PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اطلاعات به سرور مجازی

toorej
December 21st, 2016, 11:49
باعرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و اساتید محترم
بنده حدود دو سال هاست دانلود داشتم ولی چون قیمتش به صرفه نبود تصمیم گرفتم برم رو سرور مجازی
کل اطلاعات هاست دانلود من 99 گیگ بود دیشب تمام اطلاعات رو به سرور مجازی انتقال دادم ولی نمیدونم چرا همین 99 گیگ فایل روی سرور مجازی 69 گیگ شده
میخوام بدونم مشکلی پیش اومده؟
دوبار اینکار رو انجام دادم ولی هر دوبار هم 69 گیگ شد
بنظرتون مشکل از کجاست؟

2JZ
December 21st, 2016, 11:53
سلام.
از چه روشی انتقال دادید؟
اگر ۹۹ گیگابایت Disk Space داخل cPanel هست ، ممکنه فقط فایل هاتون ۹۹ گیگابایت نباشه.

toorej
December 21st, 2016, 11:58
سلام.
از چه روشی انتقال دادید؟
اگر ۹۹ گیگابایت Disk Space داخل cPanel هست ، ممکنه فقط فایل هاتون ۹۹ گیگابایت نباشه.
سلام با استفاده از ftp حدود 100 گیگ Disk Space هست که نوشته 99 گیگ فول
پس من چرا هزینه 100 گیگ رو پرداخت میکردم؟
هاست دانلودم از سرور پارس هست

shatech
December 21st, 2016, 12:24
باعرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و اساتید محترم
بنده حدود دو سال هاست دانلود داشتم ولی چون قیمتش به صرفه نبود تصمیم گرفتم برم رو سرور مجازی
کل اطلاعات هاست دانلود من 99 گیگ بود دیشب تمام اطلاعات رو به سرور مجازی انتقال دادم ولی نمیدونم چرا همین 99 گیگ فایل روی سرور مجازی 69 گیگ شده
میخوام بدونم مشکلی پیش اومده؟
دوبار اینکار رو انجام دادم ولی هر دوبار هم 69 گیگ شد
بنظرتون مشکل از کجاست؟

دوست عزیز از حالت فشرده (gzip) خارج کردید؟
و اینکه اگر خارج کردید و فایل هاتون کامل نیست از مدیر هاستینگ درخواست کنید مجدد فایل های شمارو منتقل کنند

toorej
December 21st, 2016, 12:28
دوست عزیز از حالت فشرده (gzip) خارج کردید؟
و اینکه اگر خارج کردید و فایل هاتون کامل نیست از مدیر هاستینگ درخواست کنید مجدد فایل های شمارو منتقل کنند
عزیز دل به بنده که بک آپ با لینک مستقیم ندادن
با FTP تمام پوشه ها و فایلهارو جابه جا کردم همین و آوردم روی vps
اتفاقا فایل هارو هم نگاه میکنم کامله برام سوال شده که مشکل میتونه از کجا باشه

shatech
December 21st, 2016, 12:33
عزیز دل به بنده که بک آپ با لینک مستقیم ندادن
با FTP تمام پوشه ها و فایلهارو جابه جا کردم همین و آوردم روی vps
اتفاقا فایل هارو هم نگاه میکنم کامله برام سوال شده که مشکل میتونه از کجا باشه

پیشنهاد میکنم حتما تعدادی از فایل هاتون رو تست کنید و حتما حجم تعدادی از فایل هاتون رو چک فرمایید اگر حجم فایل هاتون درست باشه هیچ مشکلی شمارو تهدید نخواهد کرد
احتمال خطا و یا انتقال یا عدم انتقال پوشه هایی مثل trash وجود دارد

toorej
December 21st, 2016, 12:43
پیشنهاد میکنم حتما تعدادی از فایل هاتون رو تست کنید و حتما حجم تعدادی از فایل هاتون رو چک فرمایید اگر حجم فایل هاتون درست باشه هیچ مشکلی شمارو تهدید نخواهد کرد
احتمال خطا و یا انتقال یا عدم انتقال پوشه هایی مثل trash وجود دارد
مشکلی در فایلها نیست همه انتقال داده شدن
منظوراوت از پوشه trash چیه؟ آخه همچین پوشه ای در هاستم ندارم
احتمالش هست فضای اضافی رو خودشون یه کاری کرده باشن(هاستینگ قبلی) که پر بشه

shatech
December 21st, 2016, 12:49
مشکلی در فایلها نیست همه انتقال داده شدن
منظوراوت از پوشه trash چیه؟ آخه همچین پوشه ای در هاستم ندارم
احتمالش هست فضای اضافی رو خودشون یه کاری کرده باشن(هاستینگ قبلی) که پر بشه

عزیز وقتی شما یک فایل رو در هاست قرار میدید و بعد آنرا حذف میکنید این فایل به صورت کامل حذف نمیشه و وارد یک پوشه ای به نام trash میشه دقیقا مثل سیستم عامل ها که یک سطل زباله دارند

toorej
December 21st, 2016, 12:54
عزیز وقتی شما یک فایل رو در هاست قرار میدید و بعد آنرا حذف میکنید این فایل به صورت کامل حذف نمیشه و وارد یک پوشه ای به نام trash میشه دقیقا مثل سیستم عامل ها که یک سطل زباله دارند
ممنونم ازتون بابت راهنمایی ولی الان پوشه trash روهم خالی کردم ولی باز زده 86.36
یعنی چی تطبیق ندارن باز باهم
توپوشه logs چندتا فایل با پسوند .gz وجود دارن بنظرتون میشه از این فایلها باشه

shatech
December 21st, 2016, 13:00
ممنونم ازتون بابت راهنمایی ولی الان پوشه trash روهم خالی کردم ولی باز زده 86.36
یعنی چی تطبیق ندارن باز باهم
توپوشه logs چندتا فایل با پسوند .gz وجود دارن بنظرتون میشه از این فایلها باشه

تنظیماتی برای اینکه فضای هاست شما اشغال بشود اصلا وجود ندارد و اینکه اگر شرکتی بخواد این کار رو انجام بده برای خودش مشکل ساز خواهد شد چون نمی تواند از تمام فضای هارد سرور استفاده ببرد
فایل های دیگری هم وجود دارد مثل تاریخچه ها و کش هاست شما این فایل ها باید طبق تنظیماتی که خود شرکت بر روی سرور اعمال میکند طی مدت زمانی پاکسازی شود اما متاسفانه بیشتر شرکت ها این کار رو به دلیل عدم دانایی انجام نمی دهند

موفق و موید باشید

toorej
December 21st, 2016, 13:07
تنظیماتی برای اینکه فضای هاست شما اشغال بشود اصلا وجود ندارد و اینکه اگر شرکتی بخواد این کار رو انجام بده برای خودش مشکل ساز خواهد شد چون نمی تواند از تمام فضای هارد سرور استفاده ببرد
فایل های دیگری هم وجود دارد مثل تاریخچه ها و کش هاست شما این فایل ها باید طبق تنظیماتی که خود شرکت بر روی سرور اعمال میکند طی مدت زمانی پاکسازی شود اما متاسفانه بیشتر شرکت ها این کار رو به دلیل عدم دانایی انجام نمی دهند

موفق و موید باشید
بنده یه سری فایل در پوشه logs وجو داشت با پسوند .gz که اونهارو پاک کردم و فضای هاست از 86 به 71 کاهش پیدا کرد فک کنم بقیش هم کش باشه پس به این نتیجه رسیدم که درست انتقال دادم اطلاعات رو
ولی خدایی من قصد اینو داشتم به 200 گیگ ارتقا بدم پلن رو که اینکار علاوه بر هزینه بیشتر اشغال فضای بیشتر هم داشت عجب خوبه زودتر رفتم رو سرور مجازی

shatech
December 21st, 2016, 13:10
بنده یه سری فایل در پوشه logs وجو داشت با پسوند .gz که اونهارو پاک کردم و فضای هاست از 86 به 71 کاهش پیدا کرد فک کنم بقیش هم کش باشه پس به این نتیجه رسیدم که درست انتقال دادم اطلاعات رو
ولی خدایی من قصد اینو داشتم به 200 گیگ ارتقا بدم پلن رو که اینکار علاوه بر هزینه بیشتر اشغال فضای بیشتر هم داشت عجب خوبه زودتر رفتم رو سرور مجازی

هرچیزی برای خودش یک سریع مزیت داره از مزیت های سرور میشه به اینکه اشتراکی نیست اشاره کرد اما یکی از مزیت های هاست این هست به شما یک سریع قابلیت های جداگانه میدهد مطمئنا شما نمیتوانید سرور ویندوز رو لایت اسپید کنید اما میتوانید هاست لایت اسپید خریداری کنید