PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vpsویندوز با 2ip و 2gb رم(قیمت بدین)

shadow
December 8th, 2010, 13:04
سلام
ی vps میخواستم(ویندوز) 2گیگ رم و 2 تا آی پی
برای بازی (warcraft)
و ibsng یا nttack واسه چیز پی ان
با نصب و پورت خفن پرسرعت و آپتایم خوب

amirizadi
December 8th, 2010, 13:15
بهتره سرور اختصاصی بگیرید
cpu : 8400 intel
2 gig ram
3 TB bw
hard : 160
port 100 MBp
5 Ip address
ماهانه 75000

و وی پی اس
60 گیگ هارد
2 گیگ رم
پورت 100
1 ترابایت پهنای باند

ماهانه 50.000

Aria
December 8th, 2010, 14:06
2 gig ram
3 TB bw
port 100 MBp
5 Ip address
ماهانه 75000

و وی پی اس
60 گیگ هارد
2 گیگ رم
پورت 100
1 ترابایت پهنای باند

ماهانه 50.000

سلام.

شما تغریباً توی همه تاپیک ها دارید آفر میدید ولی نه اسم دیتاسنتر رو میگید نه سایت فروش خودتون مشخص هست و نه آفر هاتون صحیح و منطقی هست!

این کاربر گفتند سرور مجازی ویندوز، به همراه ibsng ...!

شما میتونید همچین کاری براشون انجام بدید ؟ همینطور شما اگر به NTTAC نگاه کردید، میتونید سرور game رو به همراه برنامه routing راه اندازی کنید و static route ها و ... رو تنظیم کنید برای این کار ؟!!

شما میدونید game server باید latency پایین داشته باشه و سرور بازی warcraft هم پولی هست و تغریباً روی هر سرویس نصبش کنید، شرکت warcraft موضوع رو متوجه میشه و DMCA Notice برای دیتاسنتر می فرسته و خیلی هم جدی موضوع رو پیگیری می کنه تا شما سرور رو حذف کنید!

واقعاً متوجه نمیشم شما هدفتون از ارائه آفر چی هست وقتی رسماً *هیچ چیز* از این موارد نمی دونید (با توجه به چندین پست ای که در تاپیک های مختلف از طرف شما مشاهده کردم).

با تشکر.

asrhosting
December 8th, 2010, 14:20
سلام می توینیم با پورت کاملا اختصاصی و تضمین شده بهتون سرویس بدیم :

سی پی یو : تک هسته ای
رم : 2 گیگ اختصاصی
هارد : 80 گیگ
پهنای باند 3 ترابایت
سیستم عامل : ویندوز 2003
پورت : 100 مگابیت اختصاصی
آی پی 1

ماهیانه 60 هزار تومان .
دیتا سنتر هتزنر

MagicVps.Com
December 8th, 2010, 14:27
سلام.

شما تغریباً توی همه تاپیک ها دارید آفر میدید ولی نه اسم دیتاسنتر رو میگید نه سایت فروش خودتون مشخص هست و نه آفر هاتون صحیح و منطقی هست!

این کاربر گفتند سرور مجازی ویندوز، به همراه ibsng ...!

شما میتونید همچین کاری براشون انجام بدید ؟ همینطور شما اگر به NTTAC نگاه کردید، میتونید سرور game رو به همراه برنامه routing راه اندازی کنید و static route ها و ... رو تنظیم کنید برای این کار ؟!!

شما میدونید game server باید latency پایین داشته باشه و سرور بازی warcraft هم پولی هست و تغریباً روی هر سرویس نصبش کنید، شرکت warcraft موضوع رو متوجه میشه و DMCA Notice برای دیتاسنتر می فرسته و خیلی هم جدی موضوع رو پیگیری می کنه تا شما سرور رو حذف کنید!

واقعاً متوجه نمیشم شما هدفتون از ارائه آفر چی هست وقتی رسماً *هیچ چیز* از این موارد نمی دونید (با توجه به چندین پست ای که در تاپیک های مختلف از طرف شما مشاهده کردم).

با تشکر.

نکته با حالش اینه که شما از هر دیتا سنتری که بگید بهتون افر میدن باحاله فکرکنم یه 10000 تای ایشون سرور دارن از کل دیتا سنترهای دنیا

shadow
December 8th, 2010, 14:39
دوستان من 2 تا ip میخوام !
cpu م کم نیاره ! برای بازی WARCRAFT
آپتایم خوب !
قیمت خوب
رم 1.5 گیگ و 2 گیگ قیمت بدین
+ نصبibsng یا nttac برای چیز پی ان (کدام پیشنهاد میشود ؟)

Aria
December 8th, 2010, 14:50
سلام می توینیم با پورت کاملا اختصاصی و تضمین شده بهتون سرویس بدیم :

سی پی یو : تک هسته ای
رم : 2 گیگ اختصاصی
هارد : 80 گیگ
پهنای باند 3 ترابایت
سیستم عامل : ویندوز 2003
پورت : 100 مگابیت اختصاصی
آی پی 1

ماهیانه 60 هزار تومان .
دیتا سنتر هتزنر

سلام.

شما هم مثل اینکه دارید آفر عجیب غریب میدید !!

چجوری روی سرور مجازی دارید port اختصاصی میدید ؟!

مجازی ساز به تنهایی 25% از سرعت کل port رو برای کارهای pipeline port داخلی خودش reserve می کنه و در واقع از سرعت سرور شما کسر میشه !

درضمن، تحت سرور مجازی به محض اینکه یک کاربر فشار به سرور بیاره، کاربران دیگه تحت تاثیر قرار می گیرند و برای یک game server این موضوع خیلی مهم هست که افت سرعت و delay وجود نداشته باشه که در سرور های مجازی (مخصوصاً بدون raid سخت افزاری) این مشکل به وفور رخ میده!

همینطور تنظیمات routing در حالتی که بتونه port های مربوط به game server رو forward کنه و اینکه از کدام IP برای game server استفاده بشه هم مسئله دیگری هست که فکر نکنم به این راحتی باشه!!

دیتاسنتر hetzner هم وارز نیست و حتی اگر هم باشه، در صورت دریافت گزارش از شرکت گیر و جدی ای مثل Warcraft به هیچ هنوان بیشتر از 24 ساعت به کاربر وقت نمیده که سرور بازی *کرک شده* رو حذف کنه و اگر نکرد کل سرور رو مسدود می کنه !!!

قابل توجه افرادی که hetzner سرور هاشون رو مسدود می کنه، بیاید ببینید به چه دلیل این بلا سر شما میاد و یه مدت دیگه هم hetzner به ایرانی ها سرویس نمیده (دلیلش رو کم کم متوجه میشید) !

با تشکر.

RezaFH
December 8th, 2010, 15:39
دوستان در مورد گیم سرور ، حرفهای آریا رو جدی بگیرید
برای گیم سرور اصولا پینگ پایین مهم هست و اینکه دیتاسنتر نسبت به کپی رایت حساس نباشه !
ضمن اینکه Usage بالایی داره و لود سرور رو بالا میبره . فشار بالایی هم به هارد میاره که ممکنه مشکل ساز بشه.
در کل بنظر من از هلند و فرانسه (OVH) میشه آفر داد (اگر کسی سرور داشت) البته اینها رو با توجه به آپتایم و شرایط network گفتم و شرایط سرور بماند.

پی نوشت : مواظب دقت باشید ;)

برای این دوستمون هم پیشنهاد میکنم از هلند یا همون OVH یه سرور اختصاصی هرچند ارزان قیمت بگیرند و به کارشان ادامه دهند.

shadow
December 8th, 2010, 15:45
تا الان 6 نفر پ خ گذاشتن !
ولی نگفتین که warcraft کرک شده با دیتاسنترتون مشکل داره یا نه !
تضمین اخلاقی میخوام !
2 تا هم ip میخوام !
هارد هم زیاد مهم نیست ، 20gb باشه کافیه !
در مورد کانفیک اکانتینگ هم هیچی نگفتین !

amirizadi
December 8th, 2010, 16:12
ببنید عزیزم این افری که میدم کاملا مشخص از کجاست xlhost یا گیگا
همه هم میدونن ibsng واسه لینوکس ران میشه
ما سرور را اراءه میدیم و کاری به موارد دیگه نداریم
فکر نمیکنم جاش باشه در این تاپیک بحث را عوض کنیم و تاپیک زدن بنده هم فکر نمیکنم جایی از شما راتنگ کنه
امری بود محبت کنید تاپیک دیگران را بهم نزنید و پیغام خصوصی ارسال کنید
موفق باشید

Aria
December 8th, 2010, 16:45
سلام
ی vps میخواستم(ویندوز) 2گیگ رم و 2 تا آی پی
برای بازی (warcraft)
و ibsng یا nttack واسه چیز پی ان
با نصب و پورت خفن پرسرعت و آپتایم خوب

2 gig ram
3 TB bw
port 100 MBp
5 Ip address
ماهانه 75000

و وی پی اس
60 گیگ هارد
2 گیگ رم
پورت 100
1 ترابایت پهنای باند

ماهانه 50.000

ببنید عزیزم این افری که میدم کاملا مشخص از کجاست xlhost یا گیگا
همه هم میدونن ibsng واسه لینوکس ران میشه
ما سرور را اراءه میدیم و کاری به موارد دیگه نداریم
فکر نمیکنم جاش باشه در این تاپیک بحث را عوض کنیم و تاپیک زدن بنده هم فکر نمیکنم جایی از شما راتنگ کنه
امری بود محبت کنید تاپیک دیگران را بهم نزنید و پیغام خصوصی ارسال کنید
موفق باشید

فکر کنم مواردی که bold کردم نیازی به توضیح نداشته باشه به غیر از اینکه شما *اصلا* درخواست کاربر رو متوجه نشدید و فقط میخواید آفر بدید!

بخش که قرمز کردم، بنده یکی از مدیران این انجمن هستم و مثل همه مدیران این انجمن، شبانه روز برای امنیت و کیفیت این انجمن تلاش می کنیم و اجازه نمیدیم هر کس با هر روشی که دلش خواست از محیت این انجمن سو استفاده کنه و کاربران انجمن رو مورد سوء استفاده قرار بده!

درضمن، زمانی که شما در یک انجمن عمومی پست ارسال می کنید، دیگه موضوع شخصی نیست و عموم حق دارند در مورد شما نظر بدند و با تخلف شما برخورد کنند!

ما دلمون نمی خواد بخش "انتقادات و پیشنهادات" از بخش فروش پر بازدید تر و پر تاپیک تر باشه ...!

با تشکر.

Warez-Host.IR
December 8th, 2010, 17:16
حالا خدایی دیگه راست میگه آدرس سایتت را بده ببینیم
اگر اشتباه نکنم تو مجید آنلاین هم عضو بودید و اونجا هم من آدرسی از سایت شما پیدا نکردم
کاربران برای پشتیبانی کجا میرن ؟؟

حرص نخور
این چند وقته داری زیاد با اعصاب خودت بازی میکنی
بیخودی پیر میشی

نکته با حالش اینه که شما از هر دیتا سنتری که بگید بهتون افر میدن باحاله فکرکنم یه 10000 تای ایشون سرور دارن از کل دیتا سنترهای دنیا
اشتباه نکنید اینشون میگن در بیشتر تاپیک ها اگر پرداخت هم دارید براتون انجام میدیم
نمیگن از همه سرورها داریم

چجوری روی سرور مجازی دارید port اختصاصی میدید ؟!
100 مگ را قبول میدم نمیشه داد ولی میشه

در کل بنظر من از هلند و فرانسه (ovh) میشه آفر داد (اگر کسی سرور داشت) البته اینها رو با توجه به آپتایم و شرایط network گفتم و شرایط سرور بماند.
ovh که به کپی رایت خیلی حساس هست ایشون گفت :

ولی نگفتین که warcraft کرک شده با دیتاسنترتون مشکل داره یا نه !
یک جورهایی با اونجا هم همخونی نداره

حالا از من میشنوید برد از یک دیتاسنتر که واقعاً وارز را پشتیبانی میکنه خرید کنید و یک سرور اختصاصی کوچک (( همون مخشصاتی که خودتون میخواید )) با پورت 100
نهایت این هست که با آفرهایی که دوستان دادن ماهی 30-40 تومان تفاوت داشته باشه ولی دیگه حداقل اختصاصی هست و مشکلات احتمالی را ندارید

موفق باشید

RezaFH
December 8th, 2010, 18:25
ovh که به کپی رایت خیلی حساس هست

بنده قبلا 6-7 ماهی با این دیتاسنتر کار کردم و سرور داشتم.
هر چیزی که فکرش رو بکنید تست کردم (از اسکریپت گرفته تا تورنت و گیم سرور) و حتی یک Abuse هم نداشتم !
دوستان دیگه هم کار کردن و هیچ وقت تابحال به دلیل کپی رایت ، گیری به کسی نداده !
مشکلش فقط پورت اسکن و اسپم هست... که توی گیم سرور از این مشکلات خبری نیست.
به هر حال ؛ اینها تجربیات شخصی بود که ممکنه اشتباه یا درست باشه.

iNicz.Com
December 8th, 2010, 18:48
واسه گیم سرور خواستی به دیتاسنتر 2 المان ما سر یزن. واسه رم 2گیگ تماس بگیر.
ولی nttac با گیم سرور در یک سرور مجازی رو بیخیال شو..من زیاد به اون هایی که واسه vp-N سرور میخوان سرویس نمیدم ولی میتونم 2 تا بدم یکی واسه WIN واسه گیم یکی هم MIK ،مناسب حساب میکنم واست.

ایران نیکـــز - سبد خرید (http://portal.inicz.com/cart.php)

amirizadi
December 8th, 2010, 19:21
خدا را شکر تا حالا سوء استفاده انجام نشده که شما این رفتار را از خودتون نشون میدی
به هر حال موفق باشید

taghikhani
December 8th, 2010, 19:39
آلمان - کانادا - ایران (برای بازی ایران پیشنهاد میشه)
vds
رم 2 گیگ
هارد 200
ترافیک 3 ترابایت
سی پی یو 8 هسته ای
نصب کنترل پنل دلخواه

ماهیانه 80000 تومان