PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال تعهد نامه به نماد اعتماد الکترونیک

ebrahimghafeli
December 18th, 2016, 12:27
با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز بنده روز چهارشنبه فرم تعهد نامه اعتماد الکترونیک را امضا کردم وبراشون بصورت پست پیشتاز ارسال کردم و تازه که دیدم تحویل گیرنده شده دوستانی که سابقه این کار رو دارن ممنون میشم بهم بگین که چقدر طول بکشه تا این درخواستمو قبول کنن با تشکر

n4ser
December 18th, 2016, 13:19
اگر تهران باشین یک روز کاری و اگر شهرستان باشین نامه برسه تهران حد اکثر 2 روز کاری تایید میشه چون هروز بعد از ظهر صندوق پستی خالی میشه میره به بخش مربوطه واسه تایید کردن

ebrahimghafeli
December 18th, 2016, 13:33
اگر تهران باشین یک روز کاری و اگر شهرستان باشین نامه برسه تهران حد اکثر 2 روز کاری تایید میشه چون هروز بعد از ظهر صندوق پستی خالی میشه میره به بخش مربوطه واسه تایید کردن

حالا که من میبینم تحویل گیرنده گردیده شده و دومیه نوشته هم مرسوله جهت تحویل به گیرنده دریافت شده و نتیجه هم نیس

http://s8.picofile.com/file/8278970334/Capture.PNG

farshid17
December 18th, 2016, 13:57
تا فردا یا امروز عصربهتون اعلام می شود

تا فردا یا امروز عصر اگه تمام مداراک کامل شود نماد رو بهتون میدن

k-h
December 18th, 2016, 23:24
زیاد رمان نمیبره تایید میکنند
نگران نباشید
خودتون هم میتونید تماس بگیرید و پیگیری کنید

n4ser
December 19th, 2016, 00:10
حالا که من میبینم تحویل گیرنده گردیده شده و دومیه نوشته هم مرسوله جهت تحویل به گیرنده دریافت شده و نتیجه هم نیس

http://s8.picofile.com/file/8278970334/Capture.PNG
وقتی نامه به فاطمه نمک شناسان میرسه از تایم تحویل ۱ روز کاری نامه تایید میشه برای من همینجوری بود

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

m2020k2012
December 19th, 2016, 03:21
با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز بنده روز چهارشنبه فرم تعهد نامه اعتماد الکترونیک را امضا کردم وبراشون بصورت پست پیشتاز ارسال کردم و تازه که دیدم تحویل گیرنده شده دوستانی که سابقه این کار رو دارن ممنون میشم بهم بگین که چقدر طول بکشه تا این درخواستمو قبول کنن با تشکر
سلام بتده تازگی نماد گرفتم اطلاع دارم یعنی 3 ماه پیش
بنده روز شنبه مدارک فرستادم روز چهارشنبه اینا مدارک تایید کردن بعد مدیر بررسی مدارک ها بعد سایت دوباره بررسی کردن و نماد تایید نهایی میشه
موفق باشید