PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره dns

Essin
December 9th, 2010, 19:30
سلام
من یک linux vps دارم که hostname : server.exe.bz بعد در تنظیمات دامنه در name.com در قسمت Name Server Registration اطلاعات رو که شامل server.exe.bz و آیپی سرور هست رو وارد کردم
بعد در پنل کلوکسو قسمت add dns template اطلاعات رو بدینصورت وارد کردم server.exe.bz رو تو فیلد اول و بعد هم آیپی سرور و 2 تا dns گذاشتم ns1.exe.bz و ns2.exe.bz بعد برای اد کردن یک دامنه هم از قسمت domains یک دامنه دیگه (ir.) اد کردم و همین dns ها رو تو پنل نیک دامنه وارد کردم
دامنه هنوز بالا نمیاد (هویز گرفتم و درست بود رو همین dns ها ست شده)
حالا میخوام بدونم که آیا مراحل رو درست انجام دادم یا اینکه اشتباه؟
و اینکه از خود دامنه exe.bz هم میتونم استفاده بکنم؟(باید dns هاش رو روی چی ست بکنم)
وقتی dns های exe.bz رو میخوام رو ns1.exe.bz , ns2.exe.bz ست کنم ارور میده که ممکنه این نیم سرور وجود نداشته باشه
ERROR: The nameserver NS1.EXE.BZ may not exist. Unable to perform nameserver modification.

Essin
December 11th, 2010, 13:50
دوستان کسی توضیح نمیده؟
هنوز دامنه ir رو که ست کردم بالا نمیاد
مشکل کجاست؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

novindade.com
December 12th, 2010, 12:12
نام دامنه شما exe.bz هست

اگه هست در قسمت کنترل پنل دامنهChild Name Servers دی ان اس های خودتو با آی پی وارد کن.
و
در vps دی ان اس ها رو وارد کن

Essin
December 12th, 2010, 12:29
نام دامنه شما exe.bz هست

اگه هست در قسمت کنترل پنل دامنهChild Name Servers دی ان اس های خودتو با آی پی وارد کن.
و
در vps دی ان اس ها رو وارد کن

سلام ممنون از پاسختون
ولی من تو اکانت دامنه در name.com این child name server رو ندیدم

DeltaGostar
December 12th, 2010, 12:43
باید با هادی دی ان اس تماس بگرید ;;)

hadi_dns@yahoo.com

or
09359400881