PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توقعات شما از یک درگاه پرداخت

almandata
December 23rd, 2016, 00:17
سلام خدمت همه ی دوستان

از عنوان معلومه

توقعاتتون از یک درگاه پرداخت چی هستش؟

ممنون میشم اینجا بگید

در حال راه اندازی هستیم میخوایم بدونیم کاربرا چه توقعاتی داریم

پیشاپیش تشکر از همکاری شما عزیزان

farshid17
December 23rd, 2016, 00:25
سلام خدمت همه ی دوستان

از عنوان معلومه

ممنون میشم اینجا بگید

با سلام به شما دوست عزیز دوستانه می تونم به شما در مورد درگاه واسط بگم شاید خوب باشه شاید موفق بشید منم مثل شما دنبالش بودم و هنوز هم هستم ولی بادیدن درگاه مثل pay.ir (بانک سامان )و صد درصد بانک ملت هم انجام میده فکر نکنم دیگه ایده خوبی باشه بعد مثل شرکت هاستینگ خیلی تعداد شون زیاد شده ولی در هر صورت هرکاری می کنید کاری کنید که اعتماد ایجاد شود با یک روش بتوانید اعتماد رو به کاربر بدید اگه در این موفق بشید بیشتر راه رفتید و بقیه امکانات به نظرم رو میشه انجام ولی مهم ترین بخش اعتماد هست باید دنبال راه کار باشید

menalgeya
December 23rd, 2016, 00:31
با سلام به شما دوست عزیز دوستانه می تونم به شما در مورد درگاه واسط بگم شاید خوب باشه شاید موفق بشید منم مثل شما دنبالش بودم و هنوز هم هستم ولی بادیدن درگاه مثل pay.ir (بانک سامان )و صد درصد بانک ملت هم انجام میده فکر نکنم دیگه ایده خوبی باشه بعد مثل شرکت هاستینگ خیلی تعداد شون زیاد شده ولی در هر صورت هرکاری می کنید کاری کنید که اعتماد ایجاد شود با یک روش بتوانید اعتماد رو به کاربر بدید اگه در این موفق بشید بیشتر راه رفتید و بقیه امکانات به نظرم رو میشه انجام ولی مهم ترین بخش اعتماد هست باید دنبال راه کار باشید

سلام دوست عزیز

درگاه نامبرده مربوط به شرکت پی لاین می باشد نه بانک سامان

farshid17
December 23rd, 2016, 00:35
سلام دوست عزیز

ولی تمام کار هاش در ساختمان بانک سامان داخل خیابان ملاصدرا کنترل میشه و انجام میشه می تونید با شماره خود بانک سامان تماس بگیرید و پشتیبانیش استفاده کنید ولی در کل کاری هست که بانک انجام داده اگه شما بتونی بری با بانک مثلا می گم بانک پاسارگاد کنی اون زمان موفق میشی این یعنی اعتماد سازی

iraniam2000
December 23rd, 2016, 00:36
سلام دوست عزیز

درود
از طرف بانک سامان حمایت میشه ، تو سایت خود بانک سامان هم همین را نوشته
http://www.sep.ir/%d8%b3%d9%be-%d8%a7%d8%b2-%d9%86%d8%ae%d8%b3%d8%aa%db%8c%d9%86-%d8%af%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be-%d8%b1%d9%88%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%85%db%8c%e2%80%8c%da%a9%d9%86%d8%af

Raymvnd
December 23rd, 2016, 00:59
سلام خدمت همه ی دوستان

از عنوان معلومه

ممنون میشم اینجا بگید

درود...چه توقعی می خوان داشته باشن؟ اینهمه درگاه پرداخت آمدن و رفتن و کلاهبرداری کردن....
دیگه دوران درگاه پرداخت گذشته....و همچون اعتماد کاربران به درگاه واسطه مخدوش شده و به راحتی ها قابل بازگشت نیست....
به نفعته این کارا رو ول کنید و سرمایه گذاری نکنید...
به فکر ایده دیگر باشید....

dow
December 23rd, 2016, 09:18
هرکسی نظرخودش رو داره ولی اگر تلاش بشه قطعا موفقیت هم به دنبالش میاد.

Ringmoon
December 23rd, 2016, 09:36
عجیبه چرا همه یه دفعه به فکر زدن درگاه واسط شدن مگه چقدر سود دهی داره اونم تو این وضعیت فعلی !

seokaran.org
December 23rd, 2016, 09:37
سلام
بنده توی این 5 سال اخیر از درگاه های زیادی استفاده کردم و توقعاتم این چنین هست :
1- واریز منظم داشته باشه
2- نقص فنی نداشته باشه
3-ماژول برای انواع وبسرویس ارائه بده
4-پشتیبانی سریع
5-ادرس معتبر

dow
December 23rd, 2016, 10:51
عجیبه چرا همه یه دفعه به فکر زدن درگاه واسط شدن مگه چقدر سود دهی داره اونم تو این وضعیت فعلی !

انقدری هست که سایت میزنن بعضیا تو یه ماه کل هزینه رو درمیارن بعضیا نمیتونن بستگی به خود طرف داره . اگر واقع سرمایه گذاری کنی سود میکنی نکنی وبه دنبال هزینه کم سودبیشتر باشی 99.99٪ نمیشه(براساس مشاهده هایی که کردم میگم.چون خودم سایت واسط راه اندازی میکنم)

delta
December 23rd, 2016, 11:22
پول همیشه وسوسه انگیزه..یکدفعه طرف میبینه حسابش بالای 200 میلیون پوله..میگه بیخیال درگاه چرا پولو بدم بهشون!! میزاره جیبش میره المان :71:

dow
December 23rd, 2016, 11:28
پول همیشه وسوسه انگیزه..یکدفعه طرف میبینه حسابش بالای 200 میلیون پوله..میگه بیخیال درگاه چرا پولو بدم بهشون!! میزاره جیبش میره المان :71:
اینم هست . ولی فکر نمیکنم کسی 200 ببینه فرار کنه میگه یکم دیگه یکم دیگه:)).
استارتر عزیز هم دو دوتا چهارتا کنه همه چیز دستش میاد .