بهش وصل میشیم و کار میکنیم

حالا امروز میخوام یک سرور مجازی لینوکس سفارش بدم و یکسری سایت رو میزبانی کنم

میشه از سرور مجازی ویندوزم برای بگ آپ گیری این سرور لینوکس استفاده کرد؟؟

چطوری؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمائیم کنید

peym@n
December 25th, 2016, 10:49
درود
بله امکانش مهیا میباشد
موفق باشید

iroo
December 25th, 2016, 10:50
درود
بله امکانش مهیا میباشد
موفق باشید

چطوری؟

ashadata
December 25th, 2016, 10:52
با سلام

کافیه از فایل هاتون فول بک اپ بگیرید و دانلود کنید توی سرور مجازی ویندوزتون
یا تنظیمات اف تی پی رو روی سرورتون پیاده کنید و به صورت اف تی پی تنظیم کنید روزانه بک آپ فرستاده بشه ( در صورتی که دسترسی روت داشته باشید اتوماتیک هست وگر نه دسترسی )

dizaji_saeed
December 25th, 2016, 10:52
سلام و خسته نباشید

بنده یک سرور مجازی ویندوز دارم که از طریق ریموت دسکتاپ بهش وصل میشیم و کار میکنیم

چطوری؟؟؟؟

درود

بله دوست عزیز میتونین. حتی معمولا اکثر سرورهای بکاپ یا دانلود رو روی سیستم عامل ویندوز بالا میارن

برای انجامش فقط کافیه شما روی لینوکس تنظیم کنین که در بازه های زمانی مشخص شده ، از کل سرور بکاپ گرفته بشه و یه اکانت ftp روی ویندوز بزنین و از این طریق ، لینوکس رو به ویندوز وصل کنین و اطلاعات ورود و پسورد رو به لینوکس بدین تا فایل بکاپ های گرفته شده ، منتقل شن به سرور ویندوز

blueserver
December 25th, 2016, 10:55
شما باید در سرور مجازی ویندوز , IIS و FTP سرور ویندوز رو نصب کنید ، و بعد از انجام تنظیمات ، میتونید یک user برای ویندوز ایجاد کنید و با همین user که مشخصات ورود FTP شما میشه ، در سرور لینوکس همین مشخصات رو بدید تا بکاپ تهیه و به سرور ویندوز منتقل بشه

peym@n
December 25th, 2016, 10:56
برنامه مروبه را دانلود نمائید
و یک اکانت ftp ایجاد نمائید و در سرورتون تظنیم کنید که بکاپ مورد نظرتون رو در بازه زمانی دلخواه گرفته و به ftp مورد نظر انتقال دهید
دانلود برنامه FileZilla Server (http://up.vbiran.ir/uploads/17374148265075243106_FileZilla_Server-0_9_45%20[1].zip)

zigma4000
December 25th, 2016, 13:47
بله، امکانش هست. روی سرور ویندوزتون باید ftp سرور نصب و راه اندازی کنید و بعد در اتو بک آپ کنترل پنلتون آدرس تعریف کنید که روی این سرور ftp بک آپ بگیره.

armin.rf
December 25th, 2016, 13:51
بله تنها کافیست با نرم افزار های ftp به سرور کانکت شید و فایل هاتون رو دانلود کنید

shetabanhost
December 25th, 2016, 13:59
سلام و خسته نباشید

چطوری؟؟؟؟

باسلام

روی سرور ویندوز برنامه ftp سرور را دانلود و نصب کنید
سپس یک ftp در سرور ایجاد کنید
وارد بخش تنظیمات بک آپ سی پنل یا دایرکت ادمین خود شوید و اطلاعات ftp را وارد نمایید.

iroo
December 25th, 2016, 15:49
باسلام

روی سرور ویندوز برنامه ftp سرور را دانلود و نصب کنید
سپس یک ftp در سرور ایجاد کنید
وارد بخش تنظیمات بک آپ سی پنل یا دایرکت ادمین خود شوید و اطلاعات ftp را وارد نمایید.

سلام
من به سرور ویندوز فقط از طریق ریموت دسکتاپ وصل میشم و مثل ویندوز باهاش کار میکنم
روی این سرور ویندوز نرم اغزار ftp سرور رو نصب کنم
بعدش....
راستش متوجه نشدم، یعنی گرفتم چی میگید ولی نیاز به یکمی توضیح بیشتر دارم