PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ایجاد لیچر در وی پی اس

hdland
December 25th, 2016, 10:09
سلام . من می خوام یک لیچر به سرور مجازی ام که در حال حاضر به عنوان هاست دانلود سایتم استفاده می کنم اضافه کنم ...
ایا امکان اضافه کردن یک لیچر خوب غیر از رپیدلیچ هست ؟!

ITarashe
December 25th, 2016, 11:48
سلام . من می خوام یک لیچر به سرور مجازی ام که در حال حاضر به عنوان هاست دانلود سایتم استفاده می کنم اضافه کنم ...
ایا امکان اضافه کردن یک لیچر خوب غیر از رپیدلیچ هست ؟!
سلام دوست خوبم
اساس کار leechها استفاده از curl برای دانلود فایل هست. خیلی سیستم پیچیده ای ندارند و خودتان هم می‌توانید به سادگی یک سرویس لیچ بنویسید.
vpsشما سیستم عاملش چی هست؟

متشکرم

hdland
December 25th, 2016, 12:22
ویندوز هست ..... من یکی دو تا اماده نصب کردم مثل رپیدلیچ ولی مشکل دانلود داشتند

ITarashe
December 25th, 2016, 12:39
ویندوز هست ..... من یکی دو تا اماده نصب کردم مثل رپیدلیچ ولی مشکل دانلود داشتند
سلام دوست من
مشکلشون دقیقا چی بوده؟ ممکن هست بخاطر کانفیگ ناصحیح هندلر ها و سطح دسترسی کار نکنند وگرنه چیز خاصی ندارند.

متشکرم

hdland
December 25th, 2016, 12:50
سلام دوست من
مشکلشون دقیقا چی بوده؟ ممکن هست بخاطر کانفیگ ناصحیح هندلر ها و سطح دسترسی کار نکنند وگرنه چیز خاصی ندارند.

متشکرم

ببینید مشکلشون ین بود که فایل ها رو درست مستقیم نمی کردند و دانلود نمی کردند ....
یکی دو بار دانلو د می شد اما بعد دیگه یا ناقص بود یا سرعت بی اندازه کم تر بود .... مثلا یه فایل 800 مگی از سرور uptobox نیم ساعت طول می کشید دانلود بشه

ITarashe
December 25th, 2016, 12:52
ببینید مشکلشون ین بود که فایل ها رو درست مستقیم نمی کردند و دانلود نمی کردند ....
یکی دو بار دانلو د می شد اما بعد دیگه یا ناقص بود یا سرعت بی اندازه کم تر بود .... مثلا یه فایل 800 مگی از سرور uptobox نیم ساعت طول می کشید دانلود بشه
سلام دوست خوبم
سرعت دانلود به پورت و لینک شبکه‌ vpsشما هم بستگی دارد.
رپیدلیچ اسکریپت خوبی هست.

متشکرم

hdland
December 25th, 2016, 12:53
در کل یه لیچر می خوام که خوب و سریع عمل کنه . نمی دونم سایت 4 لیچ رو که تعطیل شد رو یادتون میاد و استفاده کرده بودید یا نه . لیچر شبیه اون می خوام ..

- - - Updated - - -

سلام دوست خوبم
سرعت دانلود به پورت و لینک شبکه‌ vpsشما هم بستگی دارد.
رپیدلیچ اسکریپت خوبی هست.

متشکرم

والا سرعت وی پی اسم انصافا خیلی عالی هست ... این رپیدلیچ همین جوری بود ... نمی دونم شاید برای من درست نصب نشده بود

ITarashe
December 25th, 2016, 12:55
در کل یه لیچر می خوام که خوب و سریع عمل کنه . نمی دونم سایت 4 لیچ رو که تعطیل شد رو یادتون میاد و استفاده کرده بودید یا نه . لیچر شبیه اون می خوام ..

- - - Updated - - -

والا سرعت وی پی اسم انصافا خیلی عالی هست ... این رپیدلیچ همین جوری بود ... نمی دونم شاید برای من درست نصب نشده بود
سلام دوست خوبم
وب سرور و مود phpمورد استفاده چی هست؟

متشکرم

hdland
December 25th, 2016, 17:10
سلام دوست خوبم
وب سرور و مود phpمورد استفاده چی هست؟

متشکرم

مشخصات این هست

webserver : Nginx

mod php ham fcgi hast

ITarashe
December 25th, 2016, 17:16
مشخصات این هست

webserver : Nginx

mod php ham fcgi hast
سلام دوست خوبم

لطفا رپیدلیچ رو نصب کنید و آدرسش رو اعلام بفرمایید تست کنیم.
متشکرم

shatech
December 25th, 2016, 17:17
دوست عزیز ریپیدلیچ و امثال اینها از اسکریپت های مخصوص خودشون استفاده میکنند اگر هم اسکریپت رایگانی در بستر گوگل پیدا کنید فکر نکنم بتونه کمکتون کنه شما باید هزینه کنید و نسخه اصلی رو خرید کنید

hdland
December 25th, 2016, 17:39
دوست عزیز ریپیدلیچ و امثال اینها از اسکریپت های مخصوص خودشون استفاده میکنند اگر هم اسکریپت رایگانی در بستر گوگل پیدا کنید فکر نکنم بتونه کمکتون کنه شما باید هزینه کنید و نسخه اصلی رو خرید کنید

همون اسکریپت رایگان مشکل داره ... خوب منم می خوام در صورت امکان یعنی هزینه اش معقول باشد یا یکی برام کد نویسی کنه یا بخرم .... منتهی پیدا نکردم ...

- - - Updated - - -

سلام دوست خوبم

لطفا رپیدلیچ رو نصب کنید و آدرسش رو اعلام بفرمایید تست کنیم.
متشکرم

والا سری قبلی مسئول هاست و وی پی اس قبلیم نصب کرده بود . الان رو وی پی اس جدید دیگه راه انداری نکردم و لینکش رو پاک کرده بودم باید از دوباره ببینم می تونم نصبش کنم خودم یا نه ..

shatech
December 25th, 2016, 19:08
همون اسکریپت رایگان مشکل داره ... خوب منم می خوام در صورت امکان یعنی هزینه اش معقول باشد یا یکی برام کد نویسی کنه یا بخرم .... منتهی پیدا نکردم ...

دوست داشتید بنده میتونم براتون راه اندازی کنم در تلگرام در تماس باشید

hdland
December 25th, 2016, 20:10
دوست داشتید بنده میتونم براتون راه اندازی کنم در تلگرام در تماس باشید

باشه تو تلگرام بهتون پیام میدم .