PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم شناخت هارد دوم سرور در vmware

ashadata
December 23rd, 2016, 21:11
سلام دوستان

سوالی داشتم به تازگی سرور ex41s خریداری کردم و esxi5.5 رو نصب کردم اما مشکلی پیش اومده که در قسمت storage تنها یکی از دو هارد رو شناسایی کرده و دومی رو نشون نمیده

از کجا میتونم این مشکل رو رفع کنم ؟

با تشکر

sadecohost
December 23rd, 2016, 21:36
با سلام

قسمت Configuration > Storage باید برروی هارد دیسک دوم, یک پارتیشن ایجاد کنید تا بشناستش.

پیروز باشید

ashadata
December 23rd, 2016, 21:42
با سلام

قسمت Configuration > Storage باید برروی هارد دیسک دوم, یک پارتیشن ایجاد کنید تا بشناستش.

پیروز باشید

باسلام

ممنون از راهنمایی خوبتون ای پی هایی که خریداری کردیم رو میشه بگید از کجا اضافه کنیم ؟

sadecohost
December 23rd, 2016, 21:44
باسلام

ممنون از راهنمایی خوبتون ای پی هایی که خریداری کردیم رو میشه بگید از کجا اضافه کنیم ؟
ظاهرا هیچ آشنایی با این موارد ندارید!

خیلی ساده, باید یک روتر کانفیگ بکنید و ماشین هایی که میسازید رو به روتر متصل کنید.
کمی سرچ کنید حتما به نتیجه میرسید. اگر هم مشکل داشتید در کانفیگ روتر, میتونید درخواست بزنید عزیزان براتون کانفیگ میکنند.

با احترام

ashadata
December 23rd, 2016, 21:46
ظاهرا هیچ آشنایی با این موارد ندارید!

خیلی ساده, باید یک روتر کانفیگ بکنید و ماشین هایی که میسازید رو به روتر متصل کنید.
کمی سرچ کنید حتما به نتیجه میرسید. اگر هم مشکل داشتید در کانفیگ روتر, میتونید درخواست بزنید عزیزان براتون کانفیگ میکنند.

با احترام

بله
اشنایی کاملی ندارم در حاضر حاضر به کمک یوتیوب و انجمن و سرچ گوگل در حال تست و یاد گیری هستم ممنون از راهنماییتون

aslani
December 23rd, 2016, 23:52
با سلام

پیروز باشید
ببخشید ما هم الان نصبیدیم همین مشکل رو داریم
همون مسیری ک گفتید رفتیم اما پارتیشن گفتید ایجاد کنیم بلد نبودیم میشه اینجاشو کمی راهنمایی کنید

lastwall
December 24th, 2016, 11:47
ببخشید ما هم الان نصبیدیم همین مشکل رو داریم
همون مسیری ک گفتید رفتیم اما پارتیشن گفتید ایجاد کنیم بلد نبودیم میشه اینجاشو کمی راهنمایی کنید
عرض ادب
اگر تازه هارد رو اضافه کردن که یبار ریست کنید سرور و بعد به اون مسیر تشریف ببرید و add storge و wizard رو تکمیل کنید
مشکلی بودبفرمایید