PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : -->تبلیغات در گوگل ! راهنمایی لطفا ! <--

armin.rf
December 21st, 2016, 15:33
سلام وقت بخیر
همونطور که در جریانید در تبلیغات گوگل دامین ir مورد قبول نیست و متاسفانه سایت بنده دامنش ir هست راهکاری برای رفع مشکل هست ؟
iranian-portal
December 21st, 2016, 15:43
درود؛

من پیشنهاد میکنم سرمایه بی زبون رو در امپراطوری تبلیغات گوگل صرف نکنید!

برای هر کلیک حداقل 1000 الی 3000 تومان یا بالاتر پرداخت میکنید، اونم فقط برای کاربری که یا از کنجکاوی اومده، یا رقبای خودتون هستن که برای اتمام شارژ کمپین روی تبلیغات شما کلیک میکنن!!!

بدتر از اینها هم، تمام شرکت هایی هستن که این خدمات تبلیغ گوگل ارائه میدن! فقط برای جیب خودشون دارن کار میکنن!!!

==========

به زودی مطلب جامعی در این ارتباط تهیه و منتشر میکنیم.

armin.rf
December 21st, 2016, 15:48
حرف حق جواب نداره ...
ما هم به دوستمون گفتیم اما ظاهرا دوست داره تجربه کنه :)
راه حلی برای این مشکل ندارید؟

iranian-portal
December 21st, 2016, 15:53
حرف حق جواب نداره ...
ما هم به دوستمون گفتیم اما ظاهرا دوست داره تجربه کنه :)
راه حلی برای این مشکل ندارید؟

والا منم دقیقا مثل دوست شما دارم زجر حرف گوش نکردن رو میکشم :-<

شخصا تصور میکردم عمده افرادی که در این زمینه سرمایه گذاری میکنن، چون سرمایه اندک هست بازدهی نمیگیرن

به همین دلیل با سرمایه میلیونی تبلیغات گوگل رو شروع کردیم، اما تا این لحظه نتیجه ای جز پشیمونی نداشته!!

گوگل هم خیلی خیلی بی انصافه، کافیه تبلیغ شما طی دو روز کم کلیک بخوره!! خیلی راحت تبلیغ رو از بالای صفحه به پایین صفحه منتقل میکنه!!!

در یک کلام، اگر دوست دارید پول رو بریزید تو سطل آشغال، شرف داره به تبلیغ گوگل!

عبارت "فروش فایل" رو در گوگل جستجو کنید، تبلیغ یکی از سایت های داخل امضا رو مشاهده میکنید (ولی ترجیحا کلیک نکنید :)) )

relaxhost
December 21st, 2016, 15:57
درود؛

برای هر کلیک حداقل 1000 الی 3000 تومان یا بالاتر پرداخت میکنید، اونم فقط برای کاربری که یا از کنجکاوی اومده، یا رقبای خودتون هستن که برای اتمام شارژ کمپین روی تبلیغات شما کلیک میکنن!!!

بدتر از اینها هم، تمام شرکت هایی هستن که این خدمات تبلیغ گوگل ارائه میدن! فقط برای جیب خودشون دارن کار میکنن!!!

==========

به زودی مطلب جامعی در این ارتباط تهیه و منتشر میکنیم.

درود
ممنون . بابت پاسخ خوبی که دادید . خیلی ها دنبال تبلیغات گوگل هستن از دوستانم هر چی بهشون حرف شما رو میگم .گوش نمیکنن. فکر میکنن دارم چرت و پرت بهشون میگم .

viasky
December 21st, 2016, 16:11
تبلیغات شما اگر سازمان دهی شده باشه مشکلی پیش نمیاد
ممکنه بازدهی هم داشته باشه
اگر این چنین بود شرکت های بزرگ با وجود اینکه صفحه اول گوگل هستند همچنان از تبلیغات اون به صورت دائمی استفاده نمی کردند
برای مثل سرچ کنید : shoes
سایت های تبلیغ شده و حتما در صفحه اول هم مشاهده خواهید کرد
موفق باشید

viasky
December 21st, 2016, 19:22
این حرف از شما، به عنوان یک کاربر با سابقه و با تجربه بعید به نظر میرسه!!!

اولا که عبارت shoes چه ارتباطی با تبلیغات سایت های ایرانی داره؟!!!

دوم اینکه؛ حتی مبتدی_ترین کاربران اینترنت، وقتی تبلیغات گوگل رو میبینن، اعتماد کمتری نسبت به لینک های معمولی در نتایج دارند، لذا بالغ بر 80% کلیک های انجام شده بیشتر جنبه کنجکاوی داره!!!

سوم اینکه؛ اینجا ایرانه!! متاستفانه کم نیستند افرادی عاشق رقابت ناسالم هستند، همین افراد بیش از 30% اعتبار کلیک های شما رو نابود میکنند!!!!

چهارم اینکه؛ با این قیمت ارز و دلار، تبلیغات کلیکی ایرانی، خیلی خیلی ارزون تر و به صرفه تر از تبلیغات کلیکی گوگل هست که برای هر کاربر بیش از 2000هزار تومان پرداخت میکنید، و کاربر هم چون عموما برای کنجکاوی اومده، به راحتی سایت رو ترک میکنه!!!!

پنجم اینکه؛ نیازی به توضیح بیشتر نیست! هرکسی باید خودش این ضرر رو متحمل بشه، تا رویاپردازی و شعار رو کنار بزاره!
بنده طبق فرمایش شما نظر دادم که فرمودید:

اگر گوگل برای ما نتیجه نمیده مشکل از ماست ارتباطی به گوگل نداره
اتفاقا اگ معیار ارزیابی کاربر مبتدی باشه که روی این افراد نتیجه بیشتری میده چون اطلاع نداره که این تبلیغ هست و فکر میکنه پیشنهاد گوگل بوده یا خیلی رسمی و ویژه بوده
همچنان از نظر بنده بهترین تبلیغ گوگل - یوتویب و فیسبوک هست
داخل ایران چه اتفاقی می افته مشکل از ماست و ارتباطی به اون مجموعه نداره
بنده شخصا برای مارکت غیر ایرانی تجربه کردم و نتیجه مطلوبی داده
موفق باشید

iranian-portal
December 21st, 2016, 19:36
بنده طبق فرمایش شما نظر دادم که فرمودید:

اگر گوگل برای ما نتیجه نمیده مشکل از ماست ارتباطی به گوگل نداره
اتفاقا اگ معیار ارزیابی کاربر مبتدی باشه که روی این افراد نتیجه بیشتری میده چون اطلاع نداره که این تبلیغ هست و فکر میکنه پیشنهاد گوگل بوده یا خیلی رسمی و ویژه بوده
همچنان از نظر بنده بهترین تبلیغ گوگل - یوتویب و فیسبوک هست
داخل ایران چه اتفاقی می افته مشکل از ماست و ارتباطی به اون مجموعه نداره
بنده شخصا برای مارکت غیر ایرانی تجربه کردم و نتیجه مطلوبی داده
موفق باشید

بنده همچنان دلیل حمایت شما رو متوجه نمیشم وقتی ما داریم در مورد مارکت ایران صحبت میکنیم، و شما مرتب به مارکت بین الملل اشاره میکنید!!!

فقط در یک کلام، از شما یک سوال میپرسم:

آیا از نظر شما، منطقی به نظر میرسه که برای کسب و کارتون به دلار هزینه کنید و به ریال درآمد کسب کنید؟!

البته اگر باز نمیخواین بگین که سایت شما به دلار درآمد داشته و....!

صحبت ما کاربران ایرانی، وب سایت های ایرانی، و واحد پول ریال هست!

viasky
December 21st, 2016, 19:46
بنده همچنان دلیل حمایت شما رو متوجه نمیشم وقتی ما داریم در مورد مارکت ایران صحبت میکنیم، و شما مرتب به مارکت بین الملل اشاره میکنید!!!

فقط در یک کلام، از شما یک سوال میپرسم:

آیا از نظر شما، منطقی به نظر میرسه که برای کسب و کارتون به دلار هزینه کنید و به ریال درآمد کسب کنید؟!

البته اگر باز نمیخواین بگین که سایت شما به دلار درآمد داشته و....!

صحبت ما کاربران ایرانی، وب سایت های ایرانی، و واحد پول ریال هست!

همچنان بستگی به کار شما داره
بله ارزش داره حتی اگر ریال خرج کنید
یک‌مبلغی پرداخت می‌کنید با تنظیمات دلخواه
حتی فعالیت شما در‌ زمینه فرش و کالا هم باشه ارزش داره
موفق باشید

PER$IA
December 21st, 2016, 20:14
من می خوام برای سایتم که غیر ایرانی هست تبلیغ کنم , یکی به من گفته تبلیغی که تارگت داشته باشه تو یه زمینه ی خاصی فقط گوگل , ولی نظرات خوبی از دوستان نشنیدم موندم پس چیکار کنم تا سایتمو تبلیغ کنم و کاربر جذب کنم ؟

سیدرضا بازیار
December 21st, 2016, 21:04
من می خوام برای سایتم که غیر ایرانی هست تبلیغ کنم , یکی به من گفته تبلیغی که تارگت داشته باشه تو یه زمینه ی خاصی فقط گوگل , ولی نظرات خوبی از دوستان نشنیدم موندم پس چیکار کنم تا سایتمو تبلیغ کنم و کاربر جذب کنم ؟

تبلیغات بنری برای معروف شدن
تبلیغات لینکی برای کسب اعتبار در صفحه اول گوگل

قصد تبلیغ ندارم. اما معمولا سعی میکنم از وبلاگ ها و وبسایت های شخصی تبلیغ بگیرم. بیشترین کلیک خور رو داره و جالبه که کاربرها دائمی میشن :d

احمد123
February 8th, 2017, 13:03
سلام دوستان
من قبلا با ****** در زمینه تبلیغ در گوگل کار میکردم
به نظر من یه *** پست واقیعه .یه شرکت که فقط پول اسمشو میگیره.
****** هر وقت اکانت ساسپند بشه پولشو بالا میکشه و دیگه پس نمیده.
چند میلیون تومان برای اکانت اختصاصی دادم بهشون اما گوگل بستش
اصلا استفاده نکردم از ش
بهشون زنگ زدم میگم پولمو بدین
بعد دو سه هفته میگن نمیدیم میخوای چی کار کنی ؟ برو شکایت کن دستت به کجا میرسه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
x-(x-(x-(x-(
واقعا رئیس بی ادب و گستاخی داره که آدم نیست ، لجنه
دلارم با هر نرخی که دلشون بخواد پات حساب میکنن
خواهشا به خودتون احترام بزارین نرین سراغشون

armin.rf
February 8th, 2017, 13:22
ایشون بد یا خوب شما مدرک دارید از ایشون ؟
بدون مدرک هیچ کاری نمیتونید انجام بدید عزیز