PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدی dns قبلی لطفا کمک کنید!

Mrbean
December 24th, 2016, 12:48
سلام دوستان

من یه سایت مشتری رو که آمارش زیاد شد رو یه سرور دیگه انتقال دادم٬ سرور اولی سی پنل بود این دومی دایرکت ادمینه. الان کامل انتقال دادم و dns جدید رو هم ست کردم روی دومین اما ۲ ساعته که هنوز dns های قبلی رو پینگ میکنه؟

لطفا رهنمایی کنید باید چیکار کنم که حل بشه؟ خیلی مهمه!!!!؟؟؟

yastheme
December 24th, 2016, 12:54
خوب در مرحله اول درستش این بود دامین رو جهت بررسی بدین، البته اگر به دنبال حل مشکل هستید.
در اکثر موارد مربوط به کش است، خصوصا زمانی که فقط دو ساعت گذشته باشد،

blueserver
December 24th, 2016, 12:57
سلام دوست عزیز ، 2 ساعت خیلی کم ، باید چند ساعتی صبر کنید ، اگه دامنه ir هست معمولا از حداقل 8 - 6 ساعت ممکن هست طول بکشه ، اگر هم دامنه بین المللی هست حداقل 2 ساعت به بالا طول میکشه.
البته همه چیز بستگی به ISP داره که استفاده میکنید ، ممکن هست در بعضی از ISP ها سریعتر اینکار انجام بشه ، چون کش اونها باید آپدیت بشه.
برای انتقال اینچنین سایت هایی معمولا پیشنهاد میشه که شب انجام بشه.
موفق باشید

هاست 97
December 24th, 2016, 12:57
intodns.com دامنه را چک کنید
اگر مشکلی نداشت مشکل از کش dns شماست که بعد از گذشت چند ساعت برطرف میشود

Mrbean
December 24th, 2016, 13:08
دومین .com هست یکم عجیبه اخه اینقدر زمان نمیگرفت قبلا زود ست میشد.

yastheme
December 24th, 2016, 13:11
چک شد.
نیم سرور روی کلود فلر هست در حال حاضر. اگر غیر از این مورد بود برای شما یعنی کش شده،

Mrbean
December 24th, 2016, 13:16
آره روی کلوفلر هستش وقتی پینگ کنید میبینید که آی پی سرور قبلی رو نشون میده نه کلودفلر.

چک شد.
نیم سرور روی کلود فلر هست در حال حاضر. اگر غیر از این مورد بود برای شما یعنی کش شده،

shatech
December 24th, 2016, 16:08
سلام دوستان

من یه سایت مشتری رو که آمارش زیاد شد رو یه سرور دیگه انتقال دادم٬ سرور اولی سی پنل بود این دومی دایرکت ادمینه. الان کامل انتقال دادم و dns جدید رو هم ست کردم روی دومین اما ۲ ساعته که هنوز dns های قبلی رو پینگ میکنه؟

لطفا رهنمایی کنید باید چیکار کنم که حل بشه؟ خیلی مهمه!!!!؟؟؟

نام کارگزاری در دامنه آی آر زمان بر هست و حتی در بین المللی هم گاهی بین 1 الی 24 ساعت زمان بر خواهد بود