PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل حاد در kvm + پرداخت هزینه

servers44
December 21st, 2016, 09:02
سلام خدمات تمامی مدیران و همکاران عزیز

بنده یک سرور دارم Virtualizor روش نصبه
که دیشب یه دفه خاموش شد و درخواست زدم دیتاسنتر و خودمم با دسترسی های لارا و... برسی کردم ولی نتونستم مشکلش رو حل کنم
اگه کسی هست بتونه اطلاعات رو در بیاره هزینه پرداخت میشه!!!

websazha
December 21st, 2016, 09:19
با سلام

اگر مشکل هارد باشد همانطور که در تلگرام اعلام کردید قیمت انتقال اطلاعات در حالت رسکیو مد به شما داده شده.
اگر مشکل دیگری باشد مربوط به سرویس های و مجازی ساز باشد به صورت ساعتی برسی و رفع می شود.
هزینه هر ساعت کارکرد 100 تومان هست.

و نیز تیم پشتیبانی خود این کنترل پنل می توانند کمکتان کنند فقط کمی زمان می برد تا انجام دهند.

ourweb
December 21st, 2016, 09:27
سلام درخواست بدید پشتیبانی برای شما چک کنه یا لطف کنید اروری که میگیره را ارسال کنید تا برسی لازم انجام بشه

yasserhost
December 21st, 2016, 09:27
با سلام

اگر مشکل هارد باشد همانطور که در تلگرام اعلام کردید قیمت انتقال اطلاعات در حالت رسکیو مد به شما داده شده.
اگر مشکل دیگری باشد مربوط به سرویس های و مجازی ساز باشد به صورت ساعتی برسی و رفع می شود.
هزینه هر ساعت کارکرد 100 تومان هست.

و نیز تیم پشتیبانی خود این کنترل پنل می توانند کمکتان کنند فقط کمی زمان می برد تا انجام دهند.

سلام و احترام همین مشکل رو ما داشتیم با هیچ روشی حل نشد ... حتی تیم پشتیبانیش هم نتونست حل کنه .

servers44
December 21st, 2016, 09:29
سلام درخواست بدید پشتیبانی برای شما چک کنه یا لطف کنید اروری که میگیره را ارسال کنید تا برسی لازم انجام بشه

راه ارتباطی در تلگرام دارید؟ بهتون دقیق بگم مشکلات رو تیکت زدیم به پشتیبانیشون هنوز پاسخگو نیست.

ourweb
December 21st, 2016, 09:31
راه ارتباطی در تلگرام دارید؟ بهتون دقیق بگم مشکلات رو تیکت زدیم به پشتیبانیشون هنوز پاسخگو نیست.

با من در تلگرام در ارتباط باشید ایدی بنده @ourweb

k-h
December 21st, 2016, 10:02
درود
اگر دسترسی ssh دارید به پشتیبانی ارسال کنید خودشون بررسی و مشکلو برطرف میکنند .

2JZ
December 21st, 2016, 10:06
سلام. چه مشکلی دارید؟
سرورهای مجازی به درستی روشن نمی شوند؟
مشکل cannot create cggroup دارید؟

servers44
December 21st, 2016, 10:31
کلا سرور شبکش وصل نمیشه بتونم سرور هایی که توش هستن رو روشن کنم!

Z.eus
December 21st, 2016, 11:11
درود؛

در ارتباط باشید.

telegram: @myserversaz

با تشکر.