PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد لارا هتزنر

ashadata
December 23rd, 2016, 15:38
با سلام

سوالی داشتم در مورد لارا هتزنر
این قابلیت روزانه 3 ساعت تنها رایگان میباشد حالا برای افزایش این سوالی داشتم ؛ ایا اون هشت یورو به ازای هر 3 ساعت یکبار پرداخت میباشد ؟ یعنی برای مثلا 16 یورو پرداخت کنم دیگه هر روز میتونم 9 ساعت از لارا استفاده کنم برای سرور هام ؟ یا اون هزینه تنها برای یک روز افزایش می باشد ؟

و این که اگر افزایش بدیم برای همه سرور هامون توی پنل افزایش داده میشه ؟

با تشکر

Yas-Host
December 23rd, 2016, 15:56
با سلام.

شما می توانید در یک روز چندین بار با فاصله زمانی دو ساعت یا حتی یک ساعت درخواست لارا را بعد از اتمام لارای قبلی برای یک سرور ارسال کنید.

حال کاربر جدید باشید یا از ایران باشید یا کاربر صدساله باشید فرقی نخواهد داشت.

تنها دلیل اینکه می توانید اینکار را انجام دهید تغییر در ساپورتر ها و پشتیان ها خواهد بود.

موفق باشید.

ashadata
December 23rd, 2016, 16:27
با سلام.

شما می توانید در یک روز چندین بار با فاصله زمانی دو ساعت یا حتی یک ساعت درخواست لارا را بعد از اتمام لارای قبلی برای یک سرور ارسال کنید.

تنها دلیل اینکه می توانید اینکار را انجام دهید تغییر در ساپورتر ها و پشتیان ها خواهد بود.

موفق باشید.

ممنون
راهنمایی خوبی کردید کارم رو راه انداخت:113:

hegza
December 23rd, 2016, 23:34
با سلام.

موفق باشید.
در تکمیل فرمایشات جناب سنجری
و البته اینم اضافه کنم اون هزینه برای مواقعی هست که شما نیاز دارید 6 ساعت پیوسته از لارا استفاده کنید. و البته بعضا لارا هائی که فری میدن تضمینی برای نصب ایزو اختصاصی نداره(و ممکنه داشته باشه) ولی در حالت سفارشی دستتون باز تره