PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال چند کامپوتر به هم

dellserver
December 17th, 2016, 13:02
سلام
من 3 تا کامپیوتر دارم که هر کدوم سیستمهای متوسطی هستند
ایا امکانش هست اینارو با یه چیزی یا طوری به هم وصل کنم که که همه یک کامپیوتر بشندو از قدر هم استفاده کنند مثلا رم بره بالا سی پی یو همین طور و...

ITarashe
December 17th, 2016, 13:14
سلام
من 3 تا کامپیوتر دارم که هر کدوم سیستمهای متوسطی هستند
ایا امکانش هست اینارو با یه چیزی یا طوری به هم وصل کنم که که همه یک کامپیوتر بشندو از قدر هم استفاده کنند مثلا رم بره بالا سی پی یو همین طور و...

با سلام و احترام

موردی که شما قصد انجامش رو دارم پرازش موازی parallel computing هست .
منتها اینکه تشکیل cluster سخت افزاری و گرفتن قدرت پردازشی معادل که اینروزها با تکنلوژی های جدید به اسم cloud computing شناخته میشه نیاز به سخت افزارهایی با قابلیت پشتیبانی از این فناوری رو داره
و از چند کامپیوتر جداگانه امکان گرفتن قدرت پردازشی معادل بصورت یک واحد رو ندارید .
البته به هرحال نوع استفاده ای که قصد دارید انجام بدید هم مهم هست .
اگر استفاده پرداشتی نرم افزاری دارید میتونید این سیستم رو به هم شبکه کنید و برنامه ای که نوشتید رو طوری فانکشن هاش رو در ۳ سیستم پخش کنید که برای پردازش بصورت multi thread اجرا بشه و هر thread رو یک سیستم انجام بده ولی با این حال شما محدودیت سرعت پورت های شبکه رو همچنان خواهید داشت . حتی اگر فایبر فایبر استفاده کنید

در انتها نوع استفاده شما مشخص کننده راه حل بهتر برای تقسیم پردازش بین ۳ سیستم هست وامکان موازی کردن ۳ سیستم بدون اضافه کردن سخت افزار دیگر یا آپگرید برخی از آنها عملا ممکن نیست