PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطا در هنگام استفاده از FileZilla

toorej
December 19th, 2016, 21:22
سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید محترم
بنده به تازگی سرور مجازی خریداری کردم و میخوام بجای هاست دانلود ازش استفاده کنم
هاست دانلود قبلی بنده از سرور پارس هست امروز هرکاری کردم که با استفاده از فایل زیلا به سرور پارس وصل بشم نشد که نشد و هربار هم که وصل شد سرعتی در حد 22 مگ بیشتر برای دنلود نمیداد
بیشتر اوقات هم با خطای زیر مواجه میشه
Error: Connection timed out after 20 seconds of inactivity
Error: Failed to retrieve directory listing
سروری که خریداری کردم در آلمان قرار داره و هاست دانلود هم در ایران
چون تعداد فایلها هم زیاده نمیشه با استفاده از دانلودمنیجر این کار رو انجام داد,یکی از دوستان گفت محدودیتی سر راه هاست قرار دادن
حالا از دوستان خواهش میکنم اگر که راهی هست این فایلهارو با سرعت بالا از سرور پارس جابه جا کرد به بنده پیشنهاد بدن چون هاست بنده جا نداره و ماهم کلی فایل برای آپلود داریم
باتشکر

ITarashe
December 19th, 2016, 21:30
سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید محترم
بنده به تازگی سرور مجازی خریداری کردم و میخوام بجای هاست دانلود ازش استفاده کنم
هاست دانلود قبلی بنده از سرور پارس هست امروز هرکاری کردم که با استفاده از فایل زیلا به سرور پارس وصل بشم نشد که نشد و هربار هم که وصل شد سرعتی در حد 22 مگ بیشتر برای دنلود نمیداد
بیشتر اوقات هم با خطای زیر مواجه میشه
Error: Connection timed out after 20 seconds of inactivity
Error: Failed to retrieve directory listing
سروری که خریداری کردم در آلمان قرار داره و هاست دانلود هم در ایران
چون تعداد فایلها هم زیاده نمیشه با استفاده از دانلودمنیجر این کار رو انجام داد,یکی از دوستان گفت محدودیتی سر راه هاست قرار دادن
حالا از دوستان خواهش میکنم اگر که راهی هست این فایلهارو با سرعت بالا از سرور پارس جابه جا کرد به بنده پیشنهاد بدن چون هاست بنده جا نداره و ماهم کلی فایل برای آپلود داریم
باتشکر

سلام دوست من

سروری که تهیه کردید ویندوزی هست یا لینوکس و برای اف تی پی سرور از چه پکیج/سافت ویر استفاده کردید؟

الان دقیقا مشکل با اتصال هست؟
ممنون

Amy
December 19th, 2016, 21:34
با سلام :53:
میتونید یک سرور مجازی ایران خریداری کنید که ( سرعت پورت بالا و بدون لیمیت ) باشه
و اول فایلهای خودتون رو از سرور پارس به اون سرور انتقال بدید ( ایران به ایران ) با سرعت بالاتری انجام میشه
و از اون سروری که سرعت پورت بالاتر و بدون لیمیت داره
به سرور آلمان از طریق ftp انتقال بدید

toorej
December 19th, 2016, 21:35
سرور ویندوز هست منظورتون از پکیج/سافت ویر رو نمیفهمم
بله اتصال مشکل داره

- - - Updated - - -

ممنونم ازتون هزینه سرور ایران بنظرتون بالا نیست اگر که اینکار بشه حرفی نیست ولی اتصال هم مشکل داره

ITarashe
December 19th, 2016, 21:38
سرور ویندوز هست منظورتون از پکیج/سافت ویر رو نمیفهمم
بله اتصال مشکل داره

- - - updated - - -

ممنونم ازتون هزینه سرور ایران بنظرتون بالا نیست اگر که اینکار بشه حرفی نیست ولی اتصال هم مشکل داره

سلام
منظور اینکه برای ftp از چه نرم افزاری استفاده می‌کنید؟
شما فقط قصد دانلود از سرور ftp ایران روی خارج را دارید؟

toorej
December 19th, 2016, 21:44
سلام
منظور اینکه برای ftp از چه نرم افزاری استفاده می‌کنید؟
شما فقط قصد دانلود از سرور ftp ایران روی خارج را دارید؟
از FileZilla و CuteFTP 9
بله میخوام از ftp ایران روی آلمان آپلود کنم

ITarashe
December 19th, 2016, 22:21
از FileZilla و CuteFTP 9
بله میخوام از ftp ایران روی آلمان آپلود کنم
سلام
شاید آی پی سرور اف تی پی آلمان در سرور اف تی پی ایران بلاک شده
در صورت امکان جهت تست دسترسی اف تی پی ایران را ارسال بفرمایید تا با سرور و آی پی دیگری بتوانیم امتحان کنیم.

متشکرم

irhost.net
December 19th, 2016, 22:56
سلام این مطلب را مشاهده کنید شاید مشکل حل شود ....

درورد .

http://config-server.ir/filezilla-ftp-error/

toorej
December 20th, 2016, 09:12
سلام
شاید آی پی سرور اف تی پی آلمان در سرور اف تی پی ایران بلاک شده
در صورت امکان جهت تست دسترسی اف تی پی ایران را ارسال بفرمایید تا با سرور و آی پی دیگری بتوانیم امتحان کنیم.

متشکرم
آی پی : 185.55.226.19
نام کاربری : kafshdo1
رمز عبور : ----
دوستان تست کنید ببینید میتونید متصل بشید یا خیر

ITarashe
December 20th, 2016, 09:37
سلام دوست خوبم
بله با موفقیت کانکت شد.
فقط اینکه رمز رو بصورت عمومی در فروم قرار ندید. بسیار خطرناک هست.
احتمالا مشکل اتصال شما بخاطر مشکل FTP OVER TLS روی سرورایران هست که باید بصورت PLAN FTP بدون TLS کانکت بشید.
اگر از Filezilla استفاده می‌کنید، از حالت معمولی با وارد کردن IP و USER,PASS در قسمت بالای برنامه استفاده نکنید و به منوی FILE سپس SiteManager رفته.
در آن قسمت روی New Site کلیک کنید و اطلاعات host را وارد کنید.
توجه داشته باشید که در همین صفحه قسمت Encryption را روی Use Plan FTP Only - insecure قرار دهید .
LogonType هم برابر Normal و مقادیر یوزر و پسورد را وارد کنید . در انتها دکمه Connect را فشار دهید.

اگر نیاز به رهنمایی بیشتری دارید اعلام کنید.

ممنونم

toorej
December 20th, 2016, 09:56
سلام دوست خوبم
بله با موفقیت کانکت شد.
فقط اینکه رمز رو بصورت عمومی در فروم قرار ندید. بسیار خطرناک هست.
احتمالا مشکل اتصال شما بخاطر مشکل FTP OVER TLS روی سرورایران هست که باید بصورت PLAN FTP بدون TLS کانکت بشید.
اگر از Filezilla استفاده می‌کنید، از حالت معمولی با وارد کردن IP و USER,PASS در قسمت بالای برنامه استفاده نکنید و به منوی FILE سپس SiteManager رفته.
در آن قسمت روی New Site کلیک کنید و اطلاعات host را وارد کنید.
توجه داشته باشید که در همین صفحه قسمت Encryption را روی Use Plan FTP Only - insecure قرار دهید .
LogonType هم برابر Normal و مقادیر یوزر و پسورد را وارد کنید . در انتها دکمه Connect را فشار دهید.

اگر نیاز به رهنمایی بیشتری دارید اعلام کنید.

ممنونم
بله ممنون نمیدونم چطور مشکل برطرف شده دیروز هرکاری میکردم نمیشد همه راه هارو هم امتحان کردم بنظرتون محدودیتی بوده؟
الان دارم اطلاعات رو انتقال میدم اگر خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد تا ظهر هاست رو انتقال میدم
ممنونم ازتون که پیگیری کردید:53:

ITarashe
December 20th, 2016, 09:58
بله ممنون نمیدونم چطور مشکل برطرف شده دیروز هرکاری میکردم نمیشد همه راه هارو هم امتحان کردم بنظرتون محدودیتی بوده؟
الان دارم اطلاعات رو انتقال میدم اگر خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد تا ظهر هاست رو انتقال میدم
ممنونم ازتون که پیگیری کردید:53:
سلام دوست خوبم

نمیشه با قطعیت گفت ولی ممکنه دیروز مشکلی سمت سرور ایرانتون وجود داشته یا داشتن تغییری ایجاد می‌کردن . شاید هم روت های مخابراتی مشکلی به سمت خارج از کشور داشته.
ولی هرچه که بوده الان حل شده و مشکلی وجود نداره.

براتون ارزوی موفقیت می‌کنم.

toorej
December 20th, 2016, 16:32
دوستان دوباره از ظهر با همون مشکل روبرو شدم بنظرتون مشکل از کجاست

ITarashe
December 20th, 2016, 16:43
دوستان دوباره از ظهر با همون مشکل روبرو شدم بنظرتون مشکل از کجاست
سلام دوست خوبم
از اینجا و بدون دسترسی واقعا راهنمایی مشکل هست و چون شما هم به عنوان کلاینت میخواید وصل بشید عملا کانفیگی وجود نداره که فایلش رو درخواست کنیم برای بررسی
پس لطفا برای دسترسی/ریموت پ.خ ارسال کنید تا بتوانیم بهتر راهنمایی کنیم.

ممنونم