PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از نمایندگی هاستینگ

pinarsgp
December 20th, 2016, 09:46
با سلام

دوستان میخوام چند سایتو برای استفاده از بک لینک و .... بالا بیارم ، حالا اگه از هاست نمایندگی استفاده کنم و دی ان اس هارو ببرم روی کلود فلیر ، گوگل می فهمه که همه ی این دامنه ها دارای رنج آی پی x هستن ؟>

relaxhost
December 20th, 2016, 09:56
بهترین کار این هستش که شما از چندتا نمایندگی در کشور های متفاوت استفاده کنید .

دی ان اس هاتون هم متفاوت باشه .

relaxhost.ir

ITarashe
December 20th, 2016, 18:14
با سلام

دوستان میخوام چند سایتو برای استفاده از بک لینک و .... بالا بیارم ، حالا اگه از هاست نمایندگی استفاده کنم و دی ان اس هارو ببرم روی کلود فلیر ، گوگل می فهمه که همه ی این دامنه ها دارای رنج آی پی x هستن ؟>
سلام دوست خوبم

استفاده از کلود فلیر در حال غیر ترنسپرند باعث میشه که آیپی واقعی نمایش داده نشه ولی mx record ها و میل سرورها که توسط censys کالکت میشن رو واقعا کار خاصی نمی‌شه کرد.
مگر اینکه از relay برای میل استفاده کنید یا اصلا یک میل سرور دیگه داشته باشید.
موفق باشید

ourweb
December 20th, 2016, 18:24
از نظر بنده از نمایندگی استفاده کنید خیلی بهتره دیگه مشکل کانفیگ و هزینه لایسنس رو ندارید

shatech
December 21st, 2016, 12:28
با سلام

کلاستر رو بهتون پیشنهاد میکنم هاست کلاستر تهیه فرمایید

lastwall
December 24th, 2016, 11:04
سلام
گوگل متوجه خواهد شد که سایت های شما روی یک سروره...
بهترین حالت همینه که روی هاست های مختلف از رینج آی پی های مختلف در کشورهای مختلف استفاده کنید اگر همچمین چیزی مد نظر دارید

shatech
December 24th, 2016, 16:24
سلام
گوگل متوجه خواهد شد که سایت های شما روی یک سروره...
بهترین حالت همینه که روی هاست های مختلف از رینج آی پی های مختلف در کشورهای مختلف استفاده کنید اگر همچمین چیزی مد نظر دارید

بهترین روش استفاده از کلود هست