PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد چه اسکریپتی رو میدید؟ (لطفا بیایین - ممنون )

mojtabakh18
December 20th, 2016, 21:44
سلام دوستان

من مدتی هست که یادگیری php و mysql رو شروع کردم

من برای تمریین با دانسته های الانم تونستم یک سی ام اس ساده با قابلیت های ابتدایی مثل پست ها دسته بندی نظرات اخرین نظرات و مطالب و ...

خب بااین مقدار لطفا چند پروژه تمرینی ارایه بدین تا برای تمرین بنپویسم منون

pc.rootall
December 20th, 2016, 22:02
در تماس باشید

unyxir@

ITarashe
December 20th, 2016, 22:07
سلام دوستان

من برای تمریین با دانسته های الانم تونستم یک سی ام اس ساده با قابلیت های ابتدایی مثل پست ها دسته بندی نظرات اخرین نظرات و مطالب و ...

سلام دوست خوبم

نظر شخصی بنده بر این هست که با توجه به اینکه شما در مراحل ابتدایی کار به سر می‌برید و به تازگی با سینتکس و کانسپت PHP آشنا شدید، وقتتان را صرف یادگیری فریم ورک‌های قدرتمند این زبان کنید.
مثلا CakePHP که یکی از قدرتمندترین و سریعترین فریم‌ورک های زبان PHP هست. نمونه موفق اجرا شده و معروف بر روی این فریم‌ورک هم زرین پل هست که احتمالا با آن آشناییت دارید.
فریم ورک‌های دیگر مانند YII هم وجود دارند که کمی ساده تر هستند و پیچیدگی کمتری دارند و قابلیت‌ها و پرفورمنس خودشان را دارند.
در انتها پس از تسلط بر اپلیکیشن نویسی بر روی فریم‌ورک های PHP تقریبا خودتان راهتان را برای اسکریپت نویسی پیدا می‌کنید.

متشکرم.

navid2zp
December 20th, 2016, 22:36
بهتون توصیه می کنم روی حداقل یک فریمورک قدرتمند هم کار کنید
پیشنهاد بنده Laravel
برای پروزه هم اینطور می تونم بگم که انجام کار های تمیرینی هیچوقت شما رو مجبور به یادگیر چیز هایی که واقعا تمایل ندارید نمی کنه.
شدیدا توصیه می کنم رو یک ایده که خودتون واقعا بهش علاقه دارید کار کنید. خیلی سریعتر و بهتر چیز های جدیدی رو یاد میگیرد و به سختی هم فراموششون می کنید حتی اگر مدت زیادی ازشون استفاده نکنید

offgij
December 20th, 2016, 23:23
در مورد فریم ورک ها با دوستان کاملا موافقم،
از تلگرام در ارتباط باشید تا چندتا فیلم آموزشی خوب بهتون بدم،
مطمئن باشید اگر با آموزش ها قدم به قدم جلو برید ظرف 2 ماه شما تبدیل به یک اسکریپت نویس نیمه حرفه ای خواهید شد:113:

mojtabakh18
December 21st, 2016, 00:03
بالا باش تاپیک

zirefi
December 21st, 2016, 01:03
سلام دوستان

بنظرم همون سی ام اسی که نوشتین رو امکانات بیشتری بهش اضافه کنید ، سی ام اس های موجود رو نصب و مشاهده کنید و سعی کنید اون امکاناتشون رو روی سی ام اس خودتون پیاده سازی کنید ، سایت های مختلف رو ببینید و امکاناتشون رو پیاده کنید اینطوری هم سی ام اس کاملی در نهایت خواهید داشت که هم میتونید بفروشینش هم حرفه ای تر میشین

mojtabakh18
December 21st, 2016, 10:38
بنظرم همون سی ام اسی که نوشتین رو امکانات بیشتری بهش اضافه کنید ، سی ام اس های موجود رو نصب و مشاهده کنید و سعی کنید اون امکاناتشون رو روی سی ام اس خودتون پیاده سازی کنید ، سایت های مختلف رو ببینید و امکاناتشون رو پیاده کنید اینطوری هم سی ام اس کاملی در نهایت خواهید داشت که هم میتونید بفروشینش هم حرفه ای تر میشین

ممنون از شما :113:

novinghalam
September 1st, 2018, 23:52
تشکر از اطلاعاتی که رد و بدل شده با دوستان کاملا موافقم http://www.novinghalam.com/%d8%a7%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85-%d9%be%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%be%d9%88%db%8c%d9%86%d 8%aa/ sthva سفارش پاورپوینت